Offtopic: gekocht ;-)quote:Op dinsdag 28 maart 2006 23:34 schreef SuN-CRuSHeR het volgende:
Offtopic: hoe kom je aan die bolides dan?
PICS!!!
Met die Jordan heb ik iets speciaals gedaan , kijk maar op www.f1-foto.nl/album/n&f1/pb3101.htmquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:00 schreef Rool.and.the.Gang het volgende:
Mooi mooi mooi, vooral die R23.
Maar helaas heb ik 't niet opgenomen, en m'n vrienden ook niet.
Op de site staat ook een Jordan F1, niet meer in bezit? Erg vet allemaal, F1 wagens in een garagebox ergens in Rijswijk.
ik schnap. Ik denk dat ik morgen WEST, ziggy en die gasten effe uit het F1 nieuwtjes 2006 deel 4 topic hierheen haal. Grote kans dat één van hun het heeft opgenomen (hoop ik dan maar)quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:42 schreef Gasolinejunkie het volgende:
nope, heb echt hulp nodig.
Bij voorprogramma is Bahrein digitaal gebruikt, ik heb vorig jaar rechten gekocht voor dit speciaalgemaakte circuit en nu hebben die anderen het gebruikt voor die uitzending, not legal duss. ik zoek dat stukje digitaal om ff te reclameren, schnappi
quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:46 schreef Gasolinejunkie het volgende:
zou ik dus echt blij mee zijn.
Als ik nl nog ooit eigen circuit wil laten bouwen en heb die mensen dus nodig. Dan wil ik graag het intellectueel recht bewaken zodat niet iedereen mee aan de wandel gaat , en btw jij weet alles van copright
het is GP4 maar een 10tal mensen hebben voor mij dat circuit gebouwd 2 jaar geleden in 4 dagen. Ik heb voor TV het alleenrecht. De sim die nu in het voorprogramma zit is niet van mij maar die boefjes gebruiken wel mijn speciaal gebouwde circuits.quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:48 schreef Hugster het volgende:
Wat voor sim software is het eigenlijk waar hij mee reed?
Vorige seizoenen draaien ze nog een verbouwde Grand Prix 4.
Vond jij het er beter of minder uitzien t.o.v. vorige seizoenen?quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:48 schreef Hugster het volgende:
Wat voor sim software is het eigenlijk waar hij mee reed?
Vorige seizoenen draaien ze nog een verbouwde Grand Prix 4.
GP4 heeft een lekkerder geluid. Ik vond het er wel ok uitzienquote:Op woensdag 29 maart 2006 00:55 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
Vond jij het er beter of minder uitzien t.o.v. vorige seizoenen?
En realistischer of minder realistisch?
quote:Op woensdag 29 maart 2006 00:58 schreef Gasolinejunkie het volgende:
beter of minder, realistischer of niet.
Ik vindt dat je of: een echte F1 Toyota gebruikt, of het merk vertegenwoordigt op een eigen wijze.
In mijn belevingswereld is het bestickeren van een indycar met toyota stickers een aanfluiting
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |