Copy/Paste maar...quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:42 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Deuteronomium 30 vers 3 tot 6.
De Bijbel staat op Google, dus doe je best
Je zal het er mee moeten doen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:48 schreef mg794613 het volgende:
[..]
Copy/Paste maar...
Dat waardeloze vodje heeft dezelfde waarde als een gedateerde oplage van "Prive" , "Story" en "Weekend" etc. enz.
Gebruik je hoofd eens in plaats van een stoffig boek.
Ik geef slechts de feiten weer. IksRee haat gelovigen, Christenen, Joden of Moslim. Dat heet geen stoken.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:47 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Mutant, je zit nu toch wel een beetje te stoken![]()
Ja, maar het is offtopic enzoquote:Op woensdag 26 juli 2006 21:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik geef slechts de feiten weer. IksRee haat gelovigen, Christenen, Joden of Moslim. Dat heet geen stoken.
Erhm jahaha.... ik mis de connectiequote:En de HEERE, uw God, zal uw gevangenis wenden, en Zich uwer ontfermen; en Hij zal u weder vergaderen uit al de volken, waarheen u de HEERE, uw God, verstrooid had.
4 Al waren uw verdrevenen aan het einde des hemels, van daar zal u de HEERE, uw God, vergaderen, en van daar zal Hij u nemen.
5 En de HEERE, uw God, zal u brengen in het land, dat uw vaderen erfelijk bezeten hebben, en gij zult dat erfelijk bezitten; en Hij zal u weldoen, en zal u vermenigvuldigen boven uw vaderen.
6 En de HEERE, uw God, zal uw hart besnijden, en het hart van uw zaad, om den HEERE, uw God, lief te hebben met uw ganse hart en met uw ganse ziel, opdat gij levet.
Haat je ook boeddhisten?quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:49 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik geef slechts de feiten weer. IksRee haat gelovigen, Christenen, Joden of Moslim. Dat heet geen stoken.
quote:
5,100 Entries In Iran's Holocaust Cartoon Competition
Tehran, 23 July: The judging ceremony for the international cartoon competition on the subject of the Holocaust was held yesterday, in the presence of Messrs Habib Sadeqi, Mohammad Hoseyn Nirumand, Mas'ud Shoja'i-Tabataba'i, Rahim Baqqal-Asghari and Farid Mortazavi, in Tehran's Contemporary Arts Museum.
According to the public relations office of Iran's House of Cartoons, from the 5,119 works received from 61 countries by the competition's secretariat (House of Cartoons), 724 were chosen for the final assessment, from which 293 were by Iranian artists and 431 by foreign artists.
quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:53 schreef NorthernStar het volgende:
Als ze dit al "blasfemisch en totaal onacceptabel" vinden kunnen ze hun lol nog op trouwens.
[..]
Dit bericht gemist? Israëliër begint wedstrijd antisemitische cartoonsquote:Op woensdag 26 juli 2006 21:53 schreef NorthernStar het volgende:
Als ze dit al "blasfemisch en totaal onacceptabel" vinden kunnen ze hun lol nog op trouwens.
[..]
quote:Israëliër begint wedstrijd antisemitische cartoons
Icoon AlgemeenEen Israëlische cartoonist heeft een spotprentenwedstrijd georganiseerd die Joden moet bespotten. Hij wil hiermee een ironisch tegengas geven aan de Deense en Iranese spotprenten die de Islam en de Holocaust op de hak nemen. "We dachten dat het veel stoerder is om cartoons over onszelf te maken dan dat onze vijanden dat doen", aldus initiatiefnemer Amitai Sandarovich. "We willen het vuur bestrijden met humor. Dit is ons antwoord op geweld en slechte smaak."
"Ik geloof dat Joden degenen zijn die het best de spot kunnen drijven met zichzelf. Geen Iraniër zal ons daarmee verslaan", gekscheert Sandarovich. Hij benadrukt dat hij geen haat koestert jegens moslims en Arabieren. De Israëliër denkt niet dat zijn spotprenten zullen leiden tot grote protestacties, zoals tegen de Deense tekeningen. "We gaan geen ambassades platbranden, noch zullen we massaal vlaggen in brand steken of bloederige demonstraties organiseren."
"Geen enkele Jood heeft ooit zulke hatelijke cartoons gezien als wij die zullen publiceren", belooft Sandarovich. De competitie, waaraan alleen Joden kunnen deelnemen, blijft open tot drie maart op deze website.
Hihihi, wat leuk van die Iraanse overheid zeg, om dat te organiseren.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:53 schreef NorthernStar het volgende:
Als ze dit al "blasfemisch en totaal onacceptabel" vinden kunnen ze hun lol nog op trouwens.
[..]
Raoel Heertje!quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:10 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat joden humor hebben bewezen Larry David en Jerry Seinfeld al
Wat heeft Jerry Seinfeld met humor te maken?quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:10 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Dat joden humor hebben bewezen Larry David en Jerry Seinfeld al
Ga Friends kijkenquote:Op woensdag 26 juli 2006 22:12 schreef Doderok het volgende:
[..]
Wat heeft Jerry Seinfeld met humor te maken?![]()
De joden zijn het niet met je eens:quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:39 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Ok dan zal ik het maar zeggen.
Palestijnen zijn net als de mensen in hun buurlanden arabisch, moslims en hebben geen eigen specifieke cultuur.
Dat kan ook niet want het is een samenraapsel van voormalige inwoners van de buurlanden.
Het is om die reden niet realistisch om ze een eigen land te geven, want ze kunnen gewoon terug naar het land van hun voorvaderen.
Sssts, dat mag je niet zeggen.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:16 schreef JohnDope het volgende:
Ik zal het nooit meer vergeten, door een paar tekeningetjes stond de hele moslimwereld in brand. Ongelooflijk alles ging in de fik en kapot.
En toen kwam de Davinci code uit en geen 1 christen werd radicaal. Nu weer antijoodse cartoons en men gaat de dialoog aan.
Wie is hier ontwikkeld en wie niet![]()
Goede vlag.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:17 schreef Doderok het volgende:
[..]
Gabriël Iglesias, now that's comedy!![]()
Dat is dus onzin, want het land was van de palestijnen (althans gedeeltes) en daarna is het weer door de joden ingepikt. Met behulp van europa. En het is zo jammer dat ze niet samen kunnen leven, want dan was het probleem er niet zo geweest als het nu is. Maar ja helaas zijn (een deel van de) palestijnen ontzettende schoften (nog zacht uitgedrukt). En helaas zijn de Israëlieten (een deel ervan) ook ontzettende schoften (wederom zacht uitgedrukt).quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:39 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Ok dan zal ik het maar zeggen.
Palestijnen zijn net als de mensen in hun buurlanden arabisch, moslims en hebben geen eigen specifieke cultuur.
Dat kan ook niet want het is een samenraapsel van voormalige inwoners van de buurlanden.
Het is om die reden niet realistisch om ze een eigen land te geven, want ze kunnen gewoon terug naar het land van hun voorvaderen.
Last Temptation of Christ?quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:17 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Sssts, dat mag je niet zeggen.
Na de Davinci Code gingen vele ambassades in de fik, mensen werden gelyncht, producten geboycot etc etc etc
Of nee wacht....
Kijk deze anders eens: http://www.zipperfish.net/free/yaafm12.php
quote:On October 22, 1988, a French Catholic fundamentalist group launched molotov cocktails inside the Parisian saint Michel movie theater to protest against the film projection. This terrorist attack injured thirteen people; four of them were severely burned.
Nee, als je niet pro-israel bent ben je pro-terroristquote:Op woensdag 26 juli 2006 22:32 schreef base3ball het volgende:
[..]
Maar ja dat mag je niet zeggen, want als je niet pro Israël bent dan ben je pro palestina.
Terwijl ze allebei erg zijn.
Ja vaak wel. Dat zie je hier eerder terug in het topic al dat het gebeurd. En dat is zeker de doodsteek voor een discussie. Maar ja discussieren kunnen er veel niet altijd he.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:42 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Nee, als je niet pro-israel bent ben je pro-terrorist![]()
Hoewel , volgens sommigen is pro-Palestina hetzelfde als pro-terrorist![]()
En daarmee maak je ELKE discussie dood![]()
De vergelijking van Israel met de nazi;s slaat óók nergens op.quote:Op woensdag 26 juli 2006 20:22 schreef Vhiper het volgende:
Nope, ik maak me, zoals wel vaker, druk om die ongelijke behandeling die weer in de lucht hangt. De ene cartoon mag wel onder het mom van vrijheid van meningsuiting en de ander weer niet. Slaat dus nergens op.
Precies! Die demonisering van de Nazi's moet onmiddellijk stoppen! Schande!!!quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:54 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
De vergelijking van Israel met de nazi;s slaat óók nergens op.
Sterker nog. Als je kritiek hebt op de palestijnen en/of Hezbollah(in mijn ogen terecht) en daarna kritiek hebt op Israel(imo trerecht) dan wordt je voor antisemiet uitgemakt. Zo hypocriet is men. Vechten voor vrijheden, in de War on Terrorquote:Op woensdag 26 juli 2006 22:32 schreef base3ball het volgende:
[..]
Dat is dus onzin, want het land was van de palestijnen (althans gedeeltes) en daarna is het weer door de joden ingepikt. Met behulp van europa. En het is zo jammer dat ze niet samen kunnen leven, want dan was het probleem er niet zo geweest als het nu is. Maar ja helaas zijn (een deel van de) palestijnen ontzettende schoften (nog zacht uitgedrukt). En helaas zijn de Israëlieten (een deel ervan) ook ontzettende schoften (wederom zacht uitgedrukt).
Maar ja dat mag je niet zeggen, want als je niet pro Israël bent dan ben je pro palestina.
Terwijl ze allebei erg zijn.
De moslimwereld reageerde te heftig, zacht uitgedrukt.quote:Op woensdag 26 juli 2006 22:16 schreef JohnDope het volgende:
Ik zal het nooit meer vergeten, door een paar tekeningetjes stond de hele moslimwereld in brand. Ongelooflijk alles ging in de fik en kapot.
En toen kwam de Davinci code uit en geen 1 christen werd radicaal. Nu weer antijoodse cartoons en men gaat de dialoog aan.
Wie is hier ontwikkeld en wie niet![]()
En nogsteeds is er diepe jodenhaat in de westerse wereld. Het is nooit weggeweest. Allemaal Schijnheilen zijn het.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 00:37 schreef Knormen het volgende:
[..]
Precies! Die demonisering van de Nazi's moet onmiddellijk stoppen! Schande!!!![]()
![]()
![]()
Dan moet je dus ook willen dat de AEL-cartoons kunnen, waar bv. Hitler het bed deelt met Anne Frank.quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:10 schreef Mikrosoft het volgende:
Ik vind dat die spotprent moet kunnen of wil Israel in Noorwegen dezelfde censuur als in WO2? Dacht het niet hè? Mijn enige kritiek op Dagbladet is dat ik een nieuw icoon moest uploaden.
Voor hen is de beleding van mohammed net zo kwetsend als de ael cartoons voor joden. Er wordt alleen gekeken of het ons aantast. Nee? Dan mag het, vrijheid van menigsuiting. Tast het ons aan, dan is het onsmakelijk en moet het niet kunnen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 01:24 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Dan moet je dus ook willen dat de AEL-cartoons kunnen, waar bv. Hitler het bed deelt met Anne Frank.
Mee eens, alhoewel ik van een tekenaar iets meer intelligentie verwacht dan van een vak voetbalsupportersquote:Op woensdag 26 juli 2006 21:01 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen beiden en hebben de Israeli's ongelijk. Ik zit me ook altijd zo te ergeren als die lui van het CIDI beginnen te bleren zodra Feyenoord supporters "Hamas" beginnen te zingen. Slechte smaak is nou eenmaal een Nederlandse volkssport, en die raak je niet kwijt met een rechtszaak. Daar is heel wat meer voor nodig, zoals het in ere herstellen van het onderwijs.
Sorry hoor, ik heb rechts Fok! toch wel degelijk voluit horen zeggen dat die cartoons gewoon zouden moeten mogen. Ook tegen juridische acties waren jullie dus, dat blijkt ook wel uit je eerste stukjequote:Maar volgens mij heb je ons (en daarmee bedoel ik het rechtse volk op Fok) niet horen klagen over juridische actie's van moslims tt van de Deense cartoons. Het was meer het Neanderthalige gedrag van Moslims toen hun onfeilbare profeet werd aangevallen, dat weerstand opriep.
Inderdaadquote:Op donderdag 27 juli 2006 00:43 schreef One_of_the_few het volgende:
Hypocriet gelul van Israel.
Als de westerse wereld israel nu hierin steunt kunnen ze allemaal de boom in. Het standpunt wordt bepalden.
Gaat de westerse wereld voor Israel of de vrijheden waarvoor ze zeggen dat ze vechten in Irak, de War on Terror etc?
In een vrijheid van meningsuiting mogen ook meningen gegeven worden die misschien door velen als verwerpelijk worden gezien.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:06 schreef lionsguy18 het volgende:
De vraag is echter wat de noorse cartoonisten precies beogen met die cartoon.
Want inhoudelijk is de boodschap in strijd met de waarheid.
Ik vrees toch dat het morele verval ook in Noorwegen heeft toegeslagen.
Een officiele klacht? Een overschrijding van de vrijheid van meningsuiting?quote:Miryam Shomrat [de Israelische ambassadeur in Noorwegen] told the BBC the caricature in Oslo's Dagbladet newspaper went beyond free speech.
Ms Shomrat said it would be open to prosecution in some European countries.
Dagbladet's editor said the caricature was "within the bounds of freedom of expression," according to Norway's NRK state broadcaster.
Ms Shomrat made the official complaint to the Norwegian Press Trade Committee following the publication of the cartoon on 10 July.
Typisch voorbeeld van de plank mis slaan.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:11 schreef sigme het volgende:
[..]
Een officiele klacht? Een overschrijding van de vrijheid van meningsuiting?
Vragen om cencuur is van alle tijden en groeperingen, en altijd even verwerpelijk. Dit is domweg precies hetzelfde als wat die ambassadeurs in Denemarken deden: officieel aandringen op staatscencuur.
Dat de Israeli's op het verwerpen van dat (ridicule, verwerpelijke) verzoek anders reageren dan opgehitste moslims lijkt me te verwachten, maar de officiele handelwijze is gelijk. En even verwerpelijk. In dit geval wel dommer, gezien de recente vergelijkbare actie van die moslim-ambassadeurs.
Het gaat om de vrijheid van meningsuiting waarop men zich beroept en wat men wil beperken. Als men cartoons over moslims maakt, lijken er geen grenzen, maar als er een cartoon verschijnt over Israel, moet dat meteen aangepakt worden? Vind ik erg hypocriet.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:13 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Typisch voorbeeld van de plank mis slaan.
Een klacht bij de journalistiek is een normaal middel en wordt in elk vrij land af en toe gebruikt.
Het is een volstrekt democratisch middel.
Ok, da's een mening waarmee ik kan levenquote:Op donderdag 27 juli 2006 09:20 schreef lionsguy18 het volgende:
Persoonlijk vind ik het in beide gevallen niet verstandig om dergelijke cartoons te publiceren.
Want ze hebben een link met religie en dat is voor veel mensen een reden om er aanstoot aan te geven.
Ik beschouw het in beide gevallen als onnodig kwetsend zonder dat je je doel bereikt.
Ja, net als die moslimambassadeurs. Dat het een democratisch middel is maakt het niet minder ondemocratisch. Je kan binnen een democratie best oproepen tot ondemocratie. Of binnen een land met vrije pers oproepen tot (zelf)censuur. Kan. Is verwerpelijk.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:13 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Typisch voorbeeld van de plank mis slaan.
Een klacht bij de journalistiek is een normaal middel en wordt in elk vrij land af en toe gebruikt.
Het is een volstrekt democratisch middel.
Maar, in beide gevallen wél toegestaan in een vrij land met vrije pers. Net als het een ambassadeur is toegestaan erover te klagen. Zowel van publiceren als van klagen kan ik erin komen het niet wenselijk te vinden.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:20 schreef lionsguy18 het volgende:
Persoonlijk vind ik het in beide gevallen niet verstandig om dergelijke cartoons te publiceren.
Want ze hebben een link met religie en dat is voor veel mensen een reden om er aanstoot aan te geven.
Ik beschouw het in beide gevallen als onnodig kwetsend zonder dat je je doel bereikt.
Dit wordt een partijtje zeuren.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:22 schreef sigme het volgende:
[..]
Ja, net als die moslimambassadeurs. Dat het een democratisch middel is maakt het niet minder ondemocratisch. Je kan binnen een democratie best oproepen tot ondemocratie. Of binnen een land met vrije pers oproepen tot (zelf)censuur. Kan. Is verwerpelijk.
Jouw feestje.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:33 schreef sigme het volgende:
Als je dergelijke cartoons niet mag plaatsen is de democratie in het geding.
Als dergelijke cartoons niet worden geplaatst uit angst voor rellen of moord etc (zelfcensuur) is de vrijheid in het geding.
Als dergelijke cartoons niet worden geplaatst uit fatsoen lijkt me er niks aan de hand.
Zodra een dergelijke cartoon wel gepubliceerd is en er volgt gezeur dan moet je waken voor de eerste twee opties. Da's al.
Het is gewoon een discussietopic hoorquote:Op donderdag 27 juli 2006 09:42 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Jouw feestje.
Er is enkel en alleen een klacht ingediend bij de persraad.
Doe niet zo overdreven.
Het leven bestaat uit meer dan haatcartoons.
mee eensquote:Op donderdag 27 juli 2006 09:20 schreef lionsguy18 het volgende:
Persoonlijk vind ik het in beide gevallen niet verstandig om dergelijke cartoons te publiceren.
Want ze hebben een link met religie en dat is voor veel mensen een reden om er aanstoot aan te geven.
Ik beschouw het in beide gevallen als onnodig kwetsend zonder dat je je doel bereikt.
Blasfemisch?quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:34 schreef NorthernStar het volgende:
Wat een leuk taaltje
[..]
Ik maak ervan:
"De tekening visualiseert premier Ehud Olmert staande op een balkon boven een kamp. In zijn handen houdt hij een geweer. Op de grond onder het balkon liggen dode mensen. En Palestijnen. Het is een duidelijke referentie aan de flim Schindlers List, waar de sadistische kampcommandant Amon Götz voor zijn plezier op joodse gevangenen schiet."
"Blasfemisch en totaal onacceptabel"
uhm .. je hebt dat muurtje nog niet opgemerkt dat er gebouwd wordt .. en je hebt ook nog nooit opnames gezien hoe de toegangen bewaakt worden .. ?quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:06 schreef lionsguy18 het volgende:
De vraag is echter wat de noorse cartoonisten precies beogen met die cartoon.
Want inhoudelijk is de boodschap in strijd met de waarheid.
Ik vrees toch dat het morele verval ook in Noorwegen heeft toegeslagen.
erm .. wat is er religieus aan dat israelische spotprentje ?quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:20 schreef lionsguy18 het volgende:
Persoonlijk vind ik het in beide gevallen niet verstandig om dergelijke cartoons te publiceren.
Want ze hebben een link met religie en dat is voor veel mensen een reden om er aanstoot aan te geven.
Ik beschouw het in beide gevallen als onnodig kwetsend zonder dat je je doel bereikt.
je moet jezelf eens teruglezen bij de deense cartoonrellen over mohamed.quote:Op donderdag 27 juli 2006 09:21 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Ok, da's een mening waarmee ik kan leven![]()
Of je leest de OP even:quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:12 schreef Demophon het volgende:
Ik snap tot nu toe nou nog steeds niet wat het probleem is van TS over deze topic...![]()
quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:34 schreef Vhiper het volgende:
Waarom zou dit niet en die Deense cartoons weer wel mogen?
Ik geloof dat ik ook daar niet veel anders gezegd heb, hooguit in wat heftigere bewoordingen, aangezien het er toen met rechts Fok! hard aan toe ging. Komt dat misschien omdat we het toen over Moslims hadden en nu over Israeli's?quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:05 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
je moet jezelf eens teruglezen bij de deense cartoonrellen over mohamed.
Klagen? Volgens mij is dit niet Klaagbaak. Ik stel een vraag en wil graag meningen daarover horen en geef tegelijkertijd mijn eigen mening ook even. Dat lijkt me niet meer dan normaal in een discussieforum.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:26 schreef Demophon het volgende:
Maar goed, het staat Vhiper vrij hierover te klagen![]()
Niet dat het enige indruk op mij maakt![]()
Done:quote:
Wat ik hieruit op maak is dat deze cartoon waarschijnlijk ook gewoon mag en dat het protest hierover heel netjes is.quote:Ms Shomrat said it would be open to prosecution in some European countries.
Dagbladet's editor said the caricature was "within the bounds of freedom of expression," according to Norway's NRK state broadcaster.
Ms Shomrat made the official complaint to the Norwegian Press Trade Committee following the publication of the cartoon on 10 July.
In an interview with the BBC's Europe Today, she said however that her protest could not be compared to the outcry in the Muslim world over the publication in a Danish newspaper of cartoons depicting the Prophet Mohammed.
Lars Helle, Dagbladet's acting editor-in-chief, said the newspaper was taking the complaint seriously.
"But I do not fear that Dagbladet will be found guilty," Mr Helle told the NRK.
Dat is jouw mening. Betekent overigens niet dat vervolgens niemand het recht zou mogen hebben zich daarover te beklagen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:35 schreef popolon het volgende:
Die Israeli's worden met de dag ook primitiever en kortzichtiger.
Of die cartoon nou leuk is of niet, 't is gezeik om niks.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:35 schreef lionsguy18 het volgende:
Bij sommigen is discussieren hetzelfde als klagen.
Discussieruh mot je leruh
Voor een flut-topic zit ie toch al aardig volquote:Op donderdag 27 juli 2006 13:48 schreef zoalshetis het volgende:
dit is niet een van ts's beste topics. daar zijn we geloof ik allemaal wel mee eens.
Of het mag of niet, is dus even afwachten. Hoe het protest is gegaan, heb ik het in mijn topic, voor de tigste keer, dus niet over.quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:43 schreef Demophon het volgende:
[..]
Done:
[..]
Wat ik hieruit op maak is dat deze cartoon waarschijnlijk ook gewoon mag en dat het protest hierover heel netjes is.
Beantwoord liever de vraag: Waarom zou Israel's protest in deze moeten worden toegewezen?quote:Nogmaals, ik snap nog steeds niet waar je je druk over maakt en komt met de stelling 'waarom dit niet mag en de Deense cartoons wel'?
Wel, ik vind dat deze niet moet worden toegewezen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 14:17 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Of het mag of niet, is dus even afwachten. Hoe het protest is gegaan, heb ik het in mijn topic, voor de tigste keer, dus niet over.
[..]
Beantwoord liever de vraag: Waarom zou Israel's protest in deze moeten worden toegewezen?
Ik ben rechts en van mij mogen ze allebij. Wat een onzin weer vind deze cartoon niet erger als die moslim cartoons. Hoewel ik de ene van mohammed die zegt de maagden zijn op echt humor vond. Deze vind ik wat minder net zoals de andere mohammed cartoons.quote:Op woensdag 26 juli 2006 21:01 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Wat mij betreft mogen beiden en hebben de Israeli's ongelijk. Ik zit me ook altijd zo te ergeren als die lui van het CIDI beginnen te bleren zodra Feyenoord supporters "Hamas" beginnen te zingen. Slechte smaak is nou eenmaal een Nederlandse volkssport, en die raak je niet kwijt met een rechtszaak. Daar is heel wat meer voor nodig, zoals het in ere herstellen van het onderwijs.
Maar volgens mij heb je ons (en daarmee bedoel ik het rechtse volk op Fok) niet horen klagen over juridische actie's van moslims tt van de Deense cartoons. Het was meer het Neanderthalige gedrag van Moslims toen hun onfeilbare profeet werd aangevallen, dat weerstand opriep.
Typisch dat ze dat er dadelijk bij zeggen.quote:In an interview with the BBC's Europe Today, she said however that her protest could not be compared to the outcry in the Muslim world over the publication in a Danish newspaper of cartoons depicting the Prophet Mohammed.
en toch zijn ze allebei heel reeel .. een verstandig mens zou zich afvragen hoe de wereld aan dit soort perceptie komt ..quote:Op donderdag 27 juli 2006 13:29 schreef sp3c het volgende:
ik vind ze allebei veeeeelste ver gaan
Yeah, right.quote:Op donderdag 27 juli 2006 14:45 schreef Demophon het volgende:
[..]
Wel, ik vind dat deze niet moet worden toegewezen.
De meeste mensen op deze topic ook niet.
De meeste Noren en de pers daar ook niet.
Wordt waarschijnlijk ook niet toegewezen door de overheid daar.
Veel Israeli's hebben geen probleem met de cartoon.
De legale weg wordt bewandeld door degene die het protest heeft ingediend, en als deze wordt afgewezen dan houdt hij zich daaraan.
Dussss, WAT is je probleem?????
Daarna slotje erop!
Verder zie ik niet in waarom er een slotje op dit topic moet komen. Het loopt prima en de discussie waarom de een wel en de ander niet lijkt me belangrijk genoeg in het kader vrijheid van meningsuiting. Als jij de discussie niet wilt voeren, staat het je vrij niet meer te posten.quote:Cartoon in UK paper draws Israeli protest
By Sharon Sadeh
LONDON - The Israeli Embassy in London has sent a strongly worded letter of protest to The Independent, following an editorial cartoon yesterday by Dave Brown, depicting Prime Minister Ariel Sharon biting the flesh of a Palestinian baby.
In the cartoon, Sharon says: "What's wrong? Have you never seen a politician kissing a baby?" The background shows Apache attack helicopters sending missiles from the cockpit with the message "Vote Likud."
In her letter, Shuli Davidovich, the embassy's press secretary, writes: "As Britain commemorates National Holocaust Day, I am shocked that The Independent has chosen to evoke an ancient Jewish stereotype which would not have looked out of place in `Der Sturmer', and which can unfortunately still be found in many Arabic newspapers.
"The blood-thirsty imagery not only misrepresents the real reason for the IDF's operations in Gaza, but also feeds the hostility toward Israel and the Jewish people which lies at the very core of the Arab-Israeli conflict."
She adds: "One must be extremely careful to draw the line between legitimate criticism, and the anti-Semitism that often parades as such."
A year ago, a furor broke out over a New Statesman cover picture showing a Magen David sticking into the Union Jack, portraying the effect of the Jewish lobby in Britain. At the time, the magazine apologized.
misschien wel juist omdat het een fluttopic isquote:Op donderdag 27 juli 2006 14:15 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Voor een flut-topic zit ie toch al aardig vol![]()
quote:Op donderdag 27 juli 2006 15:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
misschien wel juist omdat het een fluttopic is![]()
Ben wel benieuwd jaquote:Op donderdag 27 juli 2006 15:39 schreef Doderok het volgende:
Misschien interessant om uit te zoeken: welke landen protesteren het meeste tegen de voorstelling van hun premier of president in cartoons?
Het probleem is dat een officiele vertegenwoordiger over zoiets een klacht meent te moeten indienen.quote:Op donderdag 27 juli 2006 14:45 schreef Demophon het volgende:
[..]
Wel, ik vind dat deze niet moet worden toegewezen.
De meeste mensen op deze topic ook niet.
De meeste Noren en de pers daar ook niet.
Wordt waarschijnlijk ook niet toegewezen door de overheid daar.
Veel Israeli's hebben geen probleem met de cartoon.
De legale weg wordt bewandeld door degene die het protest heeft ingediend, en als deze wordt afgewezen dan houdt hij zich daaraan.
Dussss, WAT is je probleem?????
zo doen wij diplomatieke mensen dat.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:16 schreef sigme het volgende:
[..]
Het probleem is dat een officiele vertegenwoordiger over zoiets een klacht meent te moeten indienen.
Een smakeloze spotsprent is geen officiele klacht waard en een vertegenwoordiger van een vrij land zou nooit moeten klagen over gebrek aan (zelf)censuur. Naar mijn mening dan.
Nee, natuurlijk niet. Wat een idioot voorstel.quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:17 schreef JohnDope het volgende:
[..]
zo doen wij diplomatieke mensen dat.
Jij hebt liever zeker zoals die officiele Hakbar vertegenwoordigers het doen; meteen een fatwa uitroepen over die tekenaar
Trouwens, ik zie net dat er al ruim 30 topics zijn volgekalkt over de Deense cartoons en nu gaat het eens over een andere groep, en is het ineens niet eens de moeite waard om een topic over te openen?quote:Op donderdag 27 juli 2006 15:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
misschien wel juist omdat het een fluttopic is![]()
ff een klein mailtje sturen met een klacht er in is 2 minuten gedaan hoor. alles behalve een dagtaak. Het is geen europa daar hoorquote:Op donderdag 27 juli 2006 16:27 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Wat een idioot voorstel.
Ik heb liever dat de ambassadeur z'n schouders ophaalt over een spotprent, en iets nuttigs gaat doen. Het imago van Israël in Europa verbeteren bijvoorbeeld.
quote:Op donderdag 27 juli 2006 16:36 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Trouwens, ik zie net dat er al ruim 30 topics zijn volgekalkt over de Deense cartoons en nu gaat het eens over een andere groep, en is het ineens niet eens de moeite waard om een topic over te openen?![]()
De anti-Israel lobby??quote:Op donderdag 27 juli 2006 17:09 schreef Doderok het volgende:
We weten allemaal welke groep het meest klaagt over partijdige media.
Er wordt hier een vergelijking gemaakt tussen Olmert en de Nazi-kampcommandant Amon Goeth. Hij is beroemd geworden door zijn gewoonte om vanaf zijn balkon in blote buik enkele gevangenen kapot te schieten. Goeth wordt gespeeld door Ralph Fiennes in Schindler's List.quote:Op woensdag 26 juli 2006 19:51 schreef Clourhide het volgende:
Aha, ik heb hem al gevonden!
http://www.vl.no/apps/pbcs.dll/article?AID=/20060711/ARTIKLER/60711005&SearchID=73251267937942
Deze dus:
[afbeelding]
Dat moet je als lezer maar net wetenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 23:43 schreef K-Billy het volgende:
[..]
Er wordt hier een vergelijking gemaakt tussen Olmert en de Nazi-kampcommandant Amon Goeth. Hij is beroemd geworden door zijn gewoonte om vanaf zijn balkon in blote buik enkele gevangenen kapot te schieten. Goeth wordt gespeeld door Ralph Fiennes in Schindler's List.
[[afbeelding]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |