is dat goed of slecht?quote:Op zondag 23 juli 2006 20:03 schreef Mutant01 het volgende:
Oh, ik merkte het vooral aan haar manier van presenteren (de afgelopen week) als het over Israel ging.
De voorruit heeft de klap goed opgevangen (het was echt een stuk van 1 bij 1 meter, de onderplaat die je bij het olieverversen erafhaalt) wel wat krassen op de ruit ook, maar geen barsten ofzo.quote:Op zondag 23 juli 2006 20:13 schreef Harry_Sack het volgende:
da's inderdaad best wel een avontuur. Hoe ben je naar huis gegaan, kon je nog wat zien door je voorruit?
show us them picsquote:Op zondag 23 juli 2006 20:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De voorruit heeft de klap goed opgevangen (het was echt een stuk van 1 bij 1 meter, de onderplaat die je bij het olieverversen erafhaalt) wel wat krassen op de ruit ook, maar geen barsten ofzo.
vreemd, ik heb volgens mij een ip-ban ofzoquote:Op zondag 23 juli 2006 20:19 schreef Apropos het volgende:
Bij Marijnissen mag je alles zeggen;
http://www.janmarijnissen(...)-militairen-in-irak/
Ik zit nu in mn naki achter de pc, heb geen zin om kleren aan te trekken en pics te maken hoor!quote:
kom op man, buig dan gewoon even over die motorkap, dan heb je nog een thema ookquote:Op zondag 23 juli 2006 20:20 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik zit nu in mn naki achter de pc, heb geen zin om kleren aan te trekken en pics te maken hoor!
Nou dat doen we maar niet hequote:Op zondag 23 juli 2006 20:20 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
kom op man, buig dan gewoon even over die motorkap, dan heb je nog een thema ook
dan nietquote:
Niks, hoe wil ik het oplossen? Heb nu gewoon een paar krassen op de kap. Spuiten kost kapitalen, aangezien de zijplaten dan ook gedaan moeten worden, zit je zo op 1000 euro. Dat ga ik er niet voor neerleggen.quote:Op zondag 23 juli 2006 20:25 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
dan niet![]()
Maarre, hoe ga je het eigenlijk oplossen? Ik neem aan dat die Beamer weer moet glimmen enzo
Maar wat nou als ie gaat roesten?quote:Op zondag 23 juli 2006 20:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niks, hoe wil ik het oplossen? Heb nu gewoon een paar krassen op de kap. Spuiten kost kapitalen, aangezien de zijplaten dan ook gedaan moeten worden, zit je zo op 1000 euro. Dat ga ik er niet voor neerleggen.
huh? Die line komt er niet eens in voor. Ik ga het wat rustiger aan doen trouwens, Twiki blijft voorlopigquote:Op zondag 23 juli 2006 21:06 schreef Apropos het volgende:
Je loopt achter, Harry, met je halfbaked. Zeg dan op z'n minst; Look at the mothafuckin' wheels.
http://www.autoschade.nl/infobalie.asp?gebied=5quote:Op zondag 23 juli 2006 20:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niks, hoe wil ik het oplossen? Heb nu gewoon een paar krassen op de kap. Spuiten kost kapitalen, aangezien de zijplaten dan ook gedaan moeten worden, zit je zo op 1000 euro. Dat ga ik er niet voor neerleggen.
He, vergeet niet dat Mutant een moslim is en blijft he.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:17 schreef Monidique het volgende:
Als het over Israël gaat, blijkt Clairy Polak joods?
Dat maakt mij niet uit, maar ik wil weten hoe zoiets blijkt. Mijn vermoeden is dat haar naam wel een voorzetje heeft gegeven, want ik zou echt niet weten hoe haar joodsheid eruit zou blijken. Daarentegen, toegegeven, toe-rijm-toch-even, heb ik niet alles gezien. Maar ik vind het zo apart: ze wordt zo vaak uitgemaakt voor extreem-links, socialistisch, anti-Amerikaans Goebbelinnetje en nu opeens is ze een felle havik...quote:Op zondag 23 juli 2006 21:36 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
He, vergeet niet dat Mutant een moslim is en blijft he.
ik wist niet dat je een quota hadquote:Op zondag 23 juli 2006 21:47 schreef Apropos het volgende:
Op een dag in twee joode discussies verzeild geraakt.
Die ''line'' kwam inderdaad niet uit Halfbaked. Of hoe die film ook heet.quote:
"lindedancer", zeg liever dat je de avatar van x-ray hilarisch vindt. Ik moest er wel om lachen in elk gevalquote:Op zondag 23 juli 2006 21:50 schreef Apropos het volgende:
[..]
Die ''line'' kwam inderdaad niet uit Halfbaked. Of hoe die film ook heet.
Ten eerste; met een C he, antisemiet!quote:Op zondag 23 juli 2006 21:52 schreef Monidique het volgende:
Koenraad, heb je de nieuwe clip van de Hoff al gezien?
Het standbeeld staat in Londen. Onthuld door de moeder van de koningin.quote:Op zondag 23 juli 2006 22:06 schreef Monidique het volgende:
Dat was toch een officier in bevel, of een piloot? Wie heeft dat fantastische plan bedacht om van hem in standbeeld in Dresden te plaatsen?
Oké. Dacht ook al. Nog steeds dubieus, denk ik.quote:Op zondag 23 juli 2006 22:09 schreef Apropos het volgende:
[..]
Het standbeeld staat in Londen. Onthuld door de moeder van de koningin.
http://youtube.com/watch?v=Qh0__DlAOqU&search=alice%20in%20chainsquote:Op zaterdag 22 juli 2006 23:04 schreef Napalm het volgende:
[..]
Ik denk dat de vietnam trauma`s voornamelijk komen doordat de teruggekeerde militairen voor babymoordenaars werden uitgemaakt. (ff ex krijgsgevangenschap)
Op z'n zachtst gezegd, ja.quote:Op zondag 23 juli 2006 22:12 schreef Monidique het volgende:
[..]
Oké. Dacht ook al. Nog steeds dubieus, denk ik.
Aangezien we altijd over moslims generaliseren, betekent dit dat alle moslims, knap, slim en intelligent zijn. Nietwaar Raymond.quote:Op zondag 23 juli 2006 21:36 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
He, vergeet niet dat Mutant een moslim is en blijft he.
Hoe zoiets blijkt? Dat bleek uit haar "typisch joodse reactie".quote:Op zondag 23 juli 2006 21:39 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat maakt mij niet uit, maar ik wil weten hoe zoiets blijkt. Mijn vermoeden is dat haar naam wel een voorzetje heeft gegeven, want ik zou echt niet weten hoe haar joodsheid eruit zou blijken. Daarentegen, toegegeven, toe-rijm-toch-even, heb ik niet alles gezien. Maar ik vind het zo apart: ze wordt zo vaak uitgemaakt voor extreem-links, socialistisch, anti-Amerikaans Goebbelinnetje en nu opeens is ze een felle havik...
en ze hebben al-le-maal een probleem aan hun autoquote:Op zondag 23 juli 2006 22:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Aangezien we altijd over moslims generaliseren, betekent dit dat alle moslims, knap, slim en intelligent zijn. Nietwaar Raymond.![]()
Ja, ja. Touché. Ik lig in mijn graf. Zwart, mijn ogen, van walging. Maar ik denk toch niet dat dit voldoende is.quote:Op zondag 23 juli 2006 22:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hoe zoiets blijkt? Dat bleek uit haar "typisch joodse reactie".![]()
Dat komt omdat ze allemaal volkswagen rijdenquote:Op zondag 23 juli 2006 22:35 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
en ze hebben al-le-maal een probleem aan hun auto
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |