Is dat bij jou ook herkenbaar?quote:Op woensdag 1 februari 2006 20:24 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
ik moest lachen![]()
Ook over een nieuw kopje pakken![]()
quote:
Het gaat niet om oorlog. Het gaat gewoon hier om ongenoegen te uitten over de wereld.quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:57 schreef nokwanda het volgende:
Ja.... dromenvanger... dat gevecht, weet je...
Daar liep ik laatst op straat zo eens over te denken. Waar zijn de tijden dat ik overal tegen en voor vocht en er echt in geloofde dat ik dat gevecht gewoon kon winnen en het gevaar ervan helemaal niet zag. Ik vocht maar maakte me er verder helemaal geen zorgen om. Leefde gewoon door. Dat lijkt toch wel ietsje minder makkelijk te worden naarmate je ouder wordt. Ik word soms een beetje moe van al het geknok.
Wil lekker rust. Op de bank met een dekentje, wijntje erbij, haartvuurtje als het even kan. Poesjes erbij, kind, lover. Verder niks. Rust!!!! Heeeerlijk.
Man... tegenwoordig droom ik zelfs al over al het geknok op de wereld.
quote:Op woensdag 1 februari 2006 21:49 schreef Dromenvanger het volgende:
Oversight, we zitten helemaal op dezelfde frequentie inderdaad
quote:Alleen werk jij op ander grondgebied.
quote:Je kunt ons zien als 2 soldaten. Jij bent bezig met een gevecht en ik ook.
quote:En zo is iedereen bezig met vechten
quote:Maar als we samen worden aangwezen in de jungle, dan overleven we 1000000 vietcongs samen. Wanneer we van de vietcong zijn, slachten we 1000000 Amerikanen af.
quote:Van mijn part schakelen we Jezus in met zijn geheime wapen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jezus heeftt zijn geheime wapen al ingezet,... kijk maar.
quote:Alleen zorgen dat je geen mes in je rug krijgt of een kogel door je kop
Maar dat gebeurt ons toch nietWe blijven strijden hoor, don't worry!
quote:Echte soldaten of maarschalken die weten wat ze doenEn laat niemand het vergeten....
quote:Zijn we soldaten of maarschalkenssssst,.... we zijn gewoon onzichtbaar, en oefenen invloed uit.
◢◤
quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:07 schreef Dromenvanger het volgende:
Slaap ze.
Ik drink dit biertje nog leeg en dan ga ik muziek reizen tijdens het luisteren
Ja!!! Zie onzin nu maar danquote:Op woensdag 1 februari 2006 23:22 schreef Oversight het volgende:
Zal ik morgen onze plannen laten lekken naar Onzin?
Die zijn wel in voor en hostile take-over meestal.....
*begint te zingen*quote:Op woensdag 1 februari 2006 23:22 schreef Oversight het volgende:
Zal ik morgen onze plannen laten lekken naar Onzin?
Die zijn wel in voor en hostile take-over meestal.....
ik heb ook eens een horloge gehad die ineens stilstondquote:Op woensdag 1 februari 2006 09:06 schreef Metro2005 het volgende:
Nope, hij loopt nadat ik hem weer ingesteld namelijk nog steeds op tijd. Heel vaag![]()
quote:Op woensdag 1 februari 2006 17:06 schreef Dromenvanger het volgende:
Oversight
Pizza eet ik ook vandaag
Pizza is lekker![]()
Ik was vroeger ook veel vechtlustiger dan nu, ik was in de domme veronderstelling dat deze maatschappij nog te redden was. Ik was jong en onbezonnenquote:Op woensdag 1 februari 2006 21:57 schreef nokwanda het volgende:
Ja.... dromenvanger... dat gevecht, weet je...
Daar liep ik laatst op straat zo eens over te denken. Waar zijn de tijden dat ik overal tegen en voor vocht en er echt in geloofde dat ik dat gevecht gewoon kon winnen en het gevaar ervan helemaal niet zag. Ik vocht maar maakte me er verder helemaal geen zorgen om. Leefde gewoon door. Dat lijkt toch wel ietsje minder makkelijk te worden naarmate je ouder wordt. Ik word soms een beetje moe van al het geknok.
Wil lekker rust. Op de bank met een dekentje, wijntje erbij, haartvuurtje als het even kan. Poesjes erbij, kind, lover. Verder niks. Rust!!!! Heeeerlijk.
Man... tegenwoordig droom ik zelfs al over al het geknok op de wereld.
quote:Op donderdag 2 februari 2006 08:54 schreef nokwanda het volgende:
Als een bank dat roept betekent dat gewoon: ga maar iets anders zoeken om je gelukkig te maken. Ga leven van de liefde of zoiets. Want uiteindelijk vreten wij jullie geld en zult u allemaal tot bittere armoede vervallen
mogge lord oversightquote:
Met meeneming van alle tegoeden natuurlijk. Want de directies moeten wel een compensatieregeling krijgen, natuurlijkquote:Op donderdag 2 februari 2006 09:03 schreef Metro2005 het volgende:
[..]zo kan je het ook zien natuurlijk
![]()
Voorbereiding op het aankomende faillisement van die bank kan natuurlijk ook
quote:
Of de directeur van die specifieke bank heeft er inmiddels zelf ervaring mee. Misschien heeft ie wel bakken met poen maar niemand om het mee te delen of niemand die het interesseert wie HIJ nou eigenlijk is.quote:Op donderdag 2 februari 2006 09:03 schreef Metro2005 het volgende:
[..]zo kan je het ook zien natuurlijk
![]()
Voorbereiding op het aankomende faillisement van die bank kan natuurlijk ook
quote:Op woensdag 1 februari 2006 16:40 schreef Dromenvanger het volgende:
Teveel controle willen hebben kan ook niet goed zijn, ik heb tijden gehad dat ik heel erg sterk controle wilde hebben, de controle was spanning en door die spanning raakte ik juist de controle kwijt.
Teveel denken aan controle is ook niet goed. Ik zeg ook vaker dat ik 100 procent controle wil over het denken en alles. Maar ondertussen is die controle juist hetgeen dat zorgt dat ik geen controle meer heb.
Door steeds te denken dat het mis kan gaan en door steeds te forceren met denken, gaat het niet goed.
Maar ik ben geen dokter, het is wel belangrijk dat je ook kunt ontspannen denk ik. Door ontspanning controle krijgen. En niet door controle spanning krijgen.
Maar ik wil niet te diep gaan, ik heb zo mijn werkwijze gehad.
Achterliggende problemen weet ik niet van jou dus, heb het alleen over die controle willen hebben.
Het achterliggende probleem kan natuurlijk ook meespelen.
Damn, wat ben ik nu aan het zeggen allemaal. Ik wilde het alleen ff hebben over de belangrijkheid van controle. En of controle uberhaupt wel belangrijk is? Maar een inzinking is nooit fijn natuurlijk. Maar om een inzinking te voorkomen, heb je geen controle nodig denk ik.
Controle staat voor spanning, je voert een kracht ergens op? Heb je die kracht niet nodig, dan heb je die controle ook niet nodig. Dan gaat het ook vanzelf.
Sorry als ik me bemoei met zaken die me niets aangaan. Kon het niet laten om erover te schrijven.
Heel veel sterkte ermee
Vroeg me af of je zo wel je mensjes hebt die je steunen en bij wie je je ei kwijt kan en die eerlijk tegen je zijn.quote:
Sorry, ben gister vroeg naar bed gegaanquote:Op woensdag 1 februari 2006 20:40 schreef Dromenvanger het volgende:
Zo erg is het ook niet hoor Marietje. Ik heb soms een teer zieltje. Dromenvanger heeft soms een teer zieltje en niet genoeg eelt op de ziel. Maar daar werkt dromenvanger aan. En de mensen die zo reageren, daar weet ik vaak niet eens de historie van hier, ik ken de postgeschiedenis niet. Dus wat maakt het uit? Ik ken de identiteit niet van die mensen, misschien zitten ze alleen hier om te stoken. Ik heb het dan niet over static of laffer en nog meer mensen, gewoon anderen, die ik helemaal niet ken. Static en laffer is dan een voorbeeld van users die gewoon wel okey zijn. Om maar iets te noemen. Het zijn de mensen die zich niet vaak laten zien op fok volgens mij. En de mensen van R&P ook, maar die mensen zijn gewoon nog ziek in de kop, de mensen van R&P moeten voor zichzelf het licht nog uitvinden.
Ik ben kapot maar ga nog ff door.
Was ff bij grootmoeder praten over het leven. Grootmoeders wijsheden meenemen en grootmoeder mijn wijsheden bijbrengen. Zelfs grootmoeder wilt wijzer worden terwijl ze bijna 80 is.
Toen ik haar vertelde over het blauwe pilletje, was ze verheugd over de toekomst. Ik zei ook tegen haar van " Grootmoeder, bewaar die eeuwige jeugd, want het lichaam zal snel ook eeuwig jeugdig zijn en niet ouder worden"
Ik wil haar geen valse hoop geven, maar ik wil haar wel positief houden richting de toekomst. Ze mag niet aan de dood denken, ze mag niet bang zijn voor de dood. Gaat ze bang worden voor de dood, dan gaat ze leven richting de dood.
Daarom zeg ik dat het eeuwige leven geen sprookje is. En dan is mijn grootmoeder tevreden
Omdat ook mijn grootmoeder meer dan 200 jaar wilt leven.
Verslaafd wil ik mezelf niet noemen hier, ben net 2 uur weggeweest zonder moeite. Maar zodra ik tijd heb zet ik de pc aan en kom ik weer langs.
En als ik niets meer wet te zeggen, dan ben ik ook pleiten
Zodra er niets meer te zeggen valt, heb ik niets meer te zoeken hier . Alleen maar meelurken vind ik niet interessant. Het gaat me om de discussie hier. Om het contact onderling.
Maar het lijkt erop dat ik altijd wel wat te zeggen heb
Absoluut herkenbaar, volgens mij ligt het zelfs aan de mannelijke genen ipv hormonen, ze kunnen niet andersquote:Op woensdag 1 februari 2006 20:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Is dat bij jou ook herkenbaar?
Volgens mij ligt dat gewoon aan mannelijke hormonen of zo. Ik probeer het mijn nageslacht al jaaaaren bij te brengen maar tot dusver zonder resultaat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |