Oe! Oe! Je hebt gelijk!quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:15 schreef Tamea het volgende:
Hier viel niets door te zetten hoor, nog geen enkel teken van bevallen gehad.
Ik geloof dat dat Marmar was en die heb ik vandaag nog niet gezien hier dus wie weet hebben we straks weer een vers beebje
quote:Op woensdag 24 mei 2006 08:56 schreef Mwanatabu het volgende:
"Aghavni" (Eeeten!)
"Araksik" (Bok, sik...)
"Fartiter" (Farty what?)
Helaas...quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:15 schreef Tamea het volgende:
Hier viel niets door te zetten hoor, nog geen enkel teken van bevallen gehad.
Ik geloof dat dat Marmar was en die heb ik vandaag nog niet gezien hier dus wie weet hebben we straks weer een vers beebje
vond ik ook..quote:Op woensdag 24 mei 2006 10:59 schreef Belana het volgende:
nah wat raar mar mar... dat ze niet eens ff voelt dan?
Mooiquote:Op woensdag 24 mei 2006 11:07 schreef Slaapmeisje het volgende:
[[url=http://www.babybrabbel.nl/dynban/9maandenbanner/1169593200/4/255/165/165/1.png]afbeelding][/url]
vind ik ook!! Ik werd even helemaalquote:Op woensdag 24 mei 2006 11:18 schreef piglet het volgende:
[..]
Mooi![]()
Ik vind het echt geweldig om je in het rijtje te zien staan en mee te zien posten.
Ik word er helemaal![]()
![]()
van...
idd, ze had er geen zin in, dat idee kreeg ik ook meteen... dat maakt bij mij ook dat het dan al niet meer hoeft.. liever een ander die gewoon der werk WEL wil doen dan..quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:07 schreef Belana het volgende:
toucheren vervelend? sinds wanneer? en sinds wanneer zegt het niks als je ontsluiting hebt? echt raar... ze had er gewoon geen zin in. hoe ver ben jij nu?
nou ja... maar hopen dat je binnenkort een ander hebt uit de praktijk dan... heb je nog last inmiddels?quote:Op woensdag 24 mei 2006 11:33 schreef MarMar het volgende:
[..]
idd, ze had er geen zin in, dat idee kreeg ik ook meteen... dat maakt bij mij ook dat het dan al niet meer hoeft.. liever een ander die gewoon der werk WEL wil doen dan..
ik ben nu 37 en een halluve week
Ik zou dat zelf niet eens durven. Nu ook al niet, trouwens. Vraag me ook af of het wel goed is...quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:13 schreef Moonah het volgende:
Hm, beetje rare vraag mss, maar kun je ook bij jezelf voelen of je ontsluiting hebt?
Door mijn 'gyn. geschiedenis' heb ik al heel vaak mijn baarmoedermond gevoeld en voel ik ook heel duidelijk verschillen.
Beïnvloeden als in stimuleren?quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:15 schreef Vicky het volgende:
volgens mijn vriendin moet je het wel kunnen voelen.. volgens haar kan je het zelf ook een beetje beinvloeden...
Niets engs aan hoor. Normaal (niet zwanger bedoel ikquote:Op woensdag 24 mei 2006 12:15 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik zou dat zelf niet eens durven. Nu ook al niet, trouwens. Vraag me ook af of het wel goed is...
ja. VOlgens haar kan je de ontsluiting een beetje helpen...quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:19 schreef Moonah het volgende:
[..]
Beïnvloeden als in stimuleren?
Ik zal het volgende week wel eens aan mijn gyn vragen.
quote:Op woensdag 24 mei 2006 12:22 schreef owlet het volgende:
Lijkt mij dat het prima te voelen is en zolang je niet zelf gaat zitten prikken en woelen (wat me ook niet erg prettig lijkt) zal het ook niet veel kwaad kunnen. Mits je even je handen wast natuurlijk.
Ik ben zelf wel van plan om het te voelen, ben daar eigenlijk wel benieuwd naar, ook omdat ik inmiddels mijn baarmoedermond goed kan lezen en ook dát stadium wel eens wil voelen.
Mijn moeder vertelde vroeger altijd dat bij vrouwen die nog niet zwanger zijn geweest hij als het puntje van je neus voelt en bij vrouwen die wel eens zwanger zijn geweest als het puntje van je kin.
Bij mij klopt het aardig tot nu toe, hij ligt wat hoger en is veel zachter dan voorheen.
lijkt me nou niet heel slim om daar zelf mee te gaan experimenteren als je niet precies weet wat je doet enzowquote:Op woensdag 24 mei 2006 12:30 schreef Vicky het volgende:
ja. VOlgens haar kan je de ontsluiting een beetje helpen...
my ideaquote:Op woensdag 24 mei 2006 13:03 schreef texelonia het volgende:
[..]
lijkt me nou niet heel slim om daar zelf mee te gaan experimenteren als je niet precies weet wat je doet enzow
Er is natuurlijk helpen en helpenquote:Op woensdag 24 mei 2006 13:03 schreef texelonia het volgende:
[..]
lijkt me nou niet heel slim om daar zelf mee te gaan experimenteren als je niet precies weet wat je doet enzow
Nah, je eigen vagina van binnen voelen vind ik echt niets engs aan hoor. Is toch gewoon je eigen lijf? Ik vind het juist wel interessant om te voelen hoe mijn baarmoedermond eerst veranderde al naar gelang de fase van mijn cyclus, en nu ik zwanger ben voelt hij (zij?quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:58 schreef Martineke het volgende:
enge dingen bepraten jullie zeg, zelf voelen
Dat lijkt me idd erg vreemd, zo'n vastgestelde datum. En dat dillemma kraamtijd/werk herken ik ook heel goed. De eerste keer hadden wij dat niet goed afgesproken weet ik nog, maar dat hebben jullie vast ingecalculeerd.quote:Op woensdag 24 mei 2006 14:58 schreef Martineke het volgende:
frut, veel getypt, alles weg
Cattie wat fijn![]()
Slaapmeisjefijn je hier te zien
enge dingen bepraten jullie zeg, zelf voelen en evt prikkelenlaat dat maar een expert over zou ik zeggen.
ik ben serieus zenuwachtig aan het worden, ik slaap niet meer snel inen snachts als ik wakker word van Maxim en als ik met hem klaar ben en weer mijn mandje in kruip, lig ik serieus bijna 2 uur wakker
lig alleen maar te denken van " volgende week vannacht om 3 uur was dat om deze tijd lig ik ook zo in bed en moet ik 4 uu rlater in het ziekenhuis zijn" zo van die dingen weet je wel. kan het niet gewoon al woensdag zijn of zo?
en dan hebbie ook nog eens dat manlief de laatste tijd geen reet te doen had qua werk (eigen bedrijf) en guess what, de aanvragen en opdrachten stromen ineens binnendat is erg goed natuurlijk, maar het is wel allemaal volgende week dat het ook daadwerkelijk moet gebeuren. betekent dus dat hij alleen woensdag vrij heeft en de rest vd week druk aan het werk is, en dus niet zoveel bij zijn nieuwe aanwinst kan zijn in het ziekenhuis. best tegenstrijdig, ene kant wil ik hem erg graag veel in het ziekenhuis hebben natuurlijken hij ookmaar dat kan gewoon niet, centjes moeten ook verdiend worden.
Nee, dat ken ik niet.quote:Op woensdag 24 mei 2006 21:54 schreef pinkelmeisje het volgende:
owww hadden jullie in het begin ook zo'n last van je neus(bloedneuzen) .
Ja, en dat wordt alleen maar erger!quote:en constant wakker worden midden in de nacht om te plassen.
Ook die extra slaap blijf je nodig hebben, ik wel tenminstequote:word er wel een beetje erg moe van ik slaap denk nog maar vier uurtjes in me bed en val voor de rest overal in slaap![]()
Ja een buikje kan, ik had al vroeg ook een bol, maar dat schijnen je darmen te zijn!quote:ow en ken je met negen weken eigenlijk al een buik hebben of er een meloen in zit of zou ik me verrekend kunnen hebben![]()
Ja, en ja, erg misselijk idd, wat evt helpt is als je nieuwe krat krijgt de doppen eraf doen en buiten laten luchten (dat heb ik hier ook van iemand gehoord, op Fok!)quote:deed iemand van jullie eigenlijk ook mee aan moeders voor moeders.
zoja werden jullie ook zo misselijk van die potten![]()
Ik heb ook last van bloedneuzen, bloedend tandvlees en ik ben elke nacht om een uur of 6 wakker. En dan kan ik de slaap niet meer vatten. Dan val ik eindelijk weer in slaap gaat die verdomde klotewekker weer.quote:Op woensdag 24 mei 2006 21:54 schreef pinkelmeisje het volgende:
owww hadden jullie in het begin ook zo'n last van je neus(bloedneuzen) .
en constant wakker worden midden in de nacht om te plassen.
word er wel een beetje erg moe van ik slaap denk nog maar vier uurtjes in me bed en val voor de rest overal in slaap![]()
ow en ken je met negen weken eigenlijk al een buik hebben of er een meloen in zit of zou ik me verrekend kunnen hebbendeed iemand van jullie eigenlijk ook mee aan moeders voor moeders.
zoja werden jullie ook zo misselijk van die potten![]()
Jaaaaaaaaaaa, dit kan zeker. Ik had ontzettende pijn. Om de paar uur een "aanval" zo erg dat ik er niet van kon slapen. Na 2 weken pijn te hebben gehad eiste ik een echo bij de gynaecoloog bij mijn huisarts. We waren voorbereid op het ergste omdat ik de pijn niet kende, maar wat bleek... ik was gewoon zwanger en had bandenpijn omdat mijn baarmoeder aan het uitrekken was. Toen de pijn begon was ik dus pas 4 weken zwanger. Na 3 weken was het helemaal over.quote:Op woensdag 24 mei 2006 21:38 schreef Beaker het volgende:
Kun je na 5 weken zwangerschap al last hebben van bandenpijnMijn collega is nu 5 weken zwanger en heeft gezegt nu al bandenpijn te hebben!
Mss een idee om die fles onder een draaiende afzuigkap te zetten en dan met je arm zo gestrekt mogelijk te schenken.quote:Op woensdag 24 mei 2006 23:20 schreef pinkelmeisje het volgende:
oja en ik ga zeker proberen om die potten eerst te laten luchten wel buiten anders gaat het nog miswant heel de tijd je adem in houden met schenken schiet ook niet op
haha maar wel bedankt voor de tip
Een van m'n mooiste, stralendste foto's is gemaakt toen ik 8 maanden zwanger was van de jongste. De oudste heeft 'm nu -op haar verzoek- zelfs op haar kamer staanquote:Op donderdag 25 mei 2006 00:19 schreef Leah het volgende:
Hoort er allemaal bij. Niet leuk, je wordt er ook niet mooier van, van een kind dragen.
Ja, osteopaten zijn mensen met gouden handjes! En van hun visie op lijf en leden kun je idd heel wat leren. Erg fijn dat jij er zo'n baat bij hebt Kozakken!quote:Op woensdag 24 mei 2006 20:04 schreef kozakken het volgende:
De osteopaat bevalt heel goed. Na twee behandelingen ben ik voor een groot gedeelte pijnvrij. Alhoewel ook hij opmerkt dat het nu meer gaat om ruimte scheppen in de wervels dan een permanent behandelen. Daarvoor is een zwanger lijf gewoonweg aan veel te veel invloeden onderhevig. Wel interessant om zijn zienswijze zo te horen. Het zijn dan ook interessante uurtjes met veel nieuwe nadenkstof voor me. Alleen dat vind ik al heel erg leuk en boeiend.
Ik lig ook al weken met een extra kussen in bed en ik ben nog lang niet zo ver als jij.quote:Op donderdag 25 mei 2006 08:57 schreef Tamea het volgende:
*meldt*
Vannacht weer eens proberen te slapen met kussen tussen m'n benen en dat hielp wel tegen de pijn in m'n bekken bij het draaien. Voortaan dus maar weer met m'n kussen naar bed.
Jij slaapt aan een stuk door tot 6 uur 's ochtends?quote:Op woensdag 24 mei 2006 22:26 schreef nikky het volgende:
[..]
Ik heb ook last van bloedneuzen, bloedend tandvlees en ik ben elke nacht om een uur of 6 wakker. En dan kan ik de slaap niet meer vatten. Dan val ik eindelijk weer in slaap gaat die verdomde klotewekker weer.
Hoe bedoel je uitputtend?
Huh? Bijzonder. De meeste moeders in spé kunnen niet wachten tot hun buikje zichtbaar wordt.quote:Dat buikje heb ik gelukkig nog niet maar ben dan nog niet zo ver heen als jij.
Ik heb (ook) zo'n klein boemerangkussen. Stuk onder mijn buik, ander stuk tussen mijn benen. En draaien is idd wakker worden (of andersomquote:Op donderdag 25 mei 2006 09:32 schreef Tamea het volgende:
En zo'n voedingskussen heb ik ja, maar daar sliep ik eerst niet mee omdat ik telkens wakker werd als ik me ermee om probeerde te draaien.
Relativeer, relativeer...quote:Op donderdag 25 mei 2006 09:19 schreef sjak het volgende:
Oja, ik begin nerveus te worden voor de bevalling! Brrrrrr, ik wil niet *bangissmilie*
Yep, die ken ik. Hij lijkt mij te groot.quote:Op donderdag 25 mei 2006 09:35 schreef milagro het volgende:
Het kussen dus (Form Fix kussen XL, effe doorklikken)
Niet goedkoop alleen, maar wel ideaal, ook voor ná de bevalling, jaaaaaaaren erna
Of "Hij/ zij zal er toch uit moeten"....quote:Op donderdag 25 mei 2006 09:39 schreef sjak het volgende:
Eeehhh, is:"Ik kan toch niet meer terug" voldoende relativeren?
Ah, relativeren vind ik juist erg moeilijk, maar over dit onderwerp gaat het me (vooralsnog!!!quote:Normaal is relativeren één van mijn kernkwaliteiten. Maar niet over dit onderwerp![]()
quote:Op donderdag 25 mei 2006 10:00 schreef milagro het volgende:
Het 'mooie' is, dat het je, ondanks die negen maanden en een overload aan info, toch overvalt, en je dus op het moment zelf geen tijd hebt om te panieken en je, complicaties daargelaten, precies doet wat je moet doen, en precies aankan wat je moet aankunnen.
"morgen om deze tijd is het alweer 24 uur geleden" dat is mijn houvast bij iedere te verwachten pijn
Belaan, hier ook een kindje wat het vertikt om met haar hoofd naar beneden te gaan liggen. Hoeft ook nog niet nu, maar toch zit het me niet helemaal lekker. Heb echt zo'n voorgevoel dat ze zo blijft liggen.quote:Op donderdag 25 mei 2006 10:09 schreef Belana het volgende:
Sjak, baby al ingedaald! goedzo! Meid, dat je je druk maakt om de bevalling is heel natuurlijk, doe ik ook weer. Als het zover is... go with the flow... is alles wat je kunt doen.
Ik maak me toch voornamelijk druk om dat verkeerd om liggen merk ik. Als ik dan hoor dat jouw beebje al is ingedaald... (en ik weet best dat het met een 2e langer duurt enzo hoor...) Maar ik maak me gewoon druk. Ik ben sowieso ff stuk geloof ik... huilerig, moe... ik weet niet wat ik heb.
Doen jullie dat kussen nou echt onder je buik? Ik snap nooit zo goed hoe? Dat ligt helemaal niet lekker? Tussen mijn knieën is wel lekker idd.
Jaaaaah! Ze zit al in haar dertigste week!quote:Op donderdag 25 mei 2006 10:44 schreef dutchie het volgende:
Milagro lees ik het nou goed dat jij ook weer zwanger bent?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |