Ja, hij is er niet, wat en hoe is het gegaan?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:49 schreef MrX1982 het volgende:
We werkt er dan ook zondag bij de AIVD.
Toch is het allemaal wel smerig gegaan rond Tafkahs. Ik hoop dat hij nog terug komt.
Ik had geen problemen met hem ondanks dat hij links is.
spannend videotje... pfff.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:50 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ja, dat begon mij ook al een beetje te vervelen.
Ik kan niet voor je achter de schermen kijken.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:52 schreef Monidique het volgende:
[..]
Maar dat topic ging over WLJN? Iemand luisterde naar tubgirl, ofzo...
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 19:31 schreef Monidique het volgende:
Dus Tafkahs is geen moderator meer omdat SCH een email waarin een topic met favoriete nummers stond openbaarde. Ahha...
Het begon volgens mij allemaal vrij onschuldig met een thread van autodidact waarom wljn oude stijl was gesloten. Tafkahs heeft daar ook gepost blijkbaar niet altijd even netjes of buiten de crew policy om en is hij toen achter de schermen door gegaan.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:04 schreef Yildiz het volgende:
Ja, hij is er niet, wat en hoe is het gegaan?
Mail het anders ik zwijg als SCHquote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:06 schreef Autodidact het volgende:
Als ik dat zou zeggen, zou het lekken zijn.Toch?
"quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:15 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Het begon volgens mij allemaal vrij onschuldig met een thread van autodidact waarom wljn oude stijl was gesloten. Tafkahs heeft daar ook gepost blijkbaar niet altijd even netjes of buiten de crew policy om en is hij toen achter de schermen door gegaan.
Vervolgens meldde SCH dat hij een mailtje had gehad met de discussie achter de schermen wat shmoopy wel graag wilde zien.
Niet lang daarna is Tafkahs zijn blauwe kleur kwijt geraakt.
Waarom is 'Wat luister je nu' dicht, deel #4
De rol van EWK en Sidekick in het geheel is me nog niet geheel duidelijk.
Geen Grace Kelly.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:19 schreef zakjapannertje het volgende:
Nederland 3!
Ze is wel erg stilletjes voor haar doen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:33 schreef MrX1982 het volgende:
Verdonk moet wel diep door het stof.
Voor mij heeft Verdonk enigszins afgedaan.
Dit is wel politiek op zijn mooistquote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:33 schreef Monidique het volgende:
Ze is wel erg stilletjes voor haar doen.
Met "de leugens waren pas erg toen ze in Zembla kwamen"?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:33 schreef Reya het volgende:
Verdonk is nu - met alle respect - compleet de weg kwijt.
Stottert en herhaalt ze normaal wel meer zo?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:33 schreef Reya het volgende:
Verdonk is nu - met alle respect - compleet de weg kwijt.
Ik vraag me af wat de coalitiepartners gaan doen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:34 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dit is wel politiek op zijn mooist.
Ranzig doch vermakelijk.
Hij ruikt bloedquote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:36 schreef Monidique het volgende:
Oe, Bos, jammer dat het over die Kosovaarse gaat, maar je hebt Verdonk, als het waar is wat je zegt, wel bij de ballen.
Uhuh, dat slaat natuurlijk helemaal nergens op.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:35 schreef Monidique het volgende:
[..]
Met "de leugens waren pas erg toen ze in Zembla kwamen"?
Ze zit wel in een lastig parket. Binnen de VVD schijnt men ook niet tevreden te zijn.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:37 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Ik vraag me af wat de coalitiepartners gaan doen.
Ah, de serie waar men tegelijkertijd CIA, FBI, forensisch onderzoeker, agent, aanklager én rechter in 1 karakter is.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:38 schreef Monidique het volgende:
Ik luister nu via internet, dus met een vertraging. Men moet hier CSI:Miami kijken.
Ik ga scháterlachen als er straks copyright op zit, waardoor je met die digitale recorders die wedstrijden niet kan opnemen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:41 schreef Monidique het volgende:
Heb je nog geen geurtelevisie gekocht? Het WK is al over enkele weken!
http://film.guardian.co.u(...)s/0,,1485810,00.htmlquote:You just had to take the train anywhere. And I asked for asylum under another name - my name is Ayaan Hirsi Magan, and I told them that my name is Ayaan Hirsi Ali."
De commotie is er om de actie van Verdonk nadat het zo in de publiciteit is gekomen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:47 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
http://film.guardian.co.u(...)s/0,,1485810,00.html
Wat ik niet begrijp waarom is er over die Zembla docu nu ineens zoveel commotie. Ze brachten niet echt nieuwe feiten aan het licht.
Verdonk graaft gewoon haar eigen graf zeker doordat ze zo rigide is om gegaan met Taïda.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 20:50 schreef Autodidact het volgende:
De commotie is er om de actie van Verdonk nadat het zo in de publiciteit is gekomen.
http://www.volkskrant.nl/(...)iever_over_Hirsi_Aliquote:Nederlanders positiever over Hirsi Ali
ANP
HILVERSUM - De Nederlandse bevolking is iets positiever gestemd over Ayaan Hirsi Ali na de persconferentie waarin ze haar aftreden als VVD-Tweede Kamerlid bekendmaakte. Maandag vond 52 procent het kwalijk dat ze bij haar asielaanvraag gelogen heeft over haar naam en geboortedatum, dinsdag was dat percentage gedaald tot 42
at blijkt uit een peiling van Maurice de Hond in opdracht van de NOS. Het percentage Nederlanders dat haar leugens begrijpelijk vindt, is gestegen van 44 tot 53. Van de ruim achthonderd ondervraagden ziet 35 procent haar vertrek naar de Verenigde Staten als een verlies voor de Nederlandse politiek. Maandag was dat nog een kwart.
Bijna de helft had het beter gevonden als minister Verdonk (Vreemdelingenzaken en Integratie) gewacht had met haar brief over het Nederlanderschap van Hirsi Ali. Ook bijna de helft (47 procent) denkt dat de strijd om het lijsttrekkerschap van de VVD het optreden van Verdonk heeft beïnvloed.
49 Procent vindt het terecht als Hirsi Ali de Nederlandse nationaliteit kwijtraakt. Eenzelfde percentage is van mening dat Hirsi Ali wegens haar verdiensten in de afgelopen jaren toch het Nederlanderschap verdient. Eveneens 49 procent schaamt zich over de manier waarop Nederland de afgelopen tijd met het Kamerlid is omgesprongen.
De aanhang van Verdonk in de strijd om het VVD-lijsttrekkerschap is in één dag flink geslonken, blijkt uit een peiling van het TweeVandaag Opinie Panel onder 250 VVD-leden. Maandag was ze met 49 procent nog de meest populaire kandidaat, dinsdag koos nog 40 procent voor haar. Haar belangrijkste rivaal Mark Rutte, die maandag 4 procent op Verdonk achter lag, kreeg dinsdag de steun van 51 procent en is haar dus voorbijgestreefd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |