bron: arrowrockfestival.nlquote:Al weken doen geruchten de ronde en vandaag kunnen we eindelijk bevestigen dat Pink Floyd's mede-oprichter en songschrijver Roger Waters écht naar het Arrow Rock Festival komt. Op zaterdag 10 juni vindt er een extra festivaldag plaats met onder andere een drie uur(!) durende liveshow van Roger Waters. Hij presenteert allereerst de bekendste nummers van Pink Floyd, waarna hij na een korte pauze het gehele album 'The Dark Side of the Moon Live' ten gehore zal brengen. Dit alles met een quadrofonisch geluidssysteem en gigantische videoschermen. De voorverkoop van deze extra festivaldag van het Arrow Rock Festival begint aanstaande zaterdag 4 maart. Ook zijn er vanaf zaterdag 4 maart nieuwe Combitickets en losse campingkaarten te koop.
Naast Roger Waters maken ook andere artiesten acte de présence op de extra festivaldag op zaterdag 10 juni in Lichtenvoorde. We zullen zo snel mogelijk bekend maken welke dat zijn! Op vrijdag 9 juni kan het met de line-up in ieder geval helemaal niet meer stuk. Deep Purple, Status Quo, Whitesnake, Journey, George Thorogood & The Destroyers, Ted Nugent, Uriah Heep en John Waite beklimmen dan het podium.
Met de komst van Roger Waters en daarmee de extra festivaldag komt er een vervangend Arrow Rock Combiticket (mét toegang tot de Pré Party op donderdagavond 8 juni; let op: géén toegang tot de camping) en er komen twee tickets bij: de Dagkaart Zaterdag en een losse campingkaart. Mensen die vóór woensdag 1 maart een Dagkaart Vrijdag (toen genaamd Festivalticket) of een Combiticket gekocht hebben, kijken bij Ticket Informatie voor meer informatie over het evt. inwisselen van deze tickets.
Als ik de prijzen voor de Eagles zag... meer dan 80 á 90 euro.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 20:03 schreef Djaser het volgende:
Ik wil de zaterdag wel voor Roger Waters, maar die prijzen zeg...
was ook meer bedoeld voor de andere bandsquote:Op dinsdag 21 maart 2006 19:49 schreef DPXMT het volgende:
ik zou porcupine tree nou niet echt rollatorrock noemen... zo oud zijn die namelijk niet![]()
Onzin natuurlijk. Arrow kost 64 euro voor 1 dag, Lowlands het dubbele voor 3 dagen inclusief camping. Niet dat dat niet duur is, maar zeggen dat dit meevalt als je het vergelijkt met Lowlands...quote:Op dinsdag 21 maart 2006 21:30 schreef Slappy het volgende:
Deep Purple en Whitesnake![]()
![]()
Die prijzen vind ik nog meevallen als je ziet hoe duur Lowlands isWaar veel bagger troep bij zit
![]()
Ga op zoek via het wwwquote:Op vrijdag 24 maart 2006 19:10 schreef highway101 het volgende:
Interessant. Ik ga die 10e Juni. Porcupine Tree moet net zoiets zijn als Pink Floyd? Behalve Def Leppard heb ik nog nooit van die namen gehoord :$
Verbazingwekkend, de site van Arrow Rock festival bevestigde ze ook al enkele dagen terug.quote:Op maandag 27 maart 2006 03:50 schreef ummagumma het volgende:
Volgens progrockforum.nl is Queensrÿche toegevoegd aan de line-up van Zaterdag 10 Juni.
bron
Als het goed is gaat een vriend van mij morgen of overmorgen kaartjes halen. En dan ga ik EINDELIJK naar een festival. Wat vet.quote:Wegens persoonlijke omstandigheden zal Frank Marino helaas niet afreizen naar Lichtenvoorde. Maar niet getreurd; Blackfoot zal hem waardig vervangen op het Arrow Rock Festival!
Recordings is geen best-off, maar een compilatie van B-kanten en dergelijken. Niet echt representatief dus. Stars Die geeft wel een goede indruk van de pre-Stupid Dream Porcupine Tree. Deze is vorig jaar nog ge-reissued en nog volop te verkrijgen.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 20:26 schreef ummagumma het volgende:
Ik zou dan beginnen met Recordings en Stars Die, bijde zijn best off compilatie's. Ik weet trouwens niet of deze nog via de normale cdzaak te verkrijgen zijn, zijn gelimiteerde oplage's.
OPENBAAR VERVOER:quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:20 schreef Djaser het volgende:
Weet iemand of het festival een beetje te bereiken is via het openbaar vervoer? Waar het terrein de Schans ligt (behalve in Lichtenvoorde), of er bussen rijden vanaf het station, en of het eventueel te lopen is wordt me via de site niet echt duidelijk.
quote:Op maandag 20 maart 2006 13:01 schreef ummagumma het volgende:
Als het aan mij zou liggen zou de zaterdag alleen Roger Waters en Porcupine Tree te zien zijn![]()
Ja leuk maar dat dit zegt helemaal niks over waar je heen moet als je op het station aangekomen bent, dat er af en toe wel eens een trein rijd weet ik ook welquote:Op zaterdag 6 mei 2006 10:14 schreef highway101 het volgende:
[..]
OPENBAAR VERVOER:
Station Lichtenvoorde – Groenlo is je eindbestemming als je naar het Arrow Rock Festival wilt. Van waaruit je ook vertrekt, station Lichtenvoorde – Groenlo is alleen te bereiken via Zutphen. Vanuit Zutphen vertrekt er elk half uur een stoptrein richting Winterswijk, die stopt in Lichtenvoorde – Groenlo. De reistijd van Zutphen naar Lichtenvoorde – Groenlo is 25 minuten. De totale reistijd vanuit Amsterdam is ongeveer 2 uur, met 2 of 3 overstappen. De laatste trein vanuit Zutphen naar Lichtenvoorde – Groenlo vertrekt om middernacht. De eerste trein terug naar Zutphen gaat om 8 uur ’s ochtends (in het weekend).
Das erg jammer. Ik ken hun eerste album en die is fuckin' briljant.quote:Op woensdag 10 mei 2006 15:20 schreef highway101 het volgende:
Starsailor is gecanceled.
Nee, alleen een half concert in la France.quote:Op woensdag 10 mei 2006 20:36 schreef BeRightBack het volgende:
Geen Nick Mason?
zeg dat nou niet te hard want pas zijn toch ook Hyde Park en Highclere Castle toegevoegdquote:Op woensdag 10 mei 2006 20:50 schreef highway101 het volgende:
[..]
Nee, alleen een half concert in la France.
Nee dat vroeg ik me ook al af (zie vorige pagina), maar vrees niet ik ga nog maar eens een mailtje sturen en zal het antwoord hier posten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:13 schreef kriele het volgende:
Weet iemand ook of er bussen rijden vanaf het station Lichtevoorde-Groenloo naar het festivalterrein?
Gaaf, ik kan niet wachten om met 4 tassen die fijne wandeling te makenquote:Op woensdag 7 juni 2006 20:21 schreef highway101 het volgende:
Volgens mij is het ongeveer 4km lopen vanaf het station.
Hier ook een gevulde portomonee (erg belangrijk denk ik) en een goed humeur......quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:53 schreef kriele het volgende:
Het komt langzaam dichterbij!De tas is gepakt, het bier staat koud, de portemonnee is gevuld en het weer is helemaal goed!
Dat komt helemaal goed![]()
Ik neem aan dat de aanvangstijden op de site nog kloppen ..quote:Op donderdag 8 juni 2006 22:35 schreef Chup het volgende:
weet iemand wat de tijd betekend op het kaartje?
Wij hebben 4kaartjes maar op 2kaartjes staat 14:30 en op de kaartjes die we later binnen kregen staat weer 14:00.
|
Roger Waters![]()
Heb je die nog steeds? Ik heb hier mogelijk iemand die je er van af kan helpen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 13:24 schreef Evertje het volgende:
Ik heb nog drie zaterdagkaarten over tegen kostprijs, iemand interesse?
Ik heb ze nog wel, maar hoe gaan we dat dan regelen hahaquote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:22 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Heb je die nog steeds? Ik heb hier mogelijk iemand die je er van af kan helpen.
En bedanktquote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:52 schreef highway101 het volgende:
Je kan ook nog kaarten kopen aan de kassa.
Briljant, geniaal, zijn hier wel bewoordingen voor uitgevonden?quote:Op zondag 11 juni 2006 13:10 schreef LintuxCx het volgende:
Inderdaad, geniaal. Enige minpuntje voor mij was dat het uiteindelijk toch geen drie uur duurde.
No problem, ben ze nog kwijtgeraaktquote:Op zondag 11 juni 2006 13:34 schreef LintuxCx het volgende:
Ohja, en sorry, de persoon die misschien kaartjes van je wilde overnemen had er uiteindelijk geen tijd voor. Wilde het nog melden, maar niet aan toe gekomen. Die persoon in kwestie baalt iig stevig nu.
mijn moeder vond het overigens ook kinderachtig dat de dop van meegebrachte flesjes eraf werd gedraaid, maar zelf vind ik dat wel begrijpelijk. Zij moeten nu eenmaal ook winst maken...quote:Op zondag 11 juni 2006 14:28 schreef highway101 het volgende:
Schandalig hoe duur drank en eten altijd zijn op zulke festivals.
Bussen waren er wel hoor. Maar volgens mij kwamen ze er precies net aan toen ik op het station was. Ze kostten alleen drie euro, dus ik heb gewoon even een wandeling gemaakt, zo ver was 't niet.quote:Op zondag 11 juni 2006 14:25 schreef Djaser het volgende:
De organisatie van het festival was brak. Geen bussen van en naar het station, nergens iets aangegeven, en dan ook nog eens maar een tent voor campingbandjes.
Dat er geen bussen reden, was bewust gedaan. De vorige jaren werd er namelijk nauwlijks gebruik gemaakt van de pendelbussen die Arrow ter beschikking stelde. Maar er gingen verder wel normale bussen die dicht bij het terrein stopten.quote:Op zondag 11 juni 2006 14:25 schreef Djaser het volgende:
De organisatie van het festival was brak. Geen bussen van en naar het station, nergens iets aangegeven, en dan ook nog eens maar een tent voor campingbandjes.
Prima setje gespeeld. Veel van Operation Mindcrime 1. Geluid was dik in orde, net als de band. De zaal was vrij redelijk gevuld, maar ik ben niet tot het einde gebleven. Dus ik weet niet hoe het toen was.quote:Op zondag 11 juni 2006 16:17 schreef highway101 het volgende:
Hoe was Queensryche? Ik ging meteen een goed plaatsje veroveren voor Roger Waters. (en dat was nodig ook).
Hoeveel bezoekers zijn er nou geweest?
wat?quote:Op zondag 11 juni 2006 20:16 schreef kriele het volgende:
Roger Waters wordt door veel mensen zo'n beetje verafgod, maar ik vond het tamelijk tam en bedeest. Dat zal ongetwijfeld met de songkeuzes te maken hebben. Erg veel ballads en naar mijn mening te weinig uptempo songs.
Aha.quote:Op zondag 11 juni 2006 16:52 schreef Kipman het volgende:
[..]
Dat er geen bussen reden, was bewust gedaan. De vorige jaren werd er namelijk nauwlijks gebruik gemaakt van de pendelbussen die Arrow ter beschikking stelde. Maar er gingen verder wel normale bussen die dicht bij het terrein stopten.
Ja zelfs op het podium!quote:Op zondag 11 juni 2006 20:16 schreef kriele het volgende:
Roger Waters wordt door veel mensen zo'n beetje verafgod,
Hoe duur was een biertje dan?quote:Op zondag 11 juni 2006 14:28 schreef highway101 het volgende:
Schandalig hoe duur drank en eten altijd zijn op zulke festivals.
Ik denk dat er gewoon weinig mensen met het openbaar vervoer komen. De veertig-plussers wzren immers oververtegenwoordigdquote:Op zondag 11 juni 2006 20:35 schreef Djaser het volgende:
[..]
Aha.
Was het totaal ontbreken van informatie op de site en op het station zelf ook bewust gedaan? En lag daar ook een achterliggende gedachte aan ten grondslag?
Wij stonden met een man of dertig op het station ons af te vragen waar we nu eigenlijk heen moesten en vanochtend idem. Raar dat er geen gebruik van die bussen werd gemaakt de vorige jaren.
Van de officiële site.quote:Queensryche was arrested today at the Amsterdam airport today for smuggling illegal firearms! Details are a bit sketchy at the moment, but word just came in moments ago from Geoff Tate. More info as it becomes available... stay tuned!
Redelijk, ik vond er niks aanquote:Op zondag 11 juni 2006 23:39 schreef Prep2Fight het volgende:
Hoe was Ray Davies?
Hehe, hij wordt gezien als één van de beste zangers in de rock en metal, dus ik denk dat men wel aardig pissig zou zijn als hij niet zou zingen. Hij speelt niet eens gitaar, dus dan zou het ehelemaal een saaie bedoeling zijnquote:Op maandag 12 juni 2006 11:13 schreef Eye_of_god het volgende:
Op de achtergrond hoorde we dan al DIO in de tent spelen. Da's niks. Hij kan een mooi partijtje gitaar spelen, dat wel, maar er moet niet bij gezongen worden.
Laat ik Dio en Queensryche nu wel goed vinden. Zeg er ff bij dat jij het niks vind.quote:Op maandag 12 juni 2006 11:13 schreef Eye_of_god het volgende:
Ik vond het begin van het concert met Riverside, Porcupine Tree en Pavlov's Dog uitstekend.
Overigens ben ik het eens met een van de eerdere posters dat PT beter in de tent had kunnen staan.
De zanger van PD had geen versterker nodig. Goh, wat een geweldig geluid bracht die voort.
Van de weeromstuit heb ik hun 4 albums (waarvan eigenlijk de eerste 2 er maar toe doen) gedownload. In de dertig jaar die er tussen het uitbrengen van de albums en dit optreden zitten, is zijn stem alleen maar beter geworden.
Vanaf Ray Davies werd het minder. Hij begon een kwartier te laat. Zijn set begon matig en pas met zijn bekendere songs begon het wat te leven.
Op de achtergrond hoorde we dan al DIO in de tent spelen. Da's niks. Hij kan een mooi partijtje gitaar spelen, dat wel, maar er moet niet bij gezongen worden.
DIO, Def Leppard en Queensryche waren kut.
Roger Waters was idd geweldig. Een prettige songkeuze en hij was goed bij stem. Helaas na de pauze even een basgitaar die even niet goed meewerkte. Hij eindigde overigens niet met Sheep, maar met Comfortably Numb.
Roger liet wel weer zien waar hij qua politiek voor staat.
Wat was er mis met Dio? Vind je zijn muziek niet gewoon kut?quote:Op maandag 12 juni 2006 11:13 schreef Eye_of_god het volgende:
DIO, Def Leppard en Queensryche waren kut.
quote:372 Teletekst ma 12 jun
************************* INDEX 30O
VARA HITTEKST 2/6 372
*************************************
` In de toekomst zullen er vaker
concerten worden gegeven in het PSV-
stadion.Dat heeft directeur Rob Ribbers
laten weten.Afgelopen weekend trokken
drie concerten van Guus Meeuwis in
totaal 105.000 bezoekers.
` Nick Mason is ervan overtuigd dat hij
met Roger Waters en David Gilmour nog
een keer zal toeren onder de naam Pink
Floyd.De drummer van de uiteengevallen
band werkte recent nog met beide
muzikanten,en zegt dat de lucht tussen
de twee geklaard zal worden.Afgelopen
weekend speeld Gilmour op het Arrow
Rockfestival nog het complete Pink
Floyd-album Dark side of the moon.
omg..dat is wel heel erg fout zegquote:Op maandag 12 juni 2006 17:45 schreef Toffe_Ellende het volgende:
wat een idioten bij Varahittekst:
[..]
Ja, ik vond het al zo gezellig drukquote:Op woensdag 14 juni 2006 00:12 schreef highway101 het volgende:
50.000 bezoekers waren er zaterdagavond.
Achja.....het was de afsluiter van het festival en voor mij ook moosiste stukje muziek...quote:Op vrijdag 16 juni 2006 13:51 schreef Kipman het volgende:
Bah, jammer dat er alleen maar over Roger Waters wordt gepraat. Zoveel geweldige en legendarische bands op één festival, maar Roger is blijkbaar belangrijker.
'ja'quote:Op vrijdag 16 juni 2006 13:51 schreef Kipman het volgende:
Bah, jammer dat er alleen maar over Roger Waters wordt gepraat. Zoveel geweldige en legendarische bands op één festival, maar Roger is blijkbaar belangrijker.
Op Arrow Rock duurde de show van Roger Waters dus geen drie uur.quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:52 schreef kwintenstraler het volgende:
Voor mensen die nog wat geld over hebben ...
Na het betoverende optreden van Roger Waters op het Arrow Rock Festival, komt deze grootheid op vrijdag 7 juli a.s. terug voor een show in de Rotterdamse Ahoy'. En net als in Lichtenvoorde brengt Pink Floyd's creatieve genie Roger Waters ook in Rotterdam een drie uur durende live-set ten gehore, met als klap op de voorpijl een integrale uitvoering van The Dark Side of The Moon. De voorverkoop voor de show van Roger Waters begint aanstaande zaterdag 24 juni.
Al duurde die pauze helemaal niet lang, volgens mij.quote:Op zaterdag 24 juni 2006 17:07 schreef Eye_of_god het volgende:
Op Arrow Rock duurde de show van Roger Waters dus geen drie uur.
Om half tien begon die, ietsje na twaalven was hij klaar. Dus zeg 2,5 uur en daar moet nog de pauze vanaf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |