Story till now heb ik al gezien.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:39 schreef maartena het volgende:
a.s. Vrijdag op SciFi een 1 uur special: "The story till now", gevolgd door een 2-urige Season Opening.
Ik heb de DVR weer ingesteld!
mooiquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:39 schreef maartena het volgende:
a.s. Vrijdag op SciFi een 1 uur special: "Battlestar Galactica: The story so far", om 17:00 gevolgd door een 2-urige Season Opening getiteld: "Occupation/Precipice" om 21:00!
Ik heb de DVR weer ingesteld!
ik denk digitall video recorderquote:Op woensdag 4 oktober 2006 12:32 schreef Ezri het volgende:
Spannend spannend spannend!
Uh, misschien een domme vraag, maar wat is een DVR?
quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 23:39 schreef maartena het volgende:
a.s. Vrijdag op SciFi een 1 uur special: "Battlestar Galactica: The story so far", om 17:00 gevolgd door een 2-urige Season Opening getiteld: "Occupation/Precipice" om 21:00!
Ik heb de DVR weer ingesteld!
Onvermijdelijk dat het een keer gaat gebeuren.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:04 schreef Madine het volgende:
Boeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Pegasus
quote:Op woensdag 4 oktober 2006 13:04 schreef Madine het volgende:
Boeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem Pegasus
Ik gok erop dat het gebeurd bij de evacuatie van New Caprica.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 19:17 schreef DooD het volgende:
Ben alleen beniewd wanneer de pegasus boemmmmmmmmmm gaat.
Het zou een betere cliffhanger zijn voor mid seizoensfinale.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 20:44 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik gok erop dat het gebeurd bij de evacuatie van New Caprica.
En bovendien heeft het meer emotionele impact als een schip waar de personages en kijkers vertrouwd mee zijn geraakt en "op zijn gaan rekenen" opeens alsnog vernietigd wordt.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:11 schreef DooD het volgende:
[..]
Het zou een betere cliffhanger zijn voor mid seizoensfinale.
Daarom is een mid seizoensfinale boem van de peggy een betere oplossing. Wat hebben we nu eigenlijk gezien van the peggy, eigenlijk niks op the captain hand en stukjes in lay down your burdens na. Nee laat Peggy nog maar 10 afleveringen meedoen met Lee als commander en dan inzicht geven in de crew van the peggy en ons laten wennen aan the peggy, om hem dan vervolgens op te blazen met Dee aanboord dan heeft het meer impact.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 21:22 schreef Zhenar het volgende:
[..]
En bovendien heeft het meer emotionele impact als een schip waar de personages en kijkers vertrouwd mee zijn geraakt en "op zijn gaan rekenen" opeens alsnog vernietigd wordt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
Dat lijkt mij ook de mooiste "oplossing". Er is immers niet voor niets gekozen voor de Griekse religie.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 00:11 schreef Madine het volgende:
Als ze dan toch de aarde vinden dan hoop ik op een hele mooie oplossing. Dat het in ons verleden gebeurt, dat ze besluiten zich niet bekend te maken en ergens in de buurt settelen om ons te beschermen tegen de Cylons, zonder dat we het ooit weten, afwachtende tot we klaar zijn om ze te ontmoeten.
1980 was op één uitzending (Starbuck en z'n maatje Cy) na verschrikkelijk, dus dat moeten ze zeker niet overnemen. Zie je de huidige Adama al orders volgen van een snotjoch met raar kapsel? BSG 1980 ging mis omdat de leukste personages verdwenen, de verhaallijn nergens op sloeg en de uitwerking daarvan nog erger was. Maar da's ook waar ik dus een beetje voor vrees als ze in de huidige serie de aarde vinden. Want naar mijn mening is SciFi op z'n best als het geloofwaardig is.quote:Op donderdag 5 oktober 2006 10:15 schreef Rhinestone het volgende:
True that, ik kijk dan ook stiekem wel uit naar de verhalen over het verzet![]()
@ Madine: Een soort van BSG1980 bedoel je, wat betreft het vinden van de Aarde? Dat was namelijk echt te triest voor woorden dat plot![]()
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 08:55 schreef Merovingian het volgende:
pssst...
De vloot is een beetje uitgedund omdat iedereen op nieuw Craprica zit.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:18 schreef angel008 het volgende:
zit nu de eerste serie te kijken... maar vind hem tot nu toe zeer matig
het hele nieuwe idee van nieuw caprica staat me niet aan..
waarom kunnen ze niet gewoon op die 2 schepen zitten en daar verder gaan.. ik bedoel zoals het er nu uitziet hebben ze in dat jaar dat ze op die planeet zaten niets gedaan om hun vloot te verbeteren/vergroten.. beetje jammer..
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:18 schreef Merovingian het volgende:
* Merovingian start nu gelijk download van episode 2
dat snap ik maar toch als je er zelf over nadenkt dan zou ik mijn vloot nooit zo laten uitdunnen maar juist proberen te vergroten ik bedoel ze konden er vergif op innemen dat ze terug zouden komen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:20 schreef dfens het volgende:
[..]
De vloot is een beetje uitgedund omdat iedereen op nieuw Craprica zit.![]()
ken het gevoel..quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:32 schreef dfens het volgende:
Waarom is het nou niet mogelijk de serie legaal te downloaden?
* dfens wil best betalen voor BSG (en Lost)
je kunt er wel voor betalen... seizoen 1 op dvd... en over een tijdje seizoen 2 kopen, en dan nog later s3, s4, s5, .....quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 10:38 schreef angel008 het volgende:
[..]
ken het gevoel..
zou er ook zo voor betalen maarja helaas kan het niet..
er komt wel een mogelijkheid om straks heel mischien met i-tunes sg-1 te kopen
maar daar zijn ze nog niet over uit..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Burnt to the core but not broken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanavond maar verder kijken.
FRAK!Burnt to the core but not broken
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 14:02 schreef PPL het volgende:
Frak!
Ik zit deel 2 te kijken maar moet eigenlijk weg.
En wat kies ik uit als cliffhanger?
![]()
je hebt wel het ergste stop punt ooit genomenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanavond maar verder kijken.
FRAK!
staat ook op nieuwsgroepen dus als iemand sneller wilt zou ik daar zoeken..
Ik denk dat we die genoeg gaan krijgen als het eind van occupation er komt.quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 15:42 schreef Merovingian het volgende:
tering wat een einde weer... ik wil ep 3!
Ik mis alleen toch nog wel wat space battles tussen raiders en vipers...
Ik kan niet wachtenquote:Op zaterdag 7 oktober 2006 16:50 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ik denk dat we die genoeg gaan krijgen als het eind van occupation er komt.
+ De Galactica en Pegasus tegen die 5 Basestars.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben alleen benieuwd hoe de kijkcijfers in de VS zullen zijn, aangezien ik zo het idee heb dat de meeste Amerikanen in deze aflevering weer allemaal dingen ziet die tegen de VS is..
Ben benieuwd naar ep3
Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BFC Heren 3 steunen? Dat kan! Ga naar www.team-hs3.tk en click away!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
quote:Op zaterdag 7 oktober 2006 19:01 schreef Wuder het volgende:
Ik vond het een geweldige aflevering over demaar volgens mij is het ook echt kritiek op de VS als je ziet hoe dat kamp eruit ziet het is net guantanomoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben alleen benieuwd hoe de kijkcijfers in de VS zullen zijn, aangezien ik zo het idee heb dat de meeste Amerikanen in deze aflevering weer allemaal dingen ziet die tegen de VS is..
Ben benieuwd naar ep31/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm definitely caught up in the wrong universe.
Oh, and The Net is Dead too...
quote:Op zondag 8 oktober 2006 18:18 schreef TheMarco het volgende:Waarom spoilers als dit al uitgezonden is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben het trouwens 100% met je eens!opgezegd@fok.nl
Ben je wel begonnen met de miniserie?quote:Op zondag 8 oktober 2006 20:26 schreef Crazykill het volgende:
Ik heb tot episode 8 gekeken van season 1 en tering wat is het saai :/![]()
Die Boomer is trouwens nog fucking irritant ook.
Had er veel meer van verwacht![]()
Ja, die ging nog wel. Maar de episodes tot nu toe zijn echt niet wat je noemt spannend ofzoquote:Op zondag 8 oktober 2006 20:31 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ben je wel begonnen met de miniserie?
En BSG is op dit moment dé shit op Sci-Fi gebied en alles behalve saai.![]()
Precies, beste sci-fi serie ooit gemaaktquote:Op zondag 8 oktober 2006 20:31 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Ben je wel begonnen met de miniserie?
En BSG is op dit moment dé shit op Sci-Fi gebied en alles behalve saai.![]()
Oh ja! Thanks.quote:Op zondag 8 oktober 2006 10:06 schreef Cairon het volgende:
De tattoo deelt ze met haar man, je weet wel die gozer die voor het verzet werkt.
Deze serie blijft brilliant!
quote:Op zondag 8 oktober 2006 16:44 schreef Wuder het volgende:Spoilers mogen nu wel weg hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Denk dat de executie net op tijd gestopt is. De centurions zullen naw overhoop geknalt zijn.Godfather Bodybuilding topic reeks
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ooh wat ben ik toch weer informatief bezig
jeweetz
quote:Op zondag 8 oktober 2006 18:18 schreef TheMarco het volgende:En dan te bedenken dat Moore in S01 nieteens de huidige maintheme mocht gebruiken omdat SciFi Chan het niet catchy genoeg vondSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Overigens vraag ik mij ook af wanneer we de eerste potsmokers te zien gaan krijgen.jeweetz
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De trailer gaf wel veel weg van wat er komen gaat, maar doet zeker naar meer smaken!
[b]Op maandag 12 december 2005 22:25 schreef MissBliss het volgende:[/b]
Ik sta in niemands sig ;(
Altijd mooi hoe inzichtvol Adama isquote:Sharon: "How do you really know you can trust me?"
Admiral Adama: "I don't. That's what trust is."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou me niks verbazen als Lee de zoektocht naar de aarde alleen voorzet.
De enige zekerheid die je hebt in je leven ben ik!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 9 oktober 2006 15:56 schreef Madine het volgende:ik keekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
toch vind ik nu de serie matig worden.. de echte battlestar galactica is eruit..
de serie ging altijd over galactica niet over een planeet die bewoond gaat worden..
ik vond de pegasus all een grote stap maar nu zijn er in feite dus 3 !! delen waar het verhaal zich afspeelt..
ze hadden de serie niet meer battlestar galactica moeten noemen.. van pegasus en galactica is pegasus duidelijke de ''sterkere''
maarja dat is mijn mening ik hoop dat ze snel weer terug gaan de ruimte in en weer lekker space wars gaan doen..
quote:Op maandag 9 oktober 2006 10:51 schreef DooD het volgende:
ik denk een mooie vooruit blik op epi 3.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zou me niks verbazen als Lee de zoektocht naar de aarde alleen voorzet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toch
Burnt to the core but not broken
quote:Op maandag 9 oktober 2006 16:38 schreef PPL het volgende:
[..]als dat gaat gebeuren dan is het helemaal klote dan krijg je dus weer 2 series ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tochpeggy en galactica..
nee ik denk niet dat ze die laten splitsen..
wat ik hoop is dat ze gewoon die planeet compleet evacueren en gewoon weer lekker op de vlucht/reis slaan naar aarde..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |