Ewquote:Op maandag 12 februari 2007 16:55 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Alhoewel mensen uit Hoorn vaak weinig bekend zijn met de dorpen binnen West-Friesland, want dat zijn toch maar boeren... behalve als er ergens een bubbelingfeest is of kermis Wognum, dan komen er van die zogenaamde gangstafiguren om te rellen.
Hoorn is voor de rest wel ok, kom er zo nu en dan voor de winkels en zat er op school (OSG, Atlas College).
welquote:Op maandag 12 februari 2007 17:03 schreef Bizznitch het volgende:
[..]
Ew.
Niet heel Hoorn bestaat uit whiggers mên.
Opmaaie met je gegeneraliseer!quote:Op maandag 12 februari 2007 16:55 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Alhoewel mensen uit Hoorn vaak weinig bekend zijn met de dorpen binnen West-Friesland, want dat zijn toch maar boeren... behalve als er ergens een bubbelingfeest is of kermis Wognum, dan komen er van die zogenaamde gangstafiguren om te rellen.
Hoorn is voor de rest wel ok, kom er zo nu en dan voor de winkels en zat er op school (OSG, Atlas College).
hopelijk volgend jaar ook oud OSG-erquote:Op zondag 6 mei 2007 20:22 schreef Vork het volgende:
Nog meer (oud-)OSG'ers.
Geslaagd in 2001 geloof ik.quote:Op zondag 6 mei 2007 20:22 schreef Vork het volgende:
Nog meer (oud-)OSG'ers.
Nooit geslaagd, maar ik heb het geloof ik tot 1999 daar volgehouden.quote:Op dinsdag 8 mei 2007 21:33 schreef xFriendx het volgende:
Geslaagd in 2001 geloof ik.
Hoe heet die tent ook alweer.. Owja.. Lekker Puh in Groet.. Daar kan je echt lekker eten!quote:Op zondag 13 mei 2007 00:15 schreef devv05 het volgende:
Weet iemand nog een leuk restaurantje omgeving (zo dicht mogelijk bij) Alkmaar?
Vandoooooooooooorrrrrrrquote:Op zondag 13 mei 2007 00:36 schreef Vandoooorrr het volgende:
[..]
Hoe heet die tent ook alweer.. Owja.. Lekker Puh in Groet.. Daar kan je echt lekker eten!
Verdomme, ik moet minder zuipen.![]()
De Draai in Heerhugowaard.quote:Op zondag 13 mei 2007 00:15 schreef devv05 het volgende:
Weet iemand nog een leuk restaurantje omgeving (zo dicht mogelijk bij) Alkmaar?
Ben naar Ah Tim in Obdam geweest, echt een aanrader, zeer goed eten, niet duur en heel erg gastvriendelijke mensen.quote:
Daar woon ik gelukkig niet hoor, was er alleen uit etenquote:Op donderdag 24 mei 2007 23:51 schreef Captain_Le_Chuck het volgende:
[..]
Tis wel een lomp dorp, tis nog net niet zo erg als Obdam
OMG NEE!!quote:
Hoi Danielle,quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:08 schreef Danielle__ het volgende:
Al 13 jaar Velder, daarvoor 4 jaar Eenigenburger.
Is wel skitterend hiero
Oh en da boerse toaltje, da kenk ok nag wel een beetje..
Moa, gien mens ken et zo goed as de opa's en de oma's!![]()
Jij bent echt een no0b pur sang!!!!!111quote:Op maandag 28 mei 2007 19:07 schreef Gary_ het volgende:
[..]
Hoi Danielle,
ik vind je nu al stom.
Doei!
quote:Op donderdag 24 mei 2007 23:09 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ben naar Ah Tim in Obdam geweest, echt een aanrader, zeer goed eten, niet duur en heel erg gastvriendelijke mensen.
heuj die ken ikquote:Op zaterdag 30 september 2006 18:02 schreef ArendBarend het volgende:
Whehe, Biels, ik zag vandaag in de wasstraat toevallig iemand met bennis op zn voorruit![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
misschien omdat west-friesland wel vreselijk saai is?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 12:22 schreef ArendBarend het volgende:
Zeg dit topic is veul te deaud
ik vrees dat je gelijk hebtquote:Op zaterdag 30 juni 2007 12:38 schreef Snawr het volgende:
[..]
misschien omdat west-friesland wel vreselijk saai is?![]()
![]()
sommige mensen vinden west-friesland gewoon niet zo interessantquote:Op zaterdag 30 juni 2007 13:16 schreef Plaas het volgende:
West-Friesland is niet saai!
Ik ben opgegroeid in Burgerbrug, dat ligt een kilometer buiten de omringdijk, maar 't is er harstikke West-Fries. In Skage heb ik op school gezeten en k heb et geen moment saai gevonden, de gezelligheid en de heerlijke, directe mentaliteit... mooi toch.
Nu woon ik Belgie, da's iets totaal anderd, qua mentaliteit. Ik vind het hier ook fijn hoor, maar ik mis West-Friesland soms echt ...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |