Beau vond ik wel leuker bij Boulevard,quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:33 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Gelukkig niet. En er is onderzocht hoe t publiek Boulevard ervaart en men vindt Daphne leuker.
Daar krijgt het bij Talpa de tijd niet voorquote:Op zaterdag 8 april 2006 15:50 schreef pberends het volgende:
Ach, het programma moet gewoon nog even op stoom komen.
quote:Gemiddeld 60.000 kijkers voor Entertainment Live
Entertainment Live (Talpa, 18:00) - Met 39.000 kijkers (madl: 1.0%) sloten Evert Santegoeds en Anouk Smulders gisteren de tweede volle uitzendweek van Entertainment Live af. "De eerste afleveringen waren dramatisch slecht. Gemiddeld 60.000 kijkers scoort het programma nu. Zelfs voor Talpa een diepterecord", vertelt Albert Verlinde, presentator van RTL Boulevard in het AD. "Het is een prestigeproject. Dus zal het waarschijnlijk tot de zomer blijven staan. Maar als je ziet dat Talpa met een niets kostend homevideo’s-programma 250.000 kijkers haalt, is dat zakelijk niet te rechtvaardigen.
Evert is een goede schrijvende journalist. De ellende is zijn tv-ambitie. Hij mist uitstraling." Over de vraag waarom hij ineens op tv moet, antwoordde Santegoeds onlangs in Veronica Magazine: "Dat vraagt iedereen, maar ik vind het zó'n rare vraag. Vraag eens aan Albert Verlinde of aan Barend en Van Dorp waarom ze op televisie zijn. Het is weer een enorme versterking van het merk. Ik werk graag aan mijn betrouwbaarheid, en dat kan ik op tv nog beter dan in het blad. En ik vind televisiewerk écht leuk."
Volgens Evert is hij de beste roddeljournalist van Nederland. "Dat ben ik wel. Dat is een kwestie van jarenlange ervaring, ik heb een scherpe pen en ik ben redelijk in staat om de hoofdpersonen te vriend te houden."
Zeg van welquote:Op zaterdag 8 april 2006 19:10 schreef Sidekick het volgende:
Een marktaandeel van 1%.
Dat moet een record zijn voor Talpa.
Ja, raar hèquote:Op zaterdag 8 april 2006 19:16 schreef Sidekick het volgende:
De herhaling trok overigens 5% marktaandeel.
Mensen weten om 1 uur 's nachts de zender beter te vinden dan 6 uur 's avonds.
En dat voor een semi-nieuwsprogramma... das hetzelfde als om 4 uur 's nachts naar het 18u journaal kijken.quote:Op zaterdag 8 april 2006 19:16 schreef Sidekick het volgende:
De herhaling trok overigens 5% marktaandeel.
Mensen weten om 1 uur 's nachts de zender beter te vinden dan 6 uur 's avonds.
=doodsteekquote:Op zondag 9 april 2006 00:28 schreef Haaibaaike het volgende:
Shownieuws bij SBS6 komt gelijk met Entertainment Live !!![]()
Oh, daar vergaat de blijdschap van Santegoedsquote:Op dinsdag 11 april 2006 10:45 schreef Sidekick het volgende:
Flinke stijging is ook deels vanwege het tijdstip. Marktaandeel was nog om te huilen natuurlijk, 1,8% scoorde ze vorige week ook.
Tis ook raar inderdaad, de meesten hebben hun portie wel gehad na RTL Boulevard.quote:Op dinsdag 11 april 2006 11:10 schreef SunChaser het volgende:
En nu zitten ze meer op prime time dan vorige week, dus duurdere ruimte. En na boulevard heb ik geen zin in nóg meer roddel
Ik was het vergeten te kijken.quote:Op dinsdag 11 april 2006 11:20 schreef Copycat het volgende:
Ik heb het gisteren voor het eerst gezien.
En ook voor het laatst.
Wat een bagger.
Klinkt als NSE.quote:Op woensdag 12 april 2006 11:57 schreef Copycat het volgende:
Het is veel te afstandelijk. Het decor is veel te groot, de presentatoren staan veel te ver uit elkaar en er is totaal geen interactie.
Recept for failure...
Anouk is leuk!quote:Op woensdag 12 april 2006 16:22 schreef pberends het volgende:
Die Anouk Smulders heeft nog minder uitstraling dan een gemiddeld belspelmeisje.
Maar de kijkcijfers schieten wel sky high... alhoewel relatief gezien.
Dat was vandaag , ik zag het bij RTL Boulevard.quote:Op donderdag 18 mei 2006 19:37 schreef Svensational het volgende:
Ten derde, dat nieuws over die nipkowschijf, dat is toch al van een hele tijd terug? Of was vandaag pas de uitreiking?
Is het programma nu met vakantie ofzo?quote:Op dinsdag 27 juni 2006 18:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
Vanaf Augustus een uur lang, vanaf 18.00 - 19.00.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |