quote:Zelfmoorden Guantánamo ‘oorlogsvoering’
Washington, 12 juni. De zelfmoord van de drie gedetineerden in de gevangenis van de Amerikaanse marinebasis Guantánamo Bay op Cuba zaterdag was niet ingegeven door wanhoop, maar „een daad van asymmetrische oorlogsvoering tegen ons". Dat heeft admiraal Harry Harris, commandant van de basis, verklaard.
De Amerikaanse autoriteiten maakten zaterdag bekend dat twee Saoediërs en een Jemeniet, die al vier jaar zonder aanklacht werden vastgehouden, zich hadden verhangen met behulp van lakens en kleding. Het zijn de eerste gevallen van zelfmoord sinds de gevangenis in 2002 open ging. Wel werden al tientallen pogingen tot zelfmoord ondernomen. Op dit moment worden nog circa 460 verdachten van terrorisme op de basis vastgehouden.
Mensenrechtenorganisaties en oud-gevangenen stellen dat de drie zelfmoordenaars wanhopig waren over de uitzichtloosheid van hun verblijf op de basis. De Amerikaanse president Bush sprak zaterdag zijn „serieuze bezorgdheid” uit over de zelfmoorden. Een dag eerder zei hij het complex te willen sluiten en de verdachten in de VS te willen berechten.
De families van de twee Saoediërs ontkenden gisteren dat de mannen door zelfmoord om het leven zouden zijn gekomen. Ze merkten op dat gevangenen op Guantánamo Bay continu worden bewaakt. (AFP, Reuters)
http://www.wereldomroep.nl/news/domestic/#4914875quote:Panamese delegatie bezoekt Nederland
Een delegatie uit Panama is deze week in Nederland om te kijken wat het Nederlandse bedrijfsleven kan betekenen voor de uitbreiding van het Panamakanaal. De delegatie onder leiding van vice-president Arosema brengt onder meer een bezoek aan de haven van Rotterdam en aan de Oosterschelde. Het Panamakanaal moet worden uitgebreid en verbreed omdat het niet meer geschikt is voor de nieuwste generatie oceaanschepen. De kosten van het project worden geschat op ruim vijf miljard dollar. Verwacht wordt dat het Nederlandse bedrijfsleven goede zaken kan doen bij onder meer baggerwerkzaamheden en bij de bouw van sluizen.
Wil je soms beweren dat de Elsevier geen rechts blad is?quote:Op maandag 12 juni 2006 17:19 schreef Chewie het volgende:
Ja nu maak je jezelf belachelijk foor de brenger van een persbericht waarin cijfers van het CBS worden vermeldt als rechts af te doen , artikel wel gelezen? Dit artiikel is in exact dezelfde bewoordingen op verschillende sites en in kranten terug te vinden.
Waar zeg ik dat dan? Het slaat alleen nergens op om dit bericht afkonstig van een persbureau en geplaatst in meerdere kranten waaronder Trouw en sites af te doen als ongeloofwaardig omdat het ook op de site van het rechtse Elsevier staat.quote:Op maandag 12 juni 2006 17:24 schreef Monidique het volgende:
[..]
Wil je soms beweren dat de Elsevier geen rechts blad is?
Dat zeg je hier: Kabinetsbeleid groot succesquote:Op maandag 12 juni 2006 17:27 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan? Het slaat alleen nergens op om dit bericht afkonstig van een persbureau en geplaatst in meerdere kranten waaronder Trouw en sites af te doen als ongeloofwaardig omdat het ook op de site van het rechtse Elsevier staat.
Het is ook niet mijn blad maar daar gaat het ook niet over, ook niet of Elsevier links of rechts zou zijn. Wel over dat bericht.quote:Op maandag 12 juni 2006 17:44 schreef George-Butters het volgende:
Elsevier stinkt wel wat ja.
quote:Op maandag 12 juni 2006 17:27 schreef Chewie het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat dan? Het slaat alleen nergens op om dit bericht afkonstig van een persbureau en geplaatst in meerdere kranten waaronder Trouw en sites af te doen als ongeloofwaardig omdat het ook op de site van het rechtse Elsevier staat.
Maar ik weet wel wat je bedoelt, hoor.quote:Ja nu maak je jezelf belachelijk foor de brenger van een persbericht waarin cijfers van het CBS worden vermeldt als rechts af te doen
Ja het is tijd voor bierquote:Op maandag 12 juni 2006 17:47 schreef Monidique het volgende:
[..]
[..]
Maar ik weet wel wat je bedoelt, hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |