http://www.nos.nl/nos/art(...)1C6BC3E76D56D62.htmlquote:De Britse politie zegt aanslagen op vliegtuigen te hebben voorkomen. Enkele terroristen waren van plan om in hun handbagage explosieven aan boord te smokkelen op vluchten tussen Groot- Brittannië en de VS.
Volgens Britse media zijn er in Londen verdachten opgepakt. Het ministerie van Transport heeft besloten om handbagage voorlopig te verbieden op alle vluchten vanaf Britse vliegvelden.
Daardoor wordt er vandaag een chaos op de luchthavens verwacht. Veel passagiers horen pas op het laatste moment dat ze alleen het hoognodige mee mogen nemen aan boord. De rest moet in de koffer.
Gevaarlijk zinnetje, diezelfde gelovers kunnen ook claimen dat dit natuurlijk verzonnen is om het volk nog banger te maken.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:05 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Zo zie je maar weer, het voorkomen van aanslagen vindt itt wat sommige complottheorie-gelovers denken wel degelijk plaats.
Dit geloven we toch hopelijk niet. Gewoon beetje burgers bangmaken.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:13 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Gevaarlijk zinnetje, diezelfde gelovers kunnen ook claimen dat dit natuurlijk verzonnen is om het volk nog banger te maken.
Heb ik iets gemist? Wat is er met de koninklijke afsluiters ?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:27 schreef the_disheaver het volgende:
uhh, jep. Mooie afleiding voor dat afsluiterschandaal in het koningshuis...
Onzin, dat is over, er is niets belangrijks gelekt en de schuldige zijn opgepakt.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:27 schreef the_disheaver het volgende:
uhh, jep. Mooie afleiding voor dat afsluiterschandaal in het koningshuis...
En als ze niet ingegrepen hadden was t ook weer niet goed he, tis allemaal zo makkelijk vanuit de bureaustoelquote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:28 schreef Basp1 het volgende:
Ach ja en dan horen we over 2 weken weer in de marge van het nieuws een verhaal dat men eingelijk toch niet goede infomatie had en de verdachten weer onverichterzake terug gestuurd zijn.
Maar ze hebben de burgers wel weer een beetje meer paranoide gemaakt.
Ik niet, maar kijk eens in [TRU], daar denken mensen dat op 9/11 hele vliegtuigen inclusief inhoud verdwenen zijn en er raketten in het WTC zijn gevlogen, terwijl unmanned vehicles opnames maakten voor de elite...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:23 schreef dfens het volgende:
[..]
Dit geloven we toch hopelijk niet. Gewoon beetje burgers bangmaken.![]()
Graag een wienermelange met een klontje suiker dan.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:31 schreef Flawless2006 het volgende:
[..]
En als ze niet ingegrepen hadden was t ook weer niet goed he, tis allemaal zo makkelijk vanuit de bureaustoel![]()
ik zou met de trein gaanquote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:41 schreef Cart_man het volgende:
Vertrek morgen naar London, gezellig...
Nee? Ik vind het bericht anders uitermate vaag 'Er zijn in Londen verdachten opgepakt'. Oh ja? Hoeveel? Waarmnee? Wie waren het? Wat waren ze van plan?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:58 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen de Truth liefhebbers daar gaan posten. Er is geen enkele rede om aan te nemen dat dit in scene is gezet!
Zo langzamerhand begin ik te twijfelen of jij wel op zoek bent naar de waarheid en of jij dit wel op een objectieve manier doet, ik heb meer het idee dat jij zaken wilt zien die passen in je eigen straatje. Je negeert stelselmatig conspiracy-theoriën, ze zullen niet altijd kloppen, maar er zullen ongetwijfeld een aantal zaken in het minste geval in ieder geval discutabel zijn.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:58 schreef _The_General_ het volgende:
Kunnen de Truth liefhebbers daar gaan posten. Er is geen enkele rede om aan te nemen dat dit in scene is gezet!
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee? Ik vind het bericht anders uitermate vaag 'Er zijn in Londen verdachten opgepakt'. Oh ja? Hoeveel? Waarmnee? Wie waren het? Wat waren ze van plan?
bron: http://nu.nlquote:Politie verijdelt plan om vliegtuigen op te blazen
Uitgegeven: 10 augustus 2006 07:30
Laatst gewijzigd: 10 augustus 2006 10:20
LONDEN - De Britse politie heeft een plan verijdeld om 'talrijke' vliegtuigen tijdens de vlucht op te blazen. Daardoor zou 'een aanzienlijk aantal levens zijn vernietigd'. Dat heeft de Britse minister van Binnenlandse Zaken, John Reid, donderdagochtend gezegd.
Bekijk video: Modem/ Breedband
De Britse luchthavenexploitant BAA heeft gevraagd om alle vluchten naar de Londense luchthaven Heathrow te schrappen. Dat heeft de Britse nationale luchtvaardienst woensdag meegedeeld.
Terroristen zouden van plan zijn geweest tijdens vluchten naar de Verenigde Staten explosieven in hun handbagage tot ontploffing te brengen. Volgens de politie zouden zij bij hun aanslagen vrijwel zeker vloeibare chemicaliën hebben willen gebruiken.
In de nacht van woensdag op donderdag pakte de politie achttien personen op in Londen en omgeving. De aanhoudingen werden verricht na een grootscheepse antiterrorisme-operatie die een aantal maanden heeft geduurd, zei een woordvoerder van Scotland Yard tegen de BBC.
Alarmfase
In het hele land geldt nu de hoogste alarmfase. Dat betekent dat er rekening moet worden gehouden met een op handen zijnde aanslag en dat de bedreiging van Groot-Brittannië een uitzonderlijk hoog niveau heeft bereikt. De veiligheidsmaatregelen op alle Britse vliegvelden zijn aangescherpt. Daardoor worden vertragingen verwacht, waarvan tienduizenden passagiers de dupe zullen worden.
Volgens de door het ministerie van Transport bekendgemaakt noodmaatregelen moeten alle passagiers met de hand worden gefouilleerd en hun schoenen en de dingen die zij bij zich hebben moeten worden doorgelicht, net als wandelwagentjes.
Handbagage
Voorlopig mogen passagiers geen handbagage meenemen op vluchten vanuit Groot-Brittannië. Alleen echt noodzakelijke dingen zoals paspoorten, kleine portefeuilles, medicijnen die op recept zijn verstrekt, noodzakelijke medische hulpmiddelen, babyvoeding, maandverband en tampons mogen mee aan boord in een doorzichtig plastic tasje.
Dat wordt voor het aan boord gaan voor de tweede keer gecontroleerd. "Wij hopen dat deze maatregelen maar gedurende een beperkte periode nodig zullen zijn", aldus een verklaring van het Britse ministerie van Transport.
Inchecken
Een verslaggever van de BBC die donderdagochtend net op reis ging, vertelde dat hij bijna alle spullen die hij in zijn handbagage wilde meenemen moest inchecken als vrachtruimbagage. "Alles moest worden ingecheckt, met inbegrip van mobiele telefoons, iPods, portefeuilles en zelfs brillenkokers."
Ah nee dan mogen we niet meer met kritische kanttekeningen komen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:01 schreef _The_General_ het volgende:
Dan heb je alleen de beperkte bron uit de OP gelezen. Er zijn berichten in omloop met meer nieuws en GB komt nog met nieuwe verklaringen vandaag.
O sorry hoor.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:11 schreef miss_schaapje het volgende:
[..]
lol die had ik al geplaatst van nu.nl lees eerst de andere post voor je post
Jij bent zeker zo'n logicusquote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:28 schreef CeeJee het volgende:
Gelukte aanslagen maken burgers nog veel banger toch ?
Waarom je kop in het zand steken? Ze maken de burgers niet bang, ze lichten ze voor over bestaande dreigingen. Je moest de mensen eens horen als de aanslagen gelukt zouden zijn.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:15 schreef ondersoeker het volgende:
![]()
Ik wordt zo moe van dit soort nieuws. Hou het lekker binnen en maakt je burgers niet bang. Laat me lekker van het goede leven genieten.
Ga je ook naar Feyenoord?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 10:41 schreef Cart_man het volgende:
Vertrek morgen naar London, gezellig...
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:19 schreef Bayswater het volgende:
Heel toevallig dat dit precies plaatsvindt vlak voor een offensief van ISrael waar de wereld verdeeld over denkt. De westerse propagandamachine draait weer op volle toeren door angst te zaaien
Ignorance is bliss?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:15 schreef ondersoeker het volgende:
![]()
Ik wordt zo moe van dit soort nieuws. Hou het lekker binnen en maakt je burgers niet bang. Laat me lekker van het goede leven genieten.
Wanneer is iets een springstof. Zoals we ondertussen allemaal al weten is een springstof redelijk makkelijk te produceren door de juiste huis tuin en keuken middellen bij elkaar te gooien.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:14 schreef _The_General_ het volgende:
Basp1, ik zie echt niet in wat dat er mee te maken heeft. Springstoffen in een woonwijk, levensgevaarlijk en dus is er direct actie nodig.
Natuurlijk plaatst de krant een kleiner bericht als het nieuws daarna niet meer interessant is. Zo werkt de media nu eenmaal. Interessant nieuws groot, minder nieuws of niet meer interesssante follow-ups kleiner.
Ach als generaal moet jij toch weten dat achter elke oorlog een vuil spelletje schuilt. GB die een wapenstilstand wilquote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:20 schreef _The_General_ het volgende:
[..]Wat moet het toch zwaar zijn om in een angstige wereld zoals die van jullie te leven. GB wilt op dit moment een staak het vuren en een vredesmacht in Libanon. Ze willen niets voor Israel verhullen.
Ok, Ik zal ook eens even gaan voorlichten over bestaande dreigingen.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 11:17 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Waarom je kop in het zand steken? Ze maken de burgers niet bang, ze lichten ze voor over bestaande dreigingen. Je moest de mensen eens horen als de aanslagen gelukt zouden zijn.
In GB is er grote voedingsbodem voor Moslimextremisme de laatste jaren, vooral sinds de keuze van de regering om de VS oorlogen te steunen.
Mmmmm....quote:About to occur; impending
Ok, advocaat van de duivel speel ik even, wie zegt dat er echt terroristen zijn opgepakt dan? Is gewoon weer bang maken van het volk om zo meer geld te krijgen voor de geheime diensten of weer een oorlog te beginnenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 09:05 schreef haaahaha het volgende:
[..]
http://www.nos.nl/nos/art(...)1C6BC3E76D56D62.html
Zo zie je maar weer, het voorkomen van aanslagen vindt itt wat sommige complottheorie-gelovers denken wel degelijk plaats.
om 1300? ok ff checken danquote:Op donderdag 10 augustus 2006 12:10 schreef Bolter het volgende:
Om 13.00 is er een persconferentie hé? Ben benieuwd of er nog wat extra feiten aan het licht komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |