Het gaat mij eigenlijk nooit zo zeer om datgene wat ik afbeeld, over het algemeen zijn dat dingen die spontaan in me opkomen. Ik probeer het één en ander in beweging te zetten waardoor je er dromerig naar gaat staren. Ik probeer alle elementen met elkaar te verbinden door richting te geven in de manier van inkleuren.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:41 schreef Vassili_Z het volgende:
Ik vind m mooi. Wat ziet de maker er zelf in?
Zoiets was ik dus ook naar opzoek en het verbaasde me dat ik die niet kon vinden. Bij deze dus een nieuwe. Er lijken alleen niet veel tekenaars te zijn?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 20:06 schreef Twisted_fok het volgende:
Er was eerst wel een teken-topic. Ik weet alleen niet waar die gebleven is.
Er waren toch aardig wat posters toen. Of eerder steeds dezelfde users, maar er werden wel veel tekeningen gepost. Ik heb zelf momenteel even niet de moed om wat van m'n tekeningen te posten.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:31 schreef D-Y het volgende:
[..]
Zoiets was ik dus ook naar opzoek en het verbaasde me dat ik die niet kon vinden. Bij deze dus een nieuwe. Er lijken alleen niet veel tekenaars te zijn?
same here, al heb ik dan schilderijenquote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:34 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Er waren toch aardig wat posters toen. Of eerder steeds dezelfde users, maar er werden wel veel tekeningen gepost. Ik heb zelf momenteel even niet de moed om wat van m'n tekeningen te posten.
Ik vind vooral de zwaar opzichtige handtekening mooi.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 19:07 schreef D-Y het volgende:
Ik heb wat rondgezocht op het forum maar kon niet echt een dergelijk onderwerp vinden. Eigenlijk valt dit meer onder hobby maar een algemeen hobby gedeelte is er niet echt.
Er zijn hier ongetwijfelt mensen die zelf het één en ander maken, schilderen, tekenen, beeldhouwen of op een andere manier creatief bezig zijn. Ik ben erg benieuwd wat er zoal gemaakt wordt.
Plaats hier dus jouw zelfgemaakte kunstwerkjes![]()
Ik zelf vind het leuk om met allerlei soorten potloden en krijt te tekenen. Wat ik teken is voornamelijk surrealistisch/droomachtig.
Zoals deze,
[afbeelding]
Kritiek is altijd goed, evenals het posten van je eigen werkjes. Ik ben benieuwd.![]()
Daar heb je wel een punt, normaal zet ik er echt nooit iets op..quote:Op zaterdag 8 juli 2006 00:43 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Ik vind vooral de zwaar opzichtige handtekening mooi.
Mooie harenquote:Op zaterdag 8 juli 2006 13:29 schreef Twisted_fok het volgende:
Net voor het eerst sinds.. heel lang () weer wat met pastel zit kliederen. De foto is een beetje wazig geworden, excuses.
[afbeelding]
Ik zie nietsquote:Op zaterdag 8 juli 2006 16:09 schreef D-Y het volgende:
Okeej nog een ouder projectje van mij..
Eerst in kleurpotlood op A5 formaat
[afbeelding]
Daarna met krijt op A2 formaat
[afbeelding]
Ik hou absoluut niet van dingen natekenen. Mijn tekenstijl is wel een beetje animeachtig, maar ik leid het niet af van anime's zelf. Neon Genesis Evangelion heb ik nooit gekeken. Alles wat ik teken komt uit mijn eigen hoofd. Dit was gewoon even een snel tekeningetje, ik heb er verder niet bij nagedacht.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 22:06 schreef NDAsilenced het volgende:
Het ziet er anime geinspireerd uit, rei ayanami ? ik ben benieuwd naar die draak, welke stijl hang je zelf het meest aan?
Ziet er goed uitquote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:08 schreef skiczukie het volgende:
[afbeelding]
Bezig met een opzet van een nieuw schilderij.
Ziet er al interessant uitquote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:08 schreef skiczukie het volgende:
[afbeelding]
Bezig met een opzet van een nieuw schilderij.
Ah, dat ziet er goed uit! Het is lastig om iets koels te tekenen met een rood potlood jaquote:Op maandag 17 juli 2006 17:05 schreef Tha_Erik het volgende:
Een hele vlugge schets omdat ik me verveelde en iets koels wilde tekenen, maar met alleen een rood potlood bij de hand is het meer heet dan koel:
[afbeelding]
Het plan is om deze per krijt uit te werken, maar dan moet ik daar even nog de zin voor vinden.
Opnieuw getekend, op een groot vel, en toen met waterverfpotloden aan de gang, welke ik nog niet bepaald onder de knie hebquote:Op maandag 17 juli 2006 17:05 schreef Tha_Erik het volgende:
Een hele vlugge schets omdat ik me verveelde en iets koels wilde tekenen, maar met alleen een rood potlood bij de hand is het meer heet dan koel:
Het plan is om deze per krijt uit te werken, maar dan moet ik daar even nog de zin voor vinden.
Mooie line-art.quote:Op donderdag 20 juli 2006 10:46 schreef Sandraugiga het volgende:
[afbeelding]
Ik ben nog aan het experimenteren met photoshop...![]()
Ah mooiquote:Op donderdag 20 juli 2006 15:33 schreef Blauwevla het volgende:
Mooi werk hier!!
Dit maak ik:
[afbeelding]
Hoe vind je die van mij?quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:16 schreef Kiteless het volgende:
wat een ontzettende kitschzooi allemaal
De kleuren leuk!quote:
Mooi!!!!!quote:Op donderdag 20 juli 2006 15:33 schreef Blauwevla het volgende:
Mooi werk hier!!
Dit maak ik:
[afbeelding]
Flink gay-erotisch, als je het mij vraagt.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:11 schreef skiczukie het volgende:
[afbeelding]
Zijn kleinere broertje krijgt ook al vorm.
Binnekort komt het kleinere zusje.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:33 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Flink gay-erotisch, als je het mij vraagt.![]()
Mag ik het afraden?quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:31 schreef skiczukie het volgende:
Mijn doel is om met zwart alle details te schilderen, de lijnen, details van de mond, neus, wenkbrauwen, haren ..Ik ben met nummer twee begonnen omdat ik eigenlijk niet verder durfde met nummer 1.
Wat versta je onder kitsch, of was het maar een domme tvp?
Net geen portretten kunnen maken en daarom maar manga/fantasy-stijl tekenen omdat dat makkelijker is (je hoeft minder op de verhoudingen te letten),quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:31 schreef skiczukie het volgende:
Wat versta je onder kitsch, of was het maar een domme tvp?
Daarom ben ik met een tweede bezig, kijken hoe het lijkt. Wat vind je ervan, tot nu toe? Eerlijk, ik kan wel wat hebben, en kritiek is goed voor me.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:39 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Mag ik het afraden?
Ik krijg dan zo'n kleurplaatidee.
Ik probeerde het topic een beetje in leven te houden.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:42 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Net geen portretten kunnen maken en daarom maar manga/fantasy-stijl tekenen omdat dat makkelijker is (je hoeft minder op de verhoudingen te letten),
uberhaupt niet kunnen schilderen en dan maar roepen dat dat waterverf-geklieder "abstract" is,
new-age-swirls tekenen in de hoop dat het er spiritueel uitziet,
een lijn op een vaas schilderen...
Je weet wel, kitsch
Ik vind ze wel mooi, persoonlijk. De mond lijkt inderdaad een beetje vreemd, maar ik denk dat het er inderdaad beter uit gaat zien, als je de bepaalde delen gaat benadrukken met een donkere kleur. Ik weet niet op zwart zo geschikt is, gezien het extreme contrast met geel.quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:43 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Daarom ben ik met een tweede bezig, kijken hoe het lijkt. Wat vind je ervan, tot nu toe? Eerlijk, ik kan wel wat hebben, en kritiek is goed voor me.
+1quote:Op zaterdag 29 juli 2006 07:06 schreef Kroekroek het volgende:
[..]
Ik probeerde het topic een beetje in leven te houden.
Mijn echte serieuze werk post ik hier niet. Dit was maar wat papierwerk, wat bij de hand lag. Mijn doekwerken laat ik nog even achterwege.
Bovendien teken ik geen manga/anime gerelateerde dingen, omdat ik geen realisme kan tekenen: dat kan ik zeker wel. Dat doe ik ook, maar ik vind deze dingen gewoon leuker. Het spreekt me meer aan.
Iedereen moet zich vrij kunnen voelen in wat ze maken, zonder dat jij het kitsch gaat noemen. Als ik het leuker vind om onrealistische dingen te tekenen, hoef je niet meteen te gaan klagen dat je het niet mooi is, alleen omdat het jou niet aanspreekt.
Dit topic is ook niet alleen bedoeld voor de professionele kunstenaars, maar ook kunstenaars-in-spe, en mensen die dit gewoon leuk vinden om te doen. Dus wie ben jij om die mensen af te zeiken?
Dit topic is bedoeld om werk te laten zien. Het maakt niet uit welke kunstvorm, en hoe goed je zogenaamd bent. Het was de bedoeling om er achter te komen of er meerdere mensen op Fok! waren die deze hobby hebben.
Ik geef je gelijk. Je hebt er echt geen verstand van.
Laat maar eens iets van jou zien.
Ik moet dus eerst zelf een boek geschreven hebben voor ik een mening overquote:Op zaterdag 29 juli 2006 07:06 schreef Kroekroek het volgende:
[..]
blaat
Laat maar eens iets van jou zien.
+1quote:Op maandag 31 juli 2006 11:10 schreef Kiteless het volgende:
[..]
Ik moet dus eerst zelf een boek geschreven hebben voor ik een mening over
andermans boek mag hebben ?
Ik mag de lada geen shit-auto noemen want ik heb zelf nog nooit
een auto gemaakt ?
Kom, dan gaan we snel het hele forum vertellen dat niemand meer een mening mag hebben !!!
Volgens mij heb je het niet helemaal begrepen.quote:Op maandag 31 juli 2006 11:10 schreef Kiteless het volgende:
Kom, dan gaan we snel het hele forum vertellen dat niemand meer een mening mag hebben !!!
Tuurlijk is dat niet de enige reden, mensen doen die stijl ook omdat dat makkelijker over te trekken isquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 20:32 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Volgens mij heb je het niet helemaal begrepen.
Als je zegt dat fantasy-art crap is, dan geef je je mening. Als je zegt dat mensen die fantasy-art maken dat alleen maar doen omdat ze dit makkelijker vinden dan het maken van portretten, dan bazel je maar wat uit je nek
quote:Op zondag 13 mei 2007 19:44 schreef conleche het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De 3 bovenste acryl op linnen de onderste olie op linnen.
Even weer wat leven in dit topic!!!
Ik heb het nog gevraagd, maar zowel de olifanten als de Diva's wilden niet poserenquote:Op maandag 14 mei 2007 14:15 schreef Ceylon het volgende:
@ conleche
Hey, mede-schilder.![]()
Ik vind dat je wel een interessant, mat soort kleurgebruik hebt en een redelijke controle over de kwast. Het valt me wel op dat je voornamelijk van foto's na schildert. Ik denk dat dat je een beetje weer houdt om echt authentiek en levend beeld te maken. Desondanks dat er een zekere mate van realisme in je werk zit, zie ik nu toch voornamelijk statische 'plaatjes' ipv spannende schilderijen. En ik zie dat ook bij veel beginnende schilders gebeuren, meestal halen ze een soort bevrediging uit het realisme dat je krijgt van het namaken van een foto, en veel mensen vinden het indrukwekkend om te zien. maar ik denk dat er meer te halen is uit schilderen dan alleen gelijkenis van een al vast gelegd 2d beeld.
Ik ken je achtergrond niet, dus misschien waren ze meer als studies bedoelt dan als eigen werk, maar ik zou je aan raden om vooral veel naar het leven te tekenen en te schilderen, ik denk dat je daar veel meer van zult leren, bv diepte-werking en interpreteren van kleuren en licht, en zelf oplossingen vinden voor de compositie.
Ik vind hem met die grijns op zn bek een beetje lijken op die kerel van de Morning Glory strips die zn vrouw vermoord, rascistisch is en bij voorkeur zn eigen kinderen verkracht.quote:Op woensdag 26 juli 2006 12:37 schreef skiczukie het volgende:
[afbeelding]
Weer bezig met iets nieuws. Acryl op doek.
Hmm...ik denk dat je een aantal rare gedachtensprongen maakt op reactie van mijn opmerking over statisch beeld:quote:Op maandag 14 mei 2007 14:40 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik heb het nog gevraagd, maar zowel de olifanten als de Diva's wilden niet poseren![]()
Ik schilder weleens naar de natuur hoor, maar dat zijn dan landschappen of soms een zelfportret. Stillevens doe ik ook weleens. Maar over het algemeen gebruik ik foto's (sterker nog ik voer ze eerst in op de computer om de beste uitsnede te bepalen, wat imo soms interessante dingen opleverd. Het zijn vrijwel allemaal grote doeken, dus zo statisch is het niet. Ben niet de enige die er zo over denkt, want ik verkoop goed![]()
Maar smaken verschillen en ik ben eik ook heel benieuwd naar wat jij maakt!
En dank voor alle andere complimentjes, ik zou willen dat er meer mensen hun werk gingen posten!!
Volgens mij heb je gelijk, volgens mij is de crux of het legaal is inderdaad of er reproducties van gemaakt worden.quote:ik zal eerst wat zeggen over je vraag over het wel of geen plagiaat. Wat het dus niet is want je hebt zoiets als: "Artist impression" en dat mag. Het ligt wel anders als je er daarna reproducties van gaat maken geloof ik, maar dat doe ik niet.
Dat is misschien jouw ding, maar ik vind het een nogal makkelijk devies, vooral als dat dan deel uit maakt van jouw artist's impression is van ander werk, het komt een beetje inspiratieloos over. Ik vind de Olympia eigelijk wel degelijk als kopie. Maar toch krijg ik een beetje het gevoel alsof je het 'ver-kitscht' door allerlei toeters en bellen toe te voegen. Witte lakens gaan bedekken met motieven is een beetje als een snorretje tekenen bij de Mona Lisa. Ik vind ook dat het beeldquote:Verder schilder ik vrijwel nooit een foto zo klakkeloos na. Ik voeg er wat aan toe of ik haal wat weg of ik combineer dingen en maak de uitsnede anders. Wat betreft de oude meesters: neem nu bv. "Het naakt naar Manet" dat schilderij heb ik gekozen omdat ik een naakt wilde schilderen. Dat was gedachte 1, ten tweede wilde ik de de doeken niet wit hebben zoals bij Manet, maar allemaal verschillend, dan ten derde heb ik de achtergrond veranderd in wat jij "het schaakbord" noemt, maar wat in veel van mijn werk terugkomt.
Voor mijn part laat je Britney eruit, het was gewoon een voorbeeld om mijn punt te illustreren. En die heb je eigelijk niet weerlegt.quote:Voor de rest vind ik dat je in jouw kritiek moet oppassen zoals je de dingen zegt. Je kunt beter zaken als Britney Spears erbuiten laten.......
quote:Dan jouw werk. Kijk voor mij was het makkelijker geweest als het gewoon kut was, dan had ik er verder geen woorden aan hoeven vuilmaken.
Mijn stijl zou ik zelf beschrijven als gedetailleerd naturalisme, beetje een subset van realisme dus. Ik weet niet in hoe verre je dat kunt bestempelen als onorigineel of achterhaald, want mij lijkt realisme altijd wel een relevantie hebben, aan gezien heel veel stijlen een deviatie hier van zijn. Naturalisme is gewoon realisme met een voorkeur voor het 'gewone' in een natuurlijke omgeving zonder te idealiseren, dit gegeven is vrij tijdloos. Verder vind ik het fundament veel belangrijker, en daar ben ik ook veel meer mee bezig, stijl dat komt er achteraf bij.quote:Over je stijl: ik weet niet waar je woont, maar hier in Amsterdam heb je honderden schilders met deze stijl. In begin jaren '90 had je de groep "After Nature" met o.a. Jurriaan van Hall en Peter Klashorst en die schilderden in deze stijl in reactie op de toen gangbare abstracte manier van schilderen. Sindsdien zijn er hier in Amsterdam dus echt heel veel schilders die dat doen. Dat hoeft niet persé een waardeoordeel in te houden, want ik ben dol op het werk van Jurriaan, maar of het nog origineel is?
De tekening was niet meer bedoelt dan als ondertekening voor het schilderij, maar ik werkte het uit gewoonte toch wat meer uit dan echt nodig was. Ik zat destijds te twijfelen of ik er nog met verf over zou gaan uit angst om het te 'verprutsen', zoals je kunt zien ben ik toch gaan schilderen en ik heb er geen spijt van gehad. En ik heb altijd nog de foto's van de vorige stappen. En niet om beidehand te doen, maar zwart en wit zijn niet echt kleuren. Subjectief of niet, kritiek hebben op het kleurgebruik van een schilderij dat zwart/wit bedoelt is (en waar het dus vooral omquote:Over het portret met je hand bij je schouder: daarvan vind ik de tekening nog het mooist: de achtergrond van het uiteindelijke resultaat heeft imo geen lekkere penseelstreken en de kleur vind ik ook niet mooi. (dat laatste is dan weer persoonlijk)
Daar kan ik maar voor een heel klein deel in mee gaan, zoals bv de touwtjes met de knopjes van het rolgordijn, dat zijn idd nutteloze toevoegingen. Maar ik denk dat de achtergrond een logische setting is waar ik in zit en toch duidelijk functioneel is. Het koelere blauw van de nacht zet zich af tegen het warmere oranje van mijn lichaam, waardoor je sfeer en dieptewerking krijgt. De reflectie van de lamp bv geeft aan dat er een lamp schuin voor mij staat, hoewel de toeschouwer de daadwerkelijke lamp niet kan zien, wordt er toch een ruimte voor 'mij', buiten het schilderijquote:Het bovenste schilderij: je gezicht vind ik echt goed gedaan, je torso en de hand vind ik ook interessant, maar voor mij is de rest eromheen loze info, het voegt voor mij niets toe.
Waarom zou ik mijn zelfportretten aan iemand anders willen verkopen?quote:Ik weet ook niet met welk idee je dit allemaal maakt, voor je zelf als studie, of om het te verkopen?
Eerlijk gezegd vind ik de meeste eigelijk niet zo interessant, ik heb je al verteld waarom.quote:En dan nog een vraagje, als je op mijn site bent geweest dan heb je dus ook andere schilderijen gezien. Is er daar een van die je wel goed vindt? En zo ja welke?
Nou, zoals ik al eerder hebt gezegd, smaak moet niet altijd de discussie-stopper zijn, vooral omdat 'goed' en 'mooi' niet altijd inwisselbaar zijn. Neem je Vermeer schilderij bv, ik vind dat gewoon een slechte kopie, het origineel toont een superieure beheersing van het schilderen en veel meer aandacht en gevoel, ik vind zoiets toch wel enigszins objectief te bepalen omdat we het dan over techniek hebben, dus smaak heeft daar niet zoveel mee te maken.quote:Als dat niet zo is, dan heeft het gewoon toch met plain old smaak te maken I guess!
Echte beheersing en er 'bekend' mee zijn is wel een groot verschil. Ik vind het altijd raar wanneer men een situatie schetst van theorie vs intuitie. Ik denk dat de theorie je eerder beter geinformeerde keuzes laat maken, dat werkt samen met je intuitie, niet tegen.quote:Wat ik het allerbelangrijkst vind is dat ik mezelf al schilderend ontwikkel, ik aldoende steeds iets meer leer en dat mijn techniek beter wordt, zonder dat ik me daar theoretisch in verdiep, de kleuren die ik gebruik, dat gaat volkomen intuitief. Ik ken wel de theorieen mbt tot schaduw en dergelijke, maar als dat me uitkomt laat ik dat volkomen links liggen.
Huh, hoe kan een kleurenschilderij een grijstonen-studie zijn? De 2 eerdere shots zijn gewoon work in progress plaatjes, ik vind de stages waar een werk door heen gaat tot een einderesultaat interessant, dus postte ik die ook maar.quote:Nog even ingaand op jouw post: ik dacht dat het derde, zwart witte schilderij een zwart/wit foto was van een kleurenschilderij. Mijn commentaar was dus gericht op de roze achtergrond van de 2e foto. Vandaar. Dan snap ik niet zo goed waarom je een kleurenschilderij weer terugbrengt naar een zwart/wit. Was dat een grijstonen-studie?
- Interessant, nog nooit eerder van zo'n techniek hoort. Ik had ooit wel eens iets vaags over zoutkorrels strooien bij aquarelverf, blijkbaar krijg je daar een bijzonder effect mee omdat het zout het water op zuigt.quote:Er zit niet veel water door de verf van het "soep"schilderij, maar zand ik heb er gewoon geel zand doorgegooid en het resultaat is een beetje fresco achtig (geen techniek die overigens aan te raden is voor dure penselen, ze slijten enorm.)
Ik heb een ontzettend deja-vu gevoel, ik heb eerder een discussie gehad met iemand die ook van foto's naschilderde, vooral van huisdieren. Veel punten die naar boven kwamen zijn ook in dit topic besproken, ik vond veel van haar werk kitsch, erg leunend op sentiment, weinig techniek en echte expressie. Ook een heel soortgelijkende situatie, een commissie, overleden hondje, geemotioneerde eigenaar, en ook schilderwerk van zo'n klein keffertje! Heel apart.quote:Nog even over wat jij het kitsch-hondje noemt. Dit hondje was dood en de eigenaar kreeg tranen in zijn ogen toen hij het schilderij zag. Is dat kitsch? Misschien. Vind ik dat belangrijk? Niet echt.
Einde citaat.quote:(...) en ook niet dat de affectie voor Foefie van de klant niet oprecht is. Ik zeg dat er te makkelijk op dat sentiment wordt ingespeeld door verder (te) weinig rekening te houden met de eerder genoemde zaken die resulteren tot een goed product. Zoals ik al zei, we hebben het hier over figuratief werk, dat is best goed te toetsen.
Als een nationale volksheld op tragische wijze overlijdt dan kan ik op dat gevoel inspringen door wat info te googelen en wikipedia-en en over te nemen, hier en daar wat woorden aan te passen, te publiceren in een mooie kaft met een stroperig voorwoord en dan aan de man brengen. Het volksverdriet is misschien dan wel echt, en je voldoet aan een behoefte, maar of je daar mee tevreden moet zijn?
Afschrikken? Ik denk eerder dat er gewoon niet superveel animo was in de eerste plaats. Ik geloof dat dit topic het meest recente user kunst topic is, en tot jij hem weer tot leven wekte was die al een goede 10 maanden dood. We discussieren ook on-topic over user-kunst. Dus ik denk eerder dat we dit gegeven in leven houden dan dat we het af stompen. Maar als je dat echt als een factor beschouwd mag je je reply ook wel via private message sturen hoor.quote:Ik ben een beetje bang dat we met onze discussie de andere Fokkers een beetje afschrikken om ook foto's van hun werk te plaatsen; het is een beetje de Ceylon&Conleche-show aan het worden en dat vind ik wel jammer. (hoe interessant ik het ook vind om een beetje te discussieren)
Leuk om te horen.quote:Op dinsdag 29 mei 2007 23:52 schreef ssebass het volgende:
Wow ziet er mooi uit. Ik was vroeger veel aan het schilderen en tekenen, helaas al heel lang niet meer gedaan. Hebben jullie dit zelf geleerd of les in gehad? Ik wil ook weer beginnen nu ik dit zie
Ik vind de werken die je op je website hebt staan onder diversen veel fraaier.quote:Op zondag 13 mei 2007 19:44 schreef conleche het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
De 3 bovenste acryl op linnen de onderste olie op linnen.
Even weer wat leven in dit topic!!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |