abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 27 juli 2006 @ 18:50:31 #1
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40246542
Nummertje 38 alweer. Nu met vernieuwde OP.

Vorig topic: [centraal] Bodybuilding-topic deeltje 37


[Algemeen]

Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus!

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen .

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

* Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
* Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
* Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)


Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen."

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in.


Trainingsmethoden

Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt .

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op “dual factor training” of “fitness fatigue model”.


[Oefeningen]

"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:
quote:
[message=17645119,noline]MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54[/message]:
Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet.

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
Hier is bijv. mijn trainingsschema:

http://home.planet.nl/~geem0008/trainingsschema.doc

Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.


[Voeding]

Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

* (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je oa uit brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
* Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
* Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme ).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je casseine (traag opneembaar) ook nog toevoegen.

Mijn voedingsschema ziet er als volgt uit:
http://home.planet.nl/~geem0008/voedingsschema.xls


[Rust]

Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.


[Supplementatie]

Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het eea. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo.

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.


[Vitamines en mineralen]

"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals vit B en C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot vit A en D waar je welk mee moet uitkijken). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schematje samengesteld:
http://home.planet.nl/~geem0008/vitaminesmineralen.doc


[Steroiden]

Iedereen die al een tijdje traint komt voor de keus te staan om wel of geen AAS (Androgene Anabole Steroïden) te gaan gebruiken. Die keus is heel persoonlijk, wil je als 'natural' verder of maakt die naam jou niet veel uit. Je zal natuurlijk als je voor gebruiken kiest te horen krijgen dat je "het niet zelf gedaan hebt" en dat je spieren "uit een potje komen". Niets is minder waar. Als je in een kuur zit moet je nog harder trainen, nog meer eten en nog langer rusten dan eerst.

Als je gebruikt wees er dan wel open over. Ervaren sporters zien het zo wanneer er iemand aan het kuren is, ontkennen als 't je gevraagd wordt is alleen maar jezelf voor de gek houden. Zorg dan ook dat je niets overhaast doet en er echt veel erover weet. Laat je eventueel begeleiden door een ervaren persoon.

Paar aandachtspuntjes:
- Voor je 21e is het gebruik van AAS NOT DONE. Je endocriene systeem (hormoonhuishouding) is dan nog volop in ontwikkeling. Gebruik van AAS zal die erg verstoren.
- Begin er niet aan zonder een jarenlange basis. Je wint er veel minder mee, en de kans op blessures is groter.
- Laat voor en na je kuur je bloed controleren. Laat je testosteron, LH, FSH, nier- en leverfunctie in kaart brengen. Zodoende heb je naderhand een overzicht of je lichaam zich helemaal hersteld heeft.

De voor- en tegenstanders van AAS zullen er altijd blijven. Zolang je respect hebt voor een ander zijn keuze is dit geen enkel probleem.


[Handige en informatieve linkjes]

Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden.
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum.
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten!
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje.
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina.
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

AAS info
http://www.dutchbodybuilding.com/forum/aas.php

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd
http://www.t-nation.com


[Tot slot]

Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.

Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.

Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is!

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like a weed!


Ter afsluiting nog een aantal fotootjes van bodybuilders:

De huidige Mr. Olympia, Ronnie Coleman:




De eeuwige nummer 2, Jay Cutler:




En recentelijk (eind mei, begin juni) samen:




En nog 2 van een of andere amateur bodybuilder:





Een paar dus maar. Ik kan als ik wil zo een heel topic volplempen met foto's (Priest, Levrone, Yates, Cormier, Ray etc. etc.), maar dat is niet de bedoeling vrees ik


* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. *

Link naar OP.
Godfather Bodybuilding topic reeks
  donderdag 27 juli 2006 @ 18:55:24 #2
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40246677
Tvp.

Ga trainen nu. Hamstrings/kuiten/buik.

Single factor splitschema. Yeah baby! Light weight!
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40246777
dual factor training.. interessant

maar wat heef led nog aangepast?
balsporten :r
  donderdag 27 juli 2006 @ 19:00:53 #4
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40246810
In elke sectie wel wat hoor. Niet altijd schokkende dingen, maar gewoon goede aanvullingen en verbeteringen op alles.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40246903
Led, ik vind niets over Pull throughs op goegel.. help?
balsporten :r
pi_40247894
Tvp
  donderdag 27 juli 2006 @ 19:59:28 #7
37248 BertV
Klei indiaan
pi_40248250
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 19:45 schreef synthesix het volgende:
Tvp
Handgemaakt | Doggerland-overlever
pi_40248333
TVP

Kleine aanpassing bij "Voeding" en wat grotere aanpassing bij "Rust". En de mooiste pic is een kikker . Even kijken of ik daar een andere voor kan vinden.

Training is bij mij FUCKED UP en ik ben PISSED OFF. Morgen eieren en melk kopen - ik ga me de tering vreten vanaf nu (was gepland vanaf september) en met enkele trainingsaanpassingen moet ik godverdomme die 130kg fullsquat, 100kg bench (dat is nog wel het minste probleem) en 180kg deadlift halen. Alleen MOET het anders dan de afgelopen weken, ik word gek zo.
pi_40248511
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 19:04 schreef Tommy__ het volgende:
Led, ik vind niets over Pull throughs op goegel.. help?
"Pull Through: Facing away from a low pulley, bend down and grab the pulley between the legs and pull through to a standing position."

beginpositie: http://www.t-nation.com/img/photos/05-005-training/image029.jpg
eindpositie: http://www.t-nation.com/img/photos/05-005-training/image031.jpg

*WARNING* oldskool PL gym @ pics
  donderdag 27 juli 2006 @ 20:29:04 #10
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40249010


Deadliften ging goed! Moet er alleen wel goed aan denken dat ik mijn kont naar achter moet duwen en mijn rug recht moet houden. Maar oefening baart kunst

Wat minder was is dat ik mijn setje front squats niet af kon maken Ik heb denk ik mijn aanhechtingen van mijn quads een beetje geirriteerd Het doet iig een beetje zeer/het voelt irritant . Ik heb echter daarna nog mijn oefeningen rear lunges gedaan en hoewel dit wat ongemakkelijk aanvoelde, ging 't wel...

Naja, heb nu 3 dagen rust. Ik zie maandag wel of de squats dan wél goed gaan
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
pi_40251667
Ben je net begonnen? Want dan kunnen het inderdaad goed de aanhechtingen zijn ja.
Kan echt klotepijn doen, toen ik na een jaar niks doen voor een sportschool ging kijken, kreeg ik bij een oefenles gelijk 10kg preachercurls voorgeschoteld, ook nog eens op een apparaat waarbij je in bepaalde hendels moet grijpen waar door de (natuurkundige) arm nog groter werd. Mên, ik heb toen echt meer dan een week met flinke pijn in de binnenkant van mn ellebogen (aanhechting biceps dus) gelopen..
pi_40252717
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 20:29 schreef Frautie het volgende:

Wat minder was is dat ik mijn setje front squats niet af kon maken Ik heb denk ik mijn aanhechtingen van mijn quads een beetje geirriteerd Het doet iig een beetje zeer/het voelt irritant . Ik heb echter daarna nog mijn oefeningen rear lunges gedaan en hoewel dit wat ongemakkelijk aanvoelde, ging 't wel...

Naja, heb nu 3 dagen rust. Ik zie maandag wel of de squats dan wél goed gaan
je moet er wat mee oppassen in het begin, ik ging 4 weken geleden ook voluit squatten, waarna ik 2 weken pijn heb gehad (nogaltij heb) dus neem ik nu een weekje rust.

ik ben net naar de dokter geweest en zei dat het met m'n liezen te maken had, puur een gevolg van "overtraining" wat vooral in het begin voorkomt, best een tijdje minder gewicht/reps doen was zijn advies.

bij leg extensions voel je er niets van, dus daar kan je wat harder gaan alhoewel het veel minder uithaald
balsporten :r
pi_40253587
Leg extension moet je helemaal niet doen

Voor een quads-training heb je genoeg aan oefeningen als front squat, hack squat (machine en barbell), leg press. Squat komt daar nog bij als opperguru van de beenoefeningen. Who needs leg extensions?
  donderdag 27 juli 2006 @ 22:58:34 #14
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40253717
Ik.

Ik vind het een heerlijke oefening.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40253759
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 22:58 schreef Mr.J het volgende:
Ik.

Ik vind het een heerlijke oefening.
Tot hoever gaat dat ding bij jullie?
pi_40254875
Bij ons 120 ofzo, maar dat is niet genoeg.
Jan met de Pet
Van de petterflet
:')
  donderdag 27 juli 2006 @ 23:29:38 #17
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40254886
Tot te weinig. Moet er al extra gewichten op leggen en dan doe ik nog 12 reps.

De andere extension in de gym zit ik nog (net) niet maximaal. Maar die is ook minder lekker.

Maar goed, dan maar per been voortaan.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40255954
Opzich kunnen oefeningen als leg ext wel lekker zijn om zwakke punten weg te werken, of als rehab.
A muscle that's weak in isolation is weak in integration
pi_40258707
Hoi
Ik lurk
pi_40258720
Hoi
  vrijdag 28 juli 2006 @ 08:48:54 #21
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40261228
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 22:02 schreef synthesix het volgende:
Ben je net begonnen? Want dan kunnen het inderdaad goed de aanhechtingen zijn ja.
Kan echt klotepijn doen, toen ik na een jaar niks doen voor een sportschool ging kijken, kreeg ik bij een oefenles gelijk 10kg preachercurls voorgeschoteld, ook nog eens op een apparaat waarbij je in bepaalde hendels moet grijpen waar door de (natuurkundige) arm nog groter werd. Mên, ik heb toen echt meer dan een week met flinke pijn in de binnenkant van mn ellebogen (aanhechting biceps dus) gelopen..
Haha daar loop ik nu ook ff mee rond, maar dat is mijn eigen schuld, gister ff flink de biceps op hun lazer gegeven voor het week-end.. ik zit nog lang niet terug op mijn oude niveau qua gewichten, dus pijn lijden is dan maar ff een noodzaak, maar gelukkig duurt de pijn bij mij meestal hooguit 2 dagen
Ride like the devil is chasing you..........
  vrijdag 28 juli 2006 @ 09:08:41 #22
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40261547
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 08:48 schreef RSV1000R het volgende:
Haha daar loop ik nu ook ff mee rond, maar dat is mijn eigen schuld, gister ff flink de biceps op hun lazer gegeven voor het week-end.. ik zit nog lang niet terug op mijn oude niveau qua gewichten, dus pijn lijden is dan maar ff een noodzaak, maar gelukkig duurt de pijn bij mij meestal hooguit 2 dagen
Volgens mij heb ik 'tzelfde wat jij hebt

Ik ga er ook vanuit dat ik maandag wel gewoon kan squatten

En ik was gister volgens mij echt kapot Heb vannacht in coma gelegen
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 09:35:25 #23
37248 BertV
Klei indiaan
pi_40262026
argh, ik ben een midweek "ff helemaal weg" en sla zo 2 trainingen over...
Al eerder gezegd, het is een obsessie...
Handgemaakt | Doggerland-overlever
  vrijdag 28 juli 2006 @ 09:35:43 #24
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40262033
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 09:08 schreef Frautie het volgende:

[..]

Volgens mij heb ik 'tzelfde wat jij hebt

Ik ga er ook vanuit dat ik maandag wel gewoon kan squatten

En ik was gister volgens mij echt kapot Heb vannacht in coma gelegen
Hehe , ik wil zo snel mogelijk terug naar mijn oude niveau.. dus van 72 kilo nu, naar 85 over een paar maanden, dus ik train me de ziekte.. Misschien dat ik de HIT (high intensity training) ook nog ga proberen, das 3x per week trainen en dan alle spiergroepen 1x mee pakken..
Volgens mijn Broer werkte die redelijk goed bij hem....
Maar als iemand nog goede massa gain tips heeft all is welcome...
(oh ja ik heb een compleet fucked up metabolisme)

Maar de pijn is gewoon ff een noodzakelijk kwaad voor erbij, de spieren moeten weer wennen aan de bealsting die er op komt, en daar protesteren ze wel eens tegen.. Jammer voor ze... groeien moet het.....
Ride like the devil is chasing you..........
  vrijdag 28 juli 2006 @ 10:07:43 #25
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40262662
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 09:35 schreef BertV het volgende:
argh, ik ben een midweek "ff helemaal weg" en sla zo 2 trainingen over...
Al eerder gezegd, het is een obsessie...
Werk of prive?

Als 't werk is, eisen dat je kan trainen

En als 't prive is hélémaal eisen dat je kan trainen. Gewoon zeggen dat je afkickverschijnselen krijgt en onhandelbaar wordt ofzo
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 09:35 schreef RSV1000R het volgende:
Hehe , ik wil zo snel mogelijk terug naar mijn oude niveau.. dus van 72 kilo nu, naar 85 over een paar maanden, dus ik train me de ziekte.. Misschien dat ik de HIT (high intensity training) ook nog ga proberen, das 3x per week trainen en dan alle spiergroepen 1x mee pakken..
Volgens mijn Broer werkte die redelijk goed bij hem....
Maar als iemand nog goede massa gain tips heeft all is welcome...
(oh ja ik heb een compleet fucked up metabolisme)

Maar de pijn is gewoon ff een noodzakelijk kwaad voor erbij, de spieren moeten weer wennen aan de bealsting die er op komt, en daar protesteren ze wel eens tegen.. Jammer voor ze... groeien moet het.....
Mjaah, ik snap dat je doelstellingen moet hebben...maar leg de lat niet onrealistisch hoog en wil niet teveel tegelijk

Probeer een goed eet / trainingschema te vinden...en bouw dat langzaam uit. Ga op tijd naar bed.....dat vind ik nogal eens een probleem

En als je hulp wil, zet hier neer hoe je eet / traint. Volgens mij zit er hier wel genoeg ervaring om je te helpen
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 10:25:46 #26
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40263122
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:07 schreef Frautie het volgende:

[..]

Werk of prive?

Als 't werk is, eisen dat je kan trainen

En als 't prive is hélémaal eisen dat je kan trainen. Gewoon zeggen dat je afkickverschijnselen krijgt en onhandelbaar wordt ofzo
[..]

Mjaah, ik snap dat je doelstellingen moet hebben...maar leg de lat niet onrealistisch hoog en wil niet teveel tegelijk

Probeer een goed eet / trainingschema te vinden...en bouw dat langzaam uit. Ga op tijd naar bed.....dat vind ik nogal eens een probleem

En als je hulp wil, zet hier neer hoe je eet / traint. Volgens mij zit er hier wel genoeg ervaring om je te helpen
Hmzz hoe ik eet, nou 6x per dag, sochtends (7:00)een liter drinkontbijt van campina i glas = 2 bruine boterhammen met kaas dus i liter =4 glazen=8 boterhammen.
Dan om 9 uur 2 banaantjes en een 2 boterhammen met kipfilet, om 12 uur lunch.. whatever ze in de kantine voorschotelen....(meestal pasta o.i.d) om 3 uur wederom 2 banaantjes, en weer brood met kipfilet, en een shake erbij, om 6 uur avondeten, meestal pasta, of rijst of iets anders, dus meestal pasta... en in de avond vreet ik alles wat voorhanden is, van ijs tot chips (maischips that is) en voor het slapengaan nog een eiwitshake.
Train 3 tot 4x in de week 2 spiergroepen per training, schema wordt wekelijks omgegooid.
na het trainen standaard een eiwitshake met druivesuiker toegevoegd.

Dus al met al lijkt het me dat ik redelijk goed bezig ben... Maar de doelstelling is niet helemaal onrealistisch hoor, voor mijn ongeluk woog ik 89,5 kg. Daar ging wel 5 jaar trainen aan vooraf, maar dat was ik binnen drie maanden kwijt in het ziekenhuis.. (heb 3 maanden platgelegen in zon mooi ronddraaiend bed...., daarna nog 2 maanden met een corsetje gelopen)
Ride like the devil is chasing you..........
pi_40263214
stel je begint met trainen en alles is optimaal dus eten,rust en trainen
hoeveel kg spiermassa kan je er dan max bij krijgen per maand
hay hay
  vrijdag 28 juli 2006 @ 10:35:24 #28
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40263385
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:25 schreef RSV1000R het volgende:
Hmzz hoe ik eet, nou 6x per dag, sochtends (7:00)een liter drinkontbijt van campina i glas = 2 bruine boterhammen met kaas dus i liter =4 glazen=8 boterhammen.
Dan om 9 uur 2 banaantjes en een 2 boterhammen met kipfilet, om 12 uur lunch.. whatever ze in de kantine voorschotelen....(meestal pasta o.i.d) om 3 uur wederom 2 banaantjes, en weer brood met kipfilet, en een shake erbij, om 6 uur avondeten, meestal pasta, of rijst of iets anders, dus meestal pasta... en in de avond vreet ik alles wat voorhanden is, van ijs tot chips (maischips that is) en voor het slapengaan nog een eiwitshake.
Train 3 tot 4x in de week 2 spiergroepen per training, schema wordt wekelijks omgegooid.
na het trainen standaard een eiwitshake met druivesuiker toegevoegd.

Dus al met al lijkt het me dat ik redelijk goed bezig ben... Maar de doelstelling is niet helemaal onrealistisch hoor, voor mijn ongeluk woog ik 89,5 kg. Daar ging wel 5 jaar trainen aan vooraf, maar dat was ik binnen drie maanden kwijt in het ziekenhuis.. (heb 3 maanden platgelegen in zon mooi ronddraaiend bed...., daarna nog 2 maanden met een corsetje gelopen)
Goed bezig

Echter, je kan qua eten wat kleine dingen aanpassen....

Ik zie dat je 2 keer per dag wat bananen eet...Ik zou 1 maaltijd vervangen door wat vis. Dus een blikje tonijn ofzo

En ipv 's avonds te gaan junken kan je ook een bak kwark eten met wat fruit erdoor. Of kokos. Of halvajam. Of gewoon kwark als je dat lust

(voor de rest moeten de mannen je maar op weg helpen...ik hoef nooit te bulken, dus ik weet ook niet hoeveel je van alles zou moeten eten )

En doe je nu al echt krachttraining? Of zit je nog een schema in elkaar te zetten?
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 10:36:42 #29
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40263418
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:29 schreef meelborp het volgende:
stel je begint met trainen en alles is optimaal dus eten,rust en trainen
hoeveel kg spiermassa kan je er dan max bij krijgen per maand
Alles is nooit optimaal

Zowiezo mag je de 1e paar maanden opbouwen....Als je als een MoFo los gaat, dan zit je binnen no time geblesseerd thuis.

En dan nog hangt alles af van je bouw/stofwisseling
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
pi_40263492
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:36 schreef Frautie het volgende:

[..]

Alles is nooit optimaal

Zowiezo mag je de 1e paar maanden opbouwen....Als je als een MoFo los gaat, dan zit je binnen no time geblesseerd thuis.

En dan nog hangt alles af van je bouw/stofwisseling
ik zeg stel dat alles optimaal is en dat je gewoon een gemm. bouw/stofwisseling heb
hay hay
  vrijdag 28 juli 2006 @ 10:42:40 #31
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40263568
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:35 schreef Frautie het volgende:

[..]

Goed bezig

Echter, je kan qua eten wat kleine dingen aanpassen....

Ik zie dat je 2 keer per dag wat bananen eet...Ik zou 1 maaltijd vervangen door wat vis. Dus een blikje tonijn ofzo

En ipv 's avonds te gaan junken kan je ook een bak kwark eten met wat fruit erdoor. Of kokos. Of halvajam. Of gewoon kwark als je dat lust

(voor de rest moeten de mannen je maar op weg helpen...ik hoef nooit te bulken, dus ik weet ook niet hoeveel je van alles zou moeten eten )

En doe je nu al echt krachttraining? Of zit je nog een schema in elkaar te zetten?
Enige probleem is dat ik vindt dat vis hoort te zwemmen in het water en niet in mijn buik, kortom, ik lust het gewoon niet......
En savonds snack ik regelmatig grote bakken kwark weg heerlijk spul ,maar dan wel de volle kwark van almhoff, die light shit hoef ik niet.. en ik drink sowieso al 2 liter volle melk per dag.. dus ook dat zit wel goed..

Maar ik doe idd weer krachttraining ja, ik kan en mag in principe alles weer doen, zo lang ik maar rekening hou met mijn rug. dus met dat in mijn achterhoofd ga ik er weer vol tegenaan
Ride like the devil is chasing you..........
  vrijdag 28 juli 2006 @ 11:00:57 #32
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40264038
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:39 schreef meelborp het volgende:
ik zeg stel dat alles optimaal is en dat je gewoon een gemm. bouw/stofwisseling heb
Dan nog kan ik je (of iemand anders) een antwoord geven.

Als je nou eens verteld wat je leeftijd is, wat je weegt...of je al aan sport doet (zoja, wat).

En wat je wil bereiken. Dan zijn er vast wel mensen die je op weg kunnen helpen
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:42 schreef RSV1000R het volgende:

Enige probleem is dat ik vindt dat vis hoort te zwemmen in het water en niet in mijn buik, kortom, ik lust het gewoon niet......
En savonds snack ik regelmatig grote bakken kwark weg heerlijk spul ,maar dan wel de volle kwark van almhoff, die light shit hoef ik niet.. en ik drink sowieso al 2 liter volle melk per dag.. dus ook dat zit wel goed..

Maar ik doe idd weer krachttraining ja, ik kan en mag in principe alles weer doen, zo lang ik maar rekening hou met mijn rug. dus met dat in mijn achterhoofd ga ik er weer vol tegenaan


Dat heb ik met kwark. Heb 't een tijdje gegeten, kreeg ik pukkeltjes van op mijn schouder
Ik vind de structuur ervan letterlijk om te kotsen dus dat eet ik maar niet meer.
En ik vond de kwark van Appie, dus de biogarde kwark wel lekker....en dat was dan ook gelijk de enige kwark die ik ok vond. De rest is

Hoevaak train je nu in de week?
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 11:25:30 #33
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40264726
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:29 schreef meelborp het volgende:
stel je begint met trainen en alles is optimaal dus eten,rust en trainen
hoeveel kg spiermassa kan je er dan max bij krijgen per maand
Is niet te zeggen, teveel variabelen.
Godfather Bodybuilding topic reeks
  vrijdag 28 juli 2006 @ 11:30:55 #34
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40264892
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 11:00 schreef Frautie het volgende:

[..]

Dan nog kan ik je (of iemand anders) een antwoord geven.

Als je nou eens verteld wat je leeftijd is, wat je weegt...of je al aan sport doet (zoja, wat).

En wat je wil bereiken. Dan zijn er vast wel mensen die je op weg kunnen helpen
[..]



Dat heb ik met kwark. Heb 't een tijdje gegeten, kreeg ik pukkeltjes van op mijn schouder
Ik vind de structuur ervan letterlijk om te kotsen dus dat eet ik maar niet meer.
En ik vond de kwark van Appie, dus de biogarde kwark wel lekker....en dat was dan ook gelijk de enige kwark die ik ok vond. De rest is

Hoevaak train je nu in de week?
3 tot 4 x in de week... hangt er vanaf hoe goed mijn rug meewerkt.. maar minimaal 3x in de week..
Ride like the devil is chasing you..........
pi_40265923
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 09:35 schreef RSV1000R het volgende:

[..]

Hehe , ik wil zo snel mogelijk terug naar mijn oude niveau.. dus van 72 kilo nu, naar 85 over een paar maanden, dus ik train me de ziekte.. Misschien dat ik de HIT (high intensity training) ook nog ga proberen, das 3x per week trainen en dan alle spiergroepen 1x mee pakken..
Volgens mijn Broer werkte die redelijk goed bij hem....
Maar als iemand nog goede massa gain tips heeft all is welcome...
(oh ja ik heb een compleet fucked up metabolisme)

Maar de pijn is gewoon ff een noodzakelijk kwaad voor erbij, de spieren moeten weer wennen aan de bealsting die er op komt, en daar protesteren ze wel eens tegen.. Jammer voor ze... groeien moet het.....
De vernieuwde OP biedt uitkomst!

"Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme )."

Succes met je 5000 cleane kcals
  vrijdag 28 juli 2006 @ 12:47:17 #36
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40267608
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 12:01 schreef LedZep het volgende:

[..]

De vernieuwde OP biedt uitkomst!

"Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme )."

Succes met je 5000 cleane kcals
Haha nog meer eten.. hou eens op man.... ik eet al zoveel..... daar past dadelijk niets meer bij...
Ride like the devil is chasing you..........
  vrijdag 28 juli 2006 @ 12:57:35 #37
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40267989
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 12:01 schreef LedZep het volgende:
De vernieuwde OP biedt uitkomst!

"Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme )."

Succes met je 5000 cleane kcals
Pff, ik moet er niet aan denken om zoveel te moeten eten

Mijn buikje zou *plof* doen. Ik zit nu al soms met tegenzin te eten

Maar euh, jij wil toch ook gaan bulken?
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
pi_40268120
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 12:57 schreef Frautie het volgende:

[..]

Pff, ik moet er niet aan denken om zoveel te moeten eten

Mijn buikje zou *plof* doen. Ik zit nu al soms met tegenzin te eten

Maar euh, jij wil toch ook gaan bulken?
Ik ga straks op jacht om te kijken waar ik 20 eieren trays kan kopen. Vanaf morgen start mijn "opbouwfase" richting de 5000kcals. Over een week of wat moet ik daar dan op of boven zitten.

Niet eens zo moeilijk hoor, gewoon 3 liter melk, een eitje of 3-4 per dag, 16+ boterhammen met dingen als kaas / pindakaas / vleeswaren, misschien wat kwark.. brinta evt en als je dan avondeten meetelt zit je er al op.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 13:18:42 #39
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40268711
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 13:00 schreef LedZep het volgende:
Ik ga straks op jacht om te kijken waar ik 20 eieren trays kan kopen. Vanaf morgen start mijn "opbouwfase" richting de 5000kcals. Over een week of wat moet ik daar dan op of boven zitten.
Niet eens zo moeilijk hoor, gewoon 3 liter melk, een eitje of 3-4 per dag, 16+ boterhammen met dingen als kaas / pindakaas / vleeswaren, misschien wat kwark.. brinta evt en als je dan avondeten meetelt zit je er al op.
De kalo's redden is niet zo'n probleem......Maar ik zou serieus buikpijn krijgen van al dat eten!!
Dat heb ik nu al soms
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:24:50 #40
140141 ivosnivo
ada fare stop stalking me
pi_40270873
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:42 schreef RSV1000R het volgende:

[..]

Enige probleem is dat ik vindt dat vis hoort te zwemmen in het water en niet in mijn buik, kortom, ik lust het gewoon niet......
quote:
Whehe dat heb ik ook, zit nu sinds kort aan de visoliecapsules om dat te compenseren.
quote:
En savonds snack ik regelmatig grote bakken kwark weg heerlijk spul ,maar dan wel de volle kwark van almhoff, die light shit hoef ik niet.. en ik drink sowieso al 2 liter volle melk per dag.. dus ook dat zit wel goed..

Maar ik doe idd weer krachttraining ja, ik kan en mag in principe alles weer doen, zo lang ik maar rekening hou met mijn rug. dus met dat in mijn achterhoofd ga ik er weer vol tegenaan
Je kunt ook pinda's eten of andere noten die je lekker vind. Alleen zul je ook vast wel een beetje vet aankomen maar daar moet je ff schijt aan hebben Vertrouw op je spiergeheugen, binnen 1 jaar als je normaal kunt trainen ten minste moet je wel weer op je oude niveau kunnen zitten denk ik.
ada fare stop stalking me
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:26:29 #41
140141 ivosnivo
ada fare stop stalking me
pi_40270927
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 13:18 schreef Frautie het volgende:

[..]

De kalo's redden is niet zo'n probleem......Maar ik zou serieus buikpijn krijgen van al dat eten!!
Dat heb ik nu al soms
Wat wil je bereiken dan? Je moet het ook langzaam opschroeven wat je eet dan kan je lichaam er wat aan wennen.
ada fare stop stalking me
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:39:09 #42
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40271410
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 14:24 schreef ivosnivo het volgende:

[..]


[..]


[..]

Je kunt ook pinda's eten of andere noten die je lekker vind. Alleen zul je ook vast wel een beetje vet aankomen maar daar moet je ff schijt aan hebben Vertrouw op je spiergeheugen, binnen 1 jaar als je normaal kunt trainen ten minste moet je wel weer op je oude niveau kunnen zitten denk ik.
Hmm visolie capsules.. is dat een beetje normaal weg te krijgen, ik bedoel kwil niet ruiken naar een klamme mossel zeg maar....

Maar Ik kan weer bijna volledig normaal trainen. dus met een beetje mazzel gaat het wel redelijk snel weer goedkomen.. maar ja als ik dan weer tegen de 85-89 kilo weeg wil ik uiteraard weer meer....
Het is gewoon nooit goed eigenlijk....
Ride like the devil is chasing you..........
pi_40271757
Zo dat was weer een hoop bij lezen. Goeie overzichtelijke OP, staat eigenlijk alles in voorbeginners en gevorderden (tevens tvp)
There is no finishline...
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:53:19 #44
140141 ivosnivo
ada fare stop stalking me
pi_40271935
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 14:39 schreef RSV1000R het volgende:

[..]

Hmm visolie capsules.. is dat een beetje normaal weg te krijgen, ik bedoel kwil niet ruiken naar een klamme mossel zeg maar....

Maar Ik kan weer bijna volledig normaal trainen. dus met een beetje mazzel gaat het wel redelijk snel weer goedkomen.. maar ja als ik dan weer tegen de 85-89 kilo weeg wil ik uiteraard weer meer....
Het is gewoon nooit goed eigenlijk....
Ik ben begonnen met 1 capsule per dag. In het begin (misschien zat het puur tussen me oren) moest ik wel is wat boeren na het innemen van een capsule. Ik neem er nu 3 per dag en heb nergens meer last van.

Idd je vind altijd weer nieuwe doelen nog voor je je andere bereikt hebt
ada fare stop stalking me
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:57:55 #45
153812 Frautie
Frautilicious
pi_40272140
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 14:26 schreef ivosnivo het volgende:
Wat wil je bereiken dan? Je moet het ook langzaam opschroeven wat je eet dan kan je lichaam er wat aan wennen.
Ik wil eens kijken wat er gebeurt als ik goed op mijn voeding let en keihard ga trainen

Ik ben volgens mij best sterk voor een meid en ik wil wel kijken wat mijn max is.

'T kan in 2 woorden Sterker, strakker.

Ik heb alleen 1 valkuil, en dat is dat ik te fana kan zijn. Dus ik moet goed op mijn voeding en rust letten. Anders kom ik de man met de moker tegen
Assumption is the mother of all fuck ups
Everything you do, every single decision you make, either takes you a step closer or a step further away from your goal.
You either grow or you regress; nothing stands still.
  vrijdag 28 juli 2006 @ 14:57:56 #46
153787 RSV1000R
If it moves it's fun
pi_40272141
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 14:53 schreef ivosnivo het volgende:

[..]

Ik ben begonnen met 1 capsule per dag. In het begin (misschien zat het puur tussen me oren) moest ik wel is wat boeren na het innemen van een capsule. Ik neem er nu 3 per dag en heb nergens meer last van.

Idd je vind altijd weer nieuwe doelen nog voor je je andere bereikt hebt
hmzz toch maar eens bestellen bij fitnessnet.nl dan

en idd doelen vindt je altijd wel...
Ride like the devil is chasing you..........
pi_40275303
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 14:53 schreef ivosnivo het volgende:

[..]

Ik ben begonnen met 1 capsule per dag. In het begin (misschien zat het puur tussen me oren) moest ik wel is wat boeren na het innemen van een capsule. Ik neem er nu 3 per dag en heb nergens meer last van.

Idd je vind altijd weer nieuwe doelen nog voor je je andere bereikt hebt
wat hebben die visolie shizzle dingen voor nut dan?

En zometeen ff lekker trainen, deadliften, BOR's en speedbenchen... jeweettttoocchhhh
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
  vrijdag 28 juli 2006 @ 16:26:05 #48
140141 ivosnivo
ada fare stop stalking me
pi_40275329
Goed voor je doorbloeding en het schijnt spierafbraak tegen te gaan.
ada fare stop stalking me
pi_40278112
quote:
Op donderdag 27 juli 2006 22:55 schreef LedZep het volgende:
Leg extension moet je helemaal niet doen

Voor een quads-training heb je genoeg aan oefeningen als front squat, hack squat (machine en barbell), leg press. Squat komt daar nog bij als opperguru van de beenoefeningen. Who needs leg extensions?
man herlees m'n post, het gaat om problemen met de lies
balsporten :r
pi_40279060
In visolie (en lijnzaadolie en dat soort meuk), zit ook nog veel omega 6, wat ook goed is voor de vetverbranding en algemene gezondheid.
pi_40281887
hmmz misschien toch eens proberen dan die capsules.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_40284316
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 18:03 schreef Tommy__ het volgende:

[..]

man herlees m'n post, het gaat om problemen met de lies
Bij het horen van het woord "leg extension" krijg ik braakneigingen, sorry .
pi_40285849
Legextension vroegah:

Hardloper.
IG @webkim
pi_40285952
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 22:57 schreef Webkim het volgende:
Legextension vroegah:

[afbeelding]
Kijk dat is nou een Podda_approved oefening
pi_40286121
Ik vraag me overigens af wat de motivatie van de mensen hier is om hun tijd te verkloten aan leg extensions.
  zaterdag 29 juli 2006 @ 03:34:45 #56
64479 Omnifacer
Alles geven!11
pi_40291188
tvp
  zaterdag 29 juli 2006 @ 09:47:45 #57
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40292867
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 23:07 schreef LedZep het volgende:
Ik vraag me overigens af wat de motivatie van de mensen hier is om hun tijd te verkloten aan leg extensions.
Een andere mening erop nahouden kan best, maar om alles wat niet aansluit bij jouw visie meteen te bestempelen als tijd verkloten is erg kort door de bocht.

Let daar svp een beetje op, want niemand hier heeft de wijsheid in pacht.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40293001
quote:
Op zaterdag 29 juli 2006 09:47 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Een andere mening erop nahouden kan best, maar om alles wat niet aansluit bij jouw visie meteen te bestempelen als tijd verkloten is erg kort door de bocht.

Let daar svp een beetje op, want niemand hier heeft de wijsheid in pacht.
Kijk, ik wil "mijn visie" best toelichten hoor, misschien dat het dan duidelijker wordt. In ieder geval, "tijd verkloten" klinkt misschien wel wat te dramatisch.. ik had het misschien iets anders moeten brengen.

Goed, wanneer je naar de quadriceps kijkt heeft deze 2 functies, heupflexie en knie extensie. Heupflexie is hier even geen sprake van (dingen als hanging leg raises). Blijft over knie extensie. Zowel een squat als een leg extension spreekt de quadriceps op die manier aan (kijk naar de concentrische beweging in de squat, is voor de quadriceps gelijk aan extensions).
Mijn logische conclusie is dan; waarom 5 sets squats doen, en dan 3 sets leg extension, als je ook 8 sets squats kunt doen? Die extensions hebben totaal geen toegevoegde waarde.

Het is niet zo dat ik per definitie tegen isolatie ben, zeker niet. Leg curls bijvoorbeeld hebben voor de hamstring zeker toegevoegde waarde aangezien deze de hamstring aanspreken door knieflexie, en niet door heupextensie (zie ook dat de functies van quads en hams elkaars tegenpolen zijn).

Afijn, dit is mijn mening. Ik snap best dat mensen voor "de pomp" wat extensions willen doen, maar begrijp dan ook dat "pomp" geen garantie is voor een goede training en vraag jezelf af waarom je die leg extension dan gebruikt.
  zaterdag 29 juli 2006 @ 10:34:57 #59
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40293362
Ik ben voor afwisseling. Met leg extension spreek je toch de spier op een andere manier aan dan met een squat.

Je kan niet lekker met een squat een snelle explosieve beweging maken en dan bovenin je quads 1 seconde vast houden. Ik vind het dus een heerlijke oefenining die voor mij zeker meerwaarde biedt dan een paar extra setjes squaten.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40293671
quote:
Op zaterdag 29 juli 2006 10:34 schreef Mr.J het volgende:
Ik ben voor afwisseling. Met leg extension spreek je toch de spier op een andere manier aan dan met een squat.

Je kan niet lekker met een squat een snelle explosieve beweging maken en dan bovenin je quads 1 seconde vast houden. Ik vind het dus een heerlijke oefenining die voor mij zeker meerwaarde biedt dan een paar extra setjes squaten.
Ieder zijn eigen ding . Na mijn anti_podda post van gisteravond zit ik overigens weer helemaal in mijn zen nu.
  zaterdag 29 juli 2006 @ 20:04:58 #61
140141 ivosnivo
ada fare stop stalking me
pi_40304949
Vanavond hier cardiofeest http://partyflock.nl/party/65606.html volgende week hier http://partyflock.nl/party/65388.html . Nog meer lui die heen gaan ?
ada fare stop stalking me
pi_40307128
* LedZep heeft vitamine B50 complex en vitamine D zooi via internet (www.vitaminestore.nl) aangeschaft.

Eens kijken wat dat voor me doet. Vitamine B is zo'n beetje goed voor alles en vitamine D is volgens ons aller Big Cat op cholesterol na het meest veelzijdige anabole hormoon. Heb ook wel gehoord dat het diverse vormen van kanker tegengaat (maar da's bijzaak natuurlijk, alles voor het testosteron )

Omdat ik ook (relatief natuurlijk) krap zit met vitamine A en E zou ik dat ook wel willen supplementeren, maar die zijn (samen) eigenlijk alleen in multi te vinden en daar heb ik geen geld voor (lees: voor een goede multi heb ik geen geld)


Edit: hmm kut ben nu een multi tegengekomen die maar iets duurder is dan B50+D, met daarnaast alle andere meuk erin. Wel een iets onbekender merk. Nah ja, proberen we die over 3 maanden wel .

[ Bericht 2% gewijzigd door LedZep op 29-07-2006 22:31:05 ]
pi_40310463
quote:
Op zaterdag 29 juli 2006 21:28 schreef LedZep het volgende:
* LedZep heeft vitamine B50 complex en vitamine D zooi via internet (www.vitaminestore.nl) aangeschaft.

Eens kijken wat dat voor me doet. Vitamine B is zo'n beetje goed voor alles en vitamine D is volgens ons aller Big Cat op cholesterol na het meest veelzijdige anabole hormoon. Heb ook wel gehoord dat het diverse vormen van kanker tegengaat (maar da's bijzaak natuurlijk, alles voor het testosteron )

Omdat ik ook (relatief natuurlijk) krap zit met vitamine A en E zou ik dat ook wel willen supplementeren, maar die zijn (samen) eigenlijk alleen in multi te vinden en daar heb ik geen geld voor (lees: voor een goede multi heb ik geen geld)


Edit: hmm kut ben nu een multi tegengekomen die maar iets duurder is dan B50+D, met daarnaast alle andere meuk erin. Wel een iets onbekender merk. Nah ja, proberen we die over 3 maanden wel .
pas maar op met die zooi
quote:
Voorzichtig en giftigheid
Vitamine D is het meest giftig van alle vitaminen en leidt tot misselijkheid, braken, hoofdpijn, depressiviteit en nog andere symptomen. Neem niet meer dan maximaal 10 microgram per dag.

Belangrijke bronnen van vitamine D zijn onder andere: vis(olie), levertraan, gist, bladgroenten, vlees en zuivelproducten.

bron
doe geen moeite om de site door te zoeken, er staat overal dat vitamines, mineralen en aminozuren veel positieve effecten hebben en ze bijna allemaal te vinden zijn in vlees heb net een bbq achter de rug . voor de rest een zeer sterke aanrader die site

[ Bericht 7% gewijzigd door Tommy__ op 30-07-2006 00:07:26 ]
balsporten :r
pi_40311046
10 microgram is gelijk aan 400 IE, wat 200% vd ADH is.

Welnu, Big Cat:

"Toxical effects: 5000 IU is the established toxicity line, but usually it is recommended to not exceed 600 IU. This will lead to excess calcium in the blood (though I don't know of a bodybuilder that has too much calcium ions in his blood), lower appetite (that would worry me), increased thirst, nausea, vomiting, abdominal pains and calcium depositing in soft tissues like blood vessels, which is especially harmful to older people because calcifying of veins can cause severe health issues.
Dosage: 400 IU is the needed dose, 600 is usually the maximum, but I advocate the use of an 800 IU's. I'll get into it in a bit. Megadosing is only used in medical treatment and only under medical supervision."

En op DBB (die er weer eens uitligt bij mij) staat een artikel geschreven over vit D, waarin verwezen wordt naar onderzoeken waar men zelfs met extreem hoge dosissen enkel positieve effecten ondervond.

Je bron gebruik ik weleens voor molecuul/ structuurformules, maar ik prefereer voor dit soort dingen liever andere sites.

EDIT: Het voedingscentrum heeft de max waarde al op 50mcg zitten . Kan je dus gerust met een factor 2 vermenigvuldigen

[ Bericht 8% gewijzigd door LedZep op 30-07-2006 00:24:43 ]
pi_40311077
btw, op die site staat alles over verschillende voedingsstoffen, maar onder welke groep behoort caffeine en ephrblabla-wat-was-het-ookalweer?
balsporten :r
pi_40311187
http://en.wikipedia.org/wiki/Caffeine
een "xanthine alkaloid" dus. Geen idee wat het is, maar er staan wel verwijzingen.

http://en.wikipedia.org/wiki/Ephedra
"The alkaloids ephedrine and pseudoephedrine are the active constituents of the plant.."
pi_40329226
't Is weer eens verdomde stil hier, daarom zal ik mijn voedingsschema maar eens posten, waar ik vanaf nu naar toe ga werken (@ approx begin sept zit ik op het volledige dieet)

7:00
4 eieren
2 boterhammen
100 gram cornflakes
1L melk

10:30
4 boterhammen
0,5L melk

13:00
6 boterhammen
90 gram pindakaas

15:30
4 boterhammen
0,5L melk

18:00
avondeten, als voorbeeld genomen gehaktbal, 200gr groenten, 5 kleine aardappelen
1L melk

21:00
500 gram magere kwark

Exclusief fruit en broodbeleg (pindakaas wel inbegrepen, komt er vast in, overig broodbeleg is variabel) kom ik dan op:

5036kcal
571gr KH
302gr eiwit
170gr vet (waarvan 61gr verzadigd)
5049mg calcium (norm: 1200mg )

Heb nog even een vraag aan waterexpert MrJ; volgens eetmeter haal ik bijna 4000gr (4L) water uit mijn voeding..in hoeverre moet ik dan nog extra water drinken (heb wel hoge natrium/kaliumgehaltes, is mss van toepassing)

Extra vit c + multi (incl 85mg b-complex) als enige supps.
pi_40329281
5 kg calcium?

en op welk tijdstip van de dag train je?
balsporten :r
pi_40329313
quote:
Op zondag 30 juli 2006 18:58 schreef Tommy__ het volgende:
5 kg calcium?
Aangepast
pi_40329503
quote:
Op zondag 30 juli 2006 18:58 schreef Tommy__ het volgende:
5 kg calcium?

en op welk tijdstip van de dag train je?
Verschilt. Nu 's morgens, straks na de vakantie 's middags / 's avonds. Dextrose na training, geen whey of andere eiwitshizzle.
pi_40337952
Kom op LedZep, gewoon iedere dag voordat het avondeten begint een brood erin geramt hebben. Moet makkelijk kunnen, ik kan het zonder moeite.

Al moet ik op het moment toegeven dat dit me niet vaak lukt, door het nogal onregelmatige leven wat ik nu even heb. Maar vanaf september er keihard tegenaan en dan gewoon 7 broden per week!
  maandag 31 juli 2006 @ 05:07:59 #72
132130 Del_Toro
AasProfessssssor
pi_40342810
whats up met dbb?
Quickpar fo shizzle
  maandag 31 juli 2006 @ 08:52:23 #73
19479 Mr.J
Train, eat, sleep. Repeat.
pi_40343522
HD failure v/d server.
Godfather Bodybuilding topic reeks
pi_40347912
quote:
Op zondag 30 juli 2006 23:28 schreef frenkck het volgende:
Kom op LedZep, gewoon iedere dag voordat het avondeten begint een brood erin geramt hebben. Moet makkelijk kunnen, ik kan het zonder moeite.

Al moet ik op het moment toegeven dat dit me niet vaak lukt, door het nogal onregelmatige leven wat ik nu even heb. Maar vanaf september er keihard tegenaan en dan gewoon 7 broden per week!
Ik zie het nut niet zo van 24 stukken brood per dag. Misschien dat ik nog 2 extra 's morgens neem, maar meer heeft (voor mij) niet zoveel zin. Ik zit nu al tegen de 5500kcals (onderhoud: 2500)
pi_40348057
quote:
Op maandag 31 juli 2006 08:52 schreef Mr.J het volgende:
HD failure v/d server.
Hij doet het weer
pi_40348315
quote:
Op maandag 31 juli 2006 12:01 schreef LedZep het volgende:

[..]

Ik zie het nut niet zo van 24 stukken brood per dag. Misschien dat ik nog 2 extra 's morgens neem, maar meer heeft (voor mij) niet zoveel zin. Ik zit nu al tegen de 5500kcals (onderhoud: 2500)
Ga je dit schema wel langer dan 3 dagen volhouden?
pi_40348465
Ben weer terug van vakantie!!

Was top! Heerlijk uitgerust en voorledig weer zin om te trainen, komt precies mooi uit aangezien het qua temperatuur weer een beetje dragelijk is!

Vanavond eens kijken hoe het gaat!
pi_40349624
quote:
Op maandag 31 juli 2006 12:15 schreef Sloper het volgende:

[..]

Ga je dit schema wel langer dan 3 dagen volhouden?
Sure

Die 2500kcal moet je overigens wel zien als "zittende levensstijl-onderhoud"..inclusief training kom ik wel iets boven de 3000, maar dan nog heb ik 2000+ kcal om massa op te bouwen..en door standaard 4 compounds per training te doen + gay oefeningen in trisets / giantsets / circuits moet ik voorkomen dat ik te vet word (lees: voldoende CZS stimulatie om kcals in spiermassa om te zetten)
pi_40352830
hmm zometeen lekker trainieren. Eerst squats, winde stance, daarna romanian deadlifts, dan military pressen en daarna moet ik nog maar 's kijken Iets van kuiten, side raises en nog een nader te bepalen oefening. Kheb er zin an
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_40356200
Bij de lidl zijn nu voedingssupplementen in de aanbieding. Van 1,29 voor 0,69 voor 20 bruistabletten magnesium, calcium, vitamine c en multi. Misschien wat voor jou zep?

@ledzep Hmm, dat trainingsschema klinkt interessant. Hoe lang ga je nu bezig zijn per oefening? En doe je dan ook aan die dual factor shit, dat je na een paar weken een lowvolume week neemt? En denk je dat het voor mij ook zou werken als endo in een cut-mode (dat veel oefeningen doen, om meer spiermassa aan te laten zetten)?
pi_40356562
quote:
Op maandag 31 juli 2006 16:45 schreef synthesix het volgende:
Bij de lidl zijn nu voedingssupplementen in de aanbieding. Van 1,29 voor 0,69 voor 20 bruistabletten magnesium, calcium, vitamine c en multi. Misschien wat voor jou zep?

@ledzep Hmm, dat trainingsschema klinkt interessant. Hoe lang ga je nu bezig zijn per oefening? En doe je dan ook aan die dual factor shit, dat je na een paar weken een lowvolume week neemt? En denk je dat het voor mij ook zou werken als endo in een cut-mode (dat veel oefeningen doen, om meer spiermassa aan te laten zetten)?
Ik ga morgen naar de lidl, kan wel wat extra magnesium gebruiken.

Het principe van dual factor is dat je fatigue opbouwt; je zult dus vaker en intensiver trainen zodat de spieren niet herstellen voor een nieuwe training. Veel compounds, en inderdaad load-deload cycles doen (ik doe 6-8 weken load, daarna 1 week deload, waarin volume minder is).

Dual factor werkt ook iedereen (net als single factor). In ieder geval, het is een beetje lastig en langdurig uitleggen, dus als je geinteresseerd bent in harde trainingen, hoge frequenties per week en zowel kracht- als massatoename (hoewel je in de cut weinig tot geen spiermassa zal aanmaken) raad ik je aan om de volgende links te lezen:

http://forum.dutchbodybui(...)del-revisited-46249/

http://forum.mesomorphosi(...)hy-training-682.html

http://forum.bodynet.nl/s(...)factor-training.html

en uit de laatste link het voornaamste statement:

"Bodybuilders often get stuck in the "one time per week per bodypart" rut, and that determines how many sets they do and the intensity they use. Since they are not going to change frequency, they end up not changing much over time. So what happens (when you view training through the lens of Supercompensation) is that you beat the crap out of a muscle group and then don’t target it again for another week. This is because you think that the muscle needs time to completely recover before beating it into submission again. Well, the fact is, that when you see training through the lens of Dual Factor Theory, then you’ll note that it is ok to train a muscle group again even if fatigue is still present.
Now the really cool part is this…science has shown that the body responds better in physique and performance enhancements when you have a period of peaking fatigue (2-6 weeks), followed by a period of "unloading" (1-4 weeks). (Unloading just refers to a time where you allow fatigue to fade. This usually means active unloading, where you continue to train, but with reduced intensity, volume, or frequency. Occasionally it could mean total rest.) You view entire weeks and maybe months, as you would’ve viewed just one workout with Supercompensation. For example, with Supercompensation, one workout represents a period of fatigue. But, in the Dual Factor Theory, up to 6 weeks would represent a period of fatigue. With Supercompensation, a day or two (up to a week) represents a period of rest. But in the Dual Factor Theory, up to four weeks may represent a period rest."
pi_40358431
Wat ik nou zag tijdens de training, ik had bijna mn klomp gebroken. :p
Zat gewoon zoeen vadsige 40+ minlf te fietsen, met in der klauwen een of ander tijdschrift.
Wtf!!!!! Ze las gewoon een tijdschrift, in der handen nog wel, tijdens de cardio ! ! !

Ik snap het niet hoor. Als ik cardio doe, wordt is het tijdschrift uit elkaar geweekt door de stortvloed aan zweet. Om vervolgens uit elkaar getrokken te worden door stuiptrekkingen van uitputting. En om het helemaal onleesbaar te maken nog even bedolven te worden onder een dikke laag zwarte sneeuw. En dan heb ik het nog niet over het feit, dat ik mezelf van mn fiets af lanceer, als ik mn klauwen niet aan ´t stuur houd. :p

Maarja, die gay-oefeningen om czs op zn flikker te geven, hoort dat ook bij je df training?

En zou je iets gedetailleerder je trainingsschema kunnen posten anders?
pi_40358635
Mijn eigen trainingsschema heb ik samen met Unregistered opgestelt / verbetert en bestaat uit de volgende onderdelen:

1 squat
2 upperbody press (bench, overhead)
3 posterior chain (snatch pull, high pull, romanian dead)
4 rugoefening (rows, chins)
5 gay oefeningen in trisets / giant sets / circuit (achter elkaar dus)

Tot de gay oefeningen behoren tricep extensions, barbell curl, calf raises, ab work, traps, leg curls, binnenkort nekoefeningen.

Vergeet niet dat fitness fatigue een theorie is, een manier van trainen. Het schema maakt an sich niet zoveel uit, zolang je maar meerdere workouts per week doet waarin je dezelfde spieren belast, zodat je fatigue opbouwt gedurende de loading cycle. In mijn geval is dat dus 3x per week squat, 3x per week presses, 3x per week posterior chain pulls en 3x per week rug. Als het moet kan je zo tot 15+ keer per week trainen. Massa krijg je er zeker van, getuigende het gemiddelde fysiek van een olympic weightlifter.

Vanuit BB-perspectief kan je de "gay oefeningen" natuurlijk aanpassen. Denk bijvoorbeeld aan 2 templates, die je per training afwisselt, waarin je bv 1 schouders (raises) en kuiten en 2 biceps en triceps doet. Biceps/triceps zou ik niet meer dan 5 setjes per week doen, anders ga je de spieren overbelasten (overtraining... niet "overreaching" zoals de bedoeling is ).


Edit: die gay oefeningen in circuit zijn vooral conditie eigenlijk.. denk je eens in wat het met je conditie doet als je ipv 20 sec je hart 1,5+ minuut laat werken. Cardio sucks, KT als cardio rules
En als je die assistance allemaal een voor een zou trainen zou je a. (te) lang bezig zijn en b. worden ze nog meer gay, omdat je het op je dooie gemak doet.
pi_40359697
quote:
Op maandag 31 juli 2006 18:24 schreef LedZep het volgende:
Vergeet niet dat fitness fatigue een theorie is, een manier van trainen. Het schema maakt an sich niet zoveel uit, zolang je maar meerdere workouts per week doet waarin je dezelfde spieren belast, zodat je fatigue opbouwt gedurende de loading cycle. In mijn geval is dat dus 3x per week squat, 3x per week presses, 3x per week posterior chain pulls en 3x per week rug. Als het moet kan je zo tot 15+ keer per week trainen. Massa krijg je er zeker van, getuigende het gemiddelde fysiek van een olympic weightlifter.
pittig hoor. Ik doe, als ik kan, 2 x per week squatten, 1 x deadlift, 1x rdl, 2x bench, en 1 x military. Dit alles overgoten met een sausje van dips, chinnen, kuiten, wat biceps/triceps werk en traps.
Werkt goed voor mij.

Trouwens, vandaag tijdens squatten, in de wide stance, ik ben stukje lager dan benen horizontaal, en ik hoor me toch ineens een gescheur... En ja hoor, boxershort helemaal kapot gescheurt Echt helemaal, alleen het elastiekje bovenin was nog heel... Net nieuw, dag 15 eu
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_40360268
quote:
Op maandag 31 juli 2006 19:00 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

pittig hoor. Ik doe, als ik kan, 2 x per week squatten, 1 x deadlift, 1x rdl, 2x bench, en 1 x military. Dit alles overgoten met een sausje van dips, chinnen, kuiten, wat biceps/triceps werk en traps.
Werkt goed voor mij.

Trouwens, vandaag tijdens squatten, in de wide stance, ik ben stukje lager dan benen horizontaal, en ik hoor me toch ineens een gescheur... En ja hoor, boxershort helemaal kapot gescheurt Echt helemaal, alleen het elastiekje bovenin was nog heel... Net nieuw, dag 15 eu
HARRRRRRDCORE

Mja, ik moet wel erg op mijn knieën letten..dus geen 3x heavy squats, al werk ik daar wel naar toe. Overigens is 2x squat, 1x DL al gruwelijk als je ze zwaar pakt (overtraining voor de meeste mensen). Maar je krijgt er poten van, niet normaal.
pi_40361018
Maar hoe doe je dat gayoefeningen circuit dan, pak je een dumbell voor 1 setje frenchpresses ofzo, en dan naar de barbell lopen en dan 1 setje barbell curls, en dan weer terug naar je dumbell french pressen enz.?

Neem je dan niet op een gegeven moment die hele sportschool in, in je eentje ?

edit:
Iemand trouwens nog goede ideeën voor de buikspieren, crunches beginnen een beetje licht te worden, en zo'n 20kg unit op je buik is niet heel erg handig, en bovendien helpt t bijna niks. Dragonflags kan niet helaas (zou niet weten waarop eigenlijk, enige mogelijkheid is miss benchpress bankje, met een barbell erop als contragewicht ofzo)


[ Bericht 17% gewijzigd door synthesix op 31-07-2006 20:06:45 ]
pi_40361179
quote:
Op maandag 31 juli 2006 19:41 schreef synthesix het volgende:
Maar hoe doe je dat gayoefeningen circuit dan, pak je een dumbell voor 1 setje frenchpresses ofzo, en dan naar de barbell lopen en dan 1 setje barbell curls, en dan weer terug naar je dumbell french pressen enz.?

Neem je dan niet op een gegeven moment die hele sportschool in, in je eentje ?
Ja




Overigens:
triset = 3 oefeningen achter elkaar
giant set = 4 oefeningen achter elkaar
circuit = >4 oefeningen achter elkaar

Ik kan over supersets/trisets van 1 spiergroep maar 1 ding zeggen: bullshit. Intensiteit wordt alleen maar verlaagd en als je 10 reps barbell curl en dan 5 reps dumbbell curl doet, kan je net zo goed 15 reps barbell curl doen.
pi_40362101
Opzich zijn french presses niet voor de zelfde spiergroep als barbell curls (of had je t niet over mijn post)

Maarum, hoeveel reps doe je dan bij de gayoefeningen? ( Omg, ik blijf aan het vragen )
pi_40362149
quote:
Op maandag 31 juli 2006 20:12 schreef synthesix het volgende:
Opzich zijn french presses niet voor de zelfde spiergroep als barbell curls (of had je t niet over mijn post)

Maarum, hoeveel reps doe je dan bij de gayoefeningen? ( Omg, ik blijf aan het vragen )
Nee, had het niet over jouw post, meer algemeen.

6-20 reps (1-2 reps van failure)
  maandag 31 juli 2006 @ 20:14:32 #90
28280 Fugie
Porsche _O_
pi_40362203
hey ben ik weer

led nog steeds alles aanhet volspammen
pi_40364155
quote:
Op maandag 31 juli 2006 20:14 schreef Fugie het volgende:
hey ben ik weer

led nog steeds alles aanhet volspammen
Ja

synthesix: dragonflags kan je gewoon op een normaal bankje doen. Contragewicht? WTF moet je met een contragewicht?

Verder side bends, weighted situps, hanging leg raises..
pi_40365866
idd,

synthesix, doe situps ipv crunches

ik doe ze op een decline bankje op de laagste stand, 3x20, als je dat kan ben je goed bezig, en leg je schijfen op je borst bij leg raises voel ik overigens niets tot weinig, ook niet met gestrekte benen
balsporten :r
pi_40366143
Hmm, ik heb een beetje het gevoel dat ik in plaats van mijn onderlichaam omhoog te liften het bankje omhoog lift , vandaar dat contragewicht.

Wat voor opleiding doe je trouwens ledzep?

//edit:
Ja dat situps makes sense inderdaad. Vond weighted crunches al zo zinloos
//edit2:
Fuck die dragonflags trouwens ook maar, ze zijn veel te zwaar nog Maar wel een über oefening voor je bovenlichaam volgens mij

[ Bericht 25% gewijzigd door synthesix op 31-07-2006 22:06:18 ]
pi_40366406
quote:
Op maandag 31 juli 2006 21:58 schreef synthesix het volgende:
Hmm, ik heb een beetje het gevoel dat ik in plaats van mijn onderlichaam omhoog te liften het bankje omhoog lift , vandaar dat contragewicht.

Wat voor opleiding doe je trouwens ledzep?

//edit:
Ja dat situps makes sense inderdaad. Vond weighted crunches al zo zinloos
Ik ben een fucking podda_vwo_warrior
pi_40366652
quote:
Op maandag 31 juli 2006 22:05 schreef LedZep het volgende:

[..]

Ik ben een fucking podda_vwo_warrior
Same here.

Wat is dat gelul met podda trouwens Ik heb wat gemist volgens mij
pi_40366855
quote:
Op maandag 31 juli 2006 22:11 schreef synthesix het volgende:

[..]

Same here.

Wat is dat gelul met podda trouwens Ik heb wat gemist volgens mij
Hip taalgebruik op www.team-forza.com

http://ssbasketball.rivals.com/content.asp?CID=454071

Ga jij ook naar vwo-5 nu? Wat voor kutprofiel heb je gekozen?
pi_40367030
Uhuh.
N&T.. Dûh...
pi_40367071
quote:
Op maandag 31 juli 2006 22:21 schreef synthesix het volgende:
Uhuh.
N&T.. Dûh...
Beat me met mijn N&T + 4 vrije vakken
pi_40367225
N&T + Filosofie, Biologie1, Biologie2
Heb je 4 ingeroosterde vrije vakken dan, want je kan bij ons maar 1 vak roostergarantie krijgen, in mijn geval dus filosofie.
En trouwens, en zijn voor de rest helemaal geen vakken die het waard zijn om tijd aan te verspillen

//edit
Wh00t, bedacht ik me net een leuk woordspeling

Liever in de gym, dan op het gym
Denk daar maar eens over na

[ Bericht 28% gewijzigd door synthesix op 31-07-2006 22:36:13 ]
pi_40367608
quote:
Op maandag 31 juli 2006 22:25 schreef synthesix het volgende:
N&T + Filosofie, Biologie1, Biologie2
Heb je 4 ingeroosterde vrije vakken dan, want je kan bij ons maar 1 vak roostergarantie krijgen, in mijn geval dus filosofie.
En trouwens, en zijn voor de rest helemaal geen vakken die het waard zijn om tijd aan te verspillen, dan maar liever in de gym he
Biologie12 is 1 vak .

Mwah, dit jaar had ik er 3 extra.. heb het zelf maar ingeroosterd en aan die gasten gegeven. Kon 1 uurtje niet volgen. Latijn, Grieks, biologie en geschiedenis extra overigens. Kost me bijna geen extra tijd, iig bergen tijd over om te trainen en eten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')