Waarom verbaast me dat niet?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 23:45 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik vind dit een beetje erg kort door de bocht![]()
quote:En als je in deze trend wil doorgaan dan moeten we opletten dat we over een paar jaar niet allemaal volgens het rode boekje van Bos en Marijnisen moeten leven![]()
Een peiling is niet zuiver, tenzij het een peiling dmv verkiezingen is. En dan heet het geen peiling meer. Dat is nu net wat een peiling is: een soortement gefundeerde benadering van wat de uitslag zou kunnen zijn.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 21:39 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Dat doe ik. Ik leg me echter niet neer bij 'iets is omdat het zo is'.
[..]
Waarom? Als we even de praktische bezwaren van een peiling buiten beschouwing laten en ervan uitgaan dat een peiling zuiver is, wat is dan concreet het bezwaar om een peiling mee te laten wegen?
Doe dan vaker verkiezingen. Of referenda.quote:[..]
Dat is meer een kwestie van interpretatie. Een zuivere peiling geeft de mening van de kiezer weer.
[..]
Het systeem is in deze niet meer dan een middel om tot een bepaald doel (democratisch bestel) te komen. Het doel moeten we bewaken, niet het systeem en we moeten zeker niet het systeem verheffen tot een doel op zich. Bovendien is het systeem niet zo star als jij het hier doet voorkomen. Een informateur kan rekening houden met de publieke opinie zonder daarbij regels te overtreden.
[..]
Dat is een praktisch probleem. Het is ook niet zo dat de peiling plaats moet maken voor de verkiezingsuitslag, het is een extra dimensie, een indicator voor de 'verkleuring' van de verkiezingsuitslag.
om even met Wiegel te spreken:quote:Op woensdag 5 juli 2006 07:46 schreef dvdfreak het volgende:
Hoezo rompkabinet, een rampkabinet zal je bedoelen . Heeft iemand er wel eens bij stil gestaan waarom Rechts zo tegen een linkse regering is? Ze zeggen dat een linkse regering veel schade zal toebrengen aan de economie en het bedrijfsleven. Maar wat als een linkse regering nu eens goed uitpakt voor de economie en het bedrijfsleven en de werkgelegenheid, waar blijven ze dan met hun geloofwaardigheid? De vraag stellen is haar beantwoorden. Nergens dus.
Dat is de grote angst die leeft bij Rechts.
quote:Wijn en Nicolaï worden minister
Staatssecretaris Wijn van Financiën wordt in het derde kabinet-Balkenende minister van Economische Zaken. Atzo Nicolaï, nu staatssecretaris van Europese Zaken, wordt de nieuwe minister van Bestuurlijke vernieuwing en Koninkrijksrelaties.
Wijn en Nicolaï volgen respectievelijk de ministers Laurens Jan Brinkhorst en Alexander Pechtold op. Wat er met de staatssecretariaten van Wijn en Nicolaï gebeurt, is nog niet duidelijk.
Informateur Ruud Lubbers bracht koningin Beatrix vanochtend op de hoogte van zijn vorderingen om een derde kabinet-Balkenende te vormen. Gisteren werkte hij de gesprekken uit die hij eerder deze week met alle betrokkenen heeft gevoerd, onder meer met alle fractievoorzitters.
De gesprekken gingen vooral over de onderwerpen waarover een minderheidskabinet nog voor de verkiezingen een besluit mag nemen. Lubbers is nu weer in zijn werkkamer in de Eerste Kamer. Naar verwachting rondt hij in de loop van de dag zijn eindverslag af.
Vakantie
Er wordt rekening mee gehouden dat het kabinet-Balkenende III nog voor het weekeinde een regeringsverklaring kan afleggen.
De koningin vertrekt vandaag, zoals gepland, met vakantie naar Italië. Indien nodig zal ze eerder terugkomen.
bron nos
helemaal mee eens.quote:Op woensdag 5 juli 2006 10:29 schreef Hexagon het volgende:
Ik denk dat regeren ook het einde van de SP zoals we die nu kennen gaat betekenen.
Nu kunnen ze nog lekker idealistisch alles roepen wat ze willen en flink principieel zijn. In een coalitie zullen ze moeten gaan toegeven en moeten ze water bij de wijn gaan gooien. Dat gaan een hoop SP-fundamentalisten niet leuk vinden. En ze zullen zich diplomatieker moeten gaan opstellen.
GL kan absoluut niet met het CDA of de VVD.quote:Al denk ik niet dat er met die lui te onderhandelen valt. Groenlinks geef ik meer kans om samen met het CDA of de VVD in een regering met de PVDA terug te keren.
Vraag ze het anders in Nijmegen eens waar een 'links kabinet' zit.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:25 schreef pmb_rug het volgende:
omdat GL geenszins het beste voor heeft met het bedrijfsleven. die denken nog steeds dat je de werkloosheid kunt oplossen door fulltime banen te splitsen in parttime banen!
Z'n grootste probleem is een bijzonder roze bril waar het het CDA betreft.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:24 schreef SCH het volgende:
Wat een onzin dat de SP geen capabele personen heeft
Ik mag toch hopen dat dat rug in je naam niet betekent dat je student op de Rijksuniversiteit want dan is het wel heel triest gesteld met de spelling, woordenschat en het analytisch vermogen van sommige studenten.
Groen en liberaal (al is de VVD natuurlijk niet echt liberaal eerder conservatief) en groen en christelijk gaan in andere landen vaak prima samen. Moet hier dus ook kunnen.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:25 schreef pmb_rug het volgende:
GL kan absoluut niet met het CDA of de VVD.
das een kut argument.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:27 schreef achterhetspoor het volgende:
[..]
Groen en liberaal (al is de VVD natuurlijk niet echt liberaal eerder conservatief) en groen en christelijk gaan in andere landen vaak prima samen. Moet hier dus ook kunnen.
Ik zou idd niet voor CDA GL VVD gaan. Maar VVD-GL-PvdA kan prima.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:31 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
das een kut argument.
GL - vvd - cda zou nooit lukken. Daar is GL te veel links voor. GL met VVD of CDA en nog een andere zou wellicht wel kunnen. Al betwijfel ik het.
Pipo de Clown is dood, Marco van Basten een onervaren voetbalcoach die de verkeerde voetballers meeneemt naar het WK, dus nee, die bedoel ik geen van beiden. Balkenende komt op mij nou niet bepaald over als iemand die capabel is voor zijn baan, laat staan dat -ie een visie heeft. Bezuinigen, bezuiningen, misschien. En dan ook nog over de verkeerde ruggen.quote:Op maandag 3 juli 2006 21:02 schreef pmb_rug het volgende:
[..]
zullen we dan M. van Basten maar premier maken? of pippo de clown?
die namelijk WEL uitspraling en zijn WEL van alle Nederlanders....
doe mijn maar iemand die capabel is en visie heeft![]()
1) ik wil je uit de droom helpen dat een MP van alle Nederlanders kan zijn. W Kok bijv. is voor mij 8 jaar een martelgang geweest. Wat een vreselijk apathische regering hebben we toen gehad! 0,0 visie.
2) in de geweldige peilingen staat de coalitie cda vvd BOVEN de coalitie pvda sp en gl: het enige alternatief tegen dit beleid. ben je niet rechts, dan ben je links. in het midden heb je gewoon geen mening. sterker: op veel beleidspunten krijgt die coalitie steun van CU SGP D66 en LPF. die linksen staan werkelijk alleen.
3) JP is de meest hardwerkenende oprechte MP die we in decennia hebben gehad. zelfs voor oude CDAers is het een verandeming na billenknijper lubbers en dwaallicht van Agt.
SP is geen regeringspartijquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:36 schreef MikeyMo het volgende:
Zelfs een SP en PvdA wordt al moeilijk geloof ik... de PvdA neigt nou niet echt naar de SP althans en als ze een linkse meerderheid willen zal er een GL-SP-PvdA coalitie moeten komen...
Stel nou de PvdA wordt het grootste, en ze kijken minder naar links dan je zou verwachten en ze gaan in gesprek met CDA, VVD e.d. Dan gaan ze dus een kabinet maken met mensen die ze eerder betichten van Asociaal beleid e.d.
Nee met CDA/VVD zal het niets wordenquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:31 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
das een kut argument.
GL - vvd - cda zou nooit lukken. Daar is GL te veel links voor. GL met VVD of CDA en nog een andere zou wellicht wel kunnen. Al betwijfel ik het.
ik denk t ook, jammer want als de Geus het sociale gezicht van het cda is, zie ik liever geen cda met al zijn achterhaalde en ouderwetse normen en waarden gezwetsquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:38 schreef SCH het volgende:
Er komt gewoon een CDA-PvdA-kabinet, dat is toch allang duidelijk?
nee dat was een rampkabinetquote:Op woensdag 5 juli 2006 13:00 schreef SCH het volgende:
We hadden toch al een rompkabinet, dit kabinet was nooit goed bij zijn hoofd
zal het denk ook nooit wordenquote:
ach hier in den helder ook. Een week na de gemeenteraadsverkiezingen hadden ze uit hetniets 4 zetels en was het gewoone en LPF-achtig zooitje binnen de partij. een kennis van mij die kennelijk bij die partij zit (of inmiddels zat) stond toen paginagroot in de krant...quote:Op woensdag 5 juli 2006 13:32 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
Als ze het wel doen, is het zelfmoord. Zie maar in groningen.
Al mag dat van mij graag
quote:Helderse SP verliest drie zetels na afsplitsing
Gepubliceerd op 21 maart 2006, 23:06
Laatst bijgewerkt op 23 maart 2006, 18:46
DEN HELDER -
De kiezers hielpen de Socialistische Partij met vier zetels in de Helderse gemeenteraad. Na dinsdagavond is daar nog eentje van over. Drie fractieleden, J. Wijker, H. Abbenes en H. de Haan gaan gezamenlijk voor zichzelf beginnen. Alleen R. Post vertegenwoordigt nu nog de SP.
Het zat er al een beetje aan te komen, na de machtsstrijd van de afgelopen weken in de SP. Toch reageerde de gemeenteraad dinsdagavond tijdens zijn eerste echte vergadering geschokt toen de afsplitsing bekend werd.
Ook Post zat er even ontheemd bij. Veertien dagen geleden was ze nog lijsttrekker en fractievoorzitter van de grote winnaar van de Helderse verkiezingen. De SP behoorde in één klap tot de vier grootste partijen. Nu moet Post het dus in haar eentje rooien. ,,Maar ik heb een grote groep mensen achter me staan'', aldus het SP-raadslid. En ze geniet, zo bleek in de wandelgangen, de steun en sympathie van collega-raadsleden. Menigeen sprak schande van de afsplitsing en repte over kiezersbedrog.
De Helderse gemeenteraad telt nu weer elf fracties.
De reden van de breuk en de naam waaronder de nieuwe fractie gaat opereren is nog onbekend. Het driemanschap weigerde na de vergadering elk commentaar. Voor Abbenes is het de tweede keer dat hij zich afsplitst. Tijdens de vorige raadsperiode ging hij zelfstandig verder, nadat hij werd gewipt als PvdA-fractievoorzitter.
Door de afsplitsing zijn de drie voormalige SP'ers financieel wel voordeliger uit. SP-raadsleden moeten namelijk hun hele toelage afstaan aan de landelijke partij en krijgen daarvan 25% als onkosten terug. Als zelfstandige raadsleden hebben zij voortaan recht op de volledige raadsvergoedingen.
http://www.nhd.nl/nieuws/stadstreek/denhelder/article414768.ece
Alle oppositiepartijen willen dus dat het kabinet zich terughoudend opstelt.quote:De LPF-fractie verwacht dat het nieuwe kabinet openstaat voor haar politieke wensen. ‘Als dat niet gebeurt, roep ik mijn fractie bij elkaar. Dan zullen we kijken wat ons te doen staat’, aldus fractieleider Gerard van As woensdag in een reactie op het eindverslag van informateur Lubbers. De LPF eist onder meer dat het kabinet de mediawet en de splitsingswet niet behandelt.
(...)
Met name Rouvoet wil wel in de praktijk waargemaakt zien dat het kabinet zich terughoudend opstelt in een aantal dossiers. ‘Als straks blijkt dat ze de snelweg A6/A9 toch behandelen, hebben ze een probleem met ons.’
Beperkte agenda dus.quote:Lubbers: duidelijke meerderheid voor hoofdmissie
05 juli 2006, 15:53
DEN HAAG (ANP) - Het minderheidskabinet Balkenende-III heeft een ,,duidelijke meerderheid'' in de Tweede Kamer voor zijn belangrijkste taak: het indienen van een volwaardige begroting voor volgend jaar. Dat was woensdag de conclusie van informateur Ruud Lubbers na het raadplegen van alle fracties.
Naast de beoogde coalitiepartijen CDA en VVD is in elk geval D66 bereid de hoofdmissie te steunen, zei Lubbers. Op sommige andere terreinen zal het kabinet terughoudend moeten zijn. De partijen moeten dat echter zelf bepalen, niet de informateur, aldus Lubbers. ,,Anders zou de informateur een soort formateur worden.''
Lubbers zei dat hij een lijstje heeft met onderwerpen die riskant zijn voor het kabinet om te behandelen. Hij heeft het geheime lijstje aan beoogd formateur Jan Peter Balkenende overhandigd.
Een peiling kun je zonder volksraadpleging voldoende zuiver maken. Dat is een kwestie van statistiek op de juiste wijze toepassen.quote:Op woensdag 5 juli 2006 08:21 schreef sigme het volgende:
Een peiling is niet zuiver, tenzij het een peiling dmv verkiezingen is. En dan heet het geen peiling meer. Dat is nu net wat een peiling is: een soortement gefundeerde benadering van wat de uitslag zou kunnen zijn.
In principe was het het beste om direct verkiezingen te houden, maar de Kamer vond het blijkbaar niet de moeite waard om wat van de 8 weken reces in te leveren. Als het puntje bij het paaltje komt zijn het vrijwel allemaal een stel slapjanussen.quote:Doe dan vaker verkiezingen. Of referenda.
Als je het heel formeel wilt doen, dan zul je voorwaarden aan de peilingen moeten verbinden. Je kunt het echter ook informeel doen. Dan is het naar het oordeel van de informateur om te bepalen in hoeverre de publieke opinie mee moet wegen. In die zin is het ook interessant om te kijken naar de mogelijkheden voor een gekozen informateur.quote:Heb je enige herinnering aan hoe de peilingen ernaast kunnen zitten? Dat is niet voor niets: zodra er meer op het spel staat (bij verkiezingen), stemmen mensen vaak toch anders dan wanneer er niks op het spel staat.
Als je peilingen de formele besluitvorming laat beinvloeden komen de Maurices, de NIPO's, de 2 Vandaag opiniepanels aan de macht. Lijkt me niks democratisch aan.
Ik zou er ook onder geen enkele voorwaarde mee accoord gaan. Een stemming in het land waarbij ik geen stem heb mogen uitbrengen? Totaal waardeloos.
Statistiekquote:Op woensdag 5 juli 2006 17:42 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Een peiling kun je zonder volksraadpleging voldoende zuiver maken. Dat is een kwestie van statistiek op de juiste wijze toepassen.
Goh. Ik heb heel andere motivaties gehoord. Van voor- en tegenstanders van vervroegde verkiezingen. Betere zelfs.quote:[..]
In principe was het het beste om direct verkiezingen te houden, maar de Kamer vond het blijkbaar niet de moeite waard om wat van de 8 weken reces in te leveren. Als het puntje bij het paaltje komt zijn het vrijwel allemaal een stel slapjanussen.
Peilingen beinvloeden nu natuurlijk de opstelling van partijen. In die zin hebben ze al invloed. Precies de invloed die een informeel instrument heeft: informele invloed. Er was natuurlijk wel verband met de peiling en dat de ene partij graag direct verkiezingen wou en de ander liever niet. Maar wie geef je daarin z'n zin? Nou - dat gewicht is dus al bepaald, en wel door de kiezer, bij de meest recente verkiezingen. Als de peilingen heel anders waren geweest zou misschien CDA of VVD wel een heel ander standpunt hebben ingenomen, en dat zou de koningin dan weer tot een andere handelwijze genoopt hebben.quote:[..]
Als je het heel formeel wilt doen, dan zul je voorwaarden aan de peilingen moeten verbinden. Je kunt het echter ook informeel doen. Dan is het naar het oordeel van de informateur om te bepalen in hoeverre de publieke opinie mee moet wegen. In die zin is het ook interessant om te kijken naar de mogelijkheden voor een gekozen informateur.
Als ik de Telegraaf na zou blaten zou ik er wel een bron vermelding onderzetten hoorquote:Op woensdag 5 juli 2006 08:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Vorm je ook wel eens een eigen mening, of is het makkelijker de Telegraaf na te blaten? Waar haal je het zelfs maar vandaan?
![]()
Noeem ze dan eens op? En nee, de grote roerganger vind ik niet capabelquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:24 schreef SCH het volgende:
Wat een onzin dat de SP geen capabele personen heeft
IDDquote:Op woensdag 5 juli 2006 11:41 schreef the_disheaver het volgende:
SP is geen regeringspartij
Wat vind je nou zelf van zo'n opmerking? Is dit nou een flame? Volg je de politiek echt niet? Je bent moeilijk serieus te nemen als je dit soort dingen stelt en dat bedoel ik niet als flame.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:51 schreef Martijn_77 het volgende:
Noeem ze dan eens op? En nee, de grote roerganger vind ik niet capabel[/img]
Marijnissen niet capabel???
Man, de SP heeft prima mensen, de hele fractie van 1e en 2e kamer is uitstekend en op regionaal en lokaal niveau zitten er uitstekende politici.
[quote]
IDDze kunnen alleen maar tegen zijn en komen zelf nooit met reele tegenvoorstellen
Ja, ik volg de politiek en ja ik vind dat er binnen de SP weinig capable mensen zitten als je kijkt naar hun irreele voorstellen die ze doen. Daarnaast is de grote roerganger een behoorlijke dictator zoals al eens ooit in een TV programma is aangetoond.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:54 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat vind je nou zelf van zo'n opmerking? Is dit nou een flame? Volg je de politiek echt niet? Je bent moeilijk serieus te nemen als je dit soort dingen stelt en dat bedoel ik niet als flame.
Ok zorg dan maar eens voor een bron bij deze ideeën. Wie wil er in Nederland naar Mao en Stalin van de PvdA? (om van terug nog maar niet te spreken slaat helemaal nergens op).quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:51 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Als ik de Telegraaf na zou blaten zou ik er wel een bron vermelding onderzetten hoor![]()
Ik ben gewoon tegen die rode rakkers die terug willen naar de tijd van Mao en Stalin![]()
En zou de hele Nederlandse economie de nek om willen draaien
[..]
Met je discussietechnieken maak je alleen jezelf maar onbetaalbaar belachelijkquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:03 schreef Martijn_77 het volgende:
Dus ik geeft idd behoorlijk wat tegengas tegen al die rood georienteerde posters.
Inhoudelijk tegengas is fijn in plaats van gewoon maar wat populistisch gezever. Als je met droge ogen zegt dat de SP geen voorstellen doet en ze verder een beetje kinderachtig zit te demoniseren, ben je geen volwaardige discussiepartnerquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:03 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ja, ik volg de politiek en ja ik vind dat er binnen de SP weinig capable mensen zitten als je kijkt naar hun irreele voorstellen die ze doen. Daarnaast is de grote roerganger een behoorlijke dictator zoals al eens ooit in een TV programma is aangetoond.
Dus ik geeft idd behoorlijk wat tegengas tegen al die rood georienteerde posters.
Ik geloof dat de SP nog wel van die trekjes heeftquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:03 schreef achterhetspoor het volgende:
Ok zorg dan maar eens voor een bron bij deze ideeën. Wie wil er in Nederland naar Mao en Stalin van de PvdA? (om van terug nog maar niet te spreken slaat helemaal nergens op).
Noem jij dan een goed voorstel wat de SP gedaan heeft en wat het wel gehaald heeft?quote:Op woensdag 5 juli 2006 21:05 schreef SCH het volgende:
Inhoudelijk tegengas is fijn in plaats van gewoon maar wat populistisch gezever. Als je met droge ogen zegt dat de SP geen voorstellen doet en ze verder een beetje kinderachtig zit te demoniseren, ben je geen volwaardige discussiepartnerJe lult echt maar wat en geeft er geen blijk van de politiek te volgen, knap irritant, dat inhoudsloze gemekker over Mao en dicators.
Nooit gedacht dat ik dit tegen een ander dan Akkersloot zou zeggen, maar jij spoort echt niet, he? Nogmaals, waar haal je het zelfs maar vandaan? Maar goed, geef maar even een bron dat de PvdA terug wil naar de tijd van Stalin dan.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:51 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Als ik de Telegraaf na zou blaten zou ik er wel een bron vermelding onderzetten hoor![]()
Ik ben gewoon tegen die rode rakkers die terug willen naar de tijd van Mao en Stalin![]()
En in de zin erna gewoon dat bevestigen.. Het lijkt me toch dat we de afgelopen 3 jaar duidelijk hebben gezien dat rechts uitermate prima in staat is de economie de nek om te draaien (Grenzen open voor Polen, terwijl we zelf zat werklozen hebben, consumentenvertrouwen de grond inpraten, zodat de bestedingen dalen, daarbij lekker de salarissen bevriezen terwijl de lasten blijven stijgen, zodat er nog minder geconsumeerd wordt enzovoort, enzovoort). Daar hebben we links niet voor nodig.quote:En zou de hele Nederlandse economie de nek om willen draaien
Ja tuurlijk, en Rita is een fascist en Balkenende lijkt op Hitler. Hou toch op manquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:09 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Ik geloof dat de SP nog wel van die trekjes heeft![]()
quote:Ik ken ze niet.
Ja, maar die werklozen mogen niet uit de sociale hangmat geschopt worden van links was als je aan de sociale zekerheid komt staan alle vakcentrales en de PvdA en SP op het Malieveldquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
En in de zin erna gewoon dat bevestigen.. Het lijkt me toch dat we de afgelopen 3 jaar duidelijk hebben gezien dat rechts uitermate prima in staat is de economie de nek om te draaien (Grenzen open voor Polen, terwijl we zelf zat werklozen hebben
Hoeveel van dit was een direct gevolg van de dalende economie?quote:Op woensdag 5 juli 2006 21:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:
consumentenvertrouwen de grond inpraten, zodat de bestedingen dalen, daarbij lekker de salarissen bevriezen terwijl de lasten blijven stijgen, zodat er nog minder geconsumeerd wordt enzovoort, enzovoort). Daar hebben we links niet voor nodig.
Bron?quote:Op woensdag 5 juli 2006 21:13 schreef Martijn_77 het volgende:
Ja, maar die werklozen mogen niet uit de sociale hangmat geschopt worden van links
De mening van 1 econoom? Ik vroeg een bronquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:22 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Leuk stukje over de PvdA en de sociale zekerheid
Heb je een bron nodig om erachter te komen dat de aarde om de zon draait? Bijna iedere aanpak van de werkloosheid kan op tegengas van de linkse partijen en de vakbonden rekenen. Ik denk dan aan verlaging van het minimumloon, opheffen ontslagbescherming of andere manieren om de arbeidsmarkt te flexibiliseren. De enige oplossing die bij links in de smaak valt, zijn Melkertbanen of andere vormen van gesubsidieerd werk.quote:
Wat een kul. De linkse partijen willen dat de werkloosheid hoog blijft, ja hoorquote:Op woensdag 5 juli 2006 22:41 schreef Lyrebird het volgende:
Bijna iedere aanpak van de werkloosheid kan op tegengas van de linkse partijen en de vakbonden rekenen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |