Dat is wel erg streng zegquote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:56 schreef Puckzzz het volgende:
Op een ander forum is de eerst ingezonden foto gewoon de foto, je mag niet meer wisselen, je mag niet eens iets aanpassen meer aan de foto. Dat had je dan maar moeten doen voordat je 'm plaatste. En daar is er niet eens een modje die zoiets doet, iedereen heeft gewoon zijn eigen topic lopen met bovenin de meedingende foto, er mogen verder wel aanpassingen geplaatst worden, maar die tellen niet mee. (ik vind dat wel weer erg streng trouwens hoor) Je MOET ook een nieuwe foto maken, je mag dus geen archief insturen.
quote:Op zaterdag 20 mei 2006 16:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Offy, wat ben je toch snel met plaatsen.
quote:
Staat heel stoer die tagquote:
Leuke foto, maar geen minimalisme imo, wel minimaal aantal sigaretten.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 19:34 schreef Lienzz het volgende:
[afbeelding]
Dit is de eerste keer dat ik meedoe aan deze wedstrijd, ben pas net begonnen met fotograferen.
Wat vinden jullie van mijn foto?
welke witte vlek?quote:Op zondag 21 mei 2006 16:06 schreef Shark.Bait het volgende:
eerste, wel die witte stip "healen" of wegclonen
Foto opzoeken in de lange lijst, foto deleten, nieuwe foto uploaden, post opzoeken in het topic, post editen...quote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:58 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Oja? nieuwe post plaatsen, oude post deleten. Wat is daar nou zo moeilijk aan?
Ik vind ze wel mooiquote:Op zondag 21 mei 2006 18:12 schreef Gose het volgende:
ik denk dat dit het wordt
[afbeelding]
Iemand nog suggesties hoe ie beter kan?
Of is deze beter?
[afbeelding]
dus niet neerzetten op fok server. Wat een heleboel fotografen ws beter uitkomt.quote:Op zondag 21 mei 2006 18:58 schreef Subhuman het volgende:
Foto opzoeken in de lange lijst, foto deleten, nieuwe foto uploaden, post opzoeken in het topic, post editen...
Ik zeg ook niet dat het moeilijk is, alleen dat het meer werk is.
I.M.O. teveel op de foto om tot minimalisme te horen. (licht + bal, potlood+lijn)quote:Op zondag 21 mei 2006 18:12 schreef Gose het volgende:
ik denk dat dit het wordt
[afbeelding]
Iemand nog suggesties hoe ie beter kan?
Of is deze beter?
[afbeelding]
Bij Offy gaat dat uiterst snel. Bij mijn inzending duurde het slechts enkele minuten, maar misschien dat ze niet constant de mail checkt. Maar over het algemeen gaat het vrij snel.quote:Op maandag 22 mei 2006 16:44 schreef Ilford het volgende:
't Is de eerste keer dat ik meedoe, enneh... hoe lang duurt het doorgaans na insturen voordat een foto in het overzichtstopic verschijnt? Ik wil niet ongeduldig zijn, maar ik wil ook niet dat mijn inzending over het hoofd gezien wordt. Just wondering.![]()
Ik las je eerdere reactie, ja, vandaar dat ik even schrok. Heb de mijne gisteren ingestuurd, mja, zondag rustdag, misschien. En anders is dit vast een triggerquote:Op maandag 22 mei 2006 16:49 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Bij Offy gaat dat uiterst snel. Bij mijn inzending duurde het slechts enkele minuten, maar misschien dat ze niet constant de mail checkt. Maar over het algemeen gaat het vrij snel.
Over het algemeen zet ik de foto's dezelfde dag in het Centrale Topic, gisteren had ik toevallig een drukke dag, maar geen nood: hij staat er nu bijquote:Op maandag 22 mei 2006 16:44 schreef Ilford het volgende:
't Is de eerste keer dat ik meedoe, enneh... hoe lang duurt het doorgaans na insturen voordat een foto in het overzichtstopic verschijnt? Ik wil niet ongeduldig zijn, maar ik wil ook niet dat mijn inzending over het hoofd gezien wordt. Just wondering.![]()
mmm.... dan heb ik je t toch echt verkeerd begrepen...quote:Op maandag 22 mei 2006 21:20 schreef Offy het volgende:
Dat heeft geen zin, ik wis alle stemmen die niet voor mij zijn, ben ik dat vergeten uit te leggen?
Het is een vrouwquote:Op maandag 22 mei 2006 21:31 schreef k_man het volgende:
Ik vrees dat er niks aan te doen is. Offy wilde deze taak alleen op zich nemen als ze dan elke maand zou winnen.
dat was toch dat pakket met die 2 stoeptegels erin?quote:Op maandag 22 mei 2006 21:36 schreef Offy het volgende:
(Is de postbode ondertussen niet al geweest met een groot pakketje trouwens, maxcre8?)
hmmmmm die kutburen dus weerquote:Op dinsdag 23 mei 2006 09:46 schreef fr.oosje het volgende:
Dat snap ik niet want die is allang verstuurd?
als dat geen probleem is ja graagquote:Op dinsdag 23 mei 2006 11:40 schreef fr.oosje het volgende:
Nog een keer versturen dan?
Ik vind ze allebei niet echt minimalistisch, ze zouden allebei een stuk meer in het onderwerp passen als je er nog heel veel lucht bij deedquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |