quote:
Op zondag 23 juli 2006 17:50 schreef jopieII het volgende:Ik weet dat ik nu ongeveer 75 procent van de bloggers over mij heen ga krijgen.
Kom joh, niet van het negatieve uitgaan. Je krijgt sowieso standpunten te horen, maar anders zou je ook niet gepost hebben, toch? Ik heb het in elk geval vooraf van het begin tot het einde gelezen en ik vind het leuk om erop in te gaan.
quote:
Ik zou willen zeggen: graag.
Allereerst: ik ben Géén pedofiel noch pedosexueel, laat ik daar heel duidelijk in zijn.
Daarom ben ík niet bang om over dit onderwerp vrijelijk te praten!
Mooi zo, dan staan we in elk geval gelijk.
quote:
Ten tweede: weet 99,99 procent van de mensen in dit land niet eens wat pedoseksualiteit inhoudt, en wat het verschil is tussen pedofilie en pedosexualiteit.
Volgens mij is pedofillie de neiging en pedosexualiteit het daadwerkelijk doen. Hoe dan ook, het heeft met kinderen te maken.
quote:
Is het mijn doel om de pnvd te verdedigen? Neen!
Is het mijn doel om te schockeren? Ja.
Waarom? Dat leg ik uit!
Mooi zo!
quote:
Het hele debacle rond de PNVD is onzinnig.
Het is onwettig, het is schandalig, en het kenmerkt van een overloze DOMHEID als mondiale burgers. En een boven asociaal gehalte aan hypocrisie.
Hmm.. is het onzinnig of vind jij het onzinnig? Ik vind het wel mooi hoeveel oordelen je hier plaatst, maar het heeft niets met de werkelijkheid te maken. Het is jouw werkelijkheid die je beeldig weer geeft.
quote:
Het geeft een tomeloze, ongebreidelde domheid en blindheid weer, waar je niet goed van wordt.
Maar gelukkig ben jij niet zo dom en blind, dat scheelt enorm. Daar zitten we namelijk op te wachten; de echte innovaters. Ik vind sommige standpunten overigens heel goed geformuleerd hoor.
quote:
Zoals de PNVD wordt benaderd nu, werden tot 250 jaar terug samenwonenden benaderd, homofielen, die werden gegeseld en verbrand, opgehangen, alleenstaande vrouwen, die men niet mocht werden op de brandstapel gezet.
Voor een klein vergrijp werden je handen afgehakt.
Dat was toen en in die tijd moest je het doen met de kennis die je toen voor handen had. Dat wil zeggen.. nu weten wij dat wij een dergelijk oordeel kunnen vellen over die situatie toen. Wij weten uiteraard niet welk oordeel er gegeven wordt in de toekomst over het heden. Je kunt ook niet op de zaken vooruit lopen. 1 flinke bom en we leven weer in een tijd, waar wellicht de normen die wij nu belachelijk vinden dan ineens een functie krijgen. Alles werkt met functies in een tijd.
quote:
De 75 procent van de mensen die tegen deze partij is noem ik VUIL VIES HYPOCRIET.
Klaar!
Punt uit, basta. Hap lucht... oke, maar waarom onderschat jij nu zoveel mensen?
quote:
Ook de doorgaans sympathieke Aartsbisschop Simonis, die op Rtv Utrecht zijn zedige hoofd liet spreken over pedosexualiteit, gedraagt zich schandelijk. En ik zal u uitleggen waarom!
Ik zie nergens in jouw post staan waarom Aartsbisschop Simonis zich schandelijk gedraagt.
quote:
Om dezelfde domme redenen als de tegenstanders van een partij, die het hoogstwaarschijnlijk niet gaat halen. Net als Janmaats Cd zullen ze toch genegeerd worden.
Inmiddels spreken de VVD en het CDA de taal van JANMAAT … maar is het ingeburgerd en normaal. Wie weet hoe men denkt over de denkwijzen van de PNVD over 10 jaar?
Ik geloof dat openbare pedofillie al jaren 'not done' is, zelfs toen jij geboren werd. Er is een verschil tussen Janmaat en PNVD, een wezenlijk verschil! Ik snap de vergelijking wel, als het gaat om een partij die geen zetels gaat halen. De rest van de vergelijking houdt daar ook op.
quote:
Ik wil u confronteren.
Als u de PNVD Afkeurt, en in verweer gaat komen, wil ik u zeggen, dan moet u ook tegen uzelf in verweer komen… en uzelf aangeven bij de politie
Want als u zo tegen het misbruik van kinderen bent.
Waarom kwam u dan niet eerder in verweer ,bij de winkel waar u uw kleding kocht?
SLAAFJES VAN 3 JAAR WERKEN AAN UW KLEREN VOOR KOST EN INWONING, VERKOCHT DOOR HUN OUDERS, EN TEVENS MISBRUIKT ALS HOERTJE.
Daar speelt veel meer in mee dan het simpele -met hoofdletters aangegeven- verhaal dat jij hier weergeeft. Dat hoertjeverhaal gaat me behoorlijk ver trouwens, dat gebruik je alleen maar om je argumenten te versterken. Vergeet ook niet dat Nederland 100 jaar geleden onder dezelfde arbeidsomstandigheden leefden. Het is een tijd waarin je leeft, het heeft een functie. Je kunt een koe alleen in de reet kijken.
quote:
AAN UW KLEDING, waar u het ook heeft gekocht … KLEEFT BLOED!
Niet alleen actueel, ook in het verleden. Aan alles kleeft bloed, al is het alleen al je McChicken burger. Denk aan dieren, de dood van voorouders, etc.
quote:
DE TELEVISIE DIE U HEEFT STAAN, WORDT IN HET OOSTEN GEMAAKT…. DOOR MENSEN DIE VOOR 5 EURO EEN MAAND MOETEN WERKEN 14 UUR PER DAG, ONDER BIZARRE OMSTANDIGHEDEN…………………………………………
VELEN VAN HEM WORDEN MISBRUIKT DOOR WERKGEVERS EN BELANDEN IN DE GOOT.
Was vroeger ook zo in Nederland. Dat is een ontwikkeling en laten we maar hopen dat het zich ook anders ontwikkelt in andere landen. Dat zullen deze mensen toch zelf moeten veranderen.
quote:
AAN UW TELEVISIE, WAAR U DIE OOK HEEFT GEKOCHT, KLEEFT BLOED!
Ja dat zei je al.
quote:
En zo kan ik nog wel even doorgaan met alle spullen die u in u huis hebt!
Ik geloof het meteen.
quote:
Maar vooral aan UW ZIEL KLEEFT BLOED.
Omdat u nooit via uw mond , hier op het blog, of, in de supermarkt, of middels mails, in opstand bent gekomen, tegen een regering, in dit rottige land, die dit wel toestaat!
Dat oordeel is niet aan jou gegeven. Wat doe jij eraan om het te verhelpen?
quote:
U weet wel, Diezelfde overheidsfunctionarissen die niets meer over hebben gelaten van uw pensioen….
Ach, en uw uitkering……….. uw ziektewet?
Waar is die? ……
Waar is de goede zorg gebleven en de voordelige ziektekostenverzekering: het ziekenfonds?
Waarom houdt u minder over in de maand, toch echt door die euro en de stijgende lasten…
U weet wel, de elektra die met 60 procent is gestegen de afgelopen jaren in kosten.
Ja da's behoorlijk verrot he, allemaal. Het betekent dat je je eigen zaken nu moet aanpakken, iets dat onvermijdelijk was uiteindelijk. Vroeger is verleden tijd en de verandering was nodig om de zaken nu aan te pakken. Daar is niet iedereen het mee eens en da's maar goed ook, da's politiek. Neemt niet weg dat er dus door een meerderheid beslissingen is genomen in dit land.
quote:
Diezelfde ‘fijne ‘ regering van CDA/VVD…. Staat kinderarbeid gewoon toe! Zij stemmen er stil mee in!
Immers ze importeert vrolijk kleding, die met bloed aan de handen is gemaakt.
Denk je dat een nieuwe regering het anders zou doen? Zo ja, welke partijen zouden er volgens jou dit soort zaken in hun programma meenemen?
quote:
Ach… en dacht u…… dat pedoseksualiteit onder uw kennissen of familieleden niet voorkwam?
Dan heb ik toch een domper voor u!
Ik heb een domper voor u, jij kent mijn familieleden en kennissen niet. Simpelweg gooien met statistieken is niet sterk genoeg voor zulke aantijgingen.
quote:
Het enge gevoel bekruipt mij dat ouders die zo tekeer gaan over pedoseksuelen hun eigen verantwoordelijkheid tot opvoeden en controleren van eigen kinderen weer ernstig aan het ontlopen zijn.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Er is landelijk een ernstig communicatie probleem tussen ouders uit deze nix-generatie en de huidige jeugd. Er wordt niet gepraat, er wordt niet gesproken over emoties en kinderen hun leefwereld.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Zondermeer is de pedoseksuele man of vrouw (even duidelijk onderscheid tussen pedofilie en pedoseksualiteit) de grenzen ver te buiten gegaan.
Ik heb deze maar even apart genomen, want deze zin heeft niets met de vorige alinea te maken. Je springt van de hak op de tak.
quote:
Een kind moet je met rust laten: Klaar uit!
Het is verschrikkelijk. Buiten alle aspecten: dit geldt niet alleen voor kinderen: dit geldt ook voor volwassenen. Niemand dient gedwongen te worden tot seksuele handelingen. Met uitzondering van de gevallen die dit zelf leuk vinden.
Helemaal mee eens!
quote:
Die kan zich dan uitleven middels een datingsite of een vertrouwelijk seksueel contact.
Of iets dergelijks
quote:
Maar dan toch…… Het gebeurt!
Natuurlijk gebeurt dat, anders waren we hier nu niet over dit onderwerp aan het posten.
quote:
De mensen in kwestie, hebben leventjes gemolesteerd, … maar ik vrees dat zij dat nooit zullen begrijpen.
Je vreest, maar ik heb de copy paste al aan
![]()
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Aan de andere kant, wonen er wellicht nog meer pedoseksuelen om u heen op dit moment, die nu hevig een anti houding aan het aannemen zijn, om zichzelf er vanaf te brengen……. Denk daar maar eens over na.
Wow, jij en de dochter van Freud waren vast goede vrienden geworden. Maar om weer terug te komen op de copy paste: Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Is zoiets gebeurd, dan is het toch weer een feit dat ouders geen tekens opvangen van hun kinderen in dit tijdperk van ‘moderne communicatie, logisch, omdat die kinderen nooit thuis zijn, of ouders geen idee hebben hoe hun non verbale en verbale communicatie werkt?
Er schijnt inderdaad landelijk veel gesproken te worden over dit probleem. Niet zo diep als dat jij het schetst. De discussie gaat meer over ouders die werken. Als je tijd neemt voor je kinderen, leer je elkaar beter kennen.
quote:
Wat ik nog ernstiger vind, is het feit dat deze handelingen vaak al bekend zijn bij meerdere mensen, maar dat niemand er spreekt en ze het zover hebben laten komen.
Je noemt enkele gevallen, hier kun je helemaal niets mee. Ja, jammer dat sommige mensen hun waffel houden over de waarheid.
quote:
Aan de andere kant kan iemand met deze neigingen ook nergens veilig praten………… zodat iemand kan exploderen van seksuele verlangens,……
Alles kan, maar dit gaat me iets te ver hoor.
quote:
Men is allemaal hevig geshockeerd, over de PNVD: aan het schavot, en ketent een heksenjacht op hem af. Wereldwijd. Inderdaad, juist die leiders, die zelf als de grootste mafioso mensen mishandelen, hebben het hoogste woord, wereldwijd!
Dat is een ander onderwerp. Dit onderwerp is pedofillie en dat kan gewoon niet. Andere vormen van criminaliteit uiteraard ook niet.
quote:
Zelfs massakindermoordenaars als Hussain wordt niet zo benaderd…
Die kerel wordt ter dood veroordeeld, een pedo krijgt een aantal jaren celstraf.
quote:
Dat betekent dat de PNVD, mensen vanuit hun seksualiteitsbeleving raakt: en dat maakt hen natuurlijk angstig!
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Omdat men wellicht geconfronteerd wordt met diens eigen pedofiele neigingen, daarvan schrikt, en zo in het verweer komt, om zichzelf maar te verschonen. Hoedt u voor hen, die een grote mond hebben over pedosexualiteit. Ze hebben vaak zelf de grootste behoeften om zich te laten verwennen door een jongeling!
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Omdat ze nooit met seksualiteit hebben leren omgaan, of als kind zelf misbruikt zijn, en er nooit over hebben kunnen praten.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Ik snap dat e.e.a. heftige, enorme emoties teweegbrengt, dat is meer dan logisch, maar aan de andere kant komen dit soort emoties ook voort uit een soort schuldgevoel.
Het gaat niet over de onderwerpen die jij bespreekt, maar over de manier waarop je ze ter sprake brengt. Je haalt er heel veel bij en veel mensen kunnen je niet volgen.
quote:
Van kinderen blijf je af. Maar hoe zit het met tieners?
Met jeugdige volwassenen van 12 tot 18 jaar? Zijn die nog wel zo onschuldig en naïef? De jointrokende, xtc gebruikende, bier en wodkazuipende en molsterende jeugd? Naïef? Jaja……
Je generaliseert teveel, deed jij het vroeger zelf ook dan? 20 jaar terug een pilletje achter in de strot?
quote:
..
Hou er ook rekening mee, dat vele jeugdige jongens en meisjes, (12-18) maar al te graag sex hebben met volwassen mannen en vrouwen.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Het is een HEEL NATUURLIJK fenomeen… dat jongens en meisjes opgewonden raken van volwassen mannen en vrouwen, en hier seks mee zouden willen hebben. Wat is hier schadelijk aan?
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Echter, als zoiets gebeurd, kan zo’n volwassen man of vrouw zich wel uit de voeten maken. Het jongen of meisje, zal maar al te vaak zo’n volwassene af gaan persen, …… ‘ik ga het vertellen, aangeven etc. ‘’ en dat leidt tot het kapot maken van iemand’s leven of zelfmoord. Terwijl de tiener er totaal niet onder geleden heeft, maar misbruikt maakt van de producten die de maatschappij hen hebben gegeven, ze slaan met stokken die hun in handen is gegeven, terwijl ze zelf de daad hebben aangemoedigd. Raar fenomeen toch?
Keer meegemaakt? Kom op hey, je haalt er enkele hele negatieve situaties uit en doet net alsof dit HETGEEN is dat er gebeurd. Gelul dus. Het gebeurd, maar dit is niet de complete realiteit.
quote:
Algemene vraag aan de mannen hier. Ik wil hier geen antwoord van u.
Stel: er komt morgen een 15 jarige meid naar u toe… u bent dronken… staat in een dancing…. Darkroom is om de hoek… u ziet niet dat zij 15 is……. Immers, tegenwoordig is het vershil tussen 13 en 18 jarigen nauwelijks zichtbaar. In gedachte, woord, daad en uitstraling…. U wordt in het kruis getast, en wordt opgewonden…. U wordt meegetrokken naar de darkroom. U geniet met volle teugen van het mooie lichaam, en de goede seks. Na afloop kleed u zich aan, gaat wat drinken en wordt u opgepakt door de politie?
Je wilt geen antwoord, maar je krijgt m toch. Ik zal m je vertellen ook
![]()
. Denk je nou echt dat ik zo achterlijk ben om meteen dezelfde avond nog met iemand naar bed te gaan? Je fantaseert teveel en je fantasie slaat op hol. Dit is niet de werkelijkheid als een geheel, het is een deel van een potentiele werkelijkheid die in situaties voorgekomen is.
quote:
Hoe zou u zich voelen?
Opgelucht, omdat ik me nergens zorgen over maak.
quote:
Vroeger was het geoorloofd om sex te hebben vanaf 12 jaar met een volwassene. Niemand heeft daar ooit iets over gezegd. Het was algemeen geaccepteerd, en het aantal slachtoffers van misbruik lag lager…………………… Tot een aantal jaren terug… toen kwam het kabinet, onder leiding van een haarscheiding, tot de conclusie dat het anders moest. Het moest opgeschoven worden naar 16 jaar.
Doe ff normaal man! Je beweert hier dat ze die leeftijd niet omlaag hadden moeten brengen. Dat hadden ze wel moeten doen, want een kind van 12 is niet zelfstandig genoeg! Je hebt altijd uitzonderingen, maar de ouders zijn verantwoordelijk voor die kinderen.
Je haalt het uit je hoofd om een kind van 12 permissie te geven om seks te hebben. Er schuilen teveel gevaren, zoals geslachtszieken en zwangerschap.
quote:
Toen ik overging van de lagere school naar de middelbare school hadden bijna alle meisjes van 12, al een vriend van zeker 17 a a18 jaar, en hadden ze al ruimschoots sex gehad. Iedereen vond dat normaal………. Niemand verbaasde zich erover. Dat is zo’n 21 jaar geleden………. En nu………… nu lijdt de wereld onder hypocrisie……………… enorme hypocrisie. Iedereen heeft bloed aan zijn handen…… Maar men ziet het alleen bij de PNVD… Dat is waar ik zo’n pesthumeur van kan krijgen.
Ik denk dat jouw wijk of dorp daar dan een afwijkende mening over had.
quote:
Wat is het nu?
De vrijwillige seks tussen de 2 partijen…………
of de gek- en bang makerij van de maatschappij.
Die de rol van de hel en verdoemenis prekende rooms- en gereformeerde kerk heeft overgenomen?
Waar het overigens stikt van incest binnen gezinnen!
Wat dacht je van: gewoon met je poten van kinderen afblijven?
quote:
Vroeger werd je bang gemaakt als je seks had gehad, door de pastoor, maar werd het geaccepteerd door je omgeving, tegenwoordig word je verwezen naar het schavot door de maatschappij en volksmenners als bijvoorbeeld Nieuw Rechts die de doodstraf wilde invoeren.. Hoe mal kun je zijn?
De doodstraf en seks in een alinea om iets aan te geven... maar wat je wilt aangeven is niet duidelijk. Vroeger was het anders als nu, dat heet voortschrijdend inzicht.
quote:
Gezien de inhoud van nieuwszenders diens reportage, wil ik voorzichtig concluderen dat het contact tussen ouders en kinderen op mondiaal niveau SLECHT is te noemen op dit moment!
Als je het voorzichtig wilt concluderen, formuleer het dan ook voorzichtig.
quote:
Ouders weten niet waar hun kinderen zijn, houden ze niet in de gaten, controleren niets.
Het lijkt op een deja vu, maar het is een copy paste
![]()
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Maar hoeveel ouders hebben zo’n slechte relatie met hun kind, dat ze niet weten wat er is gebeurd, of wat er in hun kind omgaat?
Ik zou ze niet te kost willen geven. Ik denk 80 procent van onze mondiale bevolking…. En het wordt steeds erger. Het liefdeloze, haatdragende geld, grijpt om zich heen!
Kortom. Voldongen feit: 80 Procent van de ouders letten slecht op hun kinderen.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
God man, wat ben jij een arrogant stuk vreten dat je zoiets al durft te beweren. JIj hebt notabene zelfs geeneens kinderen.
quote:
Ze geven hun kinderen liever een zak chips en sturen ze naar buiten of naar het buurjongetje achter de playstation, waar ze soms uren wegblijven, en ouders niet weten wat ze doen, dan ze thuis te houden, of hun spelgang onder controle te houden, en ze dingen te leren, ze aan het huishouden mee deel te laten nemen, of gewoon iets met ze te ondernemen. Fietsen, wandelen, voetballen, muziek maken etc.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Ik vind het vreselijk om te zien, dat kinderen in het algemeen als een soort last worden gezien. Dan denk ik: Jullie zijn gelukkig met een geschonken kind. Menige man en vrouw, hetero en homoseksueel moeten, door welke omstandigheid dan ook, hun leven zonder kinderen doorbrengen, hetgeen tot groot verdriet lijdt.
Geloof je het zelf of realiseer je je dat je aan het generaliseren bent?
quote:
Is in zo’n zaak als van de PNVD deze iemand écht schuldig? Ik vind het moeilijk. Iemand met neigingen als deze, die volgens algemene norm onaanvaardbaar zijn, die hij niet kan bedwingen, kan als een ziek iemand beschouwd worden. Maar ook niet. Het kan ook niet ziek zijn, maar voor onze verbeeldingsvermogen te boven gaan. Wellicht is juist, die enorme concentratie op het ‘het mag niet, het is smerig, en vies’ zo traumatiserend voor een contact tussen een kind en volwassene. Op het moment, dat het niet onder dwang gebeurt, en een volwassene zich op gelijke voet stelt met het kind, zou het dan nog schadelijk kunnen zijn?
Nee, het is veel simpeler dan dat: Er zijn grenzen. Ook in moreel opzicht.
quote:
Waarom reageert iedereen heftig op zo’n partij, terwijl de wereld in lichterlaaie staat, van een mensheid, die nog veeeeeeel wreder is dan menig verkrachter……………………………. Kijk eens in het oosten………… ach, kijk eens om je heen……………….
En dan nu schokkende cijfers:
Uit anoniem onderzoek bleek dat:
40% van de vrouwen vóór hun zestiende levensjaar een of meer ervaringen heeft met seksueel contact.
Dat bijna 15% van de vrouwen vóór hun zestiende levensjaar een of meer seksuele ervaringen heeft met een familielid.
Bronnen en achtergrondgegevens van dit onderzoek, graag.
quote:
En de meest voorkomende leeftijd waarop dit voorkomt is ligt tussen de acht en twaalf jaar.
Wat u zichzelf nu moet afvragen. Hoe kan het zijn… dat er nog niemand uit uw gezin, familie, kennissenkring of buurt is opgepakt?
Gezien het feit dat 1 op de 9 volwassen mensen zich statistisch bewezen vergrijpt aan een kind?
Nogmaals: bronnen en achtergrond gegevens van dit onderzoek of deze onderzoeken. Ik ga deze cijfers niet klakkeloos van je aannemen.
quote:
Ik vind het gek, dat er maar 1 man op zovele mensen is opgepakt de afgelopen jaren. Gezien het percentage van de kinderen dat lijdt onder misbruik.
Doesn't that ring a bell?
quote:
Studies tonen aan dat tot aan negen procent van de jongens misbruikervaringen kent.
Welke studies?
quote:
Waar het mij omgaat is…..
Dat de mensen uit uw omgeving, en mondiaal, die nu de heksenjacht openen op iemand zijn huis, wellicht zelf ook fout kunnen zijn en dit doen vanwege het feit om zelf maar niet verdacht te worden of te zijn?????
Geen heksenjacht, gewoon een mening geven. Ik kan er verder niets aan doen dat een stel figuren aanslagen willen plegen op leden van deze partij.
quote:
Angst en ontkenning lijdt immers ten alle tijden tot excessen! Immers: Aan de andere kant, is het, bij iemand die pedoseksueel is, nodig om ineens wel huizen onder te kladden?
Denk je dat een gehele bevolking zoiets doet? Of denk je dat een paar mensen dit doen? Denk ff na man!
quote:
Terwijl er misschien 3 huizen verderop wellicht iemand woont die zijn kind stelselmatig aanrandt, verkracht, mishandelt, of geestelijk kapot maakt?
Gelijk aangeven en in laten sluiten!
quote:
Ik zou ouders, buren, familie, grootouders en bekenden eens adviseren serieus te communiceren met een kind.
Je hebt geen kinderen, wat weet jij daar nu van? De beste scheepslui staan altijd aan wal.
quote:
Wellicht komt er dan nog meer aan het licht? Of zijn de mensen bang, om het misbruik dat in hun omgeving plaatsvindt, als ongewild getuige te melden, met alle consequenties van dien?
Het is bijvoorbeeld bekend dat onder bepaalde sekten kindermisbruik vele malen vaker hoger voorkomt dan onder andere bevolkingsgroepen.
Ik wil die onderzoeken wel graag even nalezen, want dit lijkt op een redelijk uitgebreid onderzoek.
quote:
Het Openbaar Ministerie behandelt tussen de 2.050 en 2.350 kindermisbruikzaken per jaar;
Het aantal zaken waarin de rechter uiteindelijk een beslissing neemt ligt tussen de 500 en 550 per jaar voor meerderjarige verdachten en ongeveer 135 per jaar voor minderjarige verdachten (1997 - 1999);
Het aantal zaken waarbij moord en doodslag plaatsvindt is gemiddeld iets minder dan drie per jaar (1992 - 2000).
Komt niet echt overeen met de onderzoeken. Dus iedereen houdt zijn bek of het onderzoek klopt gewoon niet.
quote:
Seksueel misbruik komt voor in alle milieus, zowel in lagere als hogere sociale klassen, bij mensen van alle kerkelijke gezindten en bij autochtone en allochtone Nederlanders. Voor zover bekend zijn plegers vaak mannen, maar dat kan deels te maken hebben met de ontwikkelde beeldvorming. Uit de cijfers blijkt in ieder geval dat van alle plegers één tot drie procent vrouw is. Veel van deze vrouwen plegen het misbruik onder druk van een/hun man die er bij aanwezig is.
Met andere woorden: het is altijd een kerel. Nou laat die pedopartij nou ook uit kerels bestaan.
quote:
Wellicht komt e.e.a. in dit stuk hard over…
Het spijt me als ik mensen beledig of pijn doe.
Maar, bij mij komt het belang van het kind voorop.
Je wist vooraf dat je dit wilde zeggen en je deed het bewust, dus loop niet te zeuren over spijt. Spijt zeg je achteraf als je het niet zo bedoeld hebt. Mij heb je er niet mee in elk geval; wat ik al zei: ik vind het leuk om erop te reageren.
quote:
Wellicht omdat mijn eigen kinderwens nooit in vervulling is gegaan. En ik vind dat ouders die kinderen hebben, wel eens wat zuiniger en enthousiaster om mogen gaan met hun kroost, dan ik dagelijks, te zien krijg, op straat, in winkels, op t.v. en in mijn directe omgeving, in de wijk.
Als je kinderen wilde, kon je ook adopteren. Waarom heb je dat niet gedaan?
quote:
Want… wees eerlijk. Wat pedofielen doen met minderjarige kinderen is onnacceptabel.
Maar 1 op de 10 mensen die een kind misbruikt is een schrikbarend aantal hoog getal. Dat geeft al aan dat er maatschappelijk veel sexueel onderwijs nodig is. Dan vanuit een neutraal standpunt.
Ik geloof ook niet dat dat getal klopt. Onderzoeken graag.
quote:
En dat te bedenken dat een GROTE meerderheid van de mensen die kinderen misbruikt heteroseksueel is.
Het vooroordeel dat homo’s jongens zouden misbruiken kan zo gelijk de wereld uit geholpen worden.
Wat mij betreft heb jij het vooroordeel in de wereld geholpen en er met 2 regels ook weer uit geholpen.
quote:
bijna 10 procent van de mensen in ons land misbruikt jongens.
En 15 tot 17 procent misbruikt minderjarige meisjes. Is dat niet vreselijk?
Des te meer redenen voor deze partij om geen olie op het vuur te gooien. Ik geloof niet dat het zoveel is.
quote:
Als bijna 40% van de vrouwen een of meer ervaringen heeft met seksueel misbruik vóór hun zestiende levensjaar, en bijna 15% van de vrouwen vóór hun zestiende levensjaar een of meer seksuele ervaringen heeft met een familielid.
En als 39 % van die vrouwen voor hun 16e levensjaar nu eens 14 en 15 jaar geweest waren?
quote:
Hebben we dan niet massaal boter op het hoofd als nationale gemeenschap, wanneer we de PNVD zo aanvallen.
Nee, want die lui moeten gewoon hun eigen problemen verhelpen en anderen er niet mee lastig vallen. Hun boodschap is een stuk "kwetsender" dan wat jij loopt uit te kramen.
quote:
ALS 40 PROCENT VAN DE WERELD IN LICHTERLAAIE STAAT, EN ER DAGELIJKS TIG KINDEREN LETTERLIJK KAPOTGAAN AAN HONGER, AIDS, SLAVENARBEID, OORLOGSTUIG, MISHANDELING , GEESTELIJK EN LICHAMELIJK, EN DE KLEDING DIE ZIJ MAAKTEN, U NU AAN U LICHAAM HEEFT…
WAAR ZIJN WE DAN MEE BEZIG???????????????
Stap voor stap een betere plek ervan maken. Een pedopartij helpt daar niet bij.
quote:
Het betekent dat iedereen die u kent zich misdadig tegen kinderen gedraagt, en een veel mensen die u kent in uw omgeving, ook een kind hebben misbruikt.
Vind u dat niet eng?
Ik vind mensen die zo generaliseren als jij enger hoor. Ik wil die cijfers heel graag teruglezen.
quote:
Dan snapt u nu de hetze vast wel. Die hetze is vanuit eigen angst gecreëerd. ….. Omdat minimaal 1 op de 10 mensen het fijn vindt met kinderen seks te hebben!
Geloof je het zelf?
quote:
Val de PNVD dus niet lastig: maar het mondiale beleid. De wereld houdt niet op bij onze landsgrenzen.
Wie van de toren blaast, moet ook tegen kritiek kunnen. Dus ook de PNVD. Wie ben jij om anderen te vertellen wat ze wel of niet moeten doen?
quote:
En wellicht is het eens handig de PNVD hun program te lezen.
Ik ben het nergens mee eens. U wellicht wel.
Wie zijn handen in onschuld wast... ik kan me herinneren dat jij zegt: "Val de PNVD dus niet lastig". Je moet dan ook begrijpen dat jij het opneemt voor hun standpunt of in elk geval consistentie mist.
quote:
Maar waar ik het helemaal niet mee eens ben, is het met uw waardeloze gedrag.
De PNVD VEROORDELEN,
MAAR UZELF NIET!
generaliseer niet zo, kerel. Je weet helemaal niets over de individuen en je spreekt tegen een groep. Jij hebt er niet zoveel van begrepen.
quote:
Ga u schamen!
U BENT MINSTENS NET ZO VERROT ALS IEDER ANDER!
We zijn allemaal gelijk, dus jij ook!