Ik geloof niet dat ik de behoefte heb om hier helemaal op in te gaan. Ik wil alleen wel even kwijt dat ik dat wijzende vingertje en die suggestieve vraagstelling die je er af en toe ingooid, nou niet de meest constructieve manier van werken vind.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:00 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Als je even terugleest dan zou je kunnen zien dat ik hiermee reageer op de valse beschuldigingen van Jag en douwe dat ik veel minder ben gaan posten. Zij hechten daar namelijk wel erg veel waarde aan.
Het lijkt mij bovendien zeer onwaarschijnlijk dat IK 400 posts in één HTL heb gemaakt
[..]
Zie o.a. laatste post van het vorige FB topic en de rest ervan. Helaas wordt er maar weinig constructief gereageerd. De dingen die YPPY heeft aangedragen worden meegenomen.
[..]
Je wil elke dag een verantwoordingslijstje? Wil je me ook nog cijfers gaan geven? En een sticker als het heel goed gaat
[..]
Denk je nou werkelijk dat dat niet gebeurt..![]()
[..]
Dat heb IK nooit beweerd; dat zijn de insinuaties van Douwe en Jag![]()
Conclusie: Het is jammer dat je niet gelooft in onze intenties om dit subforum te verbeteren voor iedereen![]()
Ik denk dat je een hele goede moderator kunt zijn, maar je moet je wel open stellen voor kritiek en neit gelijk zo in de verdediging schieten omdat je denkt dat iedereen je aanvalt.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:06 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Het jammere is natuurlijk dat telkens dezelfde iemanden over hetzelfde beginnen, ook nadat is aangegeven dat hun argumenten gehoord zijn. Dat er om bepaalde redenen niets mee wordt gedaan, is voor hun blijkbaar een reden om hier een strijd tegen alles en iedereen te voeren totdat ze hun zin krijgen.
Niet persé. Veel van de huidige 'vaste kern' zijn geen oldbies, zoals Jag en Douwe. Sommige mensen blijven hier hangen, anderen fladderen weer verder. Dat die eerste groep het hier naar z'n zin heeft en blijf hebben vind ik inderdaad erg belangrijk. Als die mensen het vrijwel collectief niet eens zijn met wat er nu gebeurd, zou ik me als modje toch eens stevig achter de oren krabben - ondanks de cijfertjes.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:05 schreef DutchTrain het volgende:
En jij hebt liever een kliekje van oldbies?
Ik heb helemaal geen zin hier nog op in te gaan. Dit soort kwalificaties, de zogenaamd superieure houding, het belerende toonjte... ik ben het spuugzat. Op dit niveau wens ik niet te communiceren.quote:Kom eens met wat meer argumenten dan deze nietszeggende, sfeerverpestende en toonzettende oneliners, want hier help je niemand mee
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 17:36 schreef k_man het volgende:
Ik heb helemaal geen zin hier nog op in te gaan. Dit soort kwalificaties, de zogenaamd superieure houding, het belerende toonjte... ik ben het spuugzat. Op dit niveau wens ik niet te communiceren.
Wat probeer je nou eigenlijk te bereiken met het continu op deze manier benaderen van de mensen die - onderbouwd of niet - kritiek hebben?
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:42 schreef Liejannuh het volgende:
Mensen die hier al heel lang rondhangen hebben dus duidelijk iets met het forum en willen er graag wat moois van maken. Kritiek die ze leveren, leveren ze echt niet om de huidige mods af te zeiken, maar omdat ze zich verbonden voelen met Travel en omdat ze het leuk willen houden.
quote:Op dinsdag 21 maart 2006 16:42 schreef Liejannuh het volgende:
Ik geloof niet dat ik de behoefte heb om hier helemaal op in te gaan. Ik wil alleen wel even kwijt dat ik dat wijzende vingertje en die suggestieve vraagstelling die je er af en toe ingooid, nou niet de meest constructieve manier van werken vind.
Een valse beschuldiging.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 15:00 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Als je even terugleest dan zou je kunnen zien dat ik hiermee reageer op de valse beschuldigingen van Jag en douwe dat ik veel minder ben gaan posten. Zij hechten daar namelijk wel erg veel waarde aan.
Het lijkt mij bovendien zeer onwaarschijnlijk dat IK 400 posts in één HTL heb gemaakt
Goeie actie. Ik hoop dat iedereen zich daar kan beperken tot 1 post zonder verdere discussie. Ik zal daar dan ook maar niet reageren. Dan kunnen we hier verder gaan met de vragen die ik jullie een paar weken terug al wilde stellen:quote:Op dinsdag 21 maart 2006 22:57 schreef k_man het volgende:
Een TRV Moderatie Evaluatie Topic valt bij de andere users misschien wat meer op dan hier.
quote:mij zie je niet in Spanje tussen de hoeren (sorry voor het woord, maar zo veranderen meisjes in hun vakantie) en zuipers en vechters
In een topic over jongerenvakantiesquote:alle paupers bij elkaar, scheel weer, komen ze tenminste niet op de leuke plaatsen.
In 'buideltas gezocht'quote:Een buideltas meenemen is hetzelfde als met dikke letters "toerist" op je voorhoofd zetten.
In wat neem jij allemaal mee?quote:Het lijkt wel een 'wie kan zo min mogelijk meenemen voor een weekendje weg'-topic. Blijkbaar voelt iedereen die meer dan een onderbroek en een tandeborstel meeneemt zich genoodzaakt om dat dan te verdedigen?
En cijfermatig is het ook interessant als je kijkt naar het verschil in topic over liften en kamperen, topics over Zuid Amerika en landen in Europa. Veel Europese landen hebben niet eens een centraal topic.quote:Mwah... als ik af en toe mensen hoor praten over hun vakantie op Bali (heel mooi hoor, daar niet van) die dan net doen alsof ze iets cultureels hebben gedaan.... tsja... is toch ook een dure 3e wereld uitvoering van lloret met spleetogen in plaats van harige spanjaarden...
Dat vind ik wel goed verklaarbaar. Veel Europese steden en sommige streken hebben namelijk wél een centraal topic, maar steden in Azië en Zuid-Amerika vrijwel niet. Europa is voor ons naast de deur, waardoor zeer veel mensen binnen Europa reizen, vergeleken met die andere bestemmingen. En bijna iedereen die bijv. naar Vietnam gaat zal daar toch ongeveer hetzelfde doen: een aantal weken rondreizen. Al dan niet georganiseerd, al dan niet luxe, maar de basis komt aardig overeen. Een centraal topic over Vietnam is dus handig.quote:Op woensdag 22 maart 2006 08:41 schreef DutchTrain het volgende:
En cijfermatig is het ook interessant als je kijkt naar het verschil in topic over liften en kamperen, topics over Zuid Amerika en landen in Europa. Veel Europese landen hebben niet eens een centraal topic.
Je bent wel selectief met je quotes zeg.quote:
Jag, tot deze opmerking had ik geen idee dat die post van jou afkomstig was. Volgens mij liet DT expres de username weg zodat het niet over een bepaalde poster ging.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:14 schreef Jaguarized het volgende:
Je bent wel selectief met je quotes zeg.Ik zet er een nuttige zin achteraan die je vervolgens dan niet laat zien.
Zo lijkt het dan net of je alleen de negatieve kant van de poster wil laten zien.
Er staan ook bewust geen namen bij. DIt is eentje die ik snel kon vinden en duidelijk de achterliggende gedachte aangeeft. Er zijn ongetwijfeld nog honderden van dit soort posts.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:14 schreef Jaguarized het volgende:
Je bent wel selectief met je quotes zeg.Ik zet er een nuttige zin achteraan die je vervolgens dan niet laat zien.
Zo lijkt het dan net of je alleen de negatieve kant van de poster wil laten zien.
Het gaat niet over hoe ik het voor me zie. Het is slechts één van de vele oplossingsrichtingen die mogelijk zijn. Ik vraag om het probleem samen hier te bediscussiëren en te zien of we er een iets mee kunnenquote:Hoe zie je een subforum voor je? Binnen TRV of een heel apart subforum als in tijdelijk? Als het om dat laatste gaat lijkt het me niet echt handig aangezien het dan nogal dubbelop is en er wellicht meer mensen aldaar zullen posten dan in TRV.
Iedere persoon die regelmatig in TRV komt en recentelijk in topics heeft gepost zal snel een eigen geplaatste post herkennen.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:19 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Jag, tot deze opmerking had ik geen idee dat die post van jou afkomstig was. Volgens mij liet DT expres de username weg zodat het niet over een bepaalde poster ging.
quote:Een buideltas
"Kijk eens! Hier heb ik al mijn geld!"
Onbegrijpelijk dat mensen daar mee gaan rondlopen op vakantie
quote:Ja op vakantie zonder buideltas gaat natuurlijk niet.
Iedereen moet van veraf kunnen zien dat je toerist bent
quote:neem zo'n aluminium koffer... ook oersterk
Natuurlijk staan er bewust geen namen bij maar van de 4 reacties die er totaal instaan moet je wel net die van mij hebben terwijl dat niet eens de eerste in het topic was.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:23 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Er staan ook bewust geen namen bij. DIt is eentje die ik snel kon vinden en duidelijk de achterliggende gedachte aangeeft. Er zijn ongetwijfeld nog honderden van dit soort posts.
Maar ben je met me eens dat deze en de andere quotes wel een illustratief stukje tekst is voor dit onderwerp?
Prima, dus ik kom met een vraag daarover.quote:[..]
Het gaat niet over hoe ik het voor me zie. Het is slechts één van de vele oplossingsrichtingen die mogelijk zijn. Ik vraag om het probleem samen hier te bediscussiëren en te zien of we er een iets mee kunnen
in een topic waarin iemand zijn/haar droomreis beschrijft en daar vragen over heeftquote:Chandler-topique...![]()
Het is een oplossingsrichting. Het is niet gepast om het hier nu al over oplossingen te hebben als er nog niemand gereageerd heeft op de probleem- en vraagstelling. Het is belangrijk om te weten of die problemen en vragen gedeeld worden voordat je gaat werken aan mogelijke oplossingenquote:Op woensdag 22 maart 2006 09:29 schreef Jaguarized het volgende:
Prima, dus ik kom met een vraag daarover.
Dus ik moet gaan wachten tot dat er een bepaald aantal users hebben gereageerd voordat ik mijn mening over een bepaalde, eventuele, oplossing kan geven? Wellicht had je dan ook niet in je post de mogelijke oplossingen moeten formuleren want dan vind ik het nogal verwarrend.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:39 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Het is een oplossingsrichting. Het is niet gepast om het hier nu al over oplossingen te hebben als er nog niemand gereageerd heeft op de probleem- en vraagstelling. Het is belangrijk om te weten of die problemen en vragen gedeeld worden voordat je gaat werken aan mogelijke oplossingen
Je komt al met een idee en dan probeer ik nu te bediscussiëren maar dat is kennelijk ongepast.quote:Mogelijke oplossingsrichtingen:
# In de zomer een apart subforum voor VAK (vakantie) met daarin vragen over kamperen, zomertopics en georganiseerde reizen.
Kom hier met je ideeën en bediscussieer ze met elkaar
Het is één van de mogelijkheden om de genoemde problemen te ondervangen. Het lijkt mij verstandig om eerst eens te zien of die problemen wel gedeeld worden.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:43 schreef Jaguarized het volgende:
Je komt al met een idee en dan probeer ik nu te bediscussiëren maar dat is kennelijk ongepast.![]()
Lees je wel? Een dergelijke opmerking kun je niet missen als mod lijkt me.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:19 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Jag, tot deze opmerking had ik geen idee dat die post van jou afkomstig was.
Static, als jij wat verder terug had gelezen in deze FB reeks, dan had je kunnen zien dat ik vanwege privé-kwesties verminderd aanwezig ben op TRV. Ik lees dus niet alles in alle topics in TRV, zoals ik wel altijd deed. Helaas ben ik kennelijk niet zo'n supermod als jij altijd was.quote:Op woensdag 22 maart 2006 10:08 schreef static het volgende:
Lees je wel? Een dergelijke opmerking kun je niet missen als mod lijkt me.
Iedereen zich welkom laten voelen is niet zo moeilijk. Een goed TRV heeft een mix van topics die voor verschillende users interessant zijn. Users die geinteresseerd zijn in de Spaanse costa's zijn over het algemeen niet geinteresseerd in de safari mogelijkheden in Tanzania. Om maar een dwarsstraat te noemen.quote:Op woensdag 22 maart 2006 08:41 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Vraagstelling:
Wat kunnen we doen om deze aloude discussie niet uit de weg te gaan, maar wel te zorgen dat iedereen zich hier welkom voelt?
Een apart subforum lijkt me overbodig. Zo groot is Travel niet en de topics die mensen niet interessant vinden, moeten ze maar gewoon niet lezen. Mochten ze het nodig vinden om zonder verdere motivatie te posten dat ze een bestemming niet interessant vinden, dan heb je een hele mooie delete knop.quote:Mogelijke oplossingsrichtingen:Direct optreden en reacties verwijderen Meer zichtbare laagdrempelige topics voor iedereen In de zomer een apart subforum voor VAK (vakantie) met daarin vragen over kamperen, zomertopics en georganiseerde reizen. Meer standaard informatieve topics waar vragen gesteld kunnen worden over paspoorten en visa, overstaptijden, inentingen en reisnieuws ...
Kom hier met je ideeën en bediscussieer ze met elkaar
En DutchTrain, ik vind wel dat je wel heel erg voor een wetenschappelijke benadring gaat hier. Mag het gewoon allemaal wat eenvoudiger? Laat mensen gewoon hun mening spuien, vraag door waar noodzakelijk en ga daar wat mee doen in plaats moeilijk taalgebruik erin te gaan gooien.quote:Op woensdag 22 maart 2006 09:39 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Het is een oplossingsrichting. Het is niet gepast om het hier nu al over oplossingen te hebben als er nog niemand gereageerd heeft op de probleem- en vraagstelling. Het is belangrijk om te weten of die problemen en vragen gedeeld worden voordat je gaat werken aan mogelijke oplossingen
Mee eens.quote:Op woensdag 22 maart 2006 10:58 schreef Liejannuh het volgende:
Een apart subforum lijkt me overbodig. Zo groot is Travel niet en de topics die mensen niet interessant vinden, moeten ze maar gewoon niet lezen.
Ik wil ze eerst nog wel even het voordeel van de twijfel geven en vragen waarom ze dat vinden.quote:Mochten ze het nodig vinden om zonder verdere motivatie te posten dat ze een bestemming niet interessant vinden, dan heb je een hele mooie delete knop.
Over die schroom is ze inmiddels heen. Met mooie topics als gevolg.quote:Verder zou mijn advies zijn, hou Travel laagdrempelig. Yvonne vertelde ooit eens dat ze geen topic durfde te openen omdat het niet over Uzbekistan ging ofzo, maar omdat het over Belgie ging. Dat zijn dingen die je moet (en kunt) voorkomen.
Volledig mee eens.quote:Door een apart subforum te openen voor "vakanties" in plaats van "reizen" hou je de drempel juist heel erg hoog. Moet je niet willen.
Dat doe ik ook, maar daar wordt dus niet op gereageerd.quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:40 schreef DutchTrain in een post van k_man het volgende:
-edit-
klagen doe je in FB
Er wordt overleg over gevoerd.quote:Op woensdag 22 maart 2006 23:23 schreef k_man het volgende:
Dat doe ik ook, maar daar wordt dus niet op gereageerd.
Aanvraag is reeds in behandeling.quote:Op donderdag 23 maart 2006 09:45 schreef Jaguarized het volgende:
Kan Rondreis Westcoast (USA) gemergd worden in Rondreis westcoast amerika ?
Dank. En geregeldquote:Op vrijdag 24 maart 2006 13:36 schreef Jaguarized het volgende:
Zou Disneyland Parijs gemergd kunnen worden met [Centraal] Disneyland Parijs deel 2 ? Of een slotje na bevestiging...
Dat schiet inderdaad niet op. Ik heb geen idee of je mag pleiten voor een verbod; ik laat dit lekker staan voor als de mods van TRV weer terug zijn van weggeweestquote:Op zondag 26 maart 2006 15:15 schreef femmeChantal het volgende:
Mag ik hier in het hol van de leeuw pleiten voor een verbod op het noemen van landen/ plaatsen in de signature?
(Snel) zoeken naar een bepaald land/ stad maken jullie zo wel heel moeilijk! (430 hits alleen al in TRV en dat alles voor een stad waar naar alle waarschijnlijkheid maar 1 topic over bestaat..)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |