Nope, goede wijk om in op te groeien...quote:Op zondag 9 juli 2006 14:36 schreef Clauw het volgende:
[..]
Ja ik las het in het vorige deelmaar is geen slechte wijk/straat toch
![]()
Kleemans!!! Ik heb daar wel les van gehad in de eerste, (natuurkundequote:Op zondag 9 juli 2006 17:49 schreef veldmuis het volgende:
[afbeelding]
Vanmiddag geschoten. Da's toch ook een onvervalste Nassau-leraar?.
Nooit les van gehad, maar ik zou toch zweren....
Yummmquote:De vier vriendinnen die een eindje verderop op hun handdoek liggen, vinden het wel meevallen met die viezigheid. Vinden ze het geen vervelend idee dat er vorig jaar twee weken een dood lichaam in de plas heeft gedreven, toen een oudere man verdronk en pas later werd gevonden?
Dat viel me ook best wel op jaquote:Op vrijdag 14 juli 2006 19:07 schreef 360sjors het volgende:
Doornbos hier, maar wellicht binnenkort ander kamertje meer richting centrum.
Het water van Galderse meren is best okay. Alleen jammer dat er zo verschrikkelijk veel Barry's met overgewicht en niet-bijgehouden/verbleekte tatoos bivakkeren
Eens kijken ofdat jullie het nog steeds zo erg vinden als een Anita de wip van d'r leven wilt maken met jou, met of zonder verbleekte lichaamsdelen.quote:
quote:Op zondag 16 juli 2006 12:43 schreef richkes het volgende:
Ik vind Tommeh best wel een stuk verdiet.
Hmm, zou best mogelijk kunnen zijn inderdaad al ben ik er in de nieuwe situatie, na de voltooide werkzaamheden, nog niet echt vaak langs gekomen.quote:Op maandag 17 juli 2006 01:17 schreef existenz het volgende:
Staat er bij de A16 ter hoogte van Prinsenbeek in de richting belgie tegenwoordig een flitser als je net die tunnelbak uit komt? Dit is het laatste stukje waar je nog 100 mag. Ik zag een flits en het was zo'n rare lokatie. Iemand enig idee?
De eerste wedstrijd(en) van het seizoen ja.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:33 schreef Ritchie het volgende:
en sbientje, niemand wint er in Bredaaaa zingen we nog steeds hoor
Ik heb respect voor je hoor Veldmuis, ik zou na 2 km al bij mezelf denken: "Wat ben ik aan het doen? Stik er in!" En weer omdraaien en naar huis gaan.quote:Op maandag 17 juli 2006 19:39 schreef veldmuis het volgende:
Ja, nog wel een stukje hoor, maar ik verwacht dat ik er 70-80km op heb zitten, en dat viel niet mee voor iemand die nog geen 10km per week doet normaal gesproken. Daarnaast zijn brede mountainbikebanden ook niet heel ideaal geloof ik. Maargoed, ik hap weer lekker, is't niet?.
Ok: http://www.bierfiets.nl/quote:Op maandag 17 juli 2006 19:48 schreef veldmuis het volgende:
Smoesjes! We organiseren een FokFietsTocht!
eigenlijk best welquote:Op maandag 17 juli 2006 20:59 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Dat is ook alleen maar omdat Breda tof is!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |