Geen dank hequote:Op dinsdag 14 november 2006 15:33 schreef JelleS het volgende:
Wat is Amy toch een prachtig nummer, luister op dit moment niks anders.
Haha, ik heb daar ook last van.. de eerste 5 nummers van heartbreaker staan ook constant op repeat.quote:Op dinsdag 14 november 2006 15:33 schreef JelleS het volgende:
Wat is Amy toch een prachtig nummer, luister op dit moment niks anders.
zo..ongeduldig?? De man heeft vorig jaar 3 (!!!!!) albums uitgebracht waarvan 1 dubbel cd! Ik ken geen artiest, behalve die vent die laatst een stuk of 20 platen in een jaar uitbracht...kom gvd niet op zijn naam die dat doet!!quote:Op woensdag 15 november 2006 09:58 schreef pfaf het volgende:
Moet hij niet eens met een nieuw album komen?
Lees eens tussen de regels door, of pak de ondertoon.quote:Op woensdag 15 november 2006 10:35 schreef ForrestX het volgende:
[..]
zo..ongeduldig?? De man heeft vorig jaar 3 (!!!!!) albums uitgebracht waarvan 1 dubbel cd! Ik ken geen artiest, behalve die vent die laatst een stuk of 20 platen in een jaar uitbracht...kom gvd niet op zijn naam die dat doet!!
I did..alleen jij geeft zo mooi voor...die moest ingekopt wordenquote:Op woensdag 15 november 2006 10:37 schreef pfaf het volgende:
[..]
Lees eens tussen de regels door, of pak de ondertoon.
Daar heb je gelijk in.. maar de manier waarop hij nu op het podium staat zul je over 10 jaar ook wel niet meer zien.quote:Op woensdag 15 november 2006 14:03 schreef ForrestX het volgende:
In tegenstelling tot Sgt.-Prep.denk ik niet dat er nog een plaat komt zoals Heartbreaker. Ik denk dat er op Heartbreaker een compleet andere Ryan Adams te horen is dan de persoon die je nu op het podium ziet…andere emoties, ervaringen, belevingen en ik denk dat dat juist de dingen zijn die Heartbreaker tot de plaat hebben gemaakt die het is geworden...puur, ingetogen, soms brutaal...rauw…eenzaam…
Ik zeg niet dat er geen goeie plaat meer komt…maar wel dat Heartbreaker niet overtroffen gaat worden.
Daarbij komt dat Heartbreaker altijd al 1-0 voor staat op een toekomstige plaat. Een neiuwe plaat moet dus eigenlijk beter zijn dat zijn voorgangers wil deze dezelfde beleving bij de luisteraars krijgen als Heartbreaker…snappie?
Ik had het al gezien idd, tóf!quote:Op vrijdag 6 april 2007 15:56 schreef ratpack het volgende:
Even "kicken"
Omstreeks 3 juni 2007 in de winkel: Easy Tiger. De tracklisting (in no particular order) is als volgt:
Goodnight Rose
Everybody Knows
The Sun Also Sets
Halloween Head
Off Broadway [key track]
Two Hearts [key track]
Tears of Gold
These Girls
Two
I Taught Myself How to Grow Old
Oh My God, Whatever, Etc.
Rip Off
Pearls on a String
quote:Op vrijdag 6 april 2007 15:56 schreef ratpack het volgende:
Even "kicken"
Omstreeks 3 juni 2007 in de winkel: Easy Tiger. De tracklisting (in no particular order) is als volgt:
Goodnight Rose
Everybody Knows
The Sun Also Sets
Halloween Head
Off Broadway [key track]
Two Hearts [key track]
Tears of Gold
These Girls
Two
I Taught Myself How to Grow Old
Oh My God, Whatever, Etc.
Rip Off
Pearls on a String
Weet het niet, weet ook niet hoe groot de invloed van The Cardinals is op deze plaat.. Ze staan niet op de cover iig.quote:Op vrijdag 6 april 2007 16:43 schreef -Dries- het volgende:
Top! Dat album gaat verder in de stijl van Cold Roses en Jacksonville City Nights? Hopelijk wel.
Wat een heerlijke cover.quote:Op zaterdag 7 april 2007 13:48 schreef JH87 het volgende:
[..]
[afbeelding]
[..]
Weet het niet, weet ook niet hoe groot de invloed van The Cardinals is op deze plaat.. Ze staan niet op de cover iig.
Een aantal nummers die erop staan waren live behoorlijk cold roses achtigquote:Op vrijdag 6 april 2007 16:43 schreef -Dries- het volgende:
Top! Dat album gaat verder in de stijl van Cold Roses en Jacksonville City Nights? Hopelijk wel.
OA Goodnight Rose, dat ie heel veel tijdens de laatste tour heeft gespeeld. Mooi nummer!quote:Op zondag 8 april 2007 22:47 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
[..]
Een aantal nummers die erop staan waren live behoorlijk cold roses achtig
quote:Op zondag 8 april 2007 22:47 schreef Sergeant_Prepper het volgende:
[..]
Een aantal nummers die erop staan waren live behoorlijk cold roses achtig
Mmm, waar haal je die vandaan. Mij was nog geen cover-art bekend. Insiders (?) mompelen overigens het volgende over het album, wat daarvan ook wezen mag:quote:Op zaterdag 7 april 2007 13:48 schreef JH87 het volgende:
<knip plaatje>
Weet het niet, weet ook niet hoe groot de invloed van The Cardinals is op deze plaat.. Ze staan niet op de cover iig.
bron: nu.nlquote:Ryan Adams brengt box uit
Als er iemand niet om inspiratie verlegen zit, is het Ryan Adams wel. De singer/songwriter beschikt over zodanig veel energie dat hij met gemak meerdere albums per jaar maakt. En zelfs dan blijft er nog veel op de plank liggen.
Om een inhaalslag te maken verschijnt daarom later dit jaar een box met daarin materiaal dat hij nooit eerder uitbracht.
Naast heel live-nummers zal de collectie ook de albums 48 Hours, The Suicide Handbook en Bedhead bevatten. Al deze platen waren allemaal al helemaal af, maar aangezien de platenmaatschappij al meerdere cd’s van Adams uitbrengt zijn deze blijven liggen.
Regulier
De muziek op de box is trouwens allemaal regulier Ryan Adams-materiaal zoals de fans van hem gewend zijn en zal dus geen nummers bevatten van de albums die hij voor de grap op zijn website heeft geplaatst. Hierop is de zanger onder meerdere schuilnamen onder andere als rapper te horen.
Gedichten
Wel zullen er op de box enkele nummers staan die de zanger opnam voor het album Easy Tiger, maar deze plaat niet hebben gehaald. Easy Tiger zal aan het einde van deze maand moet verschijnen.
Volgens Adams zal Easy Tiger anders klinken dan wat we van hem gewend zijn. In een interview verklaarde hij dat het een verzameling gedichten is, die ondanks dat hij ze zelf heeft geschreven niet aanvoelen als de zijne.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |