Dan snapt men ook meteen dat ik GEEN foto's op fok publiceer, het is een idioot beleid dat je je foto's vogelvrij maakt als ze op fok staan. Ik vind terecht datie het weg heeft gehaald.quote:Op woensdag 3 mei 2006 08:07 schreef Ynske het volgende:
Zie hier [Testcase] (Semi-)-Avedons de ondergang van fot
Copyright foto's en Fok policy deeltje 2quote:Op woensdag 3 mei 2006 10:07 schreef Elefes het volgende:
Waar staat dat precies over die copyrights?
het ligt genuanceerder allemaal dat wel, gewoon foto's embossen met copyrights en ze kunnen er verder weinig meequote:Op woensdag 3 mei 2006 10:07 schreef Elefes het volgende:
Waar staat dat precies over die copyrights?
Dat is nou net een sortement van je eigen foto's minder mooi maken, om maar een policy te omzeilen. Ik vind foto's er echt niet uitzien met zo'n (C) markering oid. Foto's met tekst moeten alleen bestaan als die tekst functioneel is, zoals in een advertentie ofzo, anders moet je er gewoon niks opzetten.quote:Op woensdag 3 mei 2006 10:14 schreef Re het volgende:
[..]
het ligt genuanceerder allemaal dat wel, gewoon foto's embossen met copyrights en ze kunnen er verder weinig mee
ik heb 2 setsquote:Op woensdag 3 mei 2006 10:23 schreef hassanjassan het volgende:
[..]
Dat is nou net een sortement van je eigen foto's minder mooi maken, om maar een policy te omzeilen. Ik vind foto's er echt niet uitzien met zo'n (C) markering oid. Foto's met tekst moeten alleen bestaan als die tekst functioneel is, zoals in een advertentie ofzo, anders moet je er gewoon niks opzetten.
Hmm....ik ben het met je eens voor de veranderingquote:Op woensdag 3 mei 2006 08:43 schreef Ymke het volgende:
Ik plaatst er geen foto minder om hoor . Pas als ik fotos maak die mijn broodwinning kunnen zijn ga ik er eens over nadenken
Denk dat het ook te maken heeft met het model wat op een foto staat bij modelfotografie.quote:Op woensdag 3 mei 2006 08:43 schreef Ymke het volgende:
Ik plaatst er geen foto minder om hoor . Pas als ik fotos maak die mijn broodwinning kunnen zijn ga ik er eens over nadenken
Als ik fotos van modellen maak , zou ik dat zeker met hem/haar overleggen. Wil diegene dat niet , dan komt er geen foto van hem/haar hier op fok te staan . Zo simpel is hetquote:Op woensdag 3 mei 2006 11:02 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Denk dat het ook te maken heeft met het model wat op een foto staat bij modelfotografie.
Zit die erop te wachten dat de foto hier vogelvrij is???
Dan hou je die toch prive?quote:Op woensdag 3 mei 2006 11:35 schreef Kleintje het volgende:
Denk dat het ook aan de serie foto's ligt.
Sommige foto's wil je gewoon niet vogelvrij verklaren...
die zet je hoe dan ook niet op het web.quote:Op woensdag 3 mei 2006 11:35 schreef Kleintje het volgende:
Denk dat het ook aan de serie foto's ligt.
Sommige foto's wil je gewoon niet vogelvrij verklaren...
gefixedquote:
en dat was vast de bedoelingquote:Op zaterdag 6 mei 2006 19:59 schreef k_man het volgende:
De sc is dus nu zo goed als dood daar.
Toch knap hoe sommigen totaal andere dingen lijken te lezen uit die post dan wat er volgens mij staat.quote:
ik zie niet wat er anders staat dan dat met het hoge percentage azijn gehalte van betreffende user in het achterhoofd dan natuurlijkquote:Op maandag 8 mei 2006 13:29 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Toch knap hoe sommigen totaal andere dingen lijken te lezen uit die post dan wat er volgens mij staat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |