Zo, dat was een spannende aflevering zeg. Ik moet zeggen jammer dat Ilona eruit is, dat verdiende ze niet. Maar daar gaat dus wel de 1ste kandidaat van Joopquote:Op maandag 10 april 2006 19:06 schreef TheSeeker_NL het volgende:
Oh ik en mijn neef hebben 2 spelers gekozen van wie wij denken dat ze heel ver gaan komen.
Seeker: Maxime (Noord) - Frank (Zuid)
Joop: Melvin (Noord) - Ilona (Noord)
het gemiddelde van de eind rankings van de 2 spelers bepaald wie het het beste heeft voorspelt, en dus wint.
nog fokkers die denken het beter te weten?![]()
quote:Op maandag 17 april 2006 21:51 schreef Bruce117 het volgende:
Zo, even wat groepjes gemaakt.
Toppers:
Maxime
Frank
Frank en Karinquote:Op maandag 17 april 2006 23:08 schreef TheSeeker_NL het volgende:
[..]
Zo, dat was een spannende aflevering zeg. Ik moet zeggen jammer dat Ilona eruit is, dat verdiende ze niet. Maar daar gaat dus wel de 1ste kandidaat van JoopGrappig trouwens dat zijn andere deelnemer er gedeeltelijk voor zorgde dat ze eruit ging
![]()
Maxime is echter nu ook in de gevarenzone. Ik zet mijn hoop op de verdwijnende mensen, en ik hoop dan ook dat Maxime van de aardbodem verdwijnt óf dat ze de eliminatieproef eens winnen!
Frank gaat nog steeds super!
Nog mensen die mee willen doen? nu even snel zeggen dan
[..]
![]()
Goede smaak![]()
Ik vind juist dat deze serie dichterbij survivor staat dan ooit tevoren. Vooral Mick met z'n alliance. Als Maxime de volgende wordt is dit helemaal het gevalquote:Op maandag 17 april 2006 23:08 schreef merino het volgende:
het valt me met deze aflevering wederom heel erg op hoe ER van Survivor veschilt. Inclusief de beleving van het publiek.
In Survivor zou Ilona er meteen, zonder mededogen uit gestemt worden omdat ze een gevaar is als sterke kandidaat...
Mick speelt voortreffelijkquote:Op maandag 17 april 2006 23:13 schreef trepper het volgende:
[..]
Ik vind juist dat deze serie dichterbij survivor staat dan ooit tevoren. Vooral Mick met z'n alliance. Als Maxime de volgende wordt is dit helemaal het geval
Dat gaf Ernst-Paul van tevoren ook al aan, dat zal alleen nog maar meer worden deze serie.quote:Op maandag 17 april 2006 23:13 schreef trepper het volgende:
[..]
Ik vind juist dat deze serie dichterbij survivor staat dan ooit tevoren.
ik kan het helaas niet vaak volgen. Maar fijn om te horen dat Mick het goed doetquote:
quote:Op maandag 17 april 2006 23:44 schreef tong80 het volgende:
Heben jullie niet ook het idee dat er een adder onder het gras zit en de bewoners die eruit moeten worden gestemd nog ergens op een afgelegen plek bivakkeren ?
quote:
Ik vind het sowieso stom bij dat soort spellen dat er mensen uit moeten.quote:Op maandag 17 april 2006 23:44 schreef tong80 het volgende:
Heben jullie niet ook het idee dat er een adder onder het gras zit en de bewoners die eruit moeten worden gestemd nog ergens op een afgelegen plek bivakkeren ?
Nou lijkt me niet, nieuwsbericht is van 04/02/2005, dan ken je dus nooit 18 maanden gezeten hebben. Zeker niet als je bedenkt dat ER al 3 maanden???? geleden is opgenomen.quote:Op maandag 17 april 2006 22:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Jawel, 18 maanden gezeten:
http://www.nieuwsblad.be/(...)leID=dma04022005_003
quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:09 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Wat een fantastische uitzending!!!![]()
Ilona eruit....die verwachtte je niet
Lydia en Mick zijn gewoon exact hetzelfde...spelen met gevoel. Niet meer met kracht.
Ryan en die ouwe taart van een jennifer kunnen alleen maar zeiken. Die frank brengt het nog gewoon netjes en blijft ook gewoon netjes. Maar die Jennifer..hoe zij het ook zegt "ik ga die koffie ook niet meer drinken" .... hoe gemeen ben je dan om gewoon zoiets te verzinnen, laat staan hardop te roepen![]()
Ik hoop dat Douwe het redt zodat hij Jennifer of Ryan kan uit-...echt....
maar ik kan niet wachten tot volgende week
tis kort maar krachtig maar o zo waar..quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:34 schreef Svensational het volgende:
Oh, en Lydia is een hoer en Jennifer moet dood. Leve Douwe.
Maar gelden daar ook de mensen die nog later terugkijken op internet. Want dat doe ik dus altijd....quote:Op dinsdag 18 april 2006 09:15 schreef BVO het volgende:
Kijkcijfers trekken weer wat aan, 666.000 kijkers, voor Talpa verre van slecht.
Voor de ene deelnemer is het fysieke belangrijk en voor de ander het sociale gebeuren. Ilona was zwak wat betreft dat laatste. Als ze daar wat meer werk van had gemaakt had ze er misschien nog ingezeten.quote:Op maandag 17 april 2006 23:56 schreef BVO het volgende:
Melvin is geen Belg.
Oh, ik vind het eigenlijk wel leuk, dat het wat harder gespeeld wordt. Mick moet alleen niet aankomen met praatjes als 'de zwakste moet weg' en 'Lydia moet ook een kans krijgen', das natuurlijk onzin.
Nee, uiteraard niet. Zover zijn ze nog lang niet bij de Stichting KijkOnderzoek. Ik denk dat het ook nog redelijk marginaal is. Opnemen en later kijken zit er ook niet in. Is ook niet te doen want de kijkcijfers worden de volgende ochtend na de uitzending bekend gemaakt. Video/DVD/HD/internet kun je een maand later nog kijken.quote:Op dinsdag 18 april 2006 11:56 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Maar gelden daar ook de mensen die nog later terugkijken op internet. Want dat doe ik dus altijd....
graag wil ik bij deze jennifer maar tot bitch bombaderen, lydia tot slet(een hoer verdiend er nog wat aan) en ryan tot anal-fistfuck buddy van jenniferquote:Op dinsdag 4 april 2006 21:05 schreef flyguy het volgende:
ik wil even kwijt dat ik die Jennifer een kuthoer vind en dat ze teveel in beeld kwam...
Helemaal mee eens. Ik vind de man een galbak eerste klas, maar hij speelt het eersteklas. Melvin overigens ook, die blijft lekker undercover, laat Mick het vieze werk doen en stemt vrolijk met m mee.. Ik vrees voor Maxime.quote:Op maandag 17 april 2006 22:17 schreef Molletje het volgende:
Mick heeft z'n pimpin' skills in de tussentijd flink verbeterd. Waar die in zijn eerste expeditie de lompe idioot was, is die nu de gladde manipulator
quote:Op maandag 17 april 2006 23:44 schreef tong80 het volgende:
Heben jullie niet ook het idee dat er een adder onder het gras zit en de bewoners die eruit moeten worden gestemd nog ergens op een afgelegen plek bivakkeren ?
Dat 'sociale' gebeuren is volgens jou dus dat Ilona meer met haar kontje/tieten moest gaan wiebelen zodat ze in de smaak viel bij apen als Melvin en Mick? Ja ik noem ze apen omdat ze nogal doorzichtig met hun lul hebben gestemd....quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:41 schreef schatje het volgende:
[..]
Voor de ene deelnemer is het fysieke belangrijk en voor de ander het sociale gebeuren. Ilona was zwak wat betreft dat laatste. Als ze daar wat meer werk van had gemaakt had ze er misschien nog ingezeten.
typische oude generatie ER opmerking *zuchtquote:Op dinsdag 18 april 2006 14:23 schreef Trance_X het volgende:
[..]
Dat 'sociale' gebeuren is volgens jou dus dat Ilona meer met haar kontje/tieten moest gaan wiebelen zodat ze in de smaak viel bij apen als Melvin en Mick? Ja ik noem ze apen omdat ze nogal doorzichtig met hun lul hebben gestemd....
Waarom denk je dat het veranderen gaat? De enige verandering is dat deze expeditie 30 dagen duurt ipv de gebruikelijk 47. Ook wordt het harder en moeilijker maar daar heb ik nog niets van gezien. En de spellen worden gerecyled, dus ook daar geen verandering. En dat Lydia Mick en Melvin loopt op te geilen is puur een wanhoopsdaad omdat ze weet dat ze de zwakste schakel is. Ik denk echt niet dat het haar lukt als de teams over een paar afleveringen gaan fuseren (of ik moet iets hebben gemist?)quote:Op dinsdag 18 april 2006 14:50 schreef merino het volgende:
[..]
typische oude generatie ER opmerking *zucht
het spel gaat veranderen
welcome outwit, outplay, outlast
Ik vond Ilona sociaal helemaal niet zo zwak. Okay, ze deed niet mee aan dat opgegeil van Lydia, maar ik heb haar sociaal niet zwak gezien hoor.quote:Op dinsdag 18 april 2006 12:41 schreef schatje het volgende:
[..]
Voor de ene deelnemer is het fysieke belangrijk en voor de ander het sociale gebeuren. Ilona was zwak wat betreft dat laatste. Als ze daar wat meer werk van had gemaakt had ze er misschien nog ingezeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |