Je moet ze een e-mail bom sturen. Vindt ze leuk.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:08 schreef avonne het volgende:
goedenavond allemaal,
ik ga niet alles terug lezen, maar heeft iemand al gemaild met magan@tweedekamer.nl?
ik vind alleen
e-mailadres
A.HirsiAli@tweedekamer.nl
dergelijke geintjes opper je maar ergens anders. Niet hierquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:13 schreef Jor-El het volgende:
[..]
Je moet ze een e-mail bom sturen. Vindt ze leuk.![]()
Ik vind het altijd al knap dat ze toch weer de weg naar Tweede Kamer hebben weten te vinden.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:13 schreef rashudo het volgende:
Het is toch al heel knap dat LPF snapt om wie het gaat.. laten we niet nog meer van ze verwachten.
nee, die zit nog te bouten omdat er net een LPF kamerlid aan het woord is geweest..quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:13 schreef du_ke het volgende:
Is Verdonk al pleite?
ze vinden de uitgang gewoon nietquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:14 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Ik vind het altijd al knap dat ze toch weer de weg naar Tweede Kamer hebben weten te vinden.
quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:13 schreef BansheeBoy het volgende:
De onbetrouwbare Magan, bekend als Hirsi “Pinoccio” Ali²
Geeft niet. De rest van Nederland is Van As zat.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:14 schreef Ericr het volgende:
Van As is die van Beek echt zat.
quote:
Totaal geen gevoel voor humor. Weet je wel wat een e-mail bom is?quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:14 schreef buzzer het volgende:
[..]
dergelijke geintjes opper je maar ergens anders. Niet hier
ja dat kan lastig zijn..quote:
die studio is echt niet in Hilversum hoor..quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:15 schreef Athlon_2o0o het volgende:
rofl. Nawijn in Hilversum. Die is lekker serieus met zijn baan bezig dan.
die zit in de kroeg ..quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef Pistol_Pete het volgende:
Nawijn gaat het nog wel halen als het zo door gaat
Zat hij met zijn vette kont nog klem in de stoel?quote:
Vond je het uberhaupt grappig?quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:15 schreef Jor-El het volgende:
[..]
Totaal geen gevoel voor humor. Weet je wel wat een e-mail bom is?
Waarom zegt Weisglas dat dan.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef buzzer het volgende:
[..]
die studio is echt niet in Hilversum hoor..
ach, ik weet niet hoe snel ambtenaren zijn, maar misschien issie al uit de handel genomenquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:09 schreef Noorman het volgende:
[..]
Interessant, maar nee, nog niet. Wat let je het nu te proberen? (Wie weet kan dat nog wel.)
Jaquote:
Hij hangt waarschijnlijk al in zijn tuigje in de darkroom van Nieuwspoort...quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef Hephaistos. het volgende:
Hehe die zit natuurlijk in de Blik op de Weg-auto naar z'n eigen snelheidsovertredingen te kijken...
1quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef Radegast het volgende:
Dit duurt nog een uurtje of twee gok ik?
Verdonk heeft geen enkel besluit genomen. Verdonk is er op gewezen dat op grond van jurisprudentie van de Hoge Raad (ik weet eerlijk gezegd niet waarom die uitspraak van de Hoge Raad afkomstig is en niet van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State) bepaald niet uit te sluiten is dat Ayaan nooit de Nederlandse nationaliteit heeft verkregen en dus terugvalt op een vluchtelingenstatus.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:05 schreef the_disheaver het volgende:
[..]
De hele kamer wil dat ze haar besluit terug draait. En ze heeft geen graad gedraaid in de eerste termijn
O jee, dat wordt de derde dag zonder fatsoenlijke nachtrust.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef Radegast het volgende:
Dit duurt nog een uurtje of twee gok ik?
quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:16 schreef Hephaistos. het volgende:
Hehe die zit natuurlijk in de Blik op de Weg-auto naar z'n eigen snelheidsovertredingen te kijken...
Nee. Ze gaan alleen maar 8 uur debatteren...quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:18 schreef Martijn_fijn het volgende:
Gaan ze nog stemmen aan het eind?
quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:18 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Ow
En dan overdrijf ik ook nog
Maar daar word ik voor opgeleid
lolquote:Opleiding: Journalistiek
Nou, iets minder spannendquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:17 schreef Dubbelzuurrr het volgende:
[..]
Hij hangt waarschijnlijk al in zijn tuigje in de darkroom van Nieuwspoort...
hangt er af hoeveel de media heirvan oppaktquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:19 schreef rashudo het volgende:
Zou CU straks 1 zetel extra krijgen?
Precies, en daarom is het allemaal zo hypocriet.quote:
Gaan ze het aantal zetels verdubbelen dan??quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:19 schreef rashudo het volgende:
Zou CU straks 1 zetel extra krijgen?
Het [SC]-tagje ontbreekt inderdaad.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:20 schreef SCH het volgende:
Ik blijf moeite met die TT's houden
niet onbelangrijke nuance.....quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:17 schreef Argento het volgende:
[..]
Verdonk heeft geen enkel besluit genomen. Verdonk is er op gewezen dat op grond van jurisprudentie van de Hoge Raad (ik weet eerlijk gezegd niet waarom die uitspraak van de Hoge Raad afkomstig is en niet van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State) bepaald niet uit te sluiten is dat Ayaan nooit de Nederlandse nationaliteit heeft verkregen en dus terugvalt op een vluchtelingenstatus.
Neen, dat is een wettelijke termijn waar ze niet onder uit kon komenquote:In plaats van Ayaan voor het blok te stellen, heeft Verdonk haar zes weken de tijd gegund om te reageren op die vaststelling. Dat is een geval van hoor- en wederhoor en dat hoort bij zorgvuldige besluitvorming.
Indien Verdonk besluit dat het geval Ayaan inderdaad op grond van dat arrest inderdaad tot de conclusie leidt... Er is ten allen tijde sprake van besluitvormingquote:Nogmaals, tot op heden heeft Verdonk geen enkel besluit genomen voor wat betreft de status van Ayaan. In het ergste geval hoeft Verdonk daarover ook geen besluit te nemen, omdat Ayaan VAN RECHTSWEGE wordt geacht nooit Nederlandse te zijn geworden. Zij zal dan een hernieuwd naturalisatieverzoek in moeten dienen.
En precies daarom heeft de minister nu niet correct gehandeld, ze stapt (en dat doet ze wel vaker) in de schoenen van de rechterquote:Ik sluit overigens niet uit dat het zo kan zijn dat de IND Ayaan er schriftelijk op wijst dat zij van oordeel is dat haar naturalisatiebesluit rechtsgevolg mist. Dat lijkt mij op zichzelf geen besluit waartegen Ayaan bezwaar en beroep kan instellen (het besluit heeft immers geen beoogd rechtsgevolg, maar bevestigt slechts het ontbreken van Ayaan's Nederlanderschap), maar wellicht zou dat een ingang zijn om de rechter te laten oordelen of en in hoeverre het naturalisatiebesluit wel of geen rechtskracht heeft. Dat is ook uitsluitend een vraag die door de rechter moet worden beantwoord, niet door de minister.
Waarbij ook artikel 14 nog steeds van kracht is en de minister dus wel degelijk zelfstandig een besluit kan nemenquote:Natuurlijk is het goed mogelijk dat in de gegeven omstandigheden wel moet worden uitgegaan van het Nederlanderschap van Hirshi Magan. Tot op heden is ook niet definitief vastgesteld dat zij dat Nederlanderschap niet heeft verkregen. Althans niet door Verdonk. Uiteindelijk is dat, zoals gezegd, een juridische aangelegenheid waarin de rechter zonodig het laatste woord heeft.
Onzorgvuldig handelen, onvolledig danwel onjuist inlichten van de kamer, niet de wet naleven in de geest van de wetquote:Als echter geoordeeld moet worden dat het besluit rechtskracht mist, dan kan niemand, ook de rechter niet, dat besluit nog herstellen. Dan rest Ayaan niets anders dan een hernieuwd naturalisatieverzoek in te dienen.
Hoe Verdonk daarin de zwarte piet zou hebben, is mij nog steeds niet duidelijk.
Waarschijnlijk niet. Deze partij heeft een vrij vaste achterban. Ik vermoed dat er weinig niet-christenen zijn die stemmen op de ChristenUnie.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:19 schreef rashudo het volgende:
Zou CU straks 1 zetel extra krijgen?
idd. Ayaan liegbeest is oud niews. Juist verdonk is aan het liegen (al is dat ook oud nieuws)quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:20 schreef SCH het volgende:
Ik blijf moeite met die TT's houden
heel even OT maar ik werk bij een zorgverzekeraar (daar klus ik bij zeg maar) en ik schrijf de hele dag door SCH voor nummertjes op etiketjes en ik denk eigenlijk nooit aan Fokkers, maarrehhh...quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:20 schreef SCH het volgende:
Ik blijf moeite met die TT's houden
Bos kreeg het treffende "Werken bij Chanel vervalt"quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:22 schreef rashudo het volgende:
"Wie is de baas? vervalt" precies op het moment dat Rita en Donner in beeld zijn.
SP kennende vast wel ja.. maar bij voorbaat kansloosquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:22 schreef the_disheaver het volgende:
sp > Motie van wantrouwen?
Die is zijn schedel aan het poetsenquote:Op woensdag 17 mei 2006 00:22 schreef Cat_Byte het volgende:
waarom is marijnissen er niet?
Die is z'n weblog aan het updaten.quote:Op woensdag 17 mei 2006 00:22 schreef Cat_Byte het volgende:
waarom is marijnissen er niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |