Dat zal wel ja.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:42 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Ja NS, de cirkel was nog goed zichtbaar maar al bezocht door heel veel mensen.
Was het ook echt nog druk vanavond?quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:42 schreef Lilith-Wicca het volgende:
Ja NS, de cirkel was nog goed zichtbaar maar al bezocht door heel veel mensen.
Ja, onverstelbaar, maar de mensen rijden echt af en aan.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:48 schreef senesta het volgende:
[..]
Was het ook echt nog druk vanavond?
Veel mensen van fok?
Ook van de kritische kant?
Goh apart lijkt me dat zeg.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:52 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Ja, onverstelbaar, maar de mensen rijden echt af en aan.
Ook mensen van Fok, en ja ook de kritische kant (waar ik mezelf dan ook maar toe reken).
Maar ook mensen die er echt in geloven, die midden in de cirkel gaan zitten en (naar mijn gevoel) denken vibraties te voelen.
Verder nog resultaten geboektquote:Op dinsdag 11 juli 2006 22:55 schreef Lynx666 het volgende:
Ik ben ook weer gearriveerd
Ik vond het ook nog verbazend druk bij de cirkel
Maar het was er wel gezellig
Vertel ik nog wel Dis. Morgen of zo. Maar nu wil ik eerst alles horen van de spontane meet.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 21:54 schreef displission het volgende:
dus je hebt werk .. !gefeliciteerd! nokje..had ik zoiets niet gezegd? wat voorn werk is het of laat je je er liever niet over uit?
goedeavond allen!
Nope, zoals iteejer al zei was ons tripje naar Huize Broeke voor niks geweest. Maar wie weet een volgende keerquote:
Brabant is voor mij ook zeker een uur rijden.. maar ik kon ook gewoon niet, was alleen met Jasmijn thuis.quote:Op woensdag 12 juli 2006 08:24 schreef senesta het volgende:
Ja ik geloof het ook, jammer dat het zo'n eind uit de buurt was anders was ik ook even gaan kijken.
Alleen al om de gezelligheid hoor!
Nee bij een echte cirkel niet maar was het niet allang bekend dat Robbertje deze gemaakt had dan ?quote:
Ik had er al ergens iets over gelezen maar weet niet of dat op fok was.quote:Op woensdag 12 juli 2006 08:26 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee bij een echte cirkel niet maar was het niet allang bekend dat Robbertje deze gemaakt had dan ?
Nee hoor, geen petten of pendels gezienquote:Op woensdag 12 juli 2006 08:23 schreef deedeetee het volgende:
Ook goeiemorgen !
Leuke meet geweest bij die cirkel geloof ik![]()
Liepen er echt mensen rond met pendels en alluminium petten ?![]()
Er word beweerd dat...quote:Op woensdag 12 juli 2006 08:26 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee bij een echte cirkel niet maar was het niet allang bekend dat Robbertje deze gemaakt had dan ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |