Witte of zwarte magie, je vraagt in beide gevallen onverklaarbare hulp.Mensen van de Antillen vragen vaak de hulp van dezelfde geesten voor zowel goede en kwade zaken.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 12:50 schreef trancethrust het volgende:
[..]
Da's niet echt witte magie, vind je wel?
Betrof het hier echt en voodo-curse of waren er kwade geesten in de woningquote:Op dinsdag 21 februari 2006 12:54 schreef Dromenvanger het volgende:
Er is ooit een topic hier geweest gemaakt door Nikky geloof ik. Dat ging over een voodoo-curse. Waarbij mensen op bezoek gingen bij een vrouw met een vuil huis, en toen zeiden die mensen dat het zo smerig was in dat huis. Daarna kregen ze de volle lading van een vloek over zich heen. Een koffer met duizenden mieren erin en nog meer.
Weet niet waar het topic staat, anders had ik de link hier neergezet.
Er is de Caraibische voodoo en er is de afrikaanse oorsprong.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 11:46 schreef Mirage het volgende:
[..]
Ik ben van mening van wel.
De informatie o.a. gekregen van mensen uit de VooDoo cultuur.
Helaas heb ik die nog niet zover dat ze een stabiele internetverbinding hebben![]()
Maar google doet ook wonderen
1e hit die ik kreeg http://www.geocities.com/(...)oo-Geschiedenis.html
VooDoo is (overigens net zoals ik van de Winti cultuur heb begrepen) een samensmelting van verschillende achtergronden.
Ik wil Nokwanda even aanvullen.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:03 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Er is de Caraibische voodoo en er is de afrikaanse oorsprong.
Slaven vluchtten de bergen in op het eiland Hispaniola (haiti en de Dominicaanse republiek)
Daar woonden nog wat oorspronkelijke bewoners. Die namen de gevluchtte slaven op. Er waren slaven die al langer in slavernij waren maar ook slaven die pas vanuit Afrika waren gerooft/verkocht door stamgenoten of door een overwinnaar. Best veel ook.
Dus dat is de basis van de caraibische voodoo. Wel een samengesteld iets maar wel heeeeeel erg afrikaans hoor. Veel meer dan winti. Winti heeft meer andere invloeden.
Binnen de winti heb je ook Vodoo. Dat is de personificatie van de god Vodoo. Dat is niet hetzelfde als Voodoo maar heeft wel dezelfde oorsprong.
Maar waar Wetenschapper en ik het over hadden was de puur west-afrikaanse variant zoals die ook door geheime genootschappen wordt beoefend. Dat is geen lekkere shit en echt niet puur.
Wat ik ervan begrepen had, was het een wraak-actie gedaan door die vrouw. Ook toen die mensen terug kwamen van die vakantie, was het hele huis vol mieren. In ieder geval die koffer was bomvol mieren.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:02 schreef Wetenschapper het volgende:
[..]
Betrof het hier echt en voodo-curse of waren er kwade geesten in de woning
Wel vreemd dat ze mieren gebruikt heeft, vaak worden wespen of spinnen gebruikt.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:12 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Wat ik ervan begrepen had, was het een wraak-actie gedaan door die vrouw. Ook toen die mensen terug kwamen van die vakantie, was het hele huis vol mieren. In ieder geval die koffer was bomvol mieren.
Ik zal zelf ook eens op zoek gaan straks. Kijken of ik wat kan vinden.
quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:06 schreef Wetenschapper het volgende:
[..]
Ik wil Nokwanda even aanvullen.
Winti komt voornamelijk voor onder de Creolen, die hun oorsprong in Afrika hebben
Ik weet niet wat ze gebruiken normaal gesproken. Wespen zijn inderdaad een dodelijker wapen mochten ze echt wraak willen. Ik bedoel de beoefenaars van voodoo. Maar misschien was het geen attempt tot echte dodelijke wraak. Gewoon een lesje leren of iets dergelijks.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:18 schreef Wetenschapper het volgende:
[..]
Wel vreemd dat ze mieren gebruikt heeft, vaak worden wespen of spinnen gebruikt.
Je hebt inderdaad gelijk Nokwanda.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:19 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Dan vul ik je ook even aan:
Dat is waar. Alleen zijn in uriname de verschillende bevolkingsgroepen meer een meer vermengd. In de stad is het een smeltkroes waar steeds meer culturen zich vermengd hebben. Ook zijn de Boslandcreolen (toch weer anders dan stadscreolen) vaker puur Afrikaans en als men gemengd is, dan met indiaanse bewoners.
Je gewoon netjes aankleden en je eigen magie zijn werk laten doen is meer dan genoeg in de liefde. Je kan de liefde toch niet sturen. Een drankje nemen om jezelf aantrekkelijker te maken dan je in werkelijkheid bent is is voor mij het princiepe van verborgen gebreken.quote:Op maandag 20 februari 2006 14:47 schreef gaai het volgende:
[..]
Liefdesdrankjes die je zélf inneemt om jezelf aantrekkelijker te maken tegenover iemand vind ik wel iets anders dan liefdesdrankjes die echt bedoeld zijn om een ander te beïnvloeden.....en die( al dan niet stiekem) een ander toegediend worden.....
(tik ik dat duidelijk zo?)
Ik bedoel meer dat je in het 1e geval niet direct ingrijpt in de vrije wil van een ander en in het 2e geval wél.........
Was eigenlijk nooit de gewoonte. Maar ik ken diverse gemengde koppels waar een Creoolse en een Hindoestaanse of een Creoolse en een Javaanse of zelfs een Chinese wederhelft is.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 13:41 schreef Wetenschapper het volgende:
Nokwanda ben jij ervan op de hoogte of er ook vermenging is ontstaan met de Hindoestanen en Javanen
Ik weet dat het werkt, verder wil ik er eigenlijk niets over kwijt omdat ik ermee te maken heb gehadquote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:55 schreef CarDani het volgende:
A whole lot of informatie zeg![]()
Moeilijk te behappen.
Ik ben vooral benieuwd of die bezweringen werken. Zijn er bewijzen van o.i.d.
Ja, ik kan me er iets bij voorstellen ja.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 16:56 schreef Wetenschapper het volgende:
[..]
Ik weet dat het werkt, verder wil ik er eigenlijk niets over kwijt omdat ik ermee te maken heb gehad
Natuurlijk is er geen wetenschappelijk bewijs van. Voodoo werkt op de angst van mensen die erin (willen?) geloven en werkt vooral vanuit het principe van dreiging en self fulfilling prophecy.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:55 schreef CarDani het volgende:
A whole lot of informatie zeg![]()
Moeilijk te behappen.
Ik ben vooral benieuwd of die bezweringen werken. Zijn er bewijzen van o.i.d.
Net zoveel bewijzen als een willekeurige seminar van Jomanda of een Amerikaanse TV dominee.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 14:55 schreef CarDani het volgende:
A whole lot of informatie zeg![]()
Ik ben vooral benieuwd of die bezweringen werken. Zijn er bewijzen van o.i.d.
Nou, dacht het niet. dit is toch heel iets anders.quote:Op woensdag 22 februari 2006 11:55 schreef Mr_Belvedere het volgende:
[..]
Net zoveel bewijzen als een willekeurige seminar van Jomanda of een Amerikaanse TV dominee.
Nee dit is precies hetzelfde, alleen op een grotere schaal.quote:Op woensdag 22 februari 2006 13:14 schreef CarDani het volgende:
[..]
Nou, dacht het niet. dit is toch heel iets anders.
Nee hoor. Het is HEEL iets andersquote:Op woensdag 22 februari 2006 13:16 schreef Laton het volgende:
[..]
Nee dit is precies hetzelfde, alleen op een grotere schaal.
Nee lieverd, het is hetzelfde, voodoo heeft geen macht. slechts door erin te geloven verleen je het macht.quote:Op woensdag 22 februari 2006 13:17 schreef CarDani het volgende:
[..]
Nee hoor. Het is HEEL iets anders![]()
Dat maakt voor de bewijslast geen drol uit, want er bestaat geen wetenschappelijk bewijs dat VooDoo echt werkt.quote:Op woensdag 22 februari 2006 13:14 schreef CarDani het volgende:
Nou, dacht het niet. dit is toch heel iets anders.
alleen slechte tekst.quote:Op woensdag 22 februari 2006 14:02 schreef CarDani het volgende:
Mooi liedje trouwens:
there can be miracles..when you believe![]()
Afro-Amerikaanse volksmagie, een vermenging van Afrikaanse, Christelijke, Joodse en Indiaanse gebruiken, rituelen en elementen die veel mensen als bijgeloof beschouwen.quote:Op maandag 20 februari 2006 22:06 schreef displission het volgende:
en wat is hoodoo dan precies?
Even over die zombies, zij worden "gemaakt" om die personen te straffen omdat zij bepaalde wetten hebben overtreden. O.a. ruzies over land, verantwoordelijkheden niet nakomen (kinderen hebben, maar niet ervoor zorgen) e.d. de zombies worden ook niet gebruikt om mensen aan te vallen, maar eigenlijk altijd als slaven op moderne plantages of boerderijen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 10:06 schreef L.Denninger het volgende:
Ik wil me best opwerpen als gewillig slachtoffer om voodoo wetenschappelijk te bewijzen.
Als het echt werkt en niet alleen maar een mindfuck is, zou het ook op mij moeten werken.
Ik geloof er namelijk helemaal niet in.
Dus ik daag iedereen uit - bevoodoo mij, behoodoo mij, of hoe je het maar wilt noemen.
Wit, zwart of paars, es wurde mir wurst sein.
Laat mieren uit mijn koffers komen, laat geesten langskomen,
stuur zombies op me af, laat me gek worden - whatever it takes.
Zou toch wel een stunt zijn als ik hier kon komen melden "ik ben bekeerd, ik geloof erin !" right ?
quote:Op maandag 19 april 2010 19:34 schreef parel01 het volgende:
Kent iemand die kabbala kan? Dus joodse voodo? zo ja stuur mij een prive bericht.
Alsjeblieft, maar wees er voorzichtig meequote:Op dinsdag 20 april 2010 15:23 schreef Pantoffelsalade het volgende:
iemand receptje voor de liefdesdrank?![]()
*voor eigen gebruik ofcourse*
Hmm, voor een beginner op het gebied van zelfgemaakte en zelfgedoseerde liefdesdranken (wat Pantoffelsalade waarschijnlijk is), lijkt het me niet verstandig om aan de GHB te gaan. Tenzij je een slappe, suffe, slapende liefdespartner wiltquote:
Dit verhaal klopt volledigquote:Op dinsdag 20 april 2010 16:16 schreef YebCar het volgende:
Waarom denk je dat er zoveel Westerse mannen door Thaise vrouwen versierd zijn?
Tuurlijk al die mannen kunnen in het westen geen normale vrouw vinden dus gaan ze maar in thailand zoeken.
En veel Thaise vrouwen willen natuurlijk ook een westerse man zodat ze hun kunnen onderhouden.
Maar er zijn ook veel vrouwen die de mannen onder hun wil kunnen krijgen met black magic/voodoo hoe je het ook noemen wilt. Veel vrouwen van plezier in Thailand die werken bij bekende plaatsen waar toeristen komen(denk aan pattaya, bangkok, phuket) komen uit het armere gedeelte van Thailand. Isaan.of Isan.
Isaan is onderverdeeld in 19 provincies en 2 daarvan Buriram en Surin staat bekend dat vrouwen daar zulke dingen gebruiken om eenman bij hun te houden.
Elke vrouw uit isaan weet ervan af. Dus vraag het desnoods als je op vakantie bent.
geef nooit je geboortedatum weg aan een thaise vrouw die je niet kent en probeer ook geen persoonlijke bezittingen kwijt te raken.
Jazeker, het komt door de voodoo en heeft niks te maken met het feit dat die kerels in hun eigen land niks kunnen krijgen en die vrouwen onderdaniger zijn en het niet erg vinden om het huishouden te doenquote:Op dinsdag 20 april 2010 16:16 schreef YebCar het volgende:
Waarom denk je dat er zoveel Westerse mannen door Thaise vrouwen versierd zijn?
Tuurlijk al die mannen kunnen in het westen geen normale vrouw vinden dus gaan ze maar in thailand zoeken.
En veel Thaise vrouwen willen natuurlijk ook een westerse man zodat ze hun kunnen onderhouden.
Maar er zijn ook veel vrouwen die de mannen onder hun wil kunnen krijgen met black magic/voodoo hoe je het ook noemen wilt. Veel vrouwen van plezier in Thailand die werken bij bekende plaatsen waar toeristen komen(denk aan pattaya, bangkok, phuket) komen uit het armere gedeelte van Thailand. Isaan.of Isan.
Isaan is onderverdeeld in 19 provincies en 2 daarvan Buriram en Surin staat bekend dat vrouwen daar zulke dingen gebruiken om eenman bij hun te houden.
Elke vrouw uit isaan weet ervan af. Dus vraag het desnoods als je op vakantie bent.
geef nooit je geboortedatum weg aan een thaise vrouw die je niet kent en probeer ook geen persoonlijke bezittingen kwijt te raken.
Oh, het heeft met onderdanigheid en huishouden doen te maken, wat dat betreft overheerst mijn Hollandse aardquote:Op woensdag 21 april 2010 09:29 schreef _Led_ het volgende:
Jazeker, het komt door de voodoo en heeft niks te maken met het feit dat die kerels in hun eigen land niks kunnen krijgen en die vrouwen onderdaniger zijn en het niet erg vinden om het huishouden te doen
Van de 4 thaise importvrouwen die ik gekend heb doen er iig. 4 het huishoudenquote:Op woensdag 21 april 2010 10:09 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Oh, het heeft met onderdanigheid en huishouden doen te maken, wat dat betreft overheerst mijn Hollandse aarden daarom ben ik op zoek naar een geest die het huishouden voor mij wil doen. Maar ik moet dus eigenlijk op zoek naar een Thaise vrouw begrijp ik?
Nee, maar ik had het over het Aziatisme in het algemeenquote:Op woensdag 21 april 2010 10:10 schreef _Led_ het volgende:
Van de 4 thaise importvrouwen die ik gekend heb doen er iig. 4 het huishouden
Maareh, jij bent toch helemaal niet thais ?
Dit dus.quote:Op woensdag 21 april 2010 09:29 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Jazeker, het komt door de voodoo en heeft niks te maken met het feit dat die kerels in hun eigen land niks kunnen krijgen en die vrouwen onderdaniger zijn en het niet erg vinden om het huishouden te doen
Die heb jij helemaal niet nodig hoorquote:Op woensdag 21 april 2010 10:37 schreef JoepiePoepie het volgende:
Trouwens _Led_, zomaar even tussendoor he, ik bedoel er verder niks mee hoor... Maar wat is jouw geboortedatum eigenlijk?
En het feit dat deze mannen een machtspositie hebben die ziek is. Ik heb jou hierheen gehaald en ik kan er ook voor zorgen dat je terug moet. En dan heeft je familie ook niks te vreten, want nu stuur jij geld.quote:Op woensdag 21 april 2010 09:29 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Jazeker, het komt door de voodoo en heeft niks te maken met het feit dat die kerels in hun eigen land niks kunnen krijgen en die vrouwen onderdaniger zijn en het niet erg vinden om het huishouden te doen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |