en die gaan ze op zaterdagmiddag op drukbezochte winkelgebeiden bij elkaar sprokkelen ofzo. Zo ja dan ga ik even mailen waar ze gaan scharrelen want dan zet ik mijn klapstoieltje neer, biertje er bij en lachen maar om de reacties van het winkelend publiek. Vooral van ouders met kinderen aan de handquote:Marthijn Uittenbogaard, voorzitter van de PNVD, is tevreden met de uitspraak. "Ik moet eerlijk zeggen dat we verwacht hadden te winnen. We doen geen strafbare dingen, dus waarom zou je de PNVD verbieden?" De partij is overigens nog niet geregistreerd bij de kiesraad. "We denken dat de kiesraad heeft gewacht met onze aanmelding tot het kort geding achter de rug was", stelt Uittenbogaard. De partij is nu druk met het verzamelen van handtekeningen om zich te registreren in de verschillende kiesdistricten.
Ondersteuningsverklaringen moeten ondertekend worden op het gemeentehuis van de gemeente waar je woont. Op straat inzamelen mag/kan dus niet. Hoogstens kun je mensen vragen of ze een verklaring voor je willen ondertekenen op het gemeentehuis. Een beloning daar tegenover stellen mag ook niet, dat is ronselen. In het verleden heeft de CD wel eens geld of drugs aan zwervers geboden als ze een verklaring zouden ondertekenen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 09:19 schreef MikeyMo het volgende:
Hoe willen ze aan die handtekeningen komen?
dus eigenlijk hebben ze echt helemaal geen schijn van kans op een politieke carrierequote:Op dinsdag 18 juli 2006 09:26 schreef freako het volgende:
[..]
Ondersteuningsverklaringen moeten ondertekend worden op het gemeentehuis van de gemeente waar je woont. Op straat inzamelen mag/kan dus niet. Hoogstens kun je mensen vragen of ze een verklaring voor je willen ondertekenen op het gemeentehuis. Een beloning daar tegenover stellen mag ook niet, dat is ronselen. In het verleden heeft de CD wel eens geld of drugs aan zwervers geboden als ze een verklaring zouden ondertekenen.
Om in een kieskring deel te mogen nemen heb je 30 ondersteuningsverklaringen nodig, mensen die op de lijst willen mogen zelf overigens ook tekenen. Er zijn 19 kieskringen.
Het leuke is dat de namen van degenen die de verklaringen ondertekend hebben opgevraagd kunnen worden. Kafka doet dit ook systematisch voor de wat rechtsere partijen. Zouden er veel mensen zijn die als pedofiel geregistreerd willen staan?
Nee.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:22 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
dus eigenlijk hebben ze echt helemaal geen schijn van kans op een politieke carriere
Ik ook niet. Blijkbaar denken er mensen dat als je een partij opricht, je automatisch een Kamerzetel cadeau krijgt. Of dat je partijen kunt verbieden omdat ze ideeën hebben die je niet helemaal aanstaan.quote:
Ik ook niet ze weten dat ze geen kans maken is gewoon een stunt om hun standputen onder de aandacht te brengen.quote:
Dat weet toch iedereen.. zelfs als ze de handtekeningen krijgen, denk je echt dat er ook maar iemand op hun gaat stemmen..?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:22 schreef MikeyMo het volgende:
dus eigenlijk hebben ze echt helemaal geen schijn van kans op een politieke carriere
waarom wil iedereen ze telkens maar in elkaar slaanquote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:51 schreef DenniZZ het volgende:
Dan wil ik ook graag weten waar ze van plan waren te gaan flyerenwant dan trommel ik even wat vrienden op om die gasten eens flink af te ronselen stelletje hersenzieke mongolen.
Omdat ze deze mensen verachtelijk vinden. En ben eens eerlijk, als je iemand wilt slaan, dan kun je toch het beste die van den Berg pakken.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:04 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
waarom wil iedereen ze telkens maar in elkaar slaan
gelukkig niet nee. Het is goed dat het mag in Nederland maar het moet niet verder gaan dan dit.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:22 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
dus eigenlijk hebben ze echt helemaal geen schijn van kans op een politieke carriere
Als ze in het hele land meedoen zou ik verbaasd zijn als ze meer dan 5000 stemmen krijgen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:03 schreef doppelgänger het volgende:
[..]
Dat weet toch iedereen.. zelfs als ze de handtekeningen krijgen, denk je echt dat er ook maar iemand op hun gaat stemmen..?
Juist. Daarom heeft al dat gehuil om een verbod ook zo weinig zin. Geeft ze alleen maar de extra aandach waar ze om vragen.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:22 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
dus eigenlijk hebben ze echt helemaal geen schijn van kans op een politieke carriere
Of homoseksualiteit.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:40 schreef Corporate_Intestines het volgende:
Ik denk dat ze in streng gelovige landen hetzelfde denken over partijen die porno zouden willen legaliseren.
Zeg, ga jij nu ook nog ff een nuance maken tussen pedosexueel en pedofiel? Het moet niet gekker worden he, hier op FOK! Straks ontstaat nog een heel genuanceerd wereldbeeld en kan de hele FP dicht. Foei!quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:56 schreef MikeyMo het volgende:
Ik snap die hele aggressie ook niet helemaal. Pedo's wat aandoen omdat ze aan een/je kind zitten, ok. Maar per defenitie ophangen aan de ballen e.d. enkel omdat ze zeggen dat ze zich aangetrokken voelen tot kinderen gaat mij te ver. je moet ze veroordelen op hoe ze er mee omgaan, niet om wat ze zijn
Laat me raden, geen kinderen? Als je die wel zou hebben dan zou je misschien ook wel wat feller reageren op dit soort perverse idioten.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:11 schreef Corporate_Intestines het volgende:
Toch fijn hoe selectief er om wordt gegaan met vrijheden. Je hebt de vrijheid jezelf op allerlei manieren uit te laten maar op het moment dat het grenst aan controverse staat een aantal middeleeuwers al met de (krom)zwaarden klaar om knokploegen te vormen.. Waardeloze nietsnutten.
Als kinderen opvoeden betekent dat je gratis met angstaanjagende kortzichtigheid wordt uitgerust mogen die kinderen van mij nog een end wachten, ja.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:19 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Laat me raden, geen kinderen? Als je die wel zou hebben dan zou je misschien ook wel wat feller reageren op dit soort perverse idioten.
Als ze zich vrijwillig chemisch zouden laten castreren om uitbarstingen te voorkomen, mijn steun hebben ze.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:56 schreef MikeyMo het volgende:
Ik snap die hele aggressie ook niet helemaal. Pedo's wat aandoen omdat ze aan een/je kind zitten, ok. Maar per defenitie ophangen aan de ballen e.d. enkel omdat ze zeggen dat ze zich aangetrokken voelen tot kinderen gaat mij te ver. je moet ze veroordelen op hoe ze er mee omgaan, niet om wat ze zijn
Denk eens na halve zool! Ook jij maakt weer de fout om niet het verschil te zien tussen pedofilie en pedoseksualiteit. Moeten we ieder mens die we verdenken van iets gaan onderzoeken? Als jij vindt dat we een onderzoek moeten uitvoeren naar de pedofielen of ze wellicht kinderporno thuis hebben liggen, dan kunnen we naar zoveel mensen wel een onderzoek gaan starten.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:16 schreef dragonsting het volgende:
Ik blijf het onbegrijpelijk vinden dat deze menzen ervoor uit komen en dan notabene een partij mogen op richten om mee te doen aan verkiezingen.
Zouden ze niet eens na kunnen gaan dat deze mensen ongetwijfeld ergens op zolder of in een kelder kinder porno hebben liggen, ze horen bij dit soort figuren een onderzoek te starten.
Helaas zijn ze in Nederland veel te mild voor dit soort gasten en zal dit ook nooit veranderen.
Ik ben zelf blij dat deze gasten niet mijn buurt wonen aangezien ik me dan niet zou kunnen inhouden.
Ik zou ze niet vermoorden maar gewoon laten voelen wat zij die kinderen aandoen. Gewoon een hele dikke staaf in zijn reet douwen tot ie uitscheurt misschien dat ie dan begrijpt dat een klein meisje of jongetje hetzelfde mee maakt als een volwassen kerel zijn lid er in douwt bij zo'n klein kind.
Wat dan hopelijk zal aantonen dat kinderen daar niet geschikt voor zijn.
Ik hoop wel dat ze het gaan halenquote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:27 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik hoop dat ze het nooit gaat lukken met die handtekeningen. Ik blijf van mening dat die lui gewoon ziek zijn in hun hoofd. Ze moeten zich gewoon laten behandelen. ...
Ik heb er oveirgens alle vertrouwen in dat ze de kiesdrempel niet gaan halen. Volgens mij is er niet zoveel aan de hand...
goed, het is overduidelijk dat ze die partij kunnen oprichten om zo wat meer wettelijke vrijheden te regelen wat betreft hun seksualiteit, maar het gaat ze niet om het verspreiden van hun ideologie. Simpelweg omdat ze die niet hebben. Ze presenteren het natuurlijk wel als zoiets dergelijks door opmerkingen als "kinderen moeten ook wanneer ze datzelf willen leren kennis maken met seks" maar wat ze eigenlijk daarmee bedoelen is: ons slag mensen wil kinderen (wanneer ze dat willen) persoonlijk kennis laten maken met seksquote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:22 schreef DenniZZ het volgende:
[..]
Als ze zich vrijwillig chemisch zouden laten castreren om uitbarstingen te voorkomen, mijn steun hebben ze.
Maar als ze een politieke partij op richten om hun zieke ideologie te verspreiden valt dat bij mij onder "er niet goed mee omgaan"![]()
Nee, geweld en agressie getuigen van herseninhoudquote:Op dinsdag 18 juli 2006 10:51 schreef DenniZZ het volgende:
Dan wil ik ook graag weten waar ze van plan waren te gaan flyerenwant dan trommel ik even wat vrienden op om die gasten eens flink af te ronselen stelletje hersenzieke mongolen.
en dan, stel ze halen 1 zetel in de 2e kamer... denk je dat ze dan wat voor elkaar krijgen?quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:27 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik hoop dat ze het nooit gaat lukken met die handtekeningen. Ik blijf van mening dat die lui gewoon ziek zijn in hun hoofd. Ze moeten zich gewoon laten behandelen. ...
Ik heb er oveirgens alle vertrouwen in dat ze de kiesdrempel niet gaan halen. Volgens mij is er niet zoveel aan de hand...
Inderdaadquote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:11 schreef Corporate_Intestines het volgende:
Toch fijn hoe selectief er om wordt gegaan met vrijheden. Je hebt de vrijheid jezelf op allerlei manieren uit te laten maar op het moment dat het grenst aan controverse staat een aantal middeleeuwers al met de (krom)zwaarden klaar om knokploegen te vormen.. Waardeloze nietsnutten.
Ik hoop dat het land nog niet zo ziek is dat ze idd ook maar iets van de grond kunnen krijgen.....quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:31 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
en dan, stel ze halen 1 zetel in de 2e kamer... denk je dat ze dan wat voor elkaar krijgen?
Ik zal hem eerst op jouw uittesten.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:34 schreef _The_General_ het volgende:
Er is toch een pil tegen pedofilie? Gemaakt uit 40 gram lood, inname via de nek
Geen passende reactie. Die mensen kunnen wellicht ook worden behandeld. Zoals er vele zieken zijn...quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:34 schreef _The_General_ het volgende:
Er is toch een pil tegen pedofilie? Gemaakt uit 40 gram lood, inname via de nek
Ik hoop dat ze Adje van de Berg tot lijsttrekker bombarderen. Vind hem uitermate geschikt om de partij te trekken.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:37 schreef Hansworst het volgende:
Hehe, op Wikipedia wordt hij al als politicus omschreven!
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ad_van_den_Berg_(politicus)
quote:Op maandag 17 juli 2006 20:10 schreef groningerstudent het volgende:
Pedoseksualiteit, dus het actief beoefenen van seks met kinderen is m.i. inderdaad not done. Pedofilie is echter iets anders dan pedoseksualiteit. Subtiel verschil, maar het is er wel. Pedofilie is naar wat ik begrepen heb aangeboren, net als heteroseksualiteit of homoseksualiteit. Het is een geaardheid waar lang niet iedere pedofiel blij mee zal zijn, net als sommige homo's niet blij met hun geaardheid zijn. Let wel: ik probeer hier geenzins pedoseksualiteit goed te praten! Ik wil wel even het subtiele verschil naar voren brengen.
Veel pedofielen zullen zich volgens mij ook nooit vergrijpen aan kinderen. Ze willen het misschien wel, maar ze doen het niet. Het is echter wel zo dat het maatschappelijke taboe het niet makkelijk maakt voor een pedofiel om hulp te zoeken. En dat is wel jammer, omdat degenen die wel hulp zouden willen hebben deze niet op durven zoeken. Het is begrijpelijk en verleidelijk om alle pedofielen en pedoseksuelen over één kam te scheren, maar het is naar mijn idee een gevaarlijke generalisatie.
Ik vermoed eerder dat Halsema toch een beetje zenuwachtig is als haar kindje weer lekker in de tweedekamer-creche op de bovenverdieping verblijft en Adje van den berg duidelijk langere tijd van zijn zetel weg is en schijnbaar ergens anders vertoeft..quote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:35 schreef Hansworst het volgende:
Lijkt mij wel gaaf om de PNVD in de kamer te zien. Dat kan best interessant worden. Adje van den Berg in debat met Halsema
!
Fortuyn zegt zoals vaker weer eens heel duidelijk en begrijpelijk..quote:30 oktober 1999 - Door Pim Fortuyn
De moderne schandpaal
Het onderwerp pedofilie is niet van de krantenpagina's te slaan. Na Dutroux in België heeft Nederland zo zijn eigen affaires, rijp en groen. Van moord tot het elkaar seksueel betasten van kinderen onderling.
Toen ik jong was, viel dat laatste onder het hoofdstuk 'doktertje spelen'. Geen moeder die daar een woord aan vuil maakte. Wij hadden een groot huis met een zolder en gingen daar met vriendjes en vriendinnetjes op spelen, en als vanzelf ontaardde dat in doktertje spelen. Als het te stil werd, kwam mijn moeder snel met een dienblad vol glazen ranja binnenlopen. Zij deed dan of ze niets zag. Ons spel ging daarvan op een natuurlijke wijze over op iets anders.
Sedert de kolonisatie van de wereld van het kind door volwassenen zijn dergelijke eenvoudige oplossingen nog zelden voorhanden. Het valt onmiddellijk onder het hoofdstuk ongeoorloofde en ongewenste intimiteiten, en voordat de kinderen het doorhebben, is er een stoet van gogen die zich over hen ontfermt. Daardoor wordt iets wat geen probleem was - het ontdekken van de wereld van de andere sekse - ineens een levensgroot probleem. En als die kinderen ergens van getraumatiseerd zouden kunnen raken, is het wel van deze bespottelijke aandacht en zorg om niets.
Inmiddels houdt ook de premier zich met dit gewichtige vraagstuk bezig, weliswaar niet uit eigen beweging, maar toch. En dan gaat het vooral over pedoseks: seksuele aandacht van een volwassene voor en handelingen met een kind, jongetje of meisje. Al snel komt daar tegenwoordig justitie aan te pas, en als het kan worden aangetoond, verdwijnt de desbetreffende volwassene voor een tijdje in de lik.
Pedofilie is net als hetero- of homoseksualiteit. Het is iets dat in de genen zit, je kunt er dus weinig of niets aan en tegen doen, je bent wie je bent. De sociale context doet er nauwelijks toe, vroeg of laat komt de neiging onweerstaanbaar naar boven. Het is net zomin als hetero- of homoseksualiteit te genezen. De kans op herhaling is dus levensgroot aanwezig. Daar wringt precies de schoen. Tijdens en na het verblijf in de lik wordt de pedofiel er weliswaar op gewezen dat dit niet kan en dat hij of zij zich moet zien te beheersen, maar ja het zijn mensen als u en ik. Dus 100 procent zekerheid dat de pedofiel niet in herhaling valt, is niet te geven.
In Amerika hebben ze daar, als zo vaak, iets op gevonden. De naam van de dader wordt, na terugkeer in de maatschappij, bekendgemaakt in de buurt waar hij gaat wonen opdat de ouders zijn gewaarschuwd en ze hun kroost bij deze mogelijke recidivist weg kunnen houden. Barbaarse toestanden natuurlijk, maar het werkt, en in Amerika draaien ze hun hand niet om voor de strafrechtelijke vervolging van een jongetje van elf jaar dat het broekje van zijn zusje omlaag heeft getrokken en zijn beklede kruis tegen haar ontblote bipsje heeft aangedrukt. Dit alles op basis van een getuigenis van een buurvrouw, foei toch!
Inmiddels is het niet meer nodig dat de autoriteiten de naam van de dader aan de buurt bekendmaken, internet bewijst zijn moderne diensten, de ouders kunnen het zelf. In geval van verhuizing van de dader is ook dat karwei via internet zo gepiept. Goed voorbeeld doet goed volgen, dus is er nu ook in Nederland het burgerinitiatief om veroordeelde pedofielen op het internet te zetten. Een moderne schandpaal!
In reactie op een aantal uit de hand gelopen affaires denkt de minister van Justitie nu na over mogelijke vormen van begeleiding van pedofielen die hun straf hebben uitgezeten. Gedacht wordt aan de inschakeling van de wijkagent en verplichte begeleiding door de reclassering. Maar ja, de minister ziet de eisen om meer geld al op zijn bordje liggen, en dus zal er wel niks van komen. Dat het land maar weinig veroordeelde pedofielen telt, zal op politie en reclassering weinig indruk maken, zij kunnen deze taak er onmogelijk bij doen, zo gaat dat hier.
Intussen verzet de premier zich krachtig tegen de publieke schandpaal van internet, maar hij kan daar ten eerste helemaal niets aan doen - het medium is terecht vrij - en ten tweede staat hij met lege handen, daar van begeleiding van de gestrafte pedofiel geen sprake kan zijn in verband met de kosten. Het gezonde verstand zal zegevieren en de bewoners zullen het via dit publieke meldsysteem zelf wel oplossen. Verschrikkelijk, maar waar!
De rechtsfilosoof en pedofiel Brongersma, jarenlang senator voor de PvdA, heeft zijn leven lang gestreden voor begrip voor de pedofiele medemens. Hij begon daar onverschrokken aan na het uitzitten van een gevangenisstraf voor ongewenste intimiteiten met een minderjarige. De desbetreffende minderjarige had het helemaal niet ongewenst gevonden, maar justitie oordeelde in de jaren vijftig anders.
In de jaren zestig en zeventig kreeg Brongersma langzaam maar zeker voet aan de grond. Na de uitvinding van de pil was er de bevrijding van de seks. Homoseks werd geaccepteerd, en waarom zou dan - onder de strikte voorwaarde dat het kind het wil en dat het niet wordt gedwongen - pedoseks niet zijn toegestaan? Dit verlichte standpunt is inmiddels verlaten en onder invloed van de gogen is het kind neergezet als geheel en al vrij van seksuele lusten, in elk geval tegenover volwassenen.
We zijn ver verwijderd van het begrip dat Brongersma trachtte te kweken, overigens tot schade van onszelf, want alles wat bespreekbaar is, is in beginsel ook beheersbaar, moet u maar denken!
Pim Fortuyn
vrijheid voor iedereen die het met mij eens isquote:Op dinsdag 18 juli 2006 11:11 schreef Corporate_Intestines het volgende:
Toch fijn hoe selectief er om wordt gegaan met vrijheden. Je hebt de vrijheid jezelf op allerlei manieren uit te laten maar op het moment dat het grenst aan controverse staat een aantal middeleeuwers al met de (krom)zwaarden klaar om knokploegen te vormen.. Waardeloze nietsnutten.
En de kogel voor als oplossing van maatschappelijke problemen is ook ineens acceptabel.quote:Op dinsdag 18 juli 2006 13:02 schreef kareltje_de_grote het volgende:
vrijheid voor iedereen die het met mij eens is
ik denk dat Adje liever in debat gaat met de tweeling Suzy en Bruno Halsema ipv Femkequote:Op dinsdag 18 juli 2006 12:35 schreef Hansworst het volgende:
Lijkt mij wel gaaf om de PNVD in de kamer te zien. Dat kan best interessant worden. Adje van den Berg in debat met Halsema
!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |