Wilde net zeggen, 7 kilometer in 33 minuten voor iemand die net begonnen is erg snel. Zelf kijk ik altijd op map24.com om een route uit te stippelen en/of te bekijken wat de gelopen afstand is.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:55 schreef philipnorth het volgende:
oh wacht, ik keek verkeerd, dat zin die blokjes op de kaart, links bovenin: gemeten afstand: bijna 4K, dat lijkt er meer op
Een collega kreeg tijdens het hardlopen eens van een voorbijfietsende vrouw te horen: "wat een leuk broekje!"quote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:33 schreef Klapdeur het volgende:
Toen ik vanmiddag aan het lopen was kwam er een man & vrouw op de fiets van achter gepasseert en die vonden dat mijn loopstijl er verzorgd & goed uit zag en dat ik een goed tempo in de benen had.![]()
![]()
Wordt je achtervolgd?...haha...toen ik het las moest ik toch wel lachen...ik heb weleens dat jongens in een auto fluiten of toeteren of idd, dat mannen een stukje mee proberen te rennen(en honden trouwens ook en die begroeten me ook heel vaak, een vreemd soort herkenning door honden)....dat lukt meestal maar een paar meter trouwens.....hahaha.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 22:37 schreef Grumpey het volgende:
[..]
wannabe-grapjas is zegt ie iets als: Wordt je achtervolgd? Zo stom dat iedereen die dat zegt denkt dat ie originele grap maakt, maar ondertussen iedereen hem maakt
Ik schrik me ook altijd de tering. Ze toeteren altijd als ze VLAK bij je zijn en ik schrik me dan echt lam. Ik weet niet wat het is, een soort automatische reactie op vrouwen die zich in de vrije natuur bevinden oidquote:Op donderdag 17 augustus 2006 10:47 schreef annoh het volgende:
En ik snap niet waarom vrachtwagens altijd heel hard gaan toeteren zodat ik me rot schrik. Ik heb toch het idee dat ik niet op mijn aller charmantst ben als ik bezweet met eer rood hoofd aan het hardlopen ben, maargoed...
ach, dat hou je; ik ben er aan gewend en ga er niet voor de bebouwde kom vermijden; als een rondweg mooi asfalt heeft zit ie in mijn route; punt. ongeacht of het druk of niet druk is.quote:Op donderdag 17 augustus 2006 11:36 schreef Klapdeur het volgende:
95% van de vrachtwagenchauffeurs trekken zich al rot bij alleen de gedachte al.
Als je over een weg loopt waar veel verkeer komt word er altijd wel gekeken, ik probeer er niet echt op te letten al is het wel irritant.
Ik heb echt nog nooit last gehad van honden, ze laten me altijd met rust.
Komt tie dan.quote:Hoop dat je nog even verslag doet van de wedstrijd vrijdag uitgebreid
Je kunt het beste starten met een snelheid waarbij je het gevoel hebt dat je dat tempo net niet kunt vast houden gedurende de hele wedstrijd. Als je jezelf niet te zeer overschat, kan je lichaam dat tempo juist wel aan.quote:Op maandag 21 augustus 2006 01:30 schreef jde_kok het volgende:
Iemand tips voor mij om mijn race beter in te delen? Ik wil aan het einde nog wel wat overhebben, maar ik overloop mezelf te snel.
Ik was weer van de partij! Mijn hardloopschema heeft er wel onder te lijden (echt niet dat ik nu nog 75 minuten kan lopen, ik ben kapot) maar aan de andere kant heb ik op ll ook behoorlijk was exercise gehad. Leuk was t weer ehquote:Op donderdag 17 augustus 2006 12:01 schreef Grumpey het volgende:
Vanavond op weg naar lowlands, maar eerst nog even 1x hardlopen.
(annoh ook nog naar lowlands? Of was werchter al genoeg voor dit jaar)
omdat het hier in de buurt is, loop ik a.s. zondag ook de tien kilometer! Greg van Hest loopt mee en die kan het in 27'51, maar ik denk niet dat ik 'm bij kan houden...quote:Zondag 27 augustus 2006 wordt alweer de vijfde editie van de microfori SevenaerRun georganiseerd. Topatleten, hardlopers, joggers en recreanten zijn allen welkom mee te doen aan het hardloopevenement wat zich afspeelt dwars door het centrum van Zevenaar. De deelnemers van de vorige edities weten precies waar de SevenaerRun voor staat. Dit jaar kunnen de deelnemers hun Persoonlijk Record verbeteren en daarmee wordt de ondertitel van de SevenaerRun onderstreept: verbeter je PRestatie.
De SevenaerRun staat niet alleen voor het verbeteren van PRestaties. Het evenement staat ook voor beweging en gezondheid. Hardlopen is gezond en daarom moedigen wij jong en oud aan mee te doen. Voor de kinderen van basisschool en de middelbare school uit de Liemers wordt de Scholenloop en de Sevenaerse Mijl georganiseerd. Je kunt niet vroeg genoeg beginnen met hardlopen en met die instelling willen wij deze twee hardloopwedstrijden nog groter aanpakken dan voorheen. Enkele veranderingen die tot nu toe duidelijk zijn is een parcourswijziging. De 5K en 10K blijven bestaan, maar de route wordt aangepast om het parcours sneller te maken, maar ook veiliger. Daarnaast zal een markt op het Raadhuisplein worden geopend, waar Liemerse sportverenigingen, die verwant zijn met de hardloopsport, zich kunnen manifesteren.
Dan heb ik nog een tip voor je: zorg ervoor dat je vooraan staat! Er doen namelijk zeer veel kinderen aan mee en die willen natuurlijk allemaal vanaf de eerste plaats starten. Maar ze rennen niet zo hardquote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:21 schreef jde_kok het volgende:
Volgende doel: de 3 km bij de Marathon van Eindhoven.
kinderen! Ik heb ook eens mee willen doen aan de 6 km daar, maar die ging over hetzelfde parcours als die 3 km en startte ook tegelijk. Ik kon helemaal niet hardlopen, het was meer een hindernisbaan, telkens je best doen om niet over zo'n peuter te struikelen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 21:50 schreef Wolfje het volgende:
Dan heb ik nog een tip voor je: zorg ervoor dat je vooraan staat! Er doen namelijk zeer veel kinderen aan mee en die willen natuurlijk allemaal vanaf de eerste plaats starten. Maar ze rennen niet zo hard. Dus als je niet voor ze staat, moet je ze allemaal in gaan halen, en dat zal héél lang gaan duren.
haha, ik ga morgen aan de lange afstand beginnen, anderhalf uur heb ik het nog nooit volgehoudenquote:Op donderdag 24 augustus 2006 14:28 schreef annoh het volgende:
Anderhalf uur. ANDERHALF UUR! En 13.5 km, ik heb opeens het volste vertrouwen in die dam tot dam loop. Sjongejonge wie had dit kunnen denken driekwart jaar geleden toen ik na 3 minuten al volledig buiten adem was. Heerlijk gelopen. Joehoe!!
idem hierquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 08:59 schreef Intergalactrick het volgende:
Verdikkie, ik speciaal vroeg opgestaan om te gaan hardlopen, gaat het keihard regenen.![]()
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 01:47 schreef Scighera het volgende:
he who's going to suffer, salutes you
om 0715 ga ik he twtaer in, om te beginnen aan 4000m zwemmen, 120k fietsen en 30k lopen; doeltijd? odner de 7.5 uur
holy shit! Beetje laat, maar nog steeds succes man!quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 01:47 schreef Scighera het volgende:
he who's going to suffer, salutes you
om 0715 ga ik he twtaer in, om te beginnen aan 4000m zwemmen, 120k fietsen en 30k lopen; doeltijd? odner de 7.5 uur
Ik heb totaal geen ervaring, maar ik vermoed dat je eerst gewoon eens moet kijken hoelang je het nu uithoudt. Als je het nu bij wijze van spreken al anderhalf uur vol kan houden, dan vermoed ik dat je met genoeg rustmomenten je volgend jaar mee kan doen met die marathon. Het zal vast sneller kunnen maar ik schat zo in dat je veel hersteltijd nodig hebt. De eerste 21 zijn goed te doen volgens mij, maar dan ben je pas op de helft, dat is grootste klap.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 19:38 schreef Black-Hole het volgende:
Vandaag weer eens voor de verandering een interval training gedaan in plaats van een duurloop. Viel nog vies tegen al had ik achteraf de marges wat kunnen verlagen van mijn minimale hartslag. Was iets te optimistisch bij het instellen.
Kreeg ook vandaag het blad van de KNAU met daarbij een editie van Run&Read. Stond een klein stukje in over de marathon van New York en het lijkt me echt leuk om dat een keer te doen. Weet iemand hoe lang je moet trainen om een marathon in een enigzins leuke tijd uit te kunnen lopen?
Welke sport beoefen je?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 17:14 schreef jde_kok het volgende:
Haha, is het goed gegaan verder?
Ben zelf vanmorgen begonnen met trainen bij PSV. Eerst een intervaltraining gedaan, altijd leuk!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |