FOK!forum / Voetbal / Het grote AFC AJAX topic #289: op koers voor de 15 punten!
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:01
Lionheaadmaandag 13 februari 2006 @ 14:03
Nu behoor ik natuurlijk AJAX te roepen....

Morgen dus Nedved??
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 14:04
Nedved, lijkt me wel .
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:04
"Cohen overweegt het Home te sluiten"
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:05
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:05
bron, link?
SiemeNmaandag 13 februari 2006 @ 14:07
Ik wist niet eens dat er morgen een nieuwe aanwinst gepresenteerd zou worden, ben benieuwd.
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:08
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:04 schreef Houniet het volgende:
"Cohen overweegt het Home te sluiten"
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:05 schreef Mangoworks2002 het volgende:
bron, link?
http://www.afca.tk/

Onder nieuws
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:10
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:04 schreef Houniet het volgende:
"Cohen overweegt het Home te sluiten"


Ben benieuwd wat ie daar voor motivatie voor wil gebruiken. Lijkt me weinig bij te verzinnen.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:13
Zal toch niet? "Dan worden de supporters gestraft" etc...

Die relschoppers zijn imo geen supporters, gewoon berechten onder het terorisme recht
riNmaandag 13 februari 2006 @ 14:14
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:07 schreef SiemeN het volgende:
Ik wist niet eens dat er morgen een nieuwe aanwinst gepresenteerd zou worden, ben benieuwd.
huh heb ik wat gemist? waar haal je dat vandaan dan?
Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 14:14
Niets doen helpt zeker niets. Wat mij betreft mag het dicht tot alle 70 'helden' zich gemeld hebben.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:15
quote:
Bij het supportershome van ADO Den Haag hebben zich afgelopen nacht ongeregeldheden voorgedaan. De daders zouden aanhangers zijn van Ajax. De politie heeft de zaak in onderzoek. Ajax spreekt zijn afschuw uit over deze wanordelijkheden.

De daders zullen door de overheid strafrechtelijk vervolgd moeten worden. Indien de daders een relatie hebben met Ajax en nog geen stadionverbod, zal de club deze verboden direct opleggen.
De jeugdwedstrijden tussen Ajax en ADO Den Haag van vandaag zijn in overleg met ADO Den Haag en de KNVB uitgesteld.

Als gevolg van de wanordelijkheden heeft Burgemeester Deetman van Den Haag besloten om morgen geen Ajax-supporters toe te laten. In het licht van de huidige situatie heeft Ajax begrip voor deze maatregel.

Ajax algemeen directeur Maarten Fontein: ,,Ik ben bijzonder geschokt door de ernst van deze ongeregeldheden. Ook omdat dit tot gevolg heeft dat trouwe, goedwillende supporters geen wedstrijden kunnen bezoeken. Er is Ajax alles aan gelegen om dit soort mensen blijvend uit ons stadion te weren. Zij horen niet bij Ajax thuis.''
quote:
Ajax heeft het lastig in het Zuiderpark, maar wint wel


Was het puur killersinstinct of viel de winnende treffer van Klaas Jan Huntelaar anders te verklaren? De Ajax-spits gaf na ADO Den Haag - Ajax (1-2) na afloop hoogstpersoonlijk uitsluitsel. ,,Ik heb de hoek bewust gekozen'', verklaarde matchwinnaar Huntelaar. ,,Wat er verder aan vooraf ging, weet ik niet. Het schot was ook een beetje op gevoel.''

Hoe het ook was: met de 1-2 in het Zuiderpark, deed Ajax zondagmiddag weer eens goede zaken in competitieverband. De ploeg van trainer Danny Blind had het bij vlagen lastig tot zeer lastig met de Hagenaars. ,,Onze beste fases waren een kwartier voor en het eerste kwartier na rust’’, blikte de Ajax-coach op zijn beurt terug op het levendige duel. ,,De beginfase was duidelijk voor ADO. Voor ons waren in het eerste halfuur slechts kleine kansjes weggelegd. Met een schot op de paal als voornaamste kans.''
Na een klein halfuur spelen, kregen de Ajacieden iets meer grip op het duel. De Amsterdammers namen het initiatief van ADO Den Haag over en creëerden zichzelf meer en meer kansjes. Olaf Lindenbergh stond met zijn vrije trap vanaf rechts aan de basis van de openingsgoal. De middenvelder bereikte uiteindelijk op tamelijk curieuze wijze Zdenek Grygera. De mee opgekomen Tsjech (in balbezit gekomen nadat vele spelers de bal hadden gemist) kon de bal vlak voor de achterlijn inschieten: 0-1.

Veel tijd om van de voorsprong te genieten, kregen de gasten niet. Oud-Ajacied en ADO-uitblinker Michael Mols kon drie minuten later al vanaf de zestien verwoestend uithalen. Gezien het spelbeeld tot dat moment was de Haagse gelijkmaker niet onverdiend. ,,Toch hoop je in die goede fases de ruimtes beter te gebruiken'', aldus Blind. De trainer-coach doelde vooral op de fase, waarin zijn ploeg opnieuw de leiding had genomen. Tien minuten na rust scoorde Huntelaar op ogenschijnlijk simpele wijze de 1-2. ,,Al leek dat schot makkelijker dan het was'', sprak de aanvaller nuchter. Ook de tweede doelpuntenmaker aan Ajax-kant kreeg de bal van de waardevolle Lindenbergh.

Omdat ADO moest komen, kreeg Ajax meer en meer ruimte om te voetballen. Vooral ook door het felle aandringen van de thuisploeg sprongen de gasten niet effectief genoeg om met de geboden speelruimte. De Haagse formatie had overigens wel de pech dat Michael Mols voortijdig uitviel met een blessure. De prima spelende ex-Ajacied was ADO’s voornaamste speerpunt. Mols was een plaag voor de Amsterdamse defensie.

,,We konden het niet makkelijk uitvoetballen'', vond Blind. ,,In de slotfase zijn we zelfs nog door het oog van de naald gekropen.'' Ajax-doelman Maarten Stekelenburg bewees zijn waarde door invaller Paulus Roiha in de slotfase van de gelijkmaker af te houden. Huntelaar: ,,We hadden onze mogelijkheden beter uit moeten spelen. Waar dat aan lag? Vaak ontbrak het aan een goede eindpass. Een andere keer stond iemand buitenspel.''

Met zeges op Willem II en ADO Den Haag kan in elk geval met vertrouwen worden toegeleefd naar het komende duel tegen RBC Roosendaal. Ajax en RBC kruisen volgende week zondag de sportieve degens in de Amsterdam ArenA.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:15
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:14 schreef Schanulleke het volgende:
Niets doen helpt zeker niets. Wat mij betreft mag het dicht tot alle 70 'helden' zich gemeld hebben.
Bullshit, dat zal sowieso niet gebeuren en het home heeft weinig met de actie van vrijdag te maken, dus valt niet te rechtvaardigen.
TerroRobbiemaandag 13 februari 2006 @ 14:16
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:13 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Die relschoppers zijn imo geen supporters, gewoon berechten onder het terorisme recht
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:16
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:16 schreef TerroRobbie het volgende:

[..]

ok ok, het zijn iig geen supporters...
Robarmaandag 13 februari 2006 @ 14:17
AtJvApX

Enchantermaandag 13 februari 2006 @ 14:18
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:17 schreef Robar het volgende:
AtJvApX

Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 14:24
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:15 schreef devv05 het volgende:

[..]

Bullshit, dat zal sowieso niet gebeuren en het home heeft weinig met de actie van vrijdag te maken, dus valt niet te rechtvaardigen.
Als er redelijkerwijs aangenomen kan worden dat de 70 van vrijdag uit het midden van de vaste bezoekers komen helpt het wel degelijk om de gehele groep daar op aan te spreken. Dat stimuleert de zelfreinigende werking van zo'n groep.
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 14:24
Morgen een nieuwe speler
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 14:25
Niet dus
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:26
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:24 schreef TimmyAsd het volgende:
Morgen een nieuwe speler
Volgens mij ook niet.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:31
lijkt mij ook niet...
Cordoba32maandag 13 februari 2006 @ 14:31
De eerste wedstrijd, dat Ajax speelt en Ado niet, is tegen Inter. Zal wel veeel politie komen denk ik
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:24 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Als er redelijkerwijs aangenomen kan worden dat de 70 van vrijdag uit het midden van de vaste bezoekers komen helpt het wel degelijk om de gehele groep daar op aan te spreken. Dat stimuleert de zelfreinigende werking van zo'n groep.
Misschien waren het ook wel vaste bezoekers van de Efteling, zullen we die dan ook maar sluiten

Kom op zeg, wat een onzin met je aannames en het duperen van duizenden echte supporters door een paar debielen.
SoA-Holicmaandag 13 februari 2006 @ 14:33
Johan D weet vanavond te melden dat Martin v G met een ervaren buitenlandse middenvelder bezig met de naam P Nedved.

Oftewel, een zeer slechte tvp
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 14:34
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:33 schreef SoA-Holic het volgende:

Oftewel, een zeer slechte tvp
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 14:35
Als Cohen besluit het home te sluiten, voorkomt hij wel brandstichting.

Maar goed, waarom zou het home moeten worden gesloten? Door al die wapens?
Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 14:35
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:31 schreef devv05 het volgende:

[..]

Misschien waren het ook wel vaste bezoekers van de Efteling, zullen we die dan ook maar sluiten


Kom op zeg, wat een onzin met je aannames en het duperen van duizenden echte supporters door een paar debielen.
Jij wilt dus gewoon pappen en nathouden. Dat gaat helpen!
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:35
Middenvelder? Ik hoorde dat ze met Eto'o bezig zijn.
jnamaandag 13 februari 2006 @ 14:35
A J A X
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 14:36
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:31 schreef Cordoba32 het volgende:
De eerste wedstrijd, dat Ajax speelt en Ado niet, is tegen Inter. Zal wel veeel politie komen denk ik
Alsof alle kandidaat-deelnemers aan een confrontatie wedstrijd-bezoekende supporters zijn?
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 14:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:35 schreef M0NTANA het volgende:
Als Cohen besluit het home te sluiten, voorkomt hij wel brandstichting.

Maar goed, waarom zou het home moeten worden gesloten? Door al die wapens?
Inderdaad, wapens zul je overal wel vinden. Je voorkomt misschien weer een brandstichting, en als ze bij het Home niet kunnen verzamelen dan zoeken ze wel iets anders .
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:35 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Jij wilt dus gewoon pappen en nathouden. Dat gaat helpen!
Wat lul je nou allemaal dom man. Je hebt nog geen argument genoemd en praat alleen maar onzin.

Je gaat toch geen home sluiten en zo duizenden supporters duperen omdat een paar debielen in Den Haag hebben lopen rellen? Sowiezo is er geen enkel verband tussen het home en die rellen dus dan slaat het dubbel nergens op. Volgens jouw beredenatie kun je de Arena dan ook wel sluiten, want misschien heeft een van die gasten wel een seizoenskaart.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:38
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:37 schreef Houniet het volgende:

[..]

Inderdaad, wapens zul je overal wel vinden. Je voorkomt misschien weer een brandstichting, en als ze bij het Home niet kunnen verzamelen dan zoeken ze wel iets anders .
Laat politie zich eens nuttig gaan maken en de daders van die brandstichting opsporen en beter toezicht houden om herhaling te voorkomen. Dan had die actie in Den Haag ook nooit geweest.

Als ze een jouw huis platbranden, je bouwt 'm opnieuw op en dan proberen ze het weer. Niemand onderneemt wat terwijl er duidelijke stemmen zijn uit welke hoek het komt. Wacht jij dan tot ze het voor de derde keer gaan proberen?

Kan wel voor de tiende keer die actie gaan veroordelen want die was fout, maar de achterliggende reden is echt niet zo onbegrijpelijk.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 14:40
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:37 schreef Houniet het volgende:

[..]

Inderdaad, wapens zul je overal wel vinden. Je voorkomt misschien weer een brandstichting, en als ze bij het Home niet kunnen verzamelen dan zoeken ze wel iets anders .
Sunrise?
Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 14:41
Sluiten is het overwegen waard. Ik hoop dat er eindelijk eens een bestuurder echt in wil grijpen, en dan worden er maar een paar duizend lui gedupeerd door dit soort randdebielen. Ik geloof oprecht dat dat er toe zal leiden dat de bereidheid om aangifte te doen tegen dit soort nageboortes daar enorm van toeneemt. Wat toe te juichen is.
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 14:43
En natuurlijk als die paar 1000 er achterkomen dat hun lol verpest is door die paar eikels zullen ze misschien eens zelfregulerend optreden .
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:45
Of zorgen dat het home in 070 ook affikt
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 14:45
SoA-Holicmaandag 13 februari 2006 @ 14:46
Trouwens ff heel iets anders, de doorbraak van Vermaelen vind ik echt een groot pluspunt dit jaar. Die jongen maakt af en toe nog wat foutjes, maar liever dat ie dat nu doet dan wanneer we volgend jaar in de halve finale cl staan.
Hij kiest voor voetballende oplossingen en heeft een goeie pass in de benen. Ook vind ik zn tackle een groot wapen! Goed bezig die thomas
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 14:47
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:40 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Sunrise?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 14:47
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:46 schreef SoA-Holic het volgende:
Trouwens ff heel iets anders, de doorbraak van Vermaelen vind ik echt een groot pluspunt dit jaar. Die jongen maakt af en toe nog wat foutjes, maar liever dat ie dat nu doet dan wanneer we volgend jaar in de halve finale cl staan.
Hij kiest voor voetballende oplossingen en heeft een goeie pass in de benen. Ook vind ik zn tackle een groot wapen! Goed bezig die thomas
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 14:48
Natuurlijk zijn het niet alleen de wapens waarom Cohen overweegt het home te sluiten. Dingen als cocaine en speed zijn nou niet meteen de meest legale zaken.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:52
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:41 schreef Schanulleke het volgende:
Sluiten is het overwegen waard. Ik hoop dat er eindelijk eens een bestuurder echt in wil grijpen, en dan worden er maar een paar duizend lui gedupeerd door dit soort randdebielen. Ik geloof oprecht dat dat er toe zal leiden dat de bereidheid om aangifte te doen tegen dit soort nageboortes daar enorm van toeneemt. Wat toe te juichen is.
Je bent echt heel erg naief als je dat denkt. Er zal alleen maar olie op het vuur gegooid worden. Maar gelukkig zie ik sluiting niet als reele optie. Met een beetje nadenken kan iedereen de gevolgen indenken namelijk.

Voor welke club ben jij eigenlijk? Want je praat vast wel anders als het om jouw eigen belangen gaat. Lekker makkelijk oordelen over anderen.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:53
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:48 schreef Roeni3 het volgende:
Natuurlijk zijn het niet alleen de wapens waarom Cohen overweegt het home te sluiten. Dingen als cocaine en speed zijn nou niet meteen de meest legale zaken.
Dan kun je elk housefeest ook wel verbieden.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 14:56
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:53 schreef devv05 het volgende:

[..]

Dan kun je elk housefeest ook wel verbieden.
op housefeesten wordt niets in de fik gestoken
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:56
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:52 schreef devv05 het volgende:

[..]

Je bent echt heel erg naief als je dat denkt. Er zal alleen maar olie op het vuur gegooid worden. Maar gelukkig zie ik sluiting niet als reele optie. Met een beetje nadenken kan iedereen de gevolgen indenken namelijk.

Voor welke club ben jij eigenlijk? Want je praat vast wel anders als het om jouw eigen belangen gaat. Lekker makkelijk oordelen over anderen.
Daar is ie weer:



De MORAALRIDDER !!!
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:57
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:56 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

op housefeesten wordt niets in de fik gestoken
Ah, nu is het ook al de schuld van de Ajacieden dat hun eigen home in de fik gestoken wordt... Moet ik hier serieus op in gaan of wat?
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 14:57
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:53 schreef devv05 het volgende:

[..]

Dan kun je elk housefeest ook wel verbieden.
Wat een nonargument. Het home is bedoeld om Ajax supporters de gelegenheid te geven bij elkaar te komen, om over Ajax te praten en inderdaad, te feesten. Niet om als centrale plaats voor harddrugs slikkende junks te fungeren.
Cordoba32maandag 13 februari 2006 @ 14:57
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:36 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Alsof alle kandidaat-deelnemers aan een confrontatie wedstrijd-bezoekende supporters zijn?
Geloof je nou echt dat ze daar rekening mee gaan houden?
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:58
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Daar is ie weer:

[afbeelding]

De MORAALRIDDER !!!
Ik zoek nog een plaatje voor een teletekstsupporter voor je. Wat kan jou dat home schelen, je komt er toch nooit. Nepperd.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 14:58
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:57 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ah, nu is het ook al de schuld van de Ajacieden dat hun eigen home in de fik gestoken wordt... Moet ik hier serieus op in gaan of wat?
hoeft niet.
maar ik denk dat als bezoekers van verschillende housefeesten met elkaar gaan vechten dat die housefeesten ook verboden zouden worden, en terecht
Jopilermaandag 13 februari 2006 @ 14:58
Ik ben op zoek naar de goals van Ajax van gisteren. Heb 'de wedstrijden' gemist, maar die worden niet online gezet door Talpa ivm rechten. Iemand de goals van Ajax en/of andere wedstrijden?
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:58 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ik zoek nog een plaatje voor een teletekstsupporter voor je. Wat kan jou dat home schelen, je komt er toch nooit. Nepperd.
Ach ja, moet ik hier nog serieus op ingaan?
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:57 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Wat een nonargument. Het home is bedoeld om Ajax supporters de gelegenheid te geven bij elkaar te komen, om over Ajax te praten en inderdaad, te feesten. Niet om als centrale plaats voor harddrugs slikkende junks te fungeren.
Wat een nonargument. Een housefeest is dat ook. Van mij mag er best harder opgetreden worden tegen (harddrugs) maar ga dat soort domme dingen nou niet als excuus gebruiken.

Lijkt wel of het meerendeel van de eigen supporters hier gewoon voor sluiting van het home is.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 14:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:58 schreef Jopiler het volgende:
Ik ben op zoek naar de goals van Ajax van gisteren. Heb 'de wedstrijden' gemist, maar die worden niet online gezet door Talpa ivm rechten. Iemand de goals van Ajax en/of andere wedstrijden?
Staan in het vorige topic
devv05maandag 13 februari 2006 @ 14:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:59 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Ach ja, moet ik hier nog serieus op ingaan?
Doe maar niet, er komt toch weinig inhoudelijks uit.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:00
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:58 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

hoeft niet.
maar ik denk dat als bezoekers van verschillende housefeesten met elkaar gaan vechten dat die housefeesten ook verboden zouden worden, en terecht
Dat gebeurt vaak genoeg. Sterker nog, dat gebeurt in bijna elke kroeg/discotheek en veel vaker dan bij een voetbalclub/stadion.

*wake up call*
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:01
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:59 schreef devv05 het volgende:
Lijkt wel of het meerendeel van de eigen supporters hier gewoon voor sluiting van het home is.
ik kom er toch nooit, dus mij maakt het niet veel uit.
maar als er wapens en harddrugs gevonden zijn dan vind ik het niet vreemd dat het gesloten wordt, maarja het zijn niet echt wapens volgens sommige mensen?
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 15:01
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:59 schreef devv05 het volgende:

[..]

Wat een nonargument. Een housefeest is dat ook. Van mij mag er best harder opgetreden worden tegen (harddrugs) maar ga dat soort domme dingen nou niet als excuus gebruiken.

Lijkt wel of het meerendeel van de eigen supporters hier gewoon voor sluiting van het home is.
Je vindt het normaal dat er in het home harddrugs gebruikt worden? Ik zeg niet dat ik voor de sluiting van het home ben, maar begrijp de argumentatie van harddrugs wel als mogelijke overweging voor Cohen om dat te doen.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:02
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:00 schreef devv05 het volgende:

[..]

Dat gebeurt vaak genoeg. Sterker nog, dat gebeurt in bijna elke kroeg/discotheek en veel vaker dan bij een voetbalclub/stadion.

*wake up call*
dat zijn kleine spontane ruzies. niet grote geplande debiele ruzies.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:02
Dat bedoel ik dus, over iets oordelen terwijl je er geen fuck van weet of geen fuck interesseert. Lekker ook tegenover je mede-supporters, egoistische zooi.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:02
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:59 schreef devv05 het volgende:

[..]

Wat een nonargument. Een housefeest is dat ook. Van mij mag er best harder opgetreden worden tegen (harddrugs) maar ga dat soort domme dingen nou niet als excuus gebruiken.

Lijkt wel of het meerendeel van de eigen supporters hier gewoon voor sluiting van het home is.
Persoonlijk lijkt mij het redelijk aannemelijk dat als het ajax supporters zijn die deze extreme dingen gedaan hebben ze regelmatig in het home kwamen, lijkt mij een mooie methode... Jij was het toch die vond dat er best een paar de dupe van de rest mochten worden als het ten goede van het team zou gaan?
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:03
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:01 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Je vindt het normaal dat er in het home harddrugs gebruikt worden? Ik zeg niet dat ik voor de sluiting van het home ben, maar begrijp de argumentatie van harddrugs wel als mogelijke overweging voor Cohen om dat te doen.
Waar lees jij dat het er in het home harddrugs gebruikt zijn of worden? Heb ik nog nooit zien gebeuren en ik kom er toch echt wel regelmatig.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:03
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:02 schreef devv05 het volgende:
Dat bedoel ik dus, over iets oordelen terwijl je er geen fuck van weet of geen fuck interesseert. Lekker ook tegenover je mede-supporters, egoistische zooi.
ik oordeel toch niet gek.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:04
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:02 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Persoonlijk lijkt mij het redelijk aannemelijk dat als het ajax supporters zijn die deze extreme dingen gedaan hebben ze regelmatig in het home kwamen, lijkt mij een mooie methode... Jij was het toch die vond dat er best een paar de dupe van de rest mochten worden als het ten goede van het team zou gaan?
Jij noemt jezelf ook ajax 'supporter' en komt nooit in het home. Je verdere vergelijking gaat helaas voor jou ook totaal niet op. Dat is in sportieve context, dit gaat gewoon over misdadigers. Die moet je individueel straffen, niet collectief.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:06
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:04 schreef devv05 het volgende:

[..]

Jij noemt jezelf ook ajax 'supporter' en komt nooit in het home. Je verdere vergelijking gaat helaas voor jou ook totaal niet op. Dat is in sportieve context, dit gaat gewoon over misdadigers. Die moet je individueel straffen, niet collectief.
hij bedoelt dat die gekken die in Den Haag waren waarschijnlijk vaak in het home kwamen.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:06
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:04 schreef devv05 het volgende:

[..]

Jij noemt jezelf ook ajax 'supporter' en komt nooit in het home. Je verdere vergelijking gaat helaas voor jou ook totaal niet op. Dat is in sportieve context, dit gaat gewoon over misdadigers. Die moet je individueel straffen, niet collectief.
True, ik ben en blijf een ajax supporter, maar met deze maloten heb ik niets te maken. Het zijn criminelen die een link met Ajax hebben. Om ze individueel te kunnen straffen zul je ze collectief moeten achterhalen
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 15:06
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:03 schreef devv05 het volgende:

[..]

Waar lees jij dat het er in het home harddrugs gebruikt zijn of worden? Heb ik nog nooit zien gebeuren en ik kom er toch echt wel regelmatig.
Oh ja, sorry, je moet de dealer niet straffen, maar alleen de gebruiker.

Nee, ik noem de mensen in het home geen dealers, maar je begijpt mijn vergelijking wel.
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 15:08
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:03 schreef devv05 het volgende:

[..]

Waar lees jij dat het er in het home harddrugs gebruikt zijn of worden? Heb ik nog nooit zien gebeuren en ik kom er toch echt wel regelmatig.
Ik zag het ook nooit in de kroeg waar ik werkte .
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:08
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:06 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

hij bedoelt dat die gekken die in Den Haag waren waarschijnlijk vaak in het home kwamen.
Waar baseer je dat dan op? Op dat ze Ajax 'supporters' zijn? Zie mijn quote. Het zou best kunnen natuurlijk, maar dat staat verder toch totaal los van die rellen in Den Haag?
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:06 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Oh ja, sorry, je moet de dealer niet straffen, maar alleen de gebruiker.

Nee, ik noem de mensen in het home geen dealers, maar je begijpt mijn vergelijking wel.
Ik ga er van uit dat het voor eigen gebruik was, volgens mij waren het ook geen grote hoeveelheden toch?
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:09
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:08 schreef HeatWave het volgende:

[..]

Ik zag het ook nooit in de kroeg waar ik werkte .
Daarom, het gebeurt overal. Als je dat als argument op wilt dragen.... is het einde zoek.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:10
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:08 schreef devv05 het volgende:

[..]

Waar baseer je dat dan op? Op dat ze Ajax 'supporters' zijn? Zie mijn quote. Het zou best kunnen natuurlijk, maar dat staat verder toch totaal los van die rellen in Den Haag?
als die mensen zich daar daadwerkelijk verzamelen staat het totaal niet los van de rellen in den haag natuurlijk.
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:10
Mensen die nooit in het home komen kunnen ook niet oordelen over het volk dat er komt.
Als ik sommige reacties hier lees dan heerst er het gevoel dat er in het home alleen volgesnoven hoolies lopen
Ga voor de grap eens binnen kijken, dan zul je zien dat dit zeker niet het geval is.
De zondag tegen FC Utrecht liep zelfs ons aller vriend, de heer Jaakke, er gewoon rustig rond.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:10
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:10 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

als die mensen zich daar daadwerkelijk verzamelen staat het totaal niet los van de rellen in den haag natuurlijk.
Zaterdag verzamelden ze zich bij de Arena. Ook maar sluiten?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:11
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:10 schreef devv05 het volgende:

[..]

Zaterdag verzamelden ze zich bij de Arena. Ook maar sluiten?
het ligt natuurlijk aan het percentage van de mensen dat eraan meedoet.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:12
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:10 schreef BoNi het volgende:
Mensen die nooit in het home komen kunnen ook niet oordelen over het volk dat er komt.
Als ik sommige reacties hier lees dan heerst er het gevoel dat er in het home alleen volgesnoven hoolies lopen
Ga voor de grap eens binnen kijken, dan zul je zien dat dit zeker niet het geval is.
De zondag tegen FC Utrecht liep zelfs ons aller vriend, de heer Jaakke, er gewoon rustig rond.
Inderdaad, gaat helemaal nergens over dit. Zijn gewoon normale supporters die daar komen, zelfs Bobby Haarms en die gast van de SVA (Daniel Dekker ofzo) komt er elke wedstrijd.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:12
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:11 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

het ligt natuurlijk aan het percentage van de mensen dat eraan meedoet.
Huh?
Jajongmaandag 13 februari 2006 @ 15:12
Wat een bijster boeiende discussie weer.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:12
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:10 schreef BoNi het volgende:
Mensen die nooit in het home komen kunnen ook niet oordelen over het volk dat er komt.
Als ik sommige reacties hier lees dan heerst er het gevoel dat er in het home alleen volgesnoven hoolies lopen
Ga voor de grap eens binnen kijken, dan zul je zien dat dit zeker niet het geval is.
De zondag tegen FC Utrecht liep zelfs ons aller vriend, de heer Jaakke, er gewoon rustig rond.
True, maar ik heb voor het gemak aangenomen dat mensen met een stadionverbod voor de Arena daar wel gewoon naar toe kunnen?
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 15:13
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:57 schreef Cordoba32 het volgende:

[..]

Geloof je nou echt dat ze daar rekening mee gaan houden?
Wie? De politie/ ME of de supporters onderling?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:13
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:12 schreef devv05 het volgende:

[..]

Huh?
ik snapte je ff niet, dacht dat je het over alle mensen die een wedstrijd bezoeken had
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:13
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:12 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

True, maar ik heb voor het gemak aangenomen dat mensen met een stadionverbod voor de Arena daar wel gewoon naar toe kunnen?
Ja, ze schijnen zelfs nog gewoon winkels te mogen bezoeken.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:17
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:13 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ja, ze schijnen zelfs nog gewoon winkels te mogen bezoeken.
Dus dan is de kans ook redelijk groot dat deze eikels in het home zitten... en daar horen ze dan ook niet...
Robarmaandag 13 februari 2006 @ 15:18
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:10 schreef BoNi het volgende:
Mensen die nooit in het home komen kunnen ook niet oordelen over het volk dat er komt.
Als ik sommige reacties hier lees dan heerst er het gevoel dat er in het home alleen volgesnoven hoolies lopen
Ga voor de grap eens binnen kijken, dan zul je zien dat dit zeker niet het geval is.
De zondag tegen FC Utrecht liep zelfs ons aller vriend, de heer Jaakke, er gewoon rustig rond.
Maar onze Jaakke lust er dan ook wel pap van

devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:20
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:17 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Dus dan is de kans ook redelijk groot dat deze eikels in het home zitten... en daar horen ze dan ook niet...
Een stadion verbod betekent geen home verbod dus wettelijk heb je geen poot om op te staan. Maar dan nog is het geen enkele reden om het home te sluiten. Een goed argument daarvoor heb ik nog steeds niet gehoord. Enkel wat loze onbeargumenteerde kreten gebaseerd op een hoop aannames.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:20
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:18 schreef Robar het volgende:

[..]

Maar onze Jaakke lust er dan ook wel pap van [afbeelding]

Misschien was het spul wel van hem
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:21
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:20 schreef devv05 het volgende:

[..]

Een stadion verbod betekent geen home verbod dus wettelijk heb je geen poot om op te staan. Maar dan nog is het geen enkele reden om het home te sluiten. Een goed argument daarvoor heb ik nog steeds niet gehoord. Enkel wat loze onbeargumenteerde kreten gebaseerd op een hoop aannames.
heb jij toevallig een bron met wat er allemaal gevonden is in het home?
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 15:23
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:21 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

heb jij toevallig een bron met wat er allemaal gevonden is in het home?
Check: http://www.anp-photo.com/search.pp?page=1&ShowPicture=2383189&
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:26
quote:
haha er zitten ook gewoon tentstokken bij
maar zo'n ploertendoder is wel dubieus natuurlijk.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:26


Jajaja, al qaida is er niks bij
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 15:27
Valt opzich wel mee, maar het zijn ook weer geen klapperpistooltjes .
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:28
en hoe groot is de grote hoeveelheid harddrugs precies?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:28
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:27 schreef HeatWave het volgende:
Valt opzich wel mee, maar het zijn ook weer geen klapperpistooltjes .
als ze bij mij een inval zouden doen dan zouden ze ook zo'n soort verzameling vinden (behalve de ploertendoder dan).
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 15:30
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:28 schreef jimjim1983 het volgende:
en hoe groot is de grote hoeveelheid harddrugs precies?
Zie je dat pakje Marlboro niet dan?
Silenusmaandag 13 februari 2006 @ 15:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:57 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Wat een nonargument. Het home is bedoeld om Ajax supporters de gelegenheid te geven bij elkaar te komen, om over Ajax te praten en inderdaad, te feesten. Niet om als centrale plaats voor harddrugs slikkende junks te fungeren.
Een houseparty is ook bedoeld om bij elkaar te komen, om over muziek te praten en inderdaad, te feesten. En wel eens op een houseparty geweest? Daar staat 70% zo strak als een banaan. Daar loopt ook geteisem rond. Moeten we dan die housepartys maar afschaffen?
Je moet gewoon de rotte appels ertussen uit halen.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:30 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Zie je dat pakje Marlboro niet dan?
ik zie volgens mij wel 4 van die envelopjes liggen.
maar als dat alles is...
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:28 schreef jimjim1983 het volgende:
en hoe groot is de grote hoeveelheid harddrugs precies?
78 kilo, 35 gram en twee pilletjes waarvan nog niet duidelijk is of het nou kingetjes zijn of XTC is...
Wat wil je er nou mee bereiken dat allemaal te weten te komen...?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:32
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:31 schreef BoNi het volgende:

[..]

78 kilo, 35 gram en twee pilletjes waarvan nog niet duidelijk is of het nou kingetjes of XTC is...
Wat wil je er nou mee bereiken dat allemaal te weten te komen...?
ik wil graag weten wie de waarheid spreekt.
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:33
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:32 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

ik wil graag weten wie de waarheid spreekt.
Denk je nou echt daar op Fok! achter te komen.....
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:33
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:33 schreef BoNi het volgende:

[..]

Denk je nou echt daar op Fok! achter te komen.....
min of meer. als er een bron is waarin dat staat
met die wapens blijkt het ook mee te vallen.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:35
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:32 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

ik wil graag weten wie de waarheid spreekt.
Waarom? Je komt eerst met je mening en gaat dan pas achter de feiten aan. Er zal vast wel drugs gevonden zijn, net als deze geweldige wapenverzameling.

De media overdrijft het gewoon altijd verschrikkelijk en 80% van de mensen gaat er toch blindelings in mee, net als jij en anderen in dit topic.
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:36
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:33 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

min of meer. als er een bron is waarin dat staat
met die wapens blijkt het ook mee te vallen.
Uit 1983 en dan nog zo naïef......
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 15:36
Als je niets van dit alles afweet, zou je er eigenlijk niet mee moeten bemoeien.

Je moet je mening in elk geval niet baseren op de waardeloze media in NL.

Nu weer over Ajax, rest kan in: [Centraal] Randverschijnselen #4
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:35 schreef devv05 het volgende:

[..]

Waarom? Je komt eerst met je mening en gaat dan pas achter de feiten aan. Er zal vast wel drugs gevonden zijn, net als deze geweldige wapenverzameling.

De media overdrijft het gewoon altijd verschrikkelijk en 80% van de mensen gaat er toch blindelings in mee, net als jij en anderen in dit topic.
ik heb mijn mening over het sluiten van het home nog niet duidelijk gemaakt hier schat.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:38
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:36 schreef BoNi het volgende:

[..]

Uit 1983 en dan nog zo naïef......
wat doe je dom? er kan toch een bron zijn waarin precies staat hoeveel harddrugs er ingenomen zijn, er is ook een foto van de in beslag genomen wapens.
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:43
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:38 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

wat doe je dom? er kan toch een bron zijn waarin precies staat hoeveel harddrugs er ingenomen zijn, er is ook een foto van de in beslag genomen wapens.
Je hebt gelijk, een beetje flauw is het wel, maar het is ook nogal naïef om te denken dat er een bron zou zijn die dit hele gebeuren volledig objectief weergeeft.
Het gaat gewoon nergens over en wat mij betreft huren ze een zaal af waar ze deze jongens elkaar laten treffen. John de Mol erbij met wat camera's, iedereen blij!

Zoals MONTANA al zei, nu maar weer over Ajax dan maar...!
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:45
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:43 schreef BoNi het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, een beetje flauw is het wel, maar het is ook nogal naïef om te denken dat er een bron zou zijn die dit hele gebeuren volledig objectief weergeeft.
dat weet ik, het ging me ook alleen om de hoeveelheid drugs. want dat op die foto is echt niks.

maar weer over Ajax dan maar tegen RBC denk ik wel dat we gaan winnnen.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:48
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:32 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

ik wil graag weten wie de waarheid spreekt.
You can't handle the truth...
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 15:49
het word gewoon 5-0, Rosenberg , Sneijder en Huntelaar 3x
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 15:51
Ik kijk weer uit naar zondag. Weer uren in de trein voor een zouteloze 2-0 om vervolgens van Blind te horen dat het weer aan ons heeft gelegen.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 15:52
Ik heb wel zin in zondag hoor, gelukkig zit ik nog in een vak waar het (bijna) altijd gezellig is
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 15:54
de wedstrijd tegen ADO heeft mij in ieder geval veel goede hoop gegeven
BoNimaandag 13 februari 2006 @ 15:54
Juist, zondag, hopelijk wordt de reeks voortgezet en laten ze nu ook eens strijd en beter voetbal zien!
Hoop wel dat het home nog open is zodat ik vooraf nog even mijn neus kan poederen een biertje kan drinken....
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 15:56
vak 415 is in avondwedstrijden wel gezellig, maar tijdens wedstrijden als tegen rbc word het omgedoopt tot familievak. Krijg je van die mensen die willen dat je gaat zitten... (en vloeken kan ook al niet met al die kinderen).
Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 15:58
Zondag gaat Huntelaar ook de top 10 van het ESM-klassement binnenschieten
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 16:05
Dit moet Ajax natuurlijk wel kunnen winnen, maar zelfs dit zal geen walkover worden. Ze waren best sterk nog soms vant weekend....
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 16:06
Edit: Ja daaag, dat doen we hier niet.

[ Bericht 93% gewijzigd door -Vaduz- op 13-02-2006 18:40:39 ]
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 16:23
quote:
Op maandag 13 februari 2006 16:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:


-knip-
Wtf, Mango?

[ Bericht 26% gewijzigd door -Vaduz- op 13-02-2006 18:41:22 ]
Mr.Millsmaandag 13 februari 2006 @ 16:35
quote:
Op maandag 13 februari 2006 16:06 schreef Mangoworks2002 het volgende:


-knip-
Opeens heb je het, je wordt rechtsextremist.

[ Bericht 20% gewijzigd door -Vaduz- op 13-02-2006 18:41:49 ]
Messengamaandag 13 februari 2006 @ 16:37
AJAX!
aldostutamaandag 13 februari 2006 @ 16:43
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:56 schreef Erwtensoep het volgende:
vak 415 is in avondwedstrijden wel gezellig, maar tijdens wedstrijden als tegen rbc word het omgedoopt tot familievak. Krijg je van die mensen die willen dat je gaat zitten... (en vloeken kan ook al niet met al die kinderen).
Dan ga je toch gewoon bovnenin staan? Vol zal het toch niet zijn....
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 16:49
Doe ik ook wel een ja. Ik sta/zit zowiezo weinig op mn eigen plek (is meestal ook al bezet)
Urquhartmaandag 13 februari 2006 @ 16:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:49 schreef Mangoworks2002 het volgende:
het word gewoon 5-0, Rosenberg , Sneijder en Huntelaar 3x
Lijkt me leuk
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 17:22
TVP.
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 17:23
Wie niet? .

gewoon weer eens een wedstrijd zoals in het begin van het seizoen maar dan WEL met doelpunten!

Ik blijft het zo raar vinden dat ze in het begin zo lekker speelden en nu echt geen deuk meer in een pakje boter kunnen schoppen.....
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 17:50
quote:
Op maandag 13 februari 2006 16:59 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Lijkt me leuk
Sneijder en Grygera er niet bij. Het word 3-1.
Rosenberg 1, Huntelaar 1 en Lindenbergh 1
quote:
Ajax - RBC
Eredivisie
zondag 19 februari, 14:30 uur
Vrije verkoop!
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 17:54
quote:
Steven Pienaar was na een lange periode van revalideren weer te bewonderen op het veld. Vergezeld door Nicolae Mitea, Hatem Trabelsi, Wesley Sneijder en Yannis Anastasiou, werd de Zuid-Afrikaan door looptrainer René Wormhoudt verantwoord op de proef gesteld.
Black-Deathmaandag 13 februari 2006 @ 17:58
Nee, niet Pienaar
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 18:06
ik dacht dat Pienaar al naar Dortmund was
Black-Deathmaandag 13 februari 2006 @ 18:07
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:06 schreef jimjim1983 het volgende:
ik dacht dat Pienaar al naar Dortmund was
Helaas pas vanaf de zomer
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 18:08
zie toch liever pienaar rechtsbuiten dan rosales.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 18:21
quote:
Sluiting dreigt voor supportershome
Burgemeester Cohen heeft maandagmiddag met politie en justitie een spoedoverleg gehouden over het mogelijk sluiten van het supportershome van Ajax.
Er is in dit zogenoemde driehoeksoverleg nog geen definitieve beslissing genomen, maar dat zal deze week gebeuren. Cohen overweegt het clubhuis te sluiten na de vondst van slag- en steekwapens en harddrugs bij een inval afgelopen weekend.
Het supportershome is sinds de opening in 2002 twee keer tijdelijk gesloten. Dat was na rellen in de Arena, waarbij autoriteiten het clubhuis als uitvalsbasis voor de rellen beschouwden.
Of dat nou zo'n slimme beslissing is, denk dat je er alleen maar gezeik van krijgt.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 18:31
Tegen de marrokanen durft cohen niets te doen dus reageert hij het maar af op Ajax
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 18:36
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:31 schreef Erwtensoep het volgende:
Tegen de marrokanen durft cohen niets te doen dus reageert hij het maar af op Ajax
heel erg offtopic maar dat viel me ook al op
je ziet die teringmongolen met hele groepen door de straat rennen, op AT5 hadden ze beelden van zo'n groep die om die auto met ingegooide ruit staat en hoeveel aanhoudingen hebben ze verricht? 4 ofzo?
Urquhartmaandag 13 februari 2006 @ 18:38
Het ironische is dat Cohen bij wijze van "de boel bij elkaar houden" strooit met het bouwen en openen van buurthuizen. Maar nu moet er ineens ingegrepen worden

Die zogenaamde supporters moeten hard worden aangepakt, maar dit komt nogal paniekerig over.
Da_Sandmanmaandag 13 februari 2006 @ 18:52
Een burgemeester kan eigenlijk niet anders als er ik weet niet hoeveel wapens, vuurwerk en drugs worden aangetroffen.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 18:52
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:52 schreef Da_Sandman het volgende:
Een burgemeester kan eigenlijk niet anders als er ik weet niet hoeveel wapens, vuurwerk en drugs worden aangetroffen.
heb je gezien wat ze aangetroffen hebben? is echt niets.
Urquhartmaandag 13 februari 2006 @ 18:53
quote:
Op maandag 13 februari 2006 18:52 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

heb je gezien wat ze aangetroffen hebben? is echt niets.


Zoals gezegd; Al Qaida is er niks bij
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 18:55
alleen die ploertendoder en knuppel rechts zijn wel erg dubieus natuurlijk
maar planken, een paar stokken en tentstokken heb ik hier ook staan.
TerroRobbiemaandag 13 februari 2006 @ 19:02
ADO Den Haag - Ajax 1-2 (1-1)

30. Grygera 0-1,
33. Mols 1-1, 55.
55. Huntelaar 1-2.

44mb, 8 minutes

http://rapidshare.de/files/13174779/ado_-_ajax_1-2.wmv.html
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 19:05
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:02 schreef TerroRobbie het volgende:
ADO Den Haag - Ajax 1-2 (1-1)

30. Grygera 0-1,
33. Mols 1-1, 55.
55. Huntelaar 1-2.

44mb, 8 minutes

http://rapidshare.de/files/13174779/ado_-_ajax_1-2.wmv.html
Eigenlijk ben jij stiekum best wel een grote Ajax-fan, toch?
TerroRobbiemaandag 13 februari 2006 @ 19:14
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:05 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Eigenlijk ben jij stiekum best wel een grote Ajax-fan, toch?
Nee hoor Ik voorzie meerdere topics van filmpjes.. Als ik voor al die clubs zou moeten zijn..
Radegastmaandag 13 februari 2006 @ 19:19
Mooi Pienaar terug.

[ Bericht 30% gewijzigd door Radegast op 13-02-2006 19:40:21 ]
methodmichmaandag 13 februari 2006 @ 19:43
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:24 schreef TimmyAsd het volgende:
Morgen een nieuwe speler
Toch wel! Zeer waarschijnlijk presenteert Ajax morgen Vágner Love van CSKA Moskou!
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 19:45
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:43 schreef methodmich het volgende:

[..]

Toch wel! Zeer waarschijnlijk presenteert Ajax morgen Vágner Love van CSKA Moskou!


Lijkt mij niet echt een aankoop voor ons.
methodmichmaandag 13 februari 2006 @ 19:46
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:45 schreef F1Bas het volgende:

[..]



Lijkt mij niet echt een aankoop voor ons.
Het is bijna rond, was net op de radio.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:46
Vagner Love ahahahahahahaha, dat is een spits dus praat geen poep aub.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:47
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:46 schreef methodmich het volgende:

[..]

Het is bijna rond, was net op de radio.
WELKE POSITIE DAN
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 19:48
Wel een mooie naam
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 19:49
Zijn we al kampioen? .
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 19:49
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:49 schreef HeatWave het volgende:
Zijn we al kampioen? .
Bijna.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:49
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:46 schreef methodmich het volgende:

[..]

Het is bijna rond, was net op de radio.
Trouwens de zender was zeker:

METHODMICH.FM
rotskibomaandag 13 februari 2006 @ 19:50
Het klopt inderdaad, ik heb het net van me oom gehoord en die is insider bij de krant.

goede aankoop voor jullie joodjes denk ik zo.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:50
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:50 schreef rotskibo het volgende:
Het klopt inderdaad, ik heb het net van me oom gehoord en die is insider bij de krant.

goede aankoop voor jullie joodjes denk ik zo.
Ej kut Daan, rot op kakkerlak
jnamaandag 13 februari 2006 @ 19:50
Lopen jullie ons nou te focken?
ericajaxmaandag 13 februari 2006 @ 19:55
quote:
'Ajax bereid om Sneijder te verkopen'
Maandag 13 februari, door SV, Amsterdam, 19.48u GMT+01.00, AT5

Volgens Voetbal International-journalist Thijs Slegers is Ajax, indien een groot bedrag wordt geboden op Wesley Sneijder, in de zomer bereid om de Utrechter te verkopen.

Dit zei hij tijdens het programma FC Godenzonen op AT5. Er zou tijdens de gesprekken tussen Ajax en AC Milan over de transfer van Stam gesproken zijn over Sneijder. Onlangs verlengde Sneijder nog zijn contract bij Ajax.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:55
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:50 schreef jna het volgende:
Lopen jullie ons nou te focken?
Ja joh, Methodmich zit een eigen radiozender te maken en daar is het op vertelt
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 19:56
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:55 schreef ericajax het volgende:

[..]
Jup, heb het net gezien maar hij dacht het alleen maar, omdat de geruchten gaan dat ze hem in de deal met Stam willen doen+geld.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 19:58
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:55 schreef ericajax het volgende:

[..]
No way !
Radegastmaandag 13 februari 2006 @ 19:59
Voor een bedrag boven de 10 miljoen zeg ik doen!
methodmichmaandag 13 februari 2006 @ 20:01
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:55 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ja joh, Methodmich zit een eigen radiozender te maken en daar is het op vertelt
Wat voor dag is het nou morgen?
#ANONIEMmaandag 13 februari 2006 @ 20:04
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:01 schreef methodmich het volgende:

[..]

Wat voor dag is het nou morgen?
1 april!!! Oh nee, Valentijnsdag.

Waar heb je het nou over
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 20:05
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:04 schreef Sloggi het volgende:

[..]

1 april!!! Oh nee, Valentijnsdag.

Waar heb je het nou over
Love en Valentijn, u nu snappen?
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 20:05
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:04 schreef Sloggi het volgende:

[..]

1 april!!! Oh nee, Valentijnsdag.

Waar heb je het nou over
scherp is anders hoor .
SPOILER
achternaam
jnamaandag 13 februari 2006 @ 20:06
oh, leuke grap
methodmichmaandag 13 februari 2006 @ 20:06
Sloggi komt er uiteindelijk wel.

Maar Wilfred Bouma, alsjeblieft niet zeg.
#ANONIEMmaandag 13 februari 2006 @ 20:15
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:05 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Love en Valentijn, u nu snappen?
Ik sta al tijden droog, wat wil je dan
devv05maandag 13 februari 2006 @ 20:34
Misschien komt Von Bommel
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 20:35
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:34 schreef devv05 het volgende:
Misschien komt Von Bommel
Alles behalve dat zeg .
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 20:35
Wilfred Bouma.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 20:36
Bouma naar Ajax als Mathijssen niet lukt, Gentenaar voor 3 jaar naar Ajax.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 20:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 19:43 schreef methodmich het volgende:

[..]

Toch wel! Zeer waarschijnlijk presenteert Ajax morgen Vágner Love van CSKA Moskou!
Meen je dit serieus? .
Radegastmaandag 13 februari 2006 @ 20:37
Van Geel, wat doe je nou? Bouma.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 20:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:36 schreef Jasza het volgende:
Bouma naar Ajax als Mathijssen niet lukt, Gentenaar voor 3 jaar naar Ajax.
-s.
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 20:37
is dit serieus?
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 20:38
Wat een gedoe allemaal .

Ik wacht de officieele berichten wel af denk ik .
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 20:38
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:37 schreef jimjim1983 het volgende:
is dit serieus?
Ja voetbal insite(johan Derksen) maar volgens Ooijer wil hij niet terug naar Nederland dus.
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 20:39
Bouma
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 20:40
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:38 schreef Jasza het volgende:

[..]

maar volgens Ooijer wil hij niet terug naar Nederland dus.
Dat zou goed uitkomen.
Mangoworks2002maandag 13 februari 2006 @ 20:43
Bouma Ooijer en de rest moet ik niet bij Ajax... We zijn geen pisvéé ja?
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 20:43
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:38 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ja voetbal insite(johan Derksen) maar volgens Ooijer wil hij niet terug naar Nederland dus.
laten we het hopen.
overschatte voetballer.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 20:47
Als Bouma komt is het wel erg psv aan het worden. Zo goed is Bouma ook niet. Doe dus maar niet.
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 20:48
Als ze opzoek zijn naar een nieuwe centrale verdediger, zal Grygera wel voor een leuk bedrag worden verkocht.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 20:48
Bouma als Mathijsen niet lukt ga dan aub niet snel naar Bouma toe
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 20:48
Bouma zal ook wel niet denk ik.

Die gaat het verschil niet meer maken, en voor de ervaring etc hebben we nu stam al..
twimaandag 13 februari 2006 @ 20:49
Wat ik zei in het VI topic: Oprotten met Bouma, gewoon de portomonnee trekken voor Mathijsen. Maar met de ontwikkeling die Vermaelen doormaakt zie ik de noodzaak niet echt.
twimaandag 13 februari 2006 @ 20:49
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:48 schreef F1Bas het volgende:
Als ze opzoek zijn naar een nieuwe centrale verdediger, zal Grygera wel voor een leuk bedrag worden verkocht.
Grygera verkopen voor 8-10 miljoen en Mathijsen kopen voor 5-7 mijoen. Heb je een gratis Perez.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 20:51
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:49 schreef twi het volgende:

[..]

Grygera verkopen voor 8-10 miljoen en Mathijsen kopen voor 5-7 mijoen. Heb je een gratis Perez.
AZ doet dat echt niet voor 7 miljoen hoor
MrDoegewoonmaandag 13 februari 2006 @ 20:52
quote:
Op maandag 13 februari 2006 15:31 schreef Silenus het volgende:

[..]

Een houseparty is ook bedoeld om bij elkaar te komen, om over muziek te praten en inderdaad, te feesten. En wel eens op een houseparty geweest? Daar staat 70% zo strak als een banaan. Daar loopt ook geteisem rond. Moeten we dan die housepartys maar afschaffen?
Je moet gewoon de rotte appels ertussen uit halen.
Ik gebruik zelfs niks, maar ik zie niet in wat er mis is met mensen die bijv XTC gebruiken, liever iemand die XTC op heeft dan iemand die bezopen is en er niet tegen kan.

Want XTC maakt niet agresief, bier kan dat bijv wel
Radegastmaandag 13 februari 2006 @ 20:52
Ik zit ook niet te wachten op Mathijsen.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 20:53
Wilfriet Bouma

nein danke
twimaandag 13 februari 2006 @ 20:54
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:51 schreef Jasza het volgende:
AZ doet dat echt niet voor 7 miljoen hoor
Waarom niet? Mathijsen is geen wereldspeler hoor.
Jaszamaandag 13 februari 2006 @ 20:56
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:54 schreef twi het volgende:

[..]

Waarom niet? Mathijsen is geen wereldspeler hoor.
Ja maar Scheringa zit daar
twimaandag 13 februari 2006 @ 20:58
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:56 schreef Jasza het volgende:
Ja maar Scheringa zit daar
Scheringa is een zakenman. Die zit daar z'n centjes te tellen. Pure winst, aangezien hij volgens mij gratis is gekomen. Makkelijker kan hij z'n DSB Stadion niet terugverdienen.
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 21:00
quote:
Op maandag 13 februari 2006 20:54 schreef twi het volgende:

[..]

Waarom niet? Mathijsen is geen wereldspeler hoor.
Volgens mij na dit seizoen nog maar 1 jaar een contract.
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:01
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:00 schreef F1Bas het volgende:
Volgens mij na dit seizoen nog maar 1 jaar een contract.
Tot 2008 volgens mij Dus niet direct reden om te verkopen. Anders had 'ie natuurlijk minder gekost dan die 5-7 miljoen. AZ kan het zich niet permitteren om spelers transfervrij te laten vertrekken. Misschien theoretisch wel, maar praktisch lijkt het me dat ze die club juist winstgevend willen maken, in plaats van altijd afhankelijk te moeten zijn van het kleine Abramovitschje.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:01
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:00 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Volgens mij na dit seizoen nog maar 1 jaar een contract.
Klopt. Hetzelfde geldt voor Landzaat.
HeatWavemaandag 13 februari 2006 @ 21:01
Opzich mogen ze kopen wie ze willen hoor, een beetje brede selectie kan geen kwaad. maar het moet wel een beetje meerwaarde hebben natuurlijk.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:02
2008 toch inderdaad. Landzaat wel 2007.
-Vaduz-maandag 13 februari 2006 @ 21:07
Bouma ben ik voor, goeie kracht.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:12
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:07 schreef -Vaduz- het volgende:
Bouma ben ik voor, goeie kracht.
.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 21:13
De kroketten smaken goed in de ArenA dus ik ben bang dat hij komt
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:14
Voor een ex-PSV'er als Stam kun je een uitzondering maken, gezien zijn wereldklasse en ervaring. Voor een lulletje als Bouma hoeft het voor mij echt niet hoor.
tha_darkmaandag 13 februari 2006 @ 21:17
Bouma, No Way!!
Cordoba32maandag 13 februari 2006 @ 21:19
---------------Gentenaar-------------

Hetinga------Stam-----Bouma-----------Urby


--Landzaat------------Maduro


--------------Sneijder-----------


--Rosales----Huntalaar------Perez----
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 21:25
Bouma
jnamaandag 13 februari 2006 @ 21:26
quote:
Dennis Gentenaar speelt de komende drie seizoenen voor Ajax. Dat meldde Johan Derksen maandagavond in het tv-programma Voetbal Insite. Gentenaar, momenteel nog keeper van Borussia Dortmund, komt als reservedoelman naar Amsterdam. De oud-goalie van NEC wordt daarmee de opvolger van Hans Vonk, die in een eerder stadium bekendmaakte dat hij zijn aflopende contract bij Ajax niet zal verlengen.

Volgens Derksen stond Gentenaar, wiens contract bij Dortmund aan het eind van het seizoen afloopt, in de belangstelling van vele clubs. De dertigjarige keeper zou echter voor Ajax hebben gekozen omdat hij bij de Amsterdammers met de huidige eerste doelman Maarten Stekelenburg hoopt te strijden om een basisplaats.
jnamaandag 13 februari 2006 @ 21:26
quote:
Nu Ajax er maar niet in slaagt Joris Mathijsen over te nemen van AZ, heeft de Amsterdamse club de interesse verlegd naar Wilfred Bouma. Dat gaf Johan Derksen maandagavond aan in het tv-programma Voetbal Insite. De oud-PSV'er komt momenteel mede door blessures weinig aan spelen toe bij zijn club Aston Villa. De technische staf van Ajax ziet in Bouma een speler die volgend seizoen met Jaap Stam het centrum van de defensie kan gaan vormen.

De in de uitzending aanwezige André Ooijer liet weten dat hij niet verwacht dat zijn voormalige ploeggenoot naar Ajax zal vertrekken. "Ik zie het niet gebeuren dat hij naar Amsterdam gaat", aldus de PSV-verdediger. "Ik sprak hem vandaag nog en hij heeft het goed naar zijn zin in Engeland. Hij zal niet nu al terug naar Nederland komen." Daarnaast gaf Ooijer aan dat hijzelf een transfer naar Ajax in ieder geval niet ziet zitten. "Voor mij is er maar één club in Nederland en dat is PSV."

Ajax zou over de belangstelling voor Bouma inmiddels een gesprek hebben gevoerd met Stam. De Kampenaar, die komende zomer overkomt van AC Milan, zou in dat onderhoud hebben aangegeven dat hij er veel voor voelt om met Bouma (27) bij Ajax het centrale verdedigingsduo te vormen.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 21:26
Joris Mathijsen is wel goed, maar absoluut geen Wilfred Bouma!

Zou Ajax Dennis Gentenaar voor de bank halen, zijn voorgangers (Henk Timmer, Sander Boschker en Hans Vonk) werden telkens in eerste instantie voor één seizoen vastgelegd, meen ik.
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 21:27
En Vermeer dan
grasmaandag 13 februari 2006 @ 21:28
Gentenaar? Alles verder goed?

We hebben maar liefst vier keepers die even goed, zo niet aanzienlijk beter zijn dan die papzak; Stekelenburg, Vermeer, van Duin en Vonk.
-Vaduz-maandag 13 februari 2006 @ 21:29
Dennis Gentenaar als tweede man laten beginnen, blijft Stekelenburg zo wisselvallig keepen dan Gentenaar maar doorschuiven. Goede keeper om erbij te hebben. Tegen Weidenfeller heeft Dennis in Dortmund geen kans.
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:29
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:26 schreef jna het volgende:
En dat is dan weer wat amateuristische journalistiek. Iedereen focust zich nu op Bouma, omdat Ooijer toevallig Bouma kende en het gesprek dus richting Bouma ging in plaats van richting Mathijsen.

VI meldt:
quote:
Ajax speurt bovendien nog naar versterking voor het centrum van de verdediging. Joris Mathijsen is de voornaamste kandidaat. Mocht de international niet zijn los te weken bij AZ, dan staat Wilfred Bouma op het lijstje.
Bouma is dus een alternatief. Gelukkig niets meer, helaas niets minder.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 21:29
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:28 schreef gras het volgende:
Gentenaar? Alles verder goed?

We hebben maar liefst vier keepers die even goed, zo niet aanzienlijk beter zijn dan die papzak; Stekelenburg, Vermeer, van Duin en Vonk.
Hans Vonk volgend seizoen voor Ajax Apetown.
jorienvdherikmaandag 13 februari 2006 @ 21:29
haha succes met wilfred hehe
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 21:29
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:28 schreef gras het volgende:
Gentenaar? Alles verder goed?

We hebben maar liefst vier keepers die even goed, zo niet aanzienlijk beter zijn dan die papzak; Stekelenburg, Vermeer, van Duin en Vonk.
vonk gaat weg.
en wie is van duin?
jorienvdherikmaandag 13 februari 2006 @ 21:29
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:29 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

vonk gaat weg.
en wie is van duin?
a van duin ?
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:30
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:28 schreef gras het volgende:
Gentenaar? Alles verder goed?

We hebben maar liefst vier keepers die even goed, zo niet aanzienlijk beter zijn dan die papzak; Stekelenburg, Vermeer, van Duin en Vonk.
Stekelenburg is al jong. Vonk gaat weg. Vermeer mag lekker in het 2e zijn wedstrijdjes draaien en van Duin heb ik nauwelijks van gehoord dus laat die nog maar een paar jaar rijpen in een ander beloftenelftal.
grasmaandag 13 februari 2006 @ 21:30
Vonk word ook niet gemist dan. Van Duin, prima keeper uit de jeugd. Is eigenlijk al beter dan Vermeer.
tha_darkmaandag 13 februari 2006 @ 21:31
Vonk gaat weg, Van Duin heeft nog niks laten zien op hoog niveau. Zo'n vreemde keuze is het niet hoor.
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:30 schreef gras het volgende:
Vonk word ook niet gemist dan. Van Duin, prima keeper uit de jeugd. Is eigenlijk al beter dan Vermeer.
Maar met 3 keepers waarvan de oudste niet eens 24 is kom je er niet.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:31
Marco Van Duin uit de A1.
Ketskemaandag 13 februari 2006 @ 21:32
quote:
Op maandag 13 februari 2006 14:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:

[..]

Daar is ie weer:

[afbeelding]

De MORAALRIDDER !!!

Gebruik dan wel de goede .
quote:
Ajax haalt Gentenaar en aast op Mathijsen

13/2/2006 20:58

EXCLUSIEF - Dennis Gentenaar verhuist komende zomer naar Ajax. De Amsterdamse club legde de huidige tweede doelman van Borussia Dortmund vast.

Gentenaar vertrok afgelopen zomer van NEC naar Dortmund. Bij BVB tekende hij een eenjarig contract, als vervanger van Roman Weidenfeller. Tot op heden kwam de dertigjarige keeper in de Bundesliga nog niet in actie voor de ploeg van coach Bert van Marwijk.

Met Ajax bereikte hij een akkoord over een driejarig contract. De Amsterdammers kunnen een ervaren doelman gebruiken. Hans Vonk neemt afscheid aan het einde van het huidige seizoen, terwijl tijdens de winterstop al Bogdan Lobont naar Fiorentina verhuisde. Maarten Stekelenburg en Kenneth Vermeer lagen al vast voor komend seizoen.

Ajax speurt bovendien nog naar versterking voor het centrum van de verdediging. Joris Mathijsen is de voornaamste kandidaat. Mocht de international niet zijn los te weken bij AZ, dan staat Wilfred Bouma op het lijstje.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! .
grasmaandag 13 februari 2006 @ 21:32
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:31 schreef twi het volgende:

[..]

Maar met 3 keepers waarvan de oudste niet eens 24 is kom je er niet.
Kwartfinale CL?
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:33
Volgende week Martin Van Geel bij Voetbal Insite .
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 21:35
Volgende week Martin van Geel bij Voetbal Insite.

edit :p
DeTolkmaandag 13 februari 2006 @ 21:35
WTF?!?!?!?!? GENTENAAR

EN BOUMA OMG<!!!!!!
-Vaduz-maandag 13 februari 2006 @ 21:35
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:29 schreef jorienvdherik het volgende:
haha succes met wilfred hehe
Vangt er ook weer een het nieuws met een half oor op.
twimaandag 13 februari 2006 @ 21:36
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:32 schreef gras het volgende:
Kwartfinale CL?
Didulica was 25-26, Lobont 24-25. Dat kan nog wel. Maar als Lobont daar de kar had moeten trekken voor Stekelenburg en Vermeer. Kom op, het moet eens ophouden met dat keeperstalent. Laten we ons eerst maar richten op Stekelenburg, een ervaren man erachter hebben en Vermeer mag een jaar of drie lekker wachten op zijn kansen. Of laat hem (al dan niet tijdelijk) vertrekken en zet die van Duijn er neer als dat echt nog een groter talent is.

We hoppen nu van keeperstalent naar keeperstalent. Talenten zijn leuk, maar voorlopig zet ik mijn vertrouwen op Stekelenburg.
DeTolkmaandag 13 februari 2006 @ 21:37
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:19 schreef Cordoba32 het volgende:
---------------Gentenaar-------------

Hetinga------Stam-----Bouma-----------Urby


--Landzaat------------Maduro


--------------Sneijder-----------


--Rosales----Huntalaar------Perez----
Eftal CL Finale 2007
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 21:37
Mijn god zeg, iedereen doet al of Bouma heeft getekend. Het is maar een alternatief.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 21:48
Gentenaar lijkt me een goede keuze. En Bouma als mogelijke optie? Hij doet me toch een beetje aan de huidige Heitinga denken: wisselvallig, onzeker en onervaren.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 21:51
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:37 schreef Nashje het volgende:
Mijn god zeg, iedereen doet al of Bouma heeft getekend. Het is maar een alternatief.
Gelukkig wel. Misschien is het wel een bliksenafleider, want hoop toch echt niet dat hij komt. Dat zou de geloofwaardigheid van Martin van Geel ineens totaal wegnemen.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 21:52
quote:
Veron mist mogelijk uitduel met Ajax

13/2/2006 19:57

Het meespelen van Juan Sebastian Veron tegen Ajax, is onzeker. De middenvelder van Internazionale raakte zondag geblesseerd tijdens de topper tegen Juventus.

Veron verliet in de 81ste minuut het veld. De Argentijnse spelmaker heeft last van een gekneusde enkel. Hij zal enkele dagen niet mee kunnen trainen. En het is twijfelachtig of hij de reis naar Amsterdam mee kan maken voor het duel op 22 februari.

Dit seizoen speelde Veron 12 van de 25 wedstrijden in de Serie A mee en vier van de zes in de Champions League.
Mooi zo, die gozer is veel te technisch.
-Vaduz-maandag 13 februari 2006 @ 21:56
Jammer, zwaar overschatte voetballer die Veron. Maar ze hebben wel 10 goede vervangers achter de hand helaas.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 21:58
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:56 schreef -Vaduz- het volgende:
Jammer, zwaar overschatte voetballer die Veron. Maar ze hebben wel 10 goede vervangers achter de hand helaas.
Zwaar overschat? Laatste jaren blessuregevoelig en al driemaal achter elkaar de verkeerde club gekozen.

In zijn tijd bij Parma en (vooral) Lazio was hij bij vlagen weergaloos.

Overigens, Joris Mathijsen lijkt mij een goede aankoop, zijn bezoek (met Kenneth Perez) aan een CL-wedstrijd van Ajax is dan ook niet zomaar geweest.

Maar ik zie het absoluut niet zitten in Wilfred Bouma, dan heb ik nog liever Kevin Hofland.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 22:00


Chivu
jnamaandag 13 februari 2006 @ 22:03
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:00 schreef Roeni3 het volgende:
[afbeelding]

Chivu
Verkeerde foto

Dit is een goeie:

M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:04
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:00 schreef Roeni3 het volgende:
[afbeelding]

Chivu
Jammer dat Cristian Chivu verschrikkelijk onhaalbaar is.

Ten eerste doet AS het goed dit seizoen en ten tweede wil AC Milan haar defensie verjongen.

Ajax is dus kansloos.

Joris Mathijsen of anders niets, dan moeten we het maar opvangen met Robbert Schilder.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 22:04
Die Adriano moet een blessure krijgen

ik schijt nu al in mijn broek voor die gozer....zeker met onze verdediging
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:05
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:04 schreef Erwtensoep het volgende:
Die Adriano moet een blessure krijgen

ik schijt nu al in mijn broek voor die gozer....zeker met onze verdediging
Inderdaad, die Adriano schiet met 200 km/u en als Maarten Stekelenburg zo'n slap schot van Michael Mols al niet eens kan verwerken, dan zal Adriano wel minimaal éénmaal doel treffen.
Cart_manmaandag 13 februari 2006 @ 22:08
Het is duidelijk waar van Geel mee bezig is. Exact hetzelfde als wat Jansen nu bij Feijenoord doet en wat bij AZ al gebeurd is.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:11
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:08 schreef Cart_man het volgende:
Het is duidelijk waar van Geel mee bezig is. Exact hetzelfde als wat Jansen nu bij Feijenoord doet en wat bij AZ al gebeurd is.
Ik juich het alleen maar toe dat Ajax weer uit Nederlanders komt te bestaan, maar dan wel kwaliteit.

Liever een goede buitenlander dan Wilfred Bouma, die zal Ajax echt niet beter maken.
Gelderlandmaandag 13 februari 2006 @ 22:12
Gentenaar is zeker wel goede (2e) keeper....
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 22:12
Bouma hoef ik niet, Gentenaar is welkom mits het niet de ontwikkeling van Stekelnburg in de weg staat. heb nog steeds vertrouwen in die man

En laat dat Landzaat ook eens varen. Erg, erg welkom. Dat wel. Maar of het echt realistisch is betwijfel ik (al weet je het nooit...)
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:16
Zelf wilt hij wel, je gaat niet voor de grap in Amsterdam stappen met een Ajax-shirt aan. Dan wil je gewoon iets duidelijk maken, daarbij zal hij financieel gezien ook niet onhaalbaar zijn.
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 22:17
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:16 schreef M0NTANA het volgende:
Zelf wilt hij wel, je gaat niet voor de grap in Amsterdam stappen met een Ajax-shirt aan. Dan wil je gewoon iets duidelijk maken, daarbij zal hij financieel gezien ook niet onhaalbaar zijn.
En toch heb ik er een hard hoofd in, zeker gezien de samenwerking tussen az en Ajax..
Gelderlandmaandag 13 februari 2006 @ 22:17
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:05 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Inderdaad, die Adriano schiet met 200 km/u en als Maarten Stekelenburg zo'n slap schot van Michael Mols al niet eens kan verwerken, dan zal Adriano wel minimaal éénmaal doel treffen.
hahaha precies...
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 22:17
Maargoed, bij deze wil ik het komende zomer graag fout hebben
Gelderlandmaandag 13 februari 2006 @ 22:18
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:16 schreef M0NTANA het volgende:
Zelf wilt hij wel, je gaat niet voor de grap in Amsterdam stappen met een Ajax-shirt aan. Dan wil je gewoon iets duidelijk maken, daarbij zal hij financieel gezien ook niet onhaalbaar zijn.
dit heb ik gemist? wat is er gebeurd dan? isie wezen stappen in een Ajax-shirt
jimjim1983maandag 13 februari 2006 @ 22:19
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:18 schreef Gelderland het volgende:

[..]

dit heb ik gemist? wat is er gebeurd dan? isie wezen stappen in een Ajax-shirt
ja
TimmyAsdmaandag 13 februari 2006 @ 22:20
Overigens heb ik Mathijsen ook opvallend vaak gespot in het centrum van Amsterdam
Zal wel niets zeggen, maar toch...
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 22:30
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:17 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

En toch heb ik er een hard hoofd in, zeker gezien de samenwerking tussen az en Ajax..
Dat valt nou ook wel mee hoor. De media blaast het zo ontzettend op.
twimaandag 13 februari 2006 @ 22:31
VI krabbelt alweer terug over Gentenaar, en verandert "Ajax haalt Gentenaar en aast op Mathijsen" nu in "Ajax aast op Gentenaar en Mathijsen".
Gelderlandmaandag 13 februari 2006 @ 22:31
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:19 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

ja
bron? of wat 't op voetbalinsite
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 22:34
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:31 schreef twi het volgende:
VI krabbelt alweer terug over Gentenaar, en verandert "Ajax haalt Gentenaar en aast op Mathijsen" nu in "Ajax aast op Gentenaar en Mathijsen".
Eerlijk gezegd had ik zoiets al in gedachten. Johan Derksen heeft weer teveel geluld.
Nashjemaandag 13 februari 2006 @ 22:35
Wie moet nu eigenlijk die nieuwe rechtsback worden? Die zal er toch ook moeten komen.

Misschien wil Steinsson wel.

twimaandag 13 februari 2006 @ 22:36
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:35 schreef Nashje het volgende:
Wie moet nu eigenlijk die nieuwe rechtsback worden? Die zal er toch ook moeten komen.

Misschien wil Steinsson wel.

Heitinga - Stam - Vermaelen met Maduro ervoor. Daar stem ik voor
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:38
De voorzitter wil zich in een goed straatje lullen:
quote:
Voorzitter John Jaakke denkt overigens niet dat het zin heeft het supportershome te sluiten: "Die gasten stoppen hier dan echt niet mee. Dan gaan ze naar café X of kroeg Y," zegt de preses.
F1Basmaandag 13 februari 2006 @ 22:39
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:38 schreef M0NTANA het volgende:
De voorzitter wil zich in een goed straatje lullen:
[..]
Wil je liever dat hij Cohen volledig steunt en wil helpen met een zorgen dat het home dicht gaat?
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:40
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:31 schreef Gelderland het volgende:

[..]

bron? of wat 't op voetbalinsite
Komt van AT5:
quote:
Van Gaal: "Denny Landzaat mag weg"

De Telegraaf meldt dinsdag dat voor Louis van Gaal een vertrek van Denny Landzaat niet langer onbespreekbaar is. AZ deed eerder alles om de middenvelder te behouden. Met de komst van Joey Gudjonsson is dat echter veranderd, al vraagt de club nog wel een behoorlijke transfersom. "Voor de geboden bedragen van vorig jaar gaat hij echt niet weg", aldus de oefenmeester van AZ.
Landzaat wordt al jaren in verband gebracht met een overgang naar Ajax. Hij doorliep de jeugdopleiding en maakte nooit een geheim van zijn liefde voor Ajax. Zo werd hij in de hippe club Jimmy Woo gesignaleerd in Ajax-shirt.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:40
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:39 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Wil je liever dat hij Cohen volledig steunt en wil helpen met een zorgen dat het home dicht gaat?
Natuurlijk niet, maar dat zou wel een logischere uitspraak van John Jaakke zijn.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:42
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:20 schreef TimmyAsd het volgende:
Overigens heb ik Mathijsen ook opvallend vaak gespot in het centrum van Amsterdam
Zal wel niets zeggen, maar toch...
Zegt niets, ik kom ook weleens in Rotterdam, maar ga toch écht niet voor Feyenoord voetballen!
Schanullekemaandag 13 februari 2006 @ 22:57
quote:
Op maandag 13 februari 2006 21:29 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Hans Vonk volgend seizoen voor Ajax Apetown.
Bedoel je dit nou rascistisch?
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 22:59
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:57 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Bedoel je dit nou rascistisch?
Sarcastisch, scheelt maar een paar letters. Als ik mensen hiermee kwets, excuses!
Jajongmaandag 13 februari 2006 @ 23:02
Bouma

Mathijsen komt, geen twijfel over mogelijk.
Tvduijnmaandag 13 februari 2006 @ 23:03
Ik wil echt GEEN Bouma in ajax shirt.
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 23:05
Even tussendoor
quote:
Veel 'jong' talent was er niet bij in het competitietreffen tussen Jong Ajax en Jong AZ. De ervaren spelers uit Alkmaar waren leper dan de voetballers uit Amsterdam. Jong Ajax verloor met 4-2.
Hounietmaandag 13 februari 2006 @ 23:06
Vonk
Boakye
Timisela
Juanfran
Schilder
Boukhari
Poepon
Sahadewsing
Babel
Charisteas
Martina

Dat was de opstelling.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:08
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:05 schreef Houniet het volgende:
Even tussendoor
[..]
Klinkt meer alsof het halve elftal van Jong AZ uit routiniers bestond dan dat dat bij Jong Ajax het geval was.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 23:08
Ik denk dat we er allemaal wel over eens zijn dat bouma geen echte versterking voor ons is
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:16
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:08 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik denk dat we er allemaal wel over eens zijn dat bouma geen echte versterking voor ons is
Schijnt wel dat Stam zich hard voor hem maakt. Dat zou je wel aan het denken kunnen zetten.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 23:20
quote:
Op maandag 13 februari 2006 22:57 schreef Schanulleke het volgende:

[..]

Bedoel je dit nou rascistisch?
Ik vond 'm wel grappig. De oerwoudgeluiden afgelopen zondag, die waren racistisch.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:22
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:20 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ik vond 'm wel grappig. De oerwoudgeluiden afgelopen zondag, die waren racistisch.
'Grappig' en 'rascistisch' sluiten elkaar niet per definitie uit.
M0NTANAmaandag 13 februari 2006 @ 23:22
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:20 schreef devv05 het volgende:

[..]

Ik vond 'm wel grappig. De oerwoudgeluiden afgelopen zondag, die waren racistisch.
En totaal misplaatst, als je zelf Eljero Elia hebt rondlopen.
Gelderlandmaandag 13 februari 2006 @ 23:24
zag ook een gast met een gasmasker op...dát vind ik te erg en hoe zoiets ooit door de beveiliging komt snap ik ook niet
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 23:28
Die krijg je in de Arena ook wel naar binnen hoor, waarom ze fouilleren is mij een raadsel...

Ach aan zo'n masker kan ik me niet storen, aan die zieke racistische liedjes des te meer.

[ Bericht 0% gewijzigd door Erwtensoep op 13-02-2006 23:33:27 ]
devv05maandag 13 februari 2006 @ 23:30
Hehe ik vind zo'n gasmasker vooral erg triest, en het geeft je erg te denken wat het IQ van zo iemand moet zijn. Maar storen kan ik me er ook zeker niet aan.
devv05maandag 13 februari 2006 @ 23:32
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:28 schreef Erwtensoep het volgende:
Die krijg je in de Arena ook wel naar binnen hoor, waarom ze fouilleren is mij een raadsel...

Ach aan zo'n masker kan ik me niet storen, aan die zieke rasicistische liedjes des te meer.
Zo'n gasmasker krijg je dus echt niet mee de Arena in he... Of is de controle bij 410 zoveel zwaarder als in de rest van het stadion?
StarGazermaandag 13 februari 2006 @ 23:34
Mathijsen zou fantastisch zijn

Bouma hoef ik dus echt niet in een Ajax shirt te zien

Als Landzaat ook nog eens komt is het plaatje bijna compleet.
Tvduijnmaandag 13 februari 2006 @ 23:34
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:32 schreef devv05 het volgende:

[..]

Zo'n gasmasker krijg je dus echt niet mee de Arena in he... Of is de controle bij 410 zoveel zwaarder als in de rest van het stadion?
Denk dat Noord B en Zuid wel wat steviger gecontroleerd worden..hoewel het natuurlijk nog steeds zo lek als een mandje is. Alles wat niet al te groot is krijg je zo naar binnen
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 23:35
Ik ga door de zelfde controle, maar ze vragen nooit wat ik in mn broekzak of jaszak heb zitten. Ik neem niet aan dat ze kunnen voelen dat het een mobieltje en een gameboy is.
Tvduijnmaandag 13 februari 2006 @ 23:39
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:35 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik ga door de zelfde controle, maar ze vragen nooit wat ik in mn broekzak of jaszak heb zitten. Ik neem niet aan dat ze kunnen voelen dat het een mobieltje en een gameboy is.
Hmm nou mijn zakken worden meestal wel goed gechecked...

(NEE ik zie er niet crimineel uit )
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:39
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:35 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik ga door de zelfde controle, maar ze vragen nooit wat ik in mn broekzak of jaszak heb zitten. Ik neem niet aan dat ze kunnen voelen dat het een mobieltje en een gameboy is.
Die mensen die je fouilleren worden wel speciaal getrained voor het 'voelen' van dingen als messen en dergelijke zaken. Als je dan al een keer wordt gefouilleerd en je hebt zoiets bij je, vinden ze dat echt wel.
Erwtensoepmaandag 13 februari 2006 @ 23:46
Ok mooi zo, ik dacht dat het laksheid was.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:46
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:39 schreef Tvduijn het volgende:
(NEE ik zie er niet crimineel uit )
Nee hoor.
Tvduijnmaandag 13 februari 2006 @ 23:48
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:46 schreef Roeni3 het volgende:

[..]

Nee hoor.
Roeni3maandag 13 februari 2006 @ 23:50
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:48 schreef Tvduijn het volgende:

[..]

Dit gaat op slowchat lijken, Thoom.

Waar ik dus maar meteen mee ophoud.
devv05dinsdag 14 februari 2006 @ 00:14
quote:
Op maandag 13 februari 2006 23:35 schreef Erwtensoep het volgende:
Ik ga door de zelfde controle, maar ze vragen nooit wat ik in mn broekzak of jaszak heb zitten. Ik neem niet aan dat ze kunnen voelen dat het een mobieltje en een gameboy is.
Een gasmasker in je broekzak
Roeni3dinsdag 14 februari 2006 @ 00:15
quote:
Op dinsdag 14 februari 2006 00:14 schreef devv05 het volgende:

[..]

Een gasmasker in je broekzak
Of bij je edele delen. 'Ja, de mijne is echt zo groot.'
Erwtensoepdinsdag 14 februari 2006 @ 00:19
Of op je hoofd daar fouilleren ze nooit
PLAE@dinsdag 14 februari 2006 @ 00:19
Ik vind de controles om te lachen. Je krijgt eigenlijk alles wel binnen desnoods via alternatieve wegen.
Roeni3dinsdag 14 februari 2006 @ 00:24
quote:
Op dinsdag 14 februari 2006 00:19 schreef Erwtensoep het volgende:
Of op je hoofd daar fouilleren ze nooit
'Ja, ik heb gewoon veel haar!'
Jajongdinsdag 14 februari 2006 @ 02:04
Was dit al geplaatst?
quote:
Sarpong werd zwaar beledigd in Den Haag
Maandag 13 februari, door SV, Amsterdam, 18.35u GMT+01.00, Het Parool

Voor alle Ajax-fans waren de bizarre omstandigheden in het Zuiderpark afgelopen zondag niet waar te nemen, maar de Amsterdamse krant Het Parool deed wel verslag.

Zo verzuimde Luinge in te grijpen bij alle spreekkoren. Sarpong werd voortdurend beledigd in spreekkoren. Er werden zelfs bananen gegooid naar de 17-jarige A-junior, aldus Het Parool.

'Het was een bizarre situatie, maar ik was er op voorbereid', zei de jonge VWO-scholier in de krant.
Sterf.
Erwtensoepdinsdag 14 februari 2006 @ 02:12
Ben blij dat het nu eindelijk in de publiciteit komt, want dit kan natuurlijk niet meer. Scheidsrechters hebben geen excuus meer nu, gewoon de wedstrijd staken.
F1Basdinsdag 14 februari 2006 @ 02:15
Maak jullie nu niet zo druk om die trieste mesen uit Den Haag. Wat nog triester is zijn de mensen die dit goedkeuren in het kader van 'wat vrijdag is gebeurd is veel erger'.
Bah dat is vervelend volk, dat was zeker erg(nog wel erger) maar dit staat totaal los van elkaar.
rubbereenddinsdag 14 februari 2006 @ 02:16
toen we een half jaar geleden discussies hierover hadden was iedereen voor streng ingrijpen en voortaan was dit niet meer te tollereren. heb toen voorspeld dat we daar over een half jaar weer van voren af aan over konden beginnen!
Tis triest om daar gelijk in te krijgen, grote woorden an de KNVB maar ingrijpen ho maar
DeTolkdinsdag 14 februari 2006 @ 08:28
Vol
DeTolkdinsdag 14 februari 2006 @ 08:28
Volst