FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Joling en Gordon over de vloer #4 - Seizoen 2 is begonnen
Patchdinsdag 14 maart 2006 @ 21:48


Gordon

Gordon wordt op 6 juli 1968 geboren in Amsterdam als Cornelis Willem Gordon Heuckeroth. Hij is de jongste in een gezin met acht kinderen en groeit op in Amsterdam-Noord, waar hij zorgeloos zijn jeugd doorbrengt.

Na zijn middelbare schooltijd werkt Gordon regelmatig bij zijn ouders op de markt. Volgens Gordon is deze periode de basis voor zijn ad-remheid en humor waar hij later veel profijt van zal krijgen in zijn werk als entertainer en presentator.

Ondertussen is Gordon druk bezig met zijn zangcarrière. Hij doet mee aan diverse talentenjachten en op 17-jarige leeftijd maakt hij zijn tv-debuut bij de NCRV. Na zijn deelname aan het Nationaal Songfestival wordt Gordon gevraagd om een plaat op te nemen, namelijk ‘Kon ik maar even bij je zijn’. Dit betekent de grote doorbraak, het nummer bezet weken de nummer 1-positie en meerdere hits volgen, waaronder onder ‘Blijf je vannacht bij mij’ en ‘Ik hou van jou’.

Gordon groeit uit tot een van de meeste veelzijdige entertainers van Nederland. Hij geeft uitverkochte concerten in ondermeer Ahoy en de RAI. In 1999 scoort hij nog een grote hit met de R&B-formatie Re-Play, namelijk ‘Never Nooit Meer’. Later scoren zij samen nog een hit met ‘Weet dat ik van je hou’. Het album ‘Gordon & Re-Play heeft goud behaald.

Inmiddels kennen we Gordon ook van diverse tv-programma’s. ‘Read my Lips’, ‘Gordon Doorgedraaid’ en ‘Gordon’s Lifestyle’ zijn allemaal heel populair bij het publiek. Daarnaast is Gordon ook op de radio te beluisteren. Eerst bij Radio538 en later bij Noordzee FM, waar hij tot juli 2005 ‘Goedemorgen Gordon’ presenteerde.

Gordon is één van de grote namen bij Talpa. Samen met Gerard Joling is hij te zien in het programma ‘Joling en Gordon over de vloer’, waarin zij elke week op bezoek gaan bij een bijzonder gezin in Nederland.

Verder is hij een van de presentatoren van ‘Thuis’, een dagelijks personality-magazine dat live wordt uitgezonden. Tot slot presenteert Gordon ‘5 tegen 5’, waarin twee teams vragen moeten beantwoorden die gebaseerd zijn op onderzoek onder de Nederlandse bevolking.



Gerard
Gerard Joling is geboren op 29 april 1960 en groeit op in het Noord-Hollandse Schagen. Als kind staat hij al graag in de spotlight; een eigenschap waarmee hij het ver zal schoppen én zijn droom laat uitkomen.

In plaats van te beginnen met zingen gaat hij eerst modellenwerk doen. Hij wordt daartoe geïnspireerd door een modeshow waaraan hij deelneemt als dressman (een mannelijke mannequin).

Rond die tijd besluit hij naar een zangpedagoog te gaan om aan zijn ademhaling te werken. Die zangpedagoog ontdekt als eerste Gerards muzikale kwaliteiten. Vanaf dat moment worden de modeshows afgewisseld met zingen.

In 1985 besluit Gerard mee te doen aan de Soundmixshow. Met het nummer 'Crying' van Don McLean bereikt hij een derde plaats in de finale. Vanaf dat moment worden de nummers die hij uitbrengt successen. Het is in die periode dat hij als eerste Nederlandse popartiest een wassen beeld krijgt in Madame Tussauds.

Ook in het buitenland wordt Gerard Joling eind jaren ’80 een gevestigde naam. Hij wordt veelvuldig gevraagd om te komen zingen in landen als Japan, Scandinavië, de Filippijnen, Hong Kong, Canada, Taiwan, Duitsland, Frankrijk en Spanje. In de zomer van 1992 scoort hij met Tatjana Simic een grote zomerhit met het swingende 'Can't take my eyes off you'.

In 2002 begint Joling bij SBS6 met het programma ‘De Waarheid’. Hij interviewt dan onder meer Pim Fortuyn. Naar aanleiding van de moord op Fortuyn zingt Gerard ‘At Your Service’ op de verkiezingsbijeenkomst van Lijst Pim Fortuyn.

Vanaf 6 april 2004 heeft Gerard een eigen reality-soap. In ‘Only Joling’ wordt hij zestig dagen lang op de voet gevolgd door een cameraploeg.

Bij Talpa is Gerard samen met Gordon te zien in het programma Joling en Gordon over de vloer, waarin zij elke week op bezoek gaan bij een bijzonder gezin, bedrijf of vereniging in Nederland.

[ Bericht 2% gewijzigd door Patch op 14-03-2006 21:56:46 ]
Repeatdinsdag 14 maart 2006 @ 21:51
Pilesdinsdag 14 maart 2006 @ 22:02
Het was weer ouderwets plat
SuperMOMdinsdag 14 maart 2006 @ 22:03
Jep, scheten, boeren, "ik ben kapot, heb er geen kracht meer voor" en vreselijk lachen
Patchdinsdag 14 maart 2006 @ 22:09
Bij de scouting zou ook wel eens een keer leuk zijn.
Dat ze een weekend lang kiddo's gaan begeleiden. Op kamp in de bossen met jeugd.
Pauldinsdag 14 maart 2006 @ 22:32
Was ik het weer bijna vergeten te kijken
gelukkig heb ik het opgenomen
Haaibaaikedinsdag 14 maart 2006 @ 22:56
Mooie OP
BasEnAaddinsdag 14 maart 2006 @ 23:07
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 22:09 schreef Patch het volgende:
Bij de scouting zou ook wel eens een keer leuk zijn.
Dat ze een weekend lang kiddo's gaan begeleiden. Op kamp in de bossen met jeugd.
Ja, dan trekken ze al die kinderen de bosjes in!
J-netdinsdag 14 maart 2006 @ 23:16
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 22:09 schreef Patch het volgende:
Bij de scouting zou ook wel eens een keer leuk zijn.
Dat ze een weekend lang kiddo's gaan begeleiden. Op kamp in de bossen met jeugd.
Gordon is zoooowwww slecht met kinderen, vorig seizoen was ie een keer met kinderen hij kan alleen maar tegen ze schreeuwen. Superhumor dus. Zou wel een leuk idee zijn.
Patchdinsdag 14 maart 2006 @ 23:33
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 23:16 schreef J-net het volgende:

[..]

Gordon is zoooowwww slecht met kinderen, vorig seizoen was ie een keer met kinderen hij kan alleen maar tegen ze schreeuwen. Superhumor dus. Zou wel een leuk idee zijn.
Dat dacht ik nu ook.
Dat ze echt iets moeten organiseren, leiden enzo.
Dat poetsen en horeca-bezigheden heb ik nu wel zo'n beetje gezien
VikingGolddinsdag 14 maart 2006 @ 23:37
Gordon moet weer stoppen met de opnames, omdat hij zo hard gelachen heeft dat hij z'n rib weer gekneusd is. Vast gebeurd tijdens een opname.
Kokstradinsdag 14 maart 2006 @ 23:40
Veel beter dan vorige week
B.A.Trixdinsdag 14 maart 2006 @ 23:56
Welkom bij kuttevreugde
Haaibaaikewoensdag 15 maart 2006 @ 00:46
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 23:40 schreef Kokstra het volgende:
Veel beter dan vorige week
Mee eens,
SuperMOMwoensdag 15 maart 2006 @ 07:49
Vorig deel:

Joling en Gordon over de vloer #3 - geen kracht meer voor.
mark_03woensdag 15 maart 2006 @ 10:49
Hilarisch weer gisteravond .
LunaticLaUrAwoensdag 15 maart 2006 @ 13:37
Heb weer genoten gisteren. Joling die al die bladeren in huis blaast
Pileswoensdag 15 maart 2006 @ 14:00
Alleen al die tandem elke keer
SuperMOMwoensdag 15 maart 2006 @ 14:12
Gordon lacht zich een gekneusde rib


AMSTERDAM - De opnamen voor het Talpa-programma 'Joling & Gordon over de vloer' zijn opnieuw stilgelegd. Gordon heeft zondag tijdens het filmen voor de nieuwe serie zo hard gelachen dat hij een rib heeft gekneusd. Dat vertelt zijn manager Xenia Kasper.


De blonde zanger liep vorige maand een gekneusde rib op door het vele hoesten, een gevolg van zijn medicijngebruik. Zondag heeft hij tijdens de opnamen zo hard gelachen dat dezelfde rib opnieuw is gekneusd.

"Het duurt gewoon even voordat zo'n rib weer helemaal is genezen. Als je een verkeerde beweging maakt, bijvoorbeeld door hard te lachen, dan kan het opnieuw pijn gaan doen", vertelt Kasper. "Het is niets ergs, maar het doet gewoon pijn. Daarom hebben we de opnamen een paar dagen uitgesteld."

Rust

De 37-jarige zanger moest begin januari ook plotseling stoppen met het programma. Hij had last van reumatoïde artritis, een ziekte die vooral zou opspelen bij stress. Hij heeft toen op aanraden van zijn arts een paar weken rust genomen.

De serie over 'Geer en Goor' loopt gewoon door. De uitzendingen zijn dinsdagavond te zien op Talpa.


nu.nl
BobbyJameswoensdag 15 maart 2006 @ 15:03
Volgens mij had die tante die hen begeleide 't niet zo naar dr zin ..prachtig was dat met die pannekoeken!!
Lief-visjewoensdag 15 maart 2006 @ 18:06
Geweldig die aflevering van gister
VikingGoldwoensdag 15 maart 2006 @ 18:07
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 15:03 schreef BobbyJames het volgende:
Volgens mij had die tante die hen begeleide 't niet zo naar dr zin ..prachtig was dat met die pannekoeken!!
Volgens mij was dat gewoon gespeeld, schitterd om haar te zien rennen met dat rokje toen Gordon erachter aan ging met dat blaasding.
Patchwoensdag 15 maart 2006 @ 19:15
'die tante' zag er niet verkeerd uit overigens...
Urquhartwoensdag 15 maart 2006 @ 19:56
Ik heb het opgenomen, ik ga het van de week eens bekijken
MociNwoensdag 15 maart 2006 @ 20:28
Komt er nog een herhaling van? Ben het helemaal vergeten op te nemen gister.
Haaibaaikewoensdag 15 maart 2006 @ 20:34
Niet op tv.
Maar je kan wel via Talpa kijken voor 1.50
klik
J-netwoensdag 15 maart 2006 @ 21:20
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 20:34 schreef Haaibaaike het volgende:
Niet op tv.
Maar je kan wel via Talpa kijken voor 1.50
klik
Zooooooowwww vorig seizoen was het nog gratis.....

Maar het was weer superhumor. Ze waren weer in hun element: scheten laten, boeren, schuine taal en heeeeeeel veeeeeel lachen. Ik kan wel snappen dat ze een rib hebben gekneusd, als je ziet hoe hard ze moeten lachen af en toe..... kutteheide hahahahahaha heb weer heelhard gelachen
Haaibaaikewoensdag 15 maart 2006 @ 21:33
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 21:20 schreef J-net het volgende:

[..]

Zooooooowwww vorig seizoen was het nog gratis.....
Ja, dat klopt ,vorig jaar was het gratis
Maar was wel een leuke uitzending.
BobbyJameswoensdag 15 maart 2006 @ 23:33
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 18:07 schreef VikingGold het volgende:
Volgens mij was dat gewoon gespeeld
Tja, dat zou heel goed kunnen. Volgens mij was het trouwens ook bullshit dat Joling in dat huisje zat te schijten.

Aan de andere kant, ik kan me goed voorstellen dat als je serieus je werk wilt doen, je hélemaal gek kan worden van Geer & Goor .
Oledonderdag 16 maart 2006 @ 03:50
Maar dan nog.. blijft ook reclame voor center parks.. Oh Oh wat hebben de collega's het gezellig..

En over die gekneusde rib.. paar weken geleden had Gordon een gekneusde rib vanwege hoestaanvallen die een bijwerking waren van zijn reuma- medicatie...
- volgen we het nog?? _

Maar OT.. ik vind het een amusant programma. Maar die aflevering van gister was gewoon minder.
Kokstradonderdag 16 maart 2006 @ 11:29
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 03:50 schreef Ole het volgende:Maar die aflevering van gister was gewoon minder.
Haaibaaikedonderdag 16 maart 2006 @ 11:34
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 03:50 schreef Ole het volgende: Maar die aflevering van gister was gewoon minder.
Ik vond het een leuke uitzending.
Niks mis ermee
purposemakerdonderdag 16 maart 2006 @ 22:11
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 13:32 schreef SoA-Holic het volgende:
Iemand de uitzending toevallig ergens 'anders' online zien staan? Ik wil 'm nl. graag zien en uit principe ga ik niet betalen voor tv.
via Soaps, Showbizz & Sterren kan je zien of ze ergens staan.

[ Bericht 8% gewijzigd door Duiveltja op 17-03-2006 15:55:56 (warez) ]
shiNinG_staRdonderdag 16 maart 2006 @ 22:33
Erg leuke aflevering, wat een stel is het toch .
Patchvrijdag 17 maart 2006 @ 10:10
grappig: Joling bij SBS6 SHownieuws: "Als u er nog kracht voor heeft, dan tot na de reclame."
Haaibaaikevrijdag 17 maart 2006 @ 10:14
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 10:10 schreef Patch het volgende:
grappig: Joling bij SBS6 SHownieuws: "Als u er nog kracht voor heeft, dan tot na de reclame."
Gerard, presenteert paar x in de week ''Shownieuws'' van 19.30
Patchvrijdag 17 maart 2006 @ 10:39
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 10:14 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Gerard, presenteert paar x in de week ''Shownieuws'' van 19.30
weet ik, vond de aankondiging vd reclame grappig van gisteren
Haaibaaikevrijdag 17 maart 2006 @ 11:23
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 10:39 schreef Patch het volgende:

[..]

weet ik, vond de aankondiging vd reclame grappig van gisteren
'k heb het niet gezien Eigenlijk kijk ik nooit naar ''Shownieuws''
Heel af en toe maar. !
#ANONIEMvrijdag 17 maart 2006 @ 12:38
Die aflevering van Center Parcs he.... wordt di enog herhaald? Ik zou hem graag willen zien...

En ik ga dit ook maar volgen denk ik....
#ANONIEMvrijdag 17 maart 2006 @ 12:39
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 20:34 schreef Haaibaaike het volgende:
Niet op tv.
Maar je kan wel via Talpa kijken voor 1.50
klik
was dus al gevraagd of het herhaald werd.... 1,50 stelletje naaiers... nou jah voor 1 keer wil ik wel betalen. Ik wil die aflevering gewoon zien
Haaibaaikevrijdag 17 maart 2006 @ 12:44
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 12:39 schreef charmed_angel het volgende:

[..]

was dus al gevraagd of het herhaald werd.... 1,50 stelletje naaiers... nou jah voor 1 keer wil ik wel betalen. Ik wil die aflevering gewoon zien
Vind het ook geldwolven zijn Talpa
BobbyJamesvrijdag 17 maart 2006 @ 13:58
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 22:11 schreef purposemaker het volgende:

[..]

via Soaps, Showbizz & Sterren kan je zien of ze ergens staan.
En hoe moet je zo'n .NZB file downen?

[ Bericht 9% gewijzigd door Duiveltja op 17-03-2006 15:57:48 (warezlink) ]
Pilesvrijdag 17 maart 2006 @ 14:15
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 13:58 schreef BobbyJames het volgende:

[..]

En hoe moet je zo'n .NZB file downen?
GrabIt
kikoooooovrijdag 17 maart 2006 @ 15:42
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 22:11 schreef purposemaker het volgende:

[..]

via Soaps, Showbizz & Sterren kan je zien of ze ergens staan.
Handig om mensen de usenet kant op te sturen, terwijl ze er niets van snappen..

[ Bericht 7% gewijzigd door Duiveltja op 17-03-2006 15:57:28 (warezlink) ]
Duiveltjavrijdag 17 maart 2006 @ 15:57
Gaarne het download/nieuwsgroepen verhaal achterwege te laten.

Dat mag hier niet.
BobbyJamesvrijdag 17 maart 2006 @ 16:44
quote:
Op vrijdag 17 maart 2006 15:57 schreef Duiveltja het volgende:
Gaarne het download/nieuwsgroepen verhaal achterwege te laten.
Sorry ..
JanJanJanmaandag 20 maart 2006 @ 16:30
Morgen.

Haaibaaikemaandag 20 maart 2006 @ 16:34
quote:
Op maandag 20 maart 2006 16:30 schreef JanJanJan het volgende:
Morgen.

yeps, morgen weer !
mark_03maandag 20 maart 2006 @ 16:38
Waar zijn ze morgen? Ik zag iets met een supermarkt
Urquhartmaandag 20 maart 2006 @ 16:53
quote:
Op maandag 20 maart 2006 16:38 schreef mark_03 het volgende:
Waar zijn ze morgen? Ik zag iets met een supermarkt
Buurtsuper in Lemelerveld.
mark_03dinsdag 21 maart 2006 @ 13:43
Op de Talpa site zag ik net dat de "ik-heb-er-geen-kracht-meer-voor-T-Shirts" besteld kunnen worden .

[ Bericht 3% gewijzigd door mark_03 op 21-03-2006 16:34:37 ]
Pauldinsdag 21 maart 2006 @ 13:53
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 13:43 schreef mark_03 het volgende:
Op de Talpa site zag ik net dat de "ik-heb-er-geen-kracht-meer-voo-T-Shirts" besteld kunnen worden .


shiNinG_staRdinsdag 21 maart 2006 @ 15:24
Besteld in de woman-versie !
Repeatdinsdag 21 maart 2006 @ 15:24
haha vet
JanJanJandinsdag 21 maart 2006 @ 16:26
whahaha, dat J&G logootje is goed
Patchdinsdag 21 maart 2006 @ 16:35
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 13:53 schreef paultjuhhh het volgende:

[..]

[afbeelding]

kosta?
shiNinG_staRdinsdag 21 maart 2006 @ 16:35
19,95
Lief-visjedinsdag 21 maart 2006 @ 17:32
klopt het dat er gister geen uitzending is geweest ?!
LangeTabbetjedinsdag 21 maart 2006 @ 17:34
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 17:32 schreef Lief-visje het volgende:
klopt het dat er gister geen uitzending is geweest ?!
Het is ook vanavond
kikoooooodinsdag 21 maart 2006 @ 17:41
RayManiadinsdag 21 maart 2006 @ 20:33
Begonnen.
golferdinsdag 21 maart 2006 @ 20:44
Lekker taaltje spreken ze daar in Luttenberg.
EmjaYdinsdag 21 maart 2006 @ 20:45


Mensen die zo praten neem je toch gewoon niet serieus
Patchdinsdag 21 maart 2006 @ 21:14
Tot dusver erg grappig

neus snuiten met 50 Euro
tegen gehandicapten zeggen: "doe ff niet zo gek"
Gordon en Joling lepeltje lepeltje intens

Die Egbert / baas van de buurtsuper = erg sympathieke man overigens
EmjaYdinsdag 21 maart 2006 @ 21:16


Dat snuiten met die 50 euro was wel goed indd

Leuke aflevering weer
Patchdinsdag 21 maart 2006 @ 21:36
"LUL" in de sneeuw schrijven op de auto
shiNinG_staRdinsdag 21 maart 2006 @ 23:05
Was leuk Dat met die blikjes
Die Egbert deed me qua stem erg denken aan Frans Bauer, alleen met een Twents accent dan
Pauldinsdag 21 maart 2006 @ 23:58
Ik moet eerlijk zeggen dat het vorige seizoen leuker was
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 00:01
quote:
Op dinsdag 21 maart 2006 23:58 schreef paultjuhhh het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat het vorige seizoen leuker was
Mee eens
Paulwoensdag 22 maart 2006 @ 00:08
Waren ze maar echt het leger in gegaan en niet de supermarktoorlog
Waar gaan ze volgende week naartoe?
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 00:10
Dan staan ze op station en in de trein als conducteur

[ Bericht 30% gewijzigd door Haaibaaike op 22-03-2006 09:41:46 ]
Paulwoensdag 22 maart 2006 @ 00:12
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 00:10 schreef Haaibaaike het volgende:
Dan staan ze op station en in de trein als condacteur
oh das wel leuk denk ik
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 00:27
Misschien niet
Paulwoensdag 22 maart 2006 @ 00:28
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 00:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Misschien wel
Misschien niet
kissawoensdag 22 maart 2006 @ 00:56
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 00:10 schreef Haaibaaike het volgende:
Dan staan ze op station en in de trein als condacteur
CondUcteur
Patchwoensdag 22 maart 2006 @ 08:15
Goor op 't spoor.
Kedeng Kedeng.
SuperMOMwoensdag 22 maart 2006 @ 09:07
Vond deze aflevering wat minder, leuke hardwerkende mensen waarmee je duidelijk het verschil weer eens ziet met onze verwende Diva's Neus snuiten met 50 euro Verstandelijk gehandicapten die zo lief op ze reageren en Gordon zegt: "nou, doe niet zo gek" Met die blikken was wel weer leuk net als Gordon die zijn hand op Gerard heeft als ze lepeltje lepeltje liggen
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 09:41
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 00:56 schreef kissa het volgende:

[..]

CondUcteur
Sjit nu zie ik het Conducteur moest het zijn.
Sorrie dan
Ondanks dat ik de uitzending minder vond
Toch 958.000 kijkers
RaymanNLwoensdag 22 maart 2006 @ 11:30
Ik vond het weer een hele leuke aflevering Ik heb me rot gelachen om die twee Vooral met die blikken ja!
Bus watcherwoensdag 22 maart 2006 @ 11:38
Ik heb de eerste twee afleveringen van het tweede seizoen gemist omdat er voetbal was op een andere zender. Vorig jaar werd het programma als ik het me goed herinner nog twee maal herhaald dezelfde week maar nu wordt het helemaal niet herhaald. Ik vond de aflevering van gisteren tegenvallen. De locatie was niet origineel en inspirerend en Joling en Gordon leken een beetje op de automatische piloot te gaan.

Ik heb het sterke vermoeden dat in het programma reclame verwerkt zit. De Coöp was vaak in beeld. De Coolbest stond prominent op tafel bij het avondeten en was later ook meerdere malen duidelijk te zien in een boodschappenmand. Gordon maakte grappen over kratten Heineken en er stonden flesjes Heineken op tafel bij de mannenzanggroep. Het tijdschrift Linda (van de zus van John de Mol) moest even onder de aandacht gebracht worden. En natuurlijk moesten de dvd's van Joling en Gordon en van de Toppers gepromoot worden. Misschien dat voor deze locatie gekozen is om deze producten onder de aandacht te kunnen brengen. Ik begrijp overigens niet dat in dit programma reclame verwerkt mag worden terwijl bij bijvoorbeeld Big Brother alle merken afgeplakt moeten worden.

De liefdadigheid moeten ze achterwege laten. Gordon betaalde de boodschappen van de verstandelijk gehandicapten. Vorig seizoen stuurden ze o.a. een medewerkster van het Kurhaus naar de Antillen. Ik vind het helemaal niet bij de toon van het programma passen.
Jim.Beamwoensdag 22 maart 2006 @ 11:43
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 11:38 schreef Bus watcher het volgende:


Ik heb het sterke vermoeden dat in het programma reclame verwerkt zit. De Coöp was vaak in beeld. De Coolbest stond prominent op tafel bij het avondeten en was later ook meerdere malen duidelijk te zien in een boodschappenmand. Gordon maakte grappen over kratten Heineken en er stonden flesjes Heineken op tafel bij de mannenzanggroep. Het tijdschrift Linda (van de zus van John de Mol) moest even onder de aandacht gebracht worden. En natuurlijk moesten de dvd's van Joling en Gordon en van de Toppers gepromoot worden. Misschien dat voor deze locatie gekozen is om deze producten onder de aandacht te kunnen brengen. Ik begrijp overigens niet dat in dit programma reclame verwerkt mag worden terwijl bij bijvoorbeeld Big Brother alle merken afgeplakt moeten worden.
Heineken heeft wat af te pakken van Grolsch daar he.
Repeatwoensdag 22 maart 2006 @ 13:47
Ik denk niet dat die reclame opzettelijk is hoor. Maar wat wil je in een supermarkt, nogal logisch dat je daar merken ziet, om dat allemaal te gaan censuren is geen beginnen aan...
#ANONIEMwoensdag 22 maart 2006 @ 14:28
Ik vond dit een wat mindere aflevering, uiteraard wel een paar keer goed en hard gelachen....
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 15:05
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 13:47 schreef Repeat het volgende:
Ik denk niet dat die reclame opzettelijk is hoor. Maar wat wil je in een supermarkt, nogal logisch dat je daar merken ziet, om dat allemaal te gaan censuren is geen beginnen aan...
Nee, in een supermarkt is dat moeilijk reclame verwijderen ! Je ziet van alle soorten merken !
B.A.Trixwoensdag 22 maart 2006 @ 15:59
Wilt ook iemand vertellen wat ze dan met die blikken deden?? Heb het gister namelijk niet gezien..
mark_03woensdag 22 maart 2006 @ 16:03
Erg jammer dat het niet wordt herhaald
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 16:07
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 16:03 schreef mark_03 het volgende:
Erg jammer dat het niet wordt herhaald
Inderdaad jammer, als ik niet kan kijken, neem ik maar op video op
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 15:59 schreef B.A.Trix het volgende:
Wilt ook iemand vertellen wat ze dan met die blikken deden?? Heb het gister namelijk niet gezien..
Ze waren de blikken naar elkaar gooien en meer niet
golferwoensdag 22 maart 2006 @ 16:10
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 15:59 schreef B.A.Trix het volgende:
Wilt ook iemand vertellen wat ze dan met die blikken deden?? Heb het gister namelijk niet gezien..
Flauwe woordgrapjes uithalen ermee.

Blik bij de ogen doen: "ogenblik"
Blik overgooien naar elkaar: "blikvanger"
Blik laten vallen op de grond: "blikschade"
Blik buiten neer willen zetten op straat: "blik op de weg"

enzovoort.
Scandalouswoensdag 22 maart 2006 @ 16:10
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 09:07 schreef SuperMOM het volgende:
Verstandelijk gehandicapten die zo lief op ze reageren en Gordon zegt: "nou, doe niet zo gek"
Ja
Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 16:13
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 16:10 schreef golfer het volgende:

[..]

Flauwe woordgrapjes uithalen ermee.

Blik bij de ogen doen: "ogenblik"
Blik overgooien naar elkaar: "blikvanger"
Blik laten vallen op de grond: "blikschade"
Blik buiten neer willen zetten op straat: "blik op de weg"

enzovoort.
Heb jij goede geheugen. Dat ik dat niet meer wist
Pileswoensdag 22 maart 2006 @ 19:28
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 09:07 schreef SuperMOM het volgende:
Verstandelijk gehandicapten die zo lief op ze reageren en Gordon zegt: "nou, doe niet zo gek"
Het was zelf net in De Wereld draait door
Lief-visjewoensdag 22 maart 2006 @ 19:57
Kijk zelfs in lemerlerveld hebben ze raamprostitutie (zwaait naar een oma van 80 die voor het raam staat )


Haaibaaikewoensdag 22 maart 2006 @ 20:52
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 19:57 schreef Lief-visje het volgende:
Kijk zelfs in lemerlerveld hebben ze raamprostitutie (zwaait naar een oma van 80 die voor het raam staat )


Dat zei Gordon 'k moest wel lachen.
shiNinG_staRwoensdag 22 maart 2006 @ 20:54
Heb na t shirt vandaag de dvd besteld, had toch nog bonnen ter waarde van 20 euro voor bol.com liggen
B.A.Trixwoensdag 22 maart 2006 @ 20:56
quote:
Op woensdag 22 maart 2006 16:10 schreef golfer het volgende:

[..]

Flauwe woordgrapjes uithalen ermee.

Blik bij de ogen doen: "ogenblik"
Blik overgooien naar elkaar: "blikvanger"
Blik laten vallen op de grond: "blikschade"
Blik buiten neer willen zetten op straat: "blik op de weg"

enzovoort.

hahaha flauw zeg...
R_ONdonderdag 23 maart 2006 @ 11:48
Ik las in de krant dat ze pas in Tilburg waren, maar de vraag is of je die 2 nog wel over de vloer wilt hebben? Geeft dat niet te veel problemen.
Lonewolf2003dinsdag 28 maart 2006 @ 20:43
Het is weer begonnen
SuperMOMdinsdag 28 maart 2006 @ 20:44
Geer&Goor bij de NS:

Sorry dat we te laat zijn maar dat zijn jullie vast wel gewend
Controle door Geer bij een leuke jongeman: Heb je een kaartje bij je? Schrijf je nummer er ook maar gelijk op

[ Bericht 2% gewijzigd door SuperMOM op 28-03-2006 20:59:32 ]
Lonewolf2003dinsdag 28 maart 2006 @ 20:46
Veel mensen hier. En veel mensen ook die niks doen.
Haaibaaikedinsdag 28 maart 2006 @ 20:55
Chagrijnige mensen zegt Joling
SuperMOMdinsdag 28 maart 2006 @ 20:59
Leg ik op een plank (keihard bed), doe er maar 5 bij, ben ik daar ook vanaf
mark_03dinsdag 28 maart 2006 @ 20:59
Neus snuiten in zo'n dekbedovertrek .
Haaibaaikedinsdag 28 maart 2006 @ 21:01
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 20:59 schreef mark_03 het volgende:
Neus snuiten in zo'n dekbedovertrek .
Dat doen ze rustig, hebben ze gewoon lak aan
SuperMOMdinsdag 28 maart 2006 @ 21:09
Die "graftombe" in en dan de koninklijke familie in de zeik nemen
mark_03dinsdag 28 maart 2006 @ 21:10
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 21:09 schreef SuperMOM het volgende:
Die "graftombe" in en dan de koninklijke familie in de zeik nemen
Christina
Lonewolf2003dinsdag 28 maart 2006 @ 21:20
Wat een chagerijnige sukkel.
mark_03dinsdag 28 maart 2006 @ 21:21
Dat schilderen . Hele bak pleurt naar beneden .
SuperMOMdinsdag 28 maart 2006 @ 21:24
Dat bikken in dat vlees

Gordon (het tocht op de zolderkamer): ik ben in staat om die hond van beneden te halen en daar tegenaan te rijden
Haaibaaikedinsdag 28 maart 2006 @ 21:27
Waarom moeten wij gaan doen, zijn zoveel allochtonen
Pilesdinsdag 28 maart 2006 @ 21:38
Waarom ben ik het vergeten
Gratis terugkijken is zeker nog steeds niet mogelijk?

[ Bericht 24% gewijzigd door Piles op 28-03-2006 21:45:39 ]
SuperMOMdinsdag 28 maart 2006 @ 21:46
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 21:38 schreef Piles het volgende:
Waarom ben ik het vergeten
Ik weet het niet? Jammer, was een leuke aflevering.
Flygadinsdag 28 maart 2006 @ 21:53
Hij was weer leuk
Cool_Runnerdinsdag 28 maart 2006 @ 21:59
Hannie Schaft, die gasten op het peron lagen helemaal plat

Mooie aflevering weer
Repeatdinsdag 28 maart 2006 @ 22:18
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 20:59 schreef mark_03 het volgende:
Neus snuiten in zo'n dekbedovertrek .
volgens mij, snoot hij zn neus (nog erger) in die trein"knuffel"
Repeatdinsdag 28 maart 2006 @ 22:19
Gordon heeft trouwens echt geen manieren met dat opzettelijk hoesten in iemands gezicht, dat is gewoon fucking vies
Repeatdinsdag 28 maart 2006 @ 22:20
Tegen die vrouw trouwens:

"Waar werk je, achter het station?"

Pilesdinsdag 28 maart 2006 @ 22:46
Waarom wordt het niet gewoon herhaald
VikingGolddinsdag 28 maart 2006 @ 23:40
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 22:20 schreef Repeat het volgende:
Tegen die vrouw trouwens:

"Waar werk je, achter het station?"

en niet doorhebben ook he!
X-Nautwoensdag 29 maart 2006 @ 01:04
Meesterlijk weer! Eén vd. betere afleveringen
Cool_Runnerwoensdag 29 maart 2006 @ 01:48
quote:
Op dinsdag 28 maart 2006 22:46 schreef Piles het volgende:
Waarom wordt het niet gewoon herhaald
Omdat je dan verplicht wordt te dokken om het terug te kijken op de site van talpa
FuifDuifwoensdag 29 maart 2006 @ 08:56
"Iedere trein ziet er naar uit om je er voor te gooien."

Analogie met een eerdere aflevering (Pieterburen):

"Iedere boom ziet er naar uit om je er aan op te hangen."
FuifDuifwoensdag 29 maart 2006 @ 08:56
Gooide Gerard nu expres die bak verf van het dak? Omdat hij zo werd afgezeken door die begeleider?
mark_03woensdag 29 maart 2006 @ 10:11
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 08:56 schreef FuifDuif het volgende:
Gooide Gerard nu expres die bak verf van het dak? Omdat hij zo werd afgezeken door die begeleider?
Nee, ging per ongeluk... hilarisch stukje .
Haaibaaikewoensdag 29 maart 2006 @ 11:15
738.000 kijkers voor Geer & Goor
matthijstwoensdag 29 maart 2006 @ 11:25
Damn, wat nemen die kneuzen van de NS zichzelf allemaal serieus zeg
Zoals de begeleider bij het schilderen...
RaymanNLwoensdag 29 maart 2006 @ 11:30
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 11:15 schreef Haaibaaike het volgende:
738.000 kijkers voor Geer & Goor
vorige week waren het er meer
Naja, kan gebueren

Iik vind het iig weer een leuke aflevering
Haaibaaikewoensdag 29 maart 2006 @ 11:33
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 11:30 schreef RaymanNL het volgende:

[..]

vorige week waren het er meer
Naja, kan gebueren

Iik vind het iig weer een leuke aflevering
'Was voetbal hé Maar klopt wel vorige week waren meer kijkers !
Ik vond het ook een leuke aflevering.
Lief-visjewoensdag 29 maart 2006 @ 17:32
was weer helemaal zoals het hoort !
Urquhartdonderdag 30 maart 2006 @ 13:10
Een ouderwets goede aflevering was het
Mollinedonderdag 30 maart 2006 @ 15:20
En ik heb het weer eens gemist ...
shiNinG_staRdonderdag 30 maart 2006 @ 16:06
Was leuk! Maar wat een eng mannetje waar ze bij logeerden. 'Het vrouwtje', 'Moeder de vrouw kookt de warme pot'; .. Dat zulke losers een vrouw krijgen .
BobbyJamesdonderdag 30 maart 2006 @ 16:18
Schitterende aflevering weer!
Mollinedonderdag 30 maart 2006 @ 16:25
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 16:06 schreef shiNinG_staR het volgende:
Was leuk! Maar wat een eng mannetje waar ze bij logeerden. 'Het vrouwtje', 'Moeder de vrouw kookt de warme pot'; .. Dat zulke losers een vrouw krijgen .
Op elk potje past een ...
EmjaYvrijdag 31 maart 2006 @ 18:58
Die aflevring in Center Parcs is ook goed zeg, zie hem nu pas

Maar wat zijn al die medewerkers daar duf, dood, lelijk en sjaggo zeg Kon geen lachje af denk
matthijstvrijdag 31 maart 2006 @ 19:19
quote:
Op donderdag 30 maart 2006 16:06 schreef shiNinG_staR het volgende:
Was leuk! Maar wat een eng mannetje waar ze bij logeerden. 'Het vrouwtje', 'Moeder de vrouw kookt de warme pot'; .. Dat zulke losers een vrouw krijgen .
Inderdaad!
Dat ze dat ook pikt...
Net alsof het een of ander minderwaardig slaafje van hem is ofzo
Elvivrijdag 31 maart 2006 @ 22:18
Waar gaan ze volgende keer heen?
sophie24vrijdag 31 maart 2006 @ 22:47
bij die lockers
"das mijn sleutel, DARM"

kikoooooozaterdag 1 april 2006 @ 14:05
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 11:25 schreef matthijst het volgende:
Damn, wat nemen die kneuzen van de NS zichzelf allemaal serieus zeg
Zoals de begeleider bij het schilderen...
Ga weg man, die vent kwam op de achtergrond, toen die bak viel, letterlijk niet meer bij! hij lag op de grond van het lachen !
kikoooooozaterdag 1 april 2006 @ 14:06
quote:
Op vrijdag 31 maart 2006 18:58 schreef EmjaY het volgende:
Die aflevring in Center Parcs is ook goed zeg, zie hem nu pas

Maar wat zijn al die medewerkers daar duf, dood, lelijk en sjaggo zeg Kon geen lachje af denk
Die vrouw was best een chick anders !
Patchzondag 2 april 2006 @ 22:49
quote:
Op zaterdag 1 april 2006 14:06 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Die vrouw was best een chick anders !
dat zei ik dus ook
Lief-visjemaandag 3 april 2006 @ 19:16
Morgen weer een aflevering dit keer bij de tilburgse gemeentereiniging
Urquhartdinsdag 4 april 2006 @ 15:57
Vanavond weer
Ace1dinsdag 4 april 2006 @ 15:59
Tilburg Zag tijdens de reclame al veel bekende plekken.
Repeatdinsdag 4 april 2006 @ 17:38
gemeentereiniging een betere plek hadden ze echt niet kunnen treffen
Pauldinsdag 4 april 2006 @ 18:08
whhiihhiihh
oh maar vanavond is ook voetbal
golferdinsdag 4 april 2006 @ 18:28
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 18:08 schreef paultjuhhh het volgende:
whhiihhiihh
oh maar vanavond is ook voetbal
Opnemen dus.
Pauldinsdag 4 april 2006 @ 18:41
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 18:28 schreef golfer het volgende:

[..]

Opnemen dus.
Whehe jij bent ook voetbalfan he
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 19:33
Ja, ik ga ook weer kijken
Pilesdinsdag 4 april 2006 @ 20:06
Hopen dat ik het niet vergeet, net als vorige week
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 20:41
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 20:06 schreef Piles het volgende:
Hopen dat ik het niet vergeet, net als vorige week
Kijk je nu ?
Pilesdinsdag 4 april 2006 @ 20:43
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 20:41 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Kijk je nu ?
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 20:44
Mooi zo
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 20:45
Heej Geer, is dat je stok achter de deur?
Niet op het paaltje zitten Gordon, straks zak je er weer overheen....

Met dat autootje toeterend scheuren
Pauldinsdag 4 april 2006 @ 21:17
Ik weet niet waarom maar ik vind het helemaal niet meer zo super leuk
NIet dat ik meer krom lig van het lachen ofzo
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 21:18
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 21:17 schreef paultjuhhh het volgende:
Ik weet niet waarom maar ik vind het helemaal niet meer zo super leuk
NIet dat ik meer krom lig van het lachen ofzo
Ik vind deze aflevering wel leuk
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 21:19
Zijn wel popi mannetjes daar bij die reiniging Tegen Geer: "jij heb wel wat met spuiten he" (over die muur afspuiten) en tegen Gordon dat hij zijn kwakkie niet goed had uitgesmeerd (wederom de muur), stenen strelen, last van een volle zak etc etc Zoals Gordon al zei: hij probeerde grappig te doen Daarna die vuilnisman die ze dames noemt...... Gordon: "Dames? Dames? Laat je likken aan je anus!!
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 21:21
Dubbelzinnig kwam het over voor Gerard en Gordon wat die vuilnismannen zeiden.
Maar niet zo bedoeld
Pilesdinsdag 4 april 2006 @ 21:22
Leuke montage:
Commentator: "Wat was er ook alweer met je rib Gordon?"
Gordon: "Gebroken"
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 21:23
Die voice-over heeft een irritante stem Vind ik !
pberendsdinsdag 4 april 2006 @ 21:30
Keihard die mevrouw uit Ghana beledigen !
Ixsiedinsdag 4 april 2006 @ 21:31
'Met gierende banden .. ' Haha.. groot gelijk, vervelende vuilnismannetjes !

Minste aflevering vind ik..
pberendsdinsdag 4 april 2006 @ 21:32
Die zonnebrillen ook altijd . 3 keer het loon van een vuilnisman.
Pilesdinsdag 4 april 2006 @ 21:33
Ixsiedinsdag 4 april 2006 @ 21:34
Hahaha.. oke theepottenfeest
pberendsdinsdag 4 april 2006 @ 21:34
vet aso .
Pilesdinsdag 4 april 2006 @ 21:35
Zin in volgende week
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 21:38
Als ze in bed liggen en Gordon zegt in ben al half dood of zo....(?) "zet je me wel op de middenstip"? Geer: "Ja hoor doe ik"..."wedden dat ik het dan wél in mijn eentje vol krijg" (Arena) Geer: "Ze hebben geen maat kist voor jou" "Ach doe maar een ouwe boekenkast"

[ Bericht 5% gewijzigd door SuperMOM op 04-04-2006 23:00:42 ]
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 21:39
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 21:30 schreef pberends het volgende:
Keihard die mevrouw uit Ghana beledigen !
RayManiadinsdag 4 april 2006 @ 21:41
Binnenwaardse erectie .
detoardindinsdag 4 april 2006 @ 22:17
Matige aflevering deze week
BVOdinsdag 4 april 2006 @ 22:19
Die boekenkast .

Waar zijn ze komende week?
Ceedinsdag 4 april 2006 @ 22:25
Eerste keer dat ik 't programma zag, was wel lachen maar niet geweldig. Leuk om ze door Tilburg te zien rijden (kom ik dagelijks).
"Ze doet 't weg, ze kan er niet aarden."

Volgende week staan ze te banketbakken en bij de lopende band appeltaarten in te pakken?
BVOdinsdag 4 april 2006 @ 22:26
Was ook zeker niet de leukste uitzending tot nu toe, maar wel aardig verder .
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 22:35
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:19 schreef BVO het volgende:
Die boekenkast .

Waar zijn ze komende week?
Op hun shirts herkende ik Het Stoepetje en dat is een markt brood en banket keten dacht ik?? In Purmerend en Amsterdam zie ik het Stoepetje altijd met mega grote kramen vol met brood en banket (achter die lopende band )
mv-lootjedinsdag 4 april 2006 @ 22:51
quote:
Op woensdag 29 maart 2006 01:48 schreef Cool_Runner het volgende:

[..]

Omdat je dan verplicht wordt te dokken om het terug te kijken op de site van talpa
Eerst werd het wel herhaald! Talpa heeft zeker geld nodig.
Ace1dinsdag 4 april 2006 @ 22:52
Best aso allemaal Maar wel leuk om ze in Tilburg bezig te zien... En die ene vuilnisman met z'n dubbelzinnige opmerkingen was echt gewoon ranzig
SuperMOMdinsdag 4 april 2006 @ 22:59
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:52 schreef Ace1 het volgende:
Best aso allemaal Maar wel leuk om ze in Tilburg bezig te zien... En die ene vuilnisman met z'n dubbelzinnige opmerkingen was echt gewoon ranzig
Vond ik dus ook, omdat het twee van die nichten zijn dacht hij dat het leuk zou zijn? En die ene steeds met zijn "dames" vond Gordon ook niet leuk

Dat ze niet in de stront gingen staan snap ik ook, had ik ook niet gedaan en voor hun doen hebben ze hard gewerkt daar!
Repeatdinsdag 4 april 2006 @ 23:10
Ik moest alweer lachen om wat volgende week komt, gordon die met die taartjes gaat staan smijten bij die lopende band
Repeatdinsdag 4 april 2006 @ 23:11
Of dat gordon die theepot per ongeluk laat vallen, en dat joling even daarna een andere theepot zo de kamer doorgooit "Nou, dan moet die 3e ook kapot"
en dan zo weggaan met alle puinzooi gewoon op de grond
Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 23:12
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:59 schreef SuperMOM het volgende:

[..]

Vond ik dus ook, omdat het twee van die nichten zijn dacht hij dat het leuk zou zijn? En die ene steeds met zijn "dames" vond Gordon ook niet leuk

Dat ze niet in de stront gingen staan snap ik ook, had ik ook niet gedaan en voor hun doen hebben ze hard gewerkt daar!
Ik geef Gordon gelijk dat ie dat niet leuk vond dat ze voor ''Dames'' uitgemaakt werden
En die dubbelzinnig gedoe van die man ! dat hoefde van mij ook niet.
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:51 schreef mv-lootje het volgende:

[..]

Eerst werd het wel herhaald! Talpa heeft zeker geld nodig.
Ja, dat vind ik ook jammer dat je voor een herhaling moet betalen Talpa
Repeatdinsdag 4 april 2006 @ 23:14
Op een gegeven moment werd dat wel triest ja, ik herken die opmerkingen opzich wel ( ), maar om het nou de hele tijd te doen om leuk gevonden te worden Die gast had waarschijnlijk het programma vaak gekeken en zag dat ze overal om moesten lachen. Hij wilde waarschijnlijk interessant gevonden worden ofzo.
tong80dinsdag 4 april 2006 @ 23:16
Ik mis het steeds maar hopen op de herhalingen.


Haaibaaikedinsdag 4 april 2006 @ 23:16
Ik denk het ook .
Die vent wil op zo'n manier zijn aandacht krijgen van Gerard en Gordon.
mv-lootjewoensdag 5 april 2006 @ 00:12
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 23:16 schreef tong80 het volgende:
Ik mis het steeds maar hopen op de herhalingen.


Of bewust niet kijken en op de DVD wachten
fleur22woensdag 5 april 2006 @ 00:40
quote:
Op woensdag 5 april 2006 00:12 schreef mv-lootje het volgende:

[..]

Of bewust niet kijken en op de DVD wachten
Dat doe ik.
tong80woensdag 5 april 2006 @ 00:44
Ok dat kan ook


golferwoensdag 5 april 2006 @ 01:18
Ik heb hem nog op de video staan voor straks of morgen.
tong80woensdag 5 april 2006 @ 01:33
Waarschuw me dan man

golferwoensdag 5 april 2006 @ 01:35
quote:
Op woensdag 5 april 2006 01:33 schreef tong80 het volgende:
Waarschuw me dan man

Abonneer je dan zelf eens op een TV-gids, dan kan je het van te voren bekijken en je video instellen.
Neem de VPRO-gids gewoon maar eens.
tong80woensdag 5 april 2006 @ 01:36
Die lees ik altijd op m'n WC. Maar als ik naar voetbal zit te kijken vergeet ik het weer


Killer_Momwoensdag 5 april 2006 @ 01:44
Ik heb hem nog op de video staan voor straks of morgen.
[/quote]

mooi, en de reclame doorspoelen, binnen een half uur heb je het gezien,
ik kijk t als ik kan, best wel lachen, zolang ze niet gaan zingen, wat een schijthekel heb ik aan hun muziek, dit is wel leuk,
Desperate housewives neem ik op. komt op dezelfde tijd. reclame doorspoelen,

met de volgende uitzending zal die vlaaienfabriek niet blij zijn, die Gordon........
golferwoensdag 5 april 2006 @ 01:48
Ik ga zo nog even snel spoelen maar veracht er niet veel van.
Het werd de laatste tijd steeds meer een soort voorspelbaar trucje van die 2.
Killer_Momwoensdag 5 april 2006 @ 02:23
quote:
Op woensdag 5 april 2006 01:48 schreef golfer het volgende:
Ik ga zo nog even snel spoelen maar veracht er niet veel van.
Het werd de laatste tijd steeds meer een soort voorspelbaar trucje van die 2.
the show must go on.
zonder vulgair gedoe was t zo afgelopen. lachen is vermakelijk.
mensen in de zijk nemen nog meer, en daar gaat t om.
plat volksvermaak.
je kijkt erna, of net niet.
altijd beter als Hart in actie, of TV die zieligge mensen helpen, daar heb ik niks mee.
maar dat is off topic
golferwoensdag 5 april 2006 @ 02:52
Bekeken.
Voorspelbare platte humor en groffe opmerkingen.
Laat het maar gauw afgelopen zijn.
Meer dan af-en-toe een glimlach op mijn gezicht levert dit soort TV niet meer op.
Cowboy_Henkwoensdag 5 april 2006 @ 09:15
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 22:35 schreef SuperMOM het volgende:

[..]

Op hun shirts herkende ik Het Stoepetje en dat is een markt brood en banket keten dacht ik?? In Purmerend en Amsterdam zie ik het Stoepetje altijd met mega grote kramen vol met brood en banket (achter die lopende band )
Bakkerij het Stoepje, zijn gevestigd in Spakenburg, kan dus nog leuk worden met het gevloek van beide heren aangezien ze daar ongeveer net zo Gristelijk als in Staphorst zijn.
Urquhartwoensdag 5 april 2006 @ 09:38
Niet de leukste uitzending, maar er zaten weer geweldige opmerkingen tussen
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 19:54
quote:
Op dinsdag 4 april 2006 21:23 schreef Haaibaaike het volgende:
Die voice-over heeft een irritante stem Vind ik !
Rinie krijgt er bakken met geld voor iig
Repeatdonderdag 6 april 2006 @ 19:55
ik vind juist die voice over superdroog Echt mooie opmerkingen maakt die.
Maar wie is het ? Rinie .... ?
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 19:58
ze mogen van mij nog minstens 9 afleveringen maken

1. Scouting / Padvinders
2. Suptropisch Zwemparadijs
3. Gehandicapten / activiteitenbegeleiding
4. Pretpark
5. Asielzoekerscentrum
6. Bejaardentehuis
7. Boswachterspost / Natuurmonumenten
8. De Walletjes / red light district
9. Ziekenhuis / kraamafdeling / cliniclowns
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 19:59
quote:
Op donderdag 6 april 2006 19:55 schreef Repeat het volgende:
ik vind juist die voice over superdroog Echt mooie opmerkingen maakt die.
Maar wie is het ? Rinie .... ?
http://www.rinievandenelzen.nl/
Haaibaaikedonderdag 6 april 2006 @ 20:01
quote:
Op donderdag 6 april 2006 19:54 schreef Patch het volgende:

[..]

Rinie krijgt er bakken met geld voor iig
Niet mijn smaak die voice-over
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 20:04
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:01 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Niet mijn smaak die voice-over
is wel een leuke kerel.
Aantal keren met 'm samengewerkt, zijn 'eigen' stem is net zo. Wat bij veel voice-overs niet het geval is.
Haaibaaikedonderdag 6 april 2006 @ 20:07
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:04 schreef Patch het volgende:

[..]

is wel een leuke kerel.
Aantal keren met 'm samengewerkt, zijn 'eigen' stem is net zo. Wat bij veel voice-overs niet het geval is.
Dat is voor jou wel leuk dat je elke week je vroegere collega hoort als voice-over
Hij krijgt bij John de Mol zeker goed betaalt dat is zeker
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 20:18
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:07 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Dat is voor jou wel leuk dat je elke week je vroegere collega hoort als voice-over
Hij krijgt bij John de Mol zeker goed betaalt dat is zeker
ik ben zelf ook voice-over, maar niet bij de Mol
Haaibaaikedonderdag 6 april 2006 @ 20:20
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:18 schreef Patch het volgende:

[..]

ik ben zelf ook voice-over, maar niet bij de Mol
Waar
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 20:21
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:20 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Waar
Ik heb meerdere werkgevers.
Haaibaaikedonderdag 6 april 2006 @ 20:22
Aha, hoefje niet vertellen hoor !
Duiveltjadonderdag 6 april 2006 @ 20:24
Daar gaat het hele topic ook niet over
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 20:27
quote:
Op donderdag 6 april 2006 20:24 schreef Duiveltja het volgende:
Daar gaat het hele topic ook niet over
my thoughts exactly.

Wat denken jullie van m'n lijstje van eventuele bestemmingen voor Geer en Goor?
Repeatdonderdag 6 april 2006 @ 22:36
Maar het zou toch tof zijn als je zou vertellen bij welke programma's je de voice over doet/hebt gedaan Patch
RayManiadonderdag 6 april 2006 @ 22:45
quote:
Op donderdag 6 april 2006 19:58 schreef Patch het volgende:
ze mogen van mij nog minstens 9 afleveringen maken


6. Bejaardentehuis
Gerard/Gordon: "Ik heb er geen kracht meer voor".
Oudjes: "Wij ook niet meer".
Patchdonderdag 6 april 2006 @ 22:53
quote:
Op donderdag 6 april 2006 22:36 schreef Repeat het volgende:
Maar het zou toch tof zijn als je zou vertellen bij welke programma's je de voice over doet/hebt gedaan Patch
Kom es wat vaker in FTR, daar is het redelijk bekend.
of kijk op imdb.com voor een selectie.
Killer_Momvrijdag 7 april 2006 @ 01:23
quote:
Op donderdag 6 april 2006 19:58 schreef Patch het volgende:
ze mogen van mij nog minstens 9 afleveringen maken

1. Scouting / Padvinders
2. Suptropisch Zwemparadijs
3. Gehandicapten / activiteitenbegeleiding
4. Pretpark
5. Asielzoekerscentrum
6. Bejaardentehuis
7. Boswachterspost / Natuurmonumenten
8. De Walletjes / red light district
9. Ziekenhuis / kraamafdeling / cliniclowns
net allemaal niet, veel te gevoelig voor de mensen die er mee te maken hebben.
dit is Talpa, plat en ordinair.
houden zo. niet deze mensen in de zeik laten zetten .
golfervrijdag 7 april 2006 @ 01:25
quote:
Op donderdag 6 april 2006 22:53 schreef Patch het volgende:


Kom es wat vaker in FTR, daar is het redelijk bekend.
of kijk op imdb.com voor een selectie.
ik ben nog op zoek naar een schnabbel, qua voice-over.
Kan je mij in die wereld op weg helpen?
Patchvrijdag 7 april 2006 @ 08:40
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 01:25 schreef golfer het volgende:

[..]

ik ben nog op zoek naar een schnabbel, qua voice-over.
Kan je mij in die wereld op weg helpen?
wederom offtopic / laatste keer nu

Schrijf je in bij een stemmenbureau en zorg dat je toneelachtergrond hebt.
waterreus23vrijdag 7 april 2006 @ 13:05
heb de afleveringen met de Vuilnismannen nog een keer teruggezien, en wat een meesterlijke uitspraak van Gordon:

Dames, Dames, laat je likken in je anus
Svensationalvrijdag 7 april 2006 @ 14:11
Hebben jullie er zin?
Ja hoor, wij hebben altijd zin, vooral tegenzin!

Ik kende 'm nog niet .
BVOvrijdag 7 april 2006 @ 14:21
quote:
Op donderdag 6 april 2006 19:58 schreef Patch het volgende:
ze mogen van mij nog minstens 9 afleveringen maken

1. Scouting / Padvinders
2. Suptropisch Zwemparadijs
3. Gehandicapten / activiteitenbegeleiding
4. Pretpark
5. Asielzoekerscentrum
6. Bejaardentehuis
7. Boswachterspost / Natuurmonumenten
8. De Walletjes / red light district
9. Ziekenhuis / kraamafdeling / cliniclowns
Vind in alle 9 wel potentie zitten .
Urquhartvrijdag 7 april 2006 @ 14:27
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 14:21 schreef BVO het volgende:

[..]

Vind in alle 9 wel potentie zitten .
Ik ook
Haaibaaikevrijdag 7 april 2006 @ 14:40
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 14:27 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Ik ook
Mee eens,
Pilesvrijdag 7 april 2006 @ 14:42
Bij de politie/brandweer zullen ze wel niet mogen
pberendsvrijdag 7 april 2006 @ 16:12
2 weken geleden wilde ze de politiek in .
Urquhartvrijdag 7 april 2006 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 16:12 schreef pberends het volgende:
2 weken geleden wilde ze de politiek in .
Die rede van Gordon.

Het zou zware concurrentie voor Rita zijn.
shiNinG_staRvrijdag 7 april 2006 @ 16:14
Dat zou leuk zijn, paar dagen meelopen met Balkenende en co
Haaibaaikevrijdag 7 april 2006 @ 17:22
Dat zou leuk zijn Gerard en Gordon met de mensen uit Den Haag in het torentje en in de tweede kamer mee gaan discussiëeren
Svensationalvrijdag 7 april 2006 @ 17:32
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 17:22 schreef Haaibaaike het volgende:
Dat zou leuk zijn Gerard en Gordon met de mensen uit Den Haag in het torentje en in de tweede kamer mee gaan discussiëeren
Het torentje?
Haaibaaikevrijdag 7 april 2006 @ 17:58
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 17:32 schreef Svensational het volgende:

[..]

Het torentje?
Het torentje van Balkenende in Den Haag toch ?
Urquhartvrijdag 7 april 2006 @ 18:00
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 17:58 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Het torentje van Balkenende in Den Haag toch ?
Ja

Haaibaaikevrijdag 7 april 2006 @ 18:03
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 18:00 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Ja

[afbeelding]
Ik wist het wel
Svensationalvrijdag 7 april 2006 @ 18:03
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 18:03 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Ik wist het wel
Ja, zeker dat jij dat wel wist.
Haaibaaikevrijdag 7 april 2006 @ 18:04
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 17:32 schreef Svensational het volgende:

[..]

Het torentje?
BVOvrijdag 7 april 2006 @ 18:25
quote:
Op vrijdag 7 april 2006 18:04 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]
Ja, van Balkenende. In Den Haag.
Urquhartdinsdag 11 april 2006 @ 16:47
Vanavond weer
BVOdinsdag 11 april 2006 @ 19:13
Leuk .
kikoooooodinsdag 11 april 2006 @ 19:20
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 16:47 schreef Urquhart het volgende:
Vanavond weer
Taartenfabriek

kikoooooodinsdag 11 april 2006 @ 19:20
Maar ik vind t kut... Peter R heeft ook een vette aflevering vanavond
shiNinG_staRdinsdag 11 april 2006 @ 19:24
Ik kijk m morgen (lang leve de dvdrecorder)
Haaibaaikedinsdag 11 april 2006 @ 19:39
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 19:20 schreef kikoooooo het volgende:

[..]

Taartenfabriek

Ja, ik ga weer kijken
kikoooooodinsdag 11 april 2006 @ 20:32
het begint
Stansfielddinsdag 11 april 2006 @ 20:44
haha echt lachen die gasten.
golferdinsdag 11 april 2006 @ 20:48
Gooien met voedsel.
Zo voorspelbaar.
Haaibaaikedinsdag 11 april 2006 @ 20:50
Hylarisch weer Maar wel lachen.
En ze gooien maar met eten
pberendsdinsdag 11 april 2006 @ 20:54
Matig tot nu toe... en Gordon die geblesseerd is helpt ook niet echt.
golferdinsdag 11 april 2006 @ 21:11
Alleen maar terugblikken dus.
pberendsdinsdag 11 april 2006 @ 21:12
Heh, dus ze lieten vorige week net doen of het allemaal "t stoepje was, terwijl 2/3 herhaling is?
Haaibaaikedinsdag 11 april 2006 @ 21:18
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 21:11 schreef golfer het volgende:
Alleen maar terugblikken dus.
Omdat Gordon ziek was, daarom laten ze nu terugblikken zien
pberendsdinsdag 11 april 2006 @ 21:19
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 21:18 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Omdat Gordon ziek was, daarom laten ze nu terugblikken zien
Zend dan gewoon niet uit, en schort alles op tot Gordon weer beter is. Wie zegt dat ie niet 3 weken achter elkaar ziek is?
Haaibaaikedinsdag 11 april 2006 @ 21:22
Volg jij de media niet !
Daar is vaak verteld dat Gordon ziek was. ( Geen griep )
Hij is nu inmiddels allang weer op de been.
pberendsdinsdag 11 april 2006 @ 21:33
Volgende week anders weer geen normale aflevering .
Terpstradinsdag 11 april 2006 @ 21:39
ik ging dood weer vooral met die ruft in gordon zn gezicht, ik hoop dat er snel een dvd van deze serie komt
SuperMOMdinsdag 11 april 2006 @ 22:09
Die bed scene's vond ik hilarisch "op een plank slapen, geef er nog maar 5 bij, ben ik ervan af" , "inwendige erectie", "Geer die regelmatig aan het zuurstof moest", "scheet van Gordon waar Geer kwaad om werd" en dan hem weken later terug pakken (schijten) in zijn smoel
SuperMOMdinsdag 11 april 2006 @ 22:15
"Ik ben er 1 van een drieling" Gordon: heb je zeker klemgezeten?? "Ja wel twee minuten"
detulp050dinsdag 11 april 2006 @ 23:27
Wat is Het Stoepje toch een fijn bedrijf zo te zien
Theloniousdinsdag 11 april 2006 @ 23:30
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 23:27 schreef detulp050 het volgende:
Wat is Het Stoepje toch een fijn bedrijf zo te zien
Ambachtelijk, he.

Vond de uitzending niet zo veel aan.
Cool_Runnerdinsdag 11 april 2006 @ 23:32
Nie zon superaflevering. Maar hopen dat volgende week een beetje de moeite waard is. Want dat zal wel de laatste aflevering worden.
Radegastdinsdag 11 april 2006 @ 23:36
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 22:15 schreef SuperMOM het volgende:
"Ik ben er 1 van een drieling" Gordon: heb je zeker klemgezeten?? "Ja wel twee minuten"
Dat kon je ook wel merken aan die gozer
Killer_Momwoensdag 12 april 2006 @ 01:22
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 21:39 schreef Terpstra het volgende:
ik ging dood weer vooral met die ruft in gordon zn gezicht, ik hoop dat er snel een dvd van deze serie komt
is er al, ik vond afentoe een uitzending kijken wel leuk, meer niet.
de volgende week, wat je niet op tv gezien hebt , hoef ik niet meer te zien, hoesten, scheten,
dat heb ik wel genoeg gezien,
De uitzendingen die ik wel gezien heb was t wel lachen. wat een mutsen... gelukkig zonder dat ze zingen .
Urquhartwoensdag 12 april 2006 @ 10:44
Ondanks het uitvallen van Gordon waren die terugblikken ook wel weer leuk
Repeatwoensdag 12 april 2006 @ 13:36
Ik had de videorecorder geprogrammeerd, kon niet kijken gister. Wil ik net de band gaan kijken.... LEEG
bleek dat de zender niet in het geheugen van de videorecorder zat omdat talpa relatief nieuw is
pberendswoensdag 12 april 2006 @ 13:43
quote:
Op dinsdag 11 april 2006 23:27 schreef detulp050 het volgende:
Wat is Het Stoepje toch een fijn bedrijf zo te zien
Echt een vreselijk bedrijf lijkt me dat.
Badeentjewoensdag 12 april 2006 @ 14:05
Briljant vond ik het weer, snel de dvd's zien te bemachtigen.
Haaibaaikewoensdag 12 april 2006 @ 16:34
quote:
Op woensdag 12 april 2006 10:44 schreef Urquhart het volgende:
Ondanks het uitvallen van Gordon waren die terugblikken ook wel weer leuk
Ik vond het niet tegen vallen ! Best wel geinigie stukjes erbij
Urquhartdinsdag 18 april 2006 @ 13:08
quote:
Gordon en Talpa uit elkaar

Talpa heeft het contract met Gordon ontbonden. Volgens RTL Boulevard hebben de zender en de presentator ruzie over een optreden van Gerard Joling en Gordon voor het programma 'Joling & Gordon over de vloer'. Het geven van optredens is volgens het duo niet opgenomen in het contract.

De ruzie zou opgelost zijn, maar nu is het contract toch ontbonden. Toch hoeft dat niet te betekenen dat het goedbekeken programma niet meer op televisie komt. Gordon blijft freelancer, maar de opties blijven nu open. Hij zou in theorie overal weer aan de bak kunnen, zonder verplichtingen aan Talpa.

Gerard Joling had al geen contract bij Talpa en werkte freelance aan 'Joling & Gordon over de vloer'.
Duiveltjadinsdag 18 april 2006 @ 13:12
Domme zet van Talpa om het te ontbinden. Dat programma is het enige wat een beetje scoort.
kikoooooodinsdag 18 april 2006 @ 13:16
Komt er nou vanavond weer zo'n terugblik uitzending?
Urquhartdinsdag 18 april 2006 @ 13:16
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 13:16 schreef kikoooooo het volgende:
Komt er nou vanavond weer zo'n terugblik uitzending?
Ja
kikoooooodinsdag 18 april 2006 @ 13:23
Dan ga ik mooi milan-barca kijken
Pauldinsdag 18 april 2006 @ 13:35
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 13:23 schreef kikoooooo het volgende:
Dan ga ik mooi milan-barca kijken
SuperMOMdinsdag 18 april 2006 @ 13:59
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 13:12 schreef Duiveltja het volgende:
Domme zet van Talpa om het te ontbinden. Dat programma is het enige wat een beetje scoort.
Ja dat snap ik ook niet? Gerard en Gordon waren (zeker het eerste seizoen) een publiekstrekker, dan probeer je hem toch zowieso binnen te houden?
detoardindinsdag 18 april 2006 @ 15:45
Ik hoorde dat er vandaag nooit vertoonde beelden worden uitgezonden.
WatEenGelul.nldinsdag 18 april 2006 @ 16:26
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 13:59 schreef SuperMOM het volgende:

[..]

Ja dat snap ik ook niet? Gerard en Gordon waren (zeker het eerste seizoen) een publiekstrekker, dan probeer je hem toch zowieso binnen te houden?
D'r is helemaal geen breuk, slechts een verandering van het contract, van vast naar freelance. Met name zijn regelmatig terugkerende ziekteverschijnselen geven problemen bij een vast contract. Niets meer, niets minder.
Pilesdinsdag 18 april 2006 @ 20:33
Was ik het weer bijna vergeten
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 15:45 schreef detoardin het volgende:
Ik hoorde dat er vandaag nooit vertoonde beelden worden uitgezonden.
Haaibaaikedinsdag 18 april 2006 @ 21:42
Ik moest wel paar keer lachen Om de beelden die wij nog niet gezien hadden.
Repeatdinsdag 18 april 2006 @ 22:22
was dit alweer de laatste
Haaibaaikedinsdag 18 april 2006 @ 22:24
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 22:22 schreef Repeat het volgende:
was dit alweer de laatste
Ik denk van wel, voor dit seizoen.
Volgens Gordon gaan ze door met de serie dat vertelde hij bij Catherine Keijl
Repeatdinsdag 18 april 2006 @ 22:28
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 22:24 schreef Haaibaaike het volgende:

[..]

Ik denk van wel, voor dit seizoen.
Volgens Gordon gaan ze door met de serie dat vertelde hij bij Catherine Keijl
maar er zijn pas 4 afleveringen geweest ofzo
Haaibaaikedinsdag 18 april 2006 @ 22:36
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 22:28 schreef Repeat het volgende:

[..]

maar er zijn pas 4 afleveringen geweest ofzo
Dat vertelde Gordon ook vanmiddag aan Catherine, dat Gerard de laatste 2 afleveringen geen tijd had om aan de serie mee te doen.
Zijn agenda was overvol zei Gordon...Gerard moest optreden in het land.
Vandaar dat ze de 2 afleveringen gestaakt hebben..
Borrekedinsdag 18 april 2006 @ 22:37
zo, net weer de samenvattingen gezien of wat was het, moet er nog steeds om lachen, vooral als er een weer zo hard boert
fleur22woensdag 19 april 2006 @ 00:54
Kep me weer bescheurd van het lachen.
Ik twijfelde nog ff of ik ook deel 2 op DVD zou kopen...maar na deze uitzending overstag gegaan.
Ik bleek ook veel meer gemist te hebben...Nóg meer dan ik dacht...Want meestal keek ik maar half/half....( beetje bellen ofzo tussendoor..) Maar als ik dan zie wat écht heb gemist.(veel)
17 euro wordt de moeite waard.
shiNinG_staRwoensdag 19 april 2006 @ 15:26
Shit gemist en niet opgenomen
Haaibaaikewoensdag 19 april 2006 @ 16:54
quote:
Op woensdag 19 april 2006 15:26 schreef shiNinG_staR het volgende:
Shit gemist en niet opgenomen
Dat waren niet vertoonde afleveringen !
Die ze lieten zien.. En ook achter de schermen hoe dat precies in zijn werk gaat.. Zag je dan de cameraman, etc, dan moesten Gerard en Gordon opnieuw doen van de regie als ze iets niet goed deden.
Urquhartwoensdag 19 april 2006 @ 16:59
Het was uiteindelijk nog wel een leuke uitzending

Gelukkig komt er weer een nieuw seizoen aan.
Haaibaaikewoensdag 19 april 2006 @ 17:01
quote:
Op woensdag 19 april 2006 16:59 schreef Urquhart het volgende:
Het was uiteindelijk nog wel een leuke uitzending

Gelukkig komt er weer een nieuw seizoen aan.
Ja, ik vond het ook leuk.
Gordon was bij Catherine Keijl bij Max
Idd, gelukkig komen ze weer in het nieuwe seizoen.
BobbyJameswoensdag 19 april 2006 @ 17:12
Mwah ..ik vind het eigenlijk steeds minder leuk worden.
Haaibaaikewoensdag 19 april 2006 @ 17:16
quote:
Op woensdag 19 april 2006 17:12 schreef BobbyJames het volgende:
Mwah ..ik vind het eigenlijk steeds minder leuk worden.
Eerste seizoen vond ik ook leuker als in dit seizoen Maar ik vond het gisteren wel leuk.
Radegastwoensdag 19 april 2006 @ 17:35
Ze moeten ook maar stoppen. Geen derde reeks. Het is mooi geweest zo.
Urquhartwoensdag 19 april 2006 @ 17:44
Het ligt aan de thema's en beroepen die ze uitkiezen. Er zit best nog wel potentie in, maar je moet gewoon voor de juiste dingen kiezen.

Wellicht is het wel goed om nu iets langer met het volgende seizoen te wachten.
Haaibaaikewoensdag 19 april 2006 @ 17:46
quote:
Op woensdag 19 april 2006 17:44 schreef Urquhart het volgende:


Wellicht is het wel goed om nu iets langer met het volgende seizoen te wachten.
Eensh
Repeatdinsdag 25 april 2006 @ 12:57
Het komt dus wel weer vanavond!
mark_03dinsdag 25 april 2006 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 25 april 2006 12:57 schreef Repeat het volgende:
Het komt dus wel weer vanavond!
Herhaling van vorig seizoen. Als ik dat zo op de site van Talpa lees komt die aflevering met die palingvissers er weer op.
Repeatdinsdag 25 april 2006 @ 12:59
Ik las het net ja.
matthijstdinsdag 25 april 2006 @ 13:20
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 22:37 schreef Borreke het volgende:
moet er nog steeds om lachen, vooral als er een weer zo hard boert

Alles goed, Beavis?

lachen om boergrappen, uit welke streng gereformeerd gehucht kom je dan?
Staat de TV ergens op zolder verborgen in een kastje?
SuperMOMdinsdag 25 april 2006 @ 23:13
quote:
Op dinsdag 18 april 2006 16:26 schreef WatEenGelul.nl het volgende:

[..]

D'r is helemaal geen breuk, slechts een verandering van het contract, van vast naar freelance. Met name zijn regelmatig terugkerende ziekteverschijnselen geven problemen bij een vast contract. Niets meer, niets minder.
dank u
waterreus23donderdag 15 juni 2006 @ 10:47
Twee weken geleden zei Gerard Joling bij Life and Cooking dat ze met John de Mol gingen praten over een mogelijk seizoen 3, is daar al meer over bekend?
Haaibaaikedonderdag 15 juni 2006 @ 10:59
Ik heb er niks over gehoord Het zou wel leuk zijn als ze aan seizoen 3 beginnen.

[ Bericht 4% gewijzigd door Haaibaaike op 15-06-2006 14:21:53 ]
Repeatdonderdag 15 juni 2006 @ 13:42
ik dacht juist dat ze er wel even genoeg van hadden?
waterreus23donderdag 15 juni 2006 @ 14:09
quote:
Op donderdag 15 juni 2006 13:42 schreef Repeat het volgende:
ik dacht juist dat ze er wel even genoeg van hadden?
Dacht ik ook, maar blijkbaar gaan ze toch kijken of er nog plaats is in hun drukke agenda
Haaibaaikedonderdag 15 juni 2006 @ 14:21
Ze hebben idd wel druk met andere werkzaamheden.
'k ben erg benieuwd of een vervolg komt van ''Joling&Gordon over de vloer''
waterreus23donderdag 15 juni 2006 @ 14:37
Ga maar alvast deel 5 van deze topic openen, aangezien deze (bijna vol is)
Pilesdonderdag 15 juni 2006 @ 14:39
Nog 1
Pilesdonderdag 15 juni 2006 @ 14:39
Joling en Gordon over de vloer #5 - Seizoen 3 ja of nee?