morgen gezond weer opquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:02 schreef Johan_de_With het volgende:
Wat een tuig van de richel, die relschoppers in Frankrijk. Dat ze allemaal gerodney kingd mogen worden.
Toch denk denk ik wel dat dit soort zaken zin hebben, vaak reageren juist de mensen die het aan het denken zet, juist niet, precies om die reden, ik heb die ene over de Joden ook gelezen trouwens, goed topic!quote:Op dinsdag 28 maart 2006 23:53 schreef LXIV het volgende:
Altijd een teleurstelling wanneer een topic, waar je toch je best op doet, wordt afgebrand.
In eerste instantie ging het hier helemaal fout: De eeuwige jood.. Niemand snapte wat ik ermee bereiken wou. Ik was nog even bang voor een ban.
En dít topic heeft nóóit iemand kunnen waarderen: Metafysische oprisping![]()
Het beste schep je nog vermaak voor de massa. Dát gaat er altijd in als zoete koek.
Ik ben meer geeindigd op de MAVO, ik ben begonnen op het IVBO-A. (dat is ook nog een heel verhaal opzich.) Maar hoe bedoel je sectie Nederlands? Je doet alleen modules die met literatuur te maken hebben? Ik ben juist op dit moment bezig met Inleiding in de literatuur, best interessant, maar ook iets dat toch wat verder van me afstaat, en dan heb ik ook nog gepland dat ik het binnen 3 wil doen in m'n overmoedquote:Op dinsdag 28 maart 2006 23:55 schreef LXIV het volgende:
Daar ben ik ook begonnen (MAVO). En studeer op dit moment ook in de sectie cultuurwetenschappen van de OU. (Nederlands).![]()
Je hebt er demonstranten, die duidelijk komen demonstreren en idioten, die duidelijk komen slopen. Zeg nu zelf, welke werkgever van een willekeurige winkel in die straten wil aan zo'n idioot een baan aanbieden?quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:02 schreef Johan_de_With het volgende:
Wat een tuig van de richel, die relschoppers in Frankrijk. Dat ze allemaal gerodney kingd mogen worden.
Als u het mij toestaat, ga ik er een nachtje over slapen. Veel dank in ieder geval voor dit compliment. Op het moment lees ik vooral over een thema dat ik laatst noemde toen we het over Weber en het kapitalisme hadden, namelijk de ontwikkeling van het bankwezen in geisoleerde samenlevingen als Japan. Maar ik heb veel meer vragen dan antwoorden, dus laten we hopen dat iemand die er wat meer bekwaam in is het leest.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:12 schreef LodewijkNapoleon het volgende:
p.s. Johan, open weer eens een topic, deze wereld en dit forum snakt naar reactie van nette doordachte mensen als jij.
dit is slechts afleidingquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:13 schreef MrX1982 het volgende:
Is Frankrijk nog te redden?
De laatste tijd komt het enkel nog slecht in het nieuws.
Voor het grote werk?quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:16 schreef zakjapannertje het volgende:
dit is slechts afleiding
De revolutie begint toch in Frankrijk. Of moet ik mijn geschiedenisboeken verbranden ?quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:13 schreef MrX1982 het volgende:
Is Frankrijk nog te redden?
De laatste tijd komt het enkel nog slecht in het nieuws.
Volgens het NOS journaal waren de relschoppers inderdaad meer de types die ook betrokken waren bij de eerdere rellen en niet zozeer studenten.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Voor het grote werk?
Volgens mij broeit er echt iets zeker in al die verpauperde wijken. Kan me niet voorstellen dat de relschoppers echt studenten zijn maar gewoon dezelfde gasten als die vorig jaar de boel in de fik staken.
Net nu het warmer begint te worden, wacht maar even tot de nachtvorst terug is.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:18 schreef Drugshond het volgende:
[..]
De revolutie begint toch in Frankrijk. Of moet ik mijn geschiedenisboeken verbranden ?
Ja ze zijn wel trendsettend qua revoluties maar of we met een nieuwe Franse revolutie blij moeten zijn. Ik weet het niet hoorquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:18 schreef Drugshond het volgende:
De revolutie begint toch in Frankrijk. Of moet ik mijn geschiedenisboeken verbranden ?
Dat weet ik wel zeker. Ze lijken ook veel op onze vrienden in A'dam en andere grote steden.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Voor het grote werk?
Volgens mij broeit er echt iets zeker in al die verpauperde wijken. Kan me niet voorstellen dat de relschoppers echt studenten zijn maar gewoon dezelfde gasten als die vorig jaar de boel in de fik staken.
Die dragen ook bivakmutsen??quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:21 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Dat weet ik wel zeker. Ze lijken ook veel op onze vrienden in A'dam en andere grote steden.
Opzich is dat nog verontrustender.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:20 schreef Monolith het volgende:
Volgens het NOS journaal waren de relschoppers inderdaad meer de types die ook betrokken waren bij de eerdere rellen en niet zozeer studenten.
het is wel vaker rumoerig geweest in Frankrijk, daar heb je niet een poldermodel zoals hier dus is onvrede aldaar algauw relletjes, massale stakingen ed. omdat ze daar minder geneigd zijn te overleggen/water in de wijn te doen, het schrikt denk ik zo wel de buitenlandse bedrijven af met dit imago, het is dat Frankrijk op andere gebieden zoals scholing hooggekwalificeerde mensen kent dat het economisch klimaat daar een beetje redtquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Voor het grote werk?
Volgens mij broeit er echt iets zeker in al die verpauperde wijken. Kan me niet voorstellen dat de relschoppers echt studenten zijn maar gewoon dezelfde gasten als die vorig jaar de boel in de fik staken.
Dat Fransen bij het minste of geringste staken was me wel duidelijk. Ze staken volgens mij vaker wel niet nietquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:26 schreef zakjapannertje het volgende:
het is wel vaker rumoerig geweest in Frankrijk, daar heb je niet een poldermodel zoals hier dus is onvrede aldaar algauw relletjes, massale stakingen ed. omdat ze daar minder geneigd zijn te overleggen/water in de wijn te doen, het schrikt denk ik zo wel de buitenlandse bedrijven af met dit imago, het is dat Frankrijk op andere gebieden zoals scholing hooggekwalificeerde mensen kent dat het economisch klimaat daar een beetje redt
Och het Pateur instituut b.v. is een van de beste in Europa. Qua onderwijs doen ze het echt wel goed hoor. daar doet een onderzoekje van een brit niks aan afquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:28 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Dat Fransen bij het minste of geringste staken was me wel duidelijk. Ze staken volgens mij vaker wel niet niet.
Die hooggekwalificeerde mensen valt ook tegen als je recent onderzoek moet geloven over het IQ in Europa.
Het geeft wel een indicatie en ik verbaas me er eerlijk gezegd ook niet overquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:31 schreef du_ke het volgende:
Och het Pateur instituut b.v. is een van de beste in Europa. Qua onderwijs doen ze het echt wel goed hoor. daar doet een onderzoekje van een brit niks aan af.
l'ecole polytechnique was ook het enige topinstituut tussen de Amerikaanse en Britse instituten in de ranglijst van Times een tijdje terug als ik me niet vergis.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:31 schreef du_ke het volgende:
[..]
Och het Pateur instituut b.v. is een van de beste in Europa. Qua onderwijs doen ze het echt wel goed hoor. daar doet een onderzoekje van een brit niks aan af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |