Ik denk het niet. Veel te breekbaar en in die 12 minuten waarin hij fit was heeft hij niet kunnen overtuigenquote:Op donderdag 6 juli 2006 16:09 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Manucharyan wegdoen, jij bent gekDie jongen komt er echt wel
![]()
Ga hem maar eens op de trainingen bekijken danquote:Op donderdag 6 juli 2006 16:30 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Veel te breekbaar en in die 12 minuten waarin hij fit was heeft hij niet kunnen overtuigen
Nee hoorquote:Op donderdag 6 juli 2006 16:26 schreef Pritt het volgende:
Alleen in de randomizer van de banner zit een plaatje met Nigel de Jong, dat vind ik een zwakpuntje.
dat lucht opquote:Op donderdag 6 juli 2006 14:03 schreef jna het volgende:
[..]
in dat interview was ie trouwens niet zo down, zag het net op tv.
idd de OP is sexyquote:Op donderdag 6 juli 2006 16:20 schreef DeTolk het volgende:
Zeer schone OP. Past bij de club
Hij moet/mag weg bij Valencia.quote:Op donderdag 6 juli 2006 18:15 schreef JeroenV het volgende:
Is er nog een bron ofzo dat Kluivert misschien komt of is het de Fok! roddelmachine?
Dat zou wat zijn ja..quote:
Zozo, kan jij in 12 min. wel mensen overtuigen dan?quote:Op donderdag 6 juli 2006 16:30 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik denk het niet. Veel te breekbaar en in die 12 minuten waarin hij fit was heeft hij niet kunnen overtuigen
Zie PI..quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:06 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Zozo, kan jij in 12 min. wel mensen overtuigen dan?
Denk het niet na zijn belabberde optreden tegen Portugal.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:07 schreef Badabingea het volgende:
Is het zeker dat Kuyt gaat dan?
Hier komen ze vakerquote:Op donderdag 6 juli 2006 21:09 schreef twi het volgende:
Geen idee, vraag het in het F'noord topic.
Juist.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:12 schreef marcb1974 het volgende:
Kluivert mag komen hoor, die kan zeker zijn meerwaarde nog hebben dit jaar
Ga je mond spoelen.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:07 schreef Badabingea het volgende:
Is het zeker dat Kuyt gaat dan?
Telkens weer die discussie Kluivert terug ja of nee.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:12 schreef marcb1974 het volgende:
Kluivert mag komen hoor, die kan zeker zijn meerwaarde nog hebben dit jaar
Ze zoeken nog een juristquote:Op donderdag 6 juli 2006 22:28 schreef De_Ananas het volgende:
Binnenkort verhuizen naar A'dam
Zou er nog een baan bij de fanshop zijn?
Zou erg jammer zijn als ie wel naar fnoord gaat. Niet echt de transfer waar ie op hoopte denk ik. Is er geen enkele andere club (naast die Duitse) die 'm nog wil hebben dan? Eerst waren het er nog zoveel.quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:59 schreef jorienvdherik het volgende:
Volgens Radio Rijnmond heeft Steven Defour bevestigd dat hij morgen een onderhoud zal hebben met Feyenoord. De 18-jarige middenvelder verbrak zijn contract bij Racing Genk toen een transfer naar Ajax afketste vanwege de transfersom.
Ik ben blij dat hij geen Ajacied is geworden als hij uiteindelijk alsnog 'gewoon' naar Feyenoord gaat.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:02 schreef devv05 het volgende:
[..]
Zou erg jammer zijn als ie wel naar fnoord gaat. Niet echt de transfer waar ie op hoopte denk ik. Is er geen enkele andere club (naast die Duitse) die 'm nog wil hebben dan? Eerst waren het er nog zoveel.
Kluivert is niet mislukt bij Newcastle, dat is vooral papegaaien. Er zijn een hoop NUFC-supporters die hem pas gingen missen toen hij weg was. Kluivert had gemeten qua speelminuten het beste gemiddelde van alle spitsen die vorig seizoen bij NUFC speelden. Ook beter dan ene Shearer.quote:Op donderdag 6 juli 2006 21:58 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Telkens weer die discussie Kluivert terug ja of nee.
Als je zo denkt dan krijgen ze die kans toch ook niet om zich daar te bewijzen.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:08 schreef Radegast het volgende:
[..]
Kluivert is niet mislukt bij Newcastle, dat is vooral papegaaien. Er zijn een hoop NUFC-supporters die hem pas gingen missen toen hij weg was. Kluivert had gemeten qua speelminuten het beste gemiddelde van alle spitsen die vorig seizoen bij NUFC speelden. Ook beter dan ene Shearer.
Supporters namen het Souness achteraf ook kwalijk dit seizoen dat hij Kluivert zo makkelijk liet gaan, toen ze merkten dat het nu helemaal naadje was voorin bij Newcastle. Die nieuwe manger Roeder (of hoe heet ie) heeft ook gezegd dat Kluivert van waarde had kunnen zijn voor NUFC.
Wat dat betreft is Owen een veel grotere miskoop...
Bij Valencia is ie gewoon mislukt, daar heb je ontegenzeggelijk gelijk in. Je zou kunnen zeggen dat z'n knie hem parten speelde, maar ook een fitte Kluivert had het afgelegd tegen een Villa in de vorm die Villa dit jaar had...
Over de toegevoegde waarde van Kluivert en het eventuele luxeprobleem bij Ajax in de spits, laten we niet vergeten dat wanneer KJH geblesseerd zou raken (ik heb het al afgeklopt) dat we dan maar één spits overhebben die als centrale spits voor enig rendement op die positie zou kunnen zorgen: Charisteas. Babel en Rosenberg hebben op '9' nog vrijwel niks laten zien. Zie ik daar toch liever Kluivert.
Je hoeft geen transfersom voor Kluivert te betalen. Ik zeg: waag de gok. Test z'n knie, laat hem de voorbereiding meetrainen en kijk hoe het gaat. Dan beslissen of je met hem in zee wilt gaan.
Het gaat er bij mij gewoon niet in dat Charisteas, Babel en Rosenberg allemaal weer zullen falen in het centrum van de aanval. Vergeet niet dat ze veelal in een team hebben gespeeld dat niet optimaal draait. Scoren kunnen ze echt wel, het probleem ligt eerder bij de aanvoer. Verder lopen ze nu al aardig lang mee bij Ajax, en het zou stom zijn om ze niet een kans te geven (bij een eventueel uitvallen van Huntelaar natuurlijk).quote:
gniffel...quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:49 schreef VoreG het volgende:
http://video.google.com/videoplay?docid=5764765874906135772&q=jaap+stam
Jaap
Die kop van Kuranyi
Veel plezier ermee.quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:59 schreef jorienvdherik het volgende:
Volgens Radio Rijnmond heeft Steven Defour bevestigd dat hij morgen een onderhoud zal hebben met Feyenoord. De 18-jarige middenvelder verbrak zijn contract bij Racing Genk toen een transfer naar Ajax afketste vanwege de transfersom.
Nee, Feyenoord is er tot nu toe alleen maar minder op geworden.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 09:56 schreef Badabingea het volgende:
Moeten we nu bang worden dan ofzo?
pas zaterdag / zondag toch?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:24 schreef Pritt het volgende:
Kregen we nou vandaag de straffen voor Juve te horen?
nee maandagquote:Op vrijdag 7 juli 2006 10:24 schreef Pritt het volgende:
Kregen we nou vandaag de straffen voor Juve te horen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |