het ziet er écht niet uitquote:Op donderdag 20 april 2006 20:14 schreef pberends het volgende:
Dat haar van Morris. Oh wacht, dat heb ik al gezegd.
Misschien kan ze nog 1700 keer vertellen dat ze Engels geeft.quote:Op donderdag 20 april 2006 20:25 schreef heaven7 het volgende:
Zit Anita er nou voorgoed inIk vind het walgelijk
Die opmerking kan ik dus vanaf nu niet meer maken.quote:Op donderdag 20 april 2006 20:33 schreef pberends het volgende:
Stanley zit goed op z'n plek in GTST: "Vrouwen je kan beter kippen houden".
Die uitspraak heeft een langere baard dan die van sinterklaas.quote:Op donderdag 20 april 2006 20:33 schreef pberends het volgende:
Stanley zit goed op z'n plek in GTST: "Vrouwen je kan beter kippen houden".
Alleen die van Daantje is langer.quote:Op donderdag 20 april 2006 20:36 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Die uitspraak heeft een langere baard dan die van sinterklaas.![]()
quote:Op donderdag 20 april 2006 20:53 schreef Iwan1976 het volgende:
Als ze met een ervaringsdeskundige voor Morris en zijn mislukte schaamhaartransplantatie komen, dan haak ik af hoor!![]()
Er is niks mis met een roze poloquote:Op donderdag 20 april 2006 20:31 schreef pberends het volgende:
Morris is meer van het sportieve type met z'n roze polo en natte pruikhaar.
Veel gaan echt nergens over, bij Florien's zwangerschap weet de kijker al dat het nep is, en dus is het niet boeiend. Dat Nina verhaallijntje is erg voorspelbaar en wordt flink uitgemolken, net zoals Charlie's zwangerschap en de reactie van Nick. Sjors die elke keer hetzelfde loopt te mekkeren. Jack die gaat achter Anita aan, maar moet er wat moeite voor doen, nou boeiend zeg. Oh wacht, de redder in nood is natuurijk het huwelijk tussen Dorothea en Jef.quote:Op donderdag 20 april 2006 21:52 schreef digispeed het volgende:
wat is de serie toch bagger momenteel
wat een domme verhaallijnen, je wordt als kijker gewoon niet serieus genomen, te stompzinnig voor woorden. ik mis GTST van vroeger. Sinds GTST nieuwe stijl vind ik er geen bal meer aan
Al deze verhaallijnen bij elkaar zijn nog minder boeiend dan het verhaallijn van Augusta en de schatquote:Op donderdag 20 april 2006 21:55 schreef pberends het volgende:
[..]
Veel gaan echt nergens over, bij Florien's zwangerschap weet de kijker al dat het nep is, en dus is het niet boeiend. Dat Nina verhaallijntje is erg voorspelbaar en wordt flink uitgemolken, net zoals Charlie's zwangerschap en de reactie van Nick. Sjors die elke keer hetzelfde loopt te mekkeren. Jack die gaat achter Anita aan, maar moet er wat moeite voor doen, nou boeiend zeg. Oh wacht, de redder in nood is natuurijk het huwelijk tussen Dorothea en Jef.
ik hoop stiekem nog dat mijn grote vriendin Martine weer terug keert. maar ach... met de huidige personages heeft ook zij niet veel van doenquote:Op donderdag 20 april 2006 21:56 schreef pberends het volgende:
[..]
Al deze verhaallijnen bij elkaar zijn nog minder boeiend dan het verhaallijn van Augusta en de schat.
Vaste rol. Ik vond d'r nu al een stuk beter dan het meeste dat erin zat bij elkaar.quote:Op donderdag 20 april 2006 21:55 schreef Dizer het volgende:
Is Anita terug voor een vaste rol of tijdelijk?
Als ze Ludo maar met rust laat heb ik er niks op tegen, net zoals Dian nu doet.quote:Op donderdag 20 april 2006 22:04 schreef digispeed het volgende:
[..]
ik hoop stiekem nog dat mijn grote vriendin Martine weer terug keert. maar ach... met de huidige personages heeft ook zij niet veel van doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |