Nee dat vroeg ik me ook al af (zie vorige pagina), maar vrees niet ik ga nog maar eens een mailtje sturen en zal het antwoord hier posten.quote:Op woensdag 7 juni 2006 17:13 schreef kriele het volgende:
Weet iemand ook of er bussen rijden vanaf het station Lichtevoorde-Groenloo naar het festivalterrein?
Gaaf, ik kan niet wachten om met 4 tassen die fijne wandeling te makenquote:Op woensdag 7 juni 2006 20:21 schreef highway101 het volgende:
Volgens mij is het ongeveer 4km lopen vanaf het station.
Hier ook een gevulde portomonee (erg belangrijk denk ik) en een goed humeur......quote:Op donderdag 8 juni 2006 12:53 schreef kriele het volgende:
Het komt langzaam dichterbij!De tas is gepakt, het bier staat koud, de portemonnee is gevuld en het weer is helemaal goed!
Dat komt helemaal goed![]()
Ik neem aan dat de aanvangstijden op de site nog kloppen ..quote:Op donderdag 8 juni 2006 22:35 schreef Chup het volgende:
weet iemand wat de tijd betekend op het kaartje?
Wij hebben 4kaartjes maar op 2kaartjes staat 14:30 en op de kaartjes die we later binnen kregen staat weer 14:00.
|
Roger Waters![]()
Heb je die nog steeds? Ik heb hier mogelijk iemand die je er van af kan helpen.quote:Op woensdag 7 juni 2006 13:24 schreef Evertje het volgende:
Ik heb nog drie zaterdagkaarten over tegen kostprijs, iemand interesse?
Ik heb ze nog wel, maar hoe gaan we dat dan regelen hahaquote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:22 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Heb je die nog steeds? Ik heb hier mogelijk iemand die je er van af kan helpen.
En bedanktquote:Op vrijdag 9 juni 2006 13:52 schreef highway101 het volgende:
Je kan ook nog kaarten kopen aan de kassa.
Briljant, geniaal, zijn hier wel bewoordingen voor uitgevonden?quote:Op zondag 11 juni 2006 13:10 schreef LintuxCx het volgende:
Inderdaad, geniaal. Enige minpuntje voor mij was dat het uiteindelijk toch geen drie uur duurde.
No problem, ben ze nog kwijtgeraaktquote:Op zondag 11 juni 2006 13:34 schreef LintuxCx het volgende:
Ohja, en sorry, de persoon die misschien kaartjes van je wilde overnemen had er uiteindelijk geen tijd voor. Wilde het nog melden, maar niet aan toe gekomen. Die persoon in kwestie baalt iig stevig nu.
mijn moeder vond het overigens ook kinderachtig dat de dop van meegebrachte flesjes eraf werd gedraaid, maar zelf vind ik dat wel begrijpelijk. Zij moeten nu eenmaal ook winst maken...quote:Op zondag 11 juni 2006 14:28 schreef highway101 het volgende:
Schandalig hoe duur drank en eten altijd zijn op zulke festivals.
Bussen waren er wel hoor. Maar volgens mij kwamen ze er precies net aan toen ik op het station was. Ze kostten alleen drie euro, dus ik heb gewoon even een wandeling gemaakt, zo ver was 't niet.quote:Op zondag 11 juni 2006 14:25 schreef Djaser het volgende:
De organisatie van het festival was brak. Geen bussen van en naar het station, nergens iets aangegeven, en dan ook nog eens maar een tent voor campingbandjes.
Dat er geen bussen reden, was bewust gedaan. De vorige jaren werd er namelijk nauwlijks gebruik gemaakt van de pendelbussen die Arrow ter beschikking stelde. Maar er gingen verder wel normale bussen die dicht bij het terrein stopten.quote:Op zondag 11 juni 2006 14:25 schreef Djaser het volgende:
De organisatie van het festival was brak. Geen bussen van en naar het station, nergens iets aangegeven, en dan ook nog eens maar een tent voor campingbandjes.
Prima setje gespeeld. Veel van Operation Mindcrime 1. Geluid was dik in orde, net als de band. De zaal was vrij redelijk gevuld, maar ik ben niet tot het einde gebleven. Dus ik weet niet hoe het toen was.quote:Op zondag 11 juni 2006 16:17 schreef highway101 het volgende:
Hoe was Queensryche? Ik ging meteen een goed plaatsje veroveren voor Roger Waters. (en dat was nodig ook).
Hoeveel bezoekers zijn er nou geweest?
wat?quote:Op zondag 11 juni 2006 20:16 schreef kriele het volgende:
Roger Waters wordt door veel mensen zo'n beetje verafgod, maar ik vond het tamelijk tam en bedeest. Dat zal ongetwijfeld met de songkeuzes te maken hebben. Erg veel ballads en naar mijn mening te weinig uptempo songs.
Aha.quote:Op zondag 11 juni 2006 16:52 schreef Kipman het volgende:
[..]
Dat er geen bussen reden, was bewust gedaan. De vorige jaren werd er namelijk nauwlijks gebruik gemaakt van de pendelbussen die Arrow ter beschikking stelde. Maar er gingen verder wel normale bussen die dicht bij het terrein stopten.
Ja zelfs op het podium!quote:Op zondag 11 juni 2006 20:16 schreef kriele het volgende:
Roger Waters wordt door veel mensen zo'n beetje verafgod,
Hoe duur was een biertje dan?quote:Op zondag 11 juni 2006 14:28 schreef highway101 het volgende:
Schandalig hoe duur drank en eten altijd zijn op zulke festivals.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |