Vond ik dus ook, omdat het twee van die nichten zijn dacht hij dat het leuk zou zijn?quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:52 schreef Ace1 het volgende:
Best aso allemaalMaar wel leuk om ze in Tilburg bezig te zien... En die ene vuilnisman met z'n dubbelzinnige opmerkingen was echt gewoon ranzig
Ik geef Gordon gelijk dat ie dat niet leuk vond dat ze voor ''Dames'' uitgemaakt werdenquote:Op dinsdag 4 april 2006 22:59 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Vond ik dus ook, omdat het twee van die nichten zijn dacht hij dat het leuk zou zijn?En die ene steeds met zijn "dames" vond Gordon ook niet leuk
Dat ze niet in de stront gingen staan snap ik ook, had ik ook niet gedaan en voor hun doen hebben ze hard gewerkt daar!
Ja, dat vind ik ook jammer dat je voor een herhaling moet betalenquote:Op dinsdag 4 april 2006 22:51 schreef mv-lootje het volgende:
[..]
Eerst werd het wel herhaald! Talpa heeft zeker geld nodig.
Of bewust niet kijken en op de DVD wachtenquote:Op dinsdag 4 april 2006 23:16 schreef tong80 het volgende:
Ik mis het steeds maar hopen op de herhalingen.
Dat doe ik.quote:Op woensdag 5 april 2006 00:12 schreef mv-lootje het volgende:
[..]
Of bewust niet kijken en op de DVD wachten![]()
Abonneer je dan zelf eens op een TV-gids, dan kan je het van te voren bekijken en je video instellen.quote:
the show must go on.quote:Op woensdag 5 april 2006 01:48 schreef golfer het volgende:
Ik ga zo nog even snel spoelen maar veracht er niet veel van.
Het werd de laatste tijd steeds meer een soort voorspelbaar trucje van die 2.
Bakkerij het Stoepje, zijn gevestigd in Spakenburg, kan dus nog leuk worden met het gevloek van beide heren aangezien ze daar ongeveer net zo Gristelijk als in Staphorst zijn.quote:Op dinsdag 4 april 2006 22:35 schreef SuperMOM het volgende:
[..]
Op hun shirts herkende ik Het Stoepetje en dat is een markt brood en banket keten dacht ik?? In Purmerend en Amsterdam zie ik het Stoepetje altijd met mega grote kramen vol met brood en banket (achter die lopende band)
Rinie krijgt er bakken met geld voor iigquote:Op dinsdag 4 april 2006 21:23 schreef Haaibaaike het volgende:
Die voice-over heeft een irritante stemVind ik !
http://www.rinievandenelzen.nl/quote:Op donderdag 6 april 2006 19:55 schreef Repeat het volgende:
ik vind juist die voice over superdroogEcht mooie opmerkingen maakt die.
Maar wie is het ? Rinie .... ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |