Ik heb een map rommel. En backuppen!! die ook volstaat met rommel.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:05 schreef PowerBook15 het volgende:
ik heb zegmaar een map op m'n desktop genaamd DUMP, maar het probleem is dat daar inmiddels dump-in-dump-in-dump-in-dump is ontstaan, dus ik zoek nog wel eens wat
Herkenbaarquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:05 schreef PowerBook15 het volgende:
ik heb zegmaar een map op m'n desktop genaamd DUMP, maar het probleem is dat daar inmiddels dump-in-dump-in-dump-in-dump is ontstaan, dus ik zoek nog wel eens wat
Alleen de psychologische wachttijd van Spotlight is kut.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:06 schreef super-muffin het volgende:
Spotlight is ech hendig.
Vind ik. Ik gebruik het veel, gaotische slet als ik ben.
Mijn map meuk heet Dinges....quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:07 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Ik heb een map rommel. En backuppen!! die ook volstaat met rommel.
Ik zou je Apple maar wegflikkeren. Anderhalve seconde.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:09 schreef XL het volgende:
[..]
Alleen de psychologische wachttijd van Spotlight is kut.
Als ik typ wil ik het tegelijk openen... Dat gaat niet, eerst moet hij 1,5 sec zoeken. Die anderhalve seconde zit ik dan te wachten. Niet half de illusie hebbende dat ik het zelf sneller zou vinden, maar ik zit wel te wachten en dat is not-done.
en dan overstappen op windows en 7 sec wachten tot die domme hond het gevonden heeftquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:10 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Ik zou je Apple maar wegflikkeren. Anderhalve seconde.Belachelijk.
Nah ik heb hem ook redelijk wat toegelicht hoor, ik denk wel dat hij er ontzettend blij mee zal zijnquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:06 schreef XL het volgende:
[..]
Sommige mensen acht ik niet in staat tot switchen.
Bijvoorbeeld wanneer je zonder onderbouwing of vanuit onwetendheid iets tegen Mac hebt. Dat hij daarbij een Acer heeft (wat toch specificatie-geil betekent) en zich na 1 middag bedenkt maakt heel oppervlakkig (en ik realiseer me terdege dat ik dat nu zeker ben) hem voor mij zo'n switcher.
Als het al bij 7 seconde blijft jaquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:12 schreef XL het volgende:
[..]
en dan overstappen op windows en 7 sec wachten tot die domme hond het gevonden heeft![]()
Als ik achter zo'n domme pc ga zitten is de hond de eerste die ik afschietquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:12 schreef XL het volgende:
[..]
en dan overstappen op windows en 7 sec wachten tot die domme hond het gevonden heeft![]()
Waar zoek je normaal gesproken mee dan? Je hebt geen Macquote:Op donderdag 2 februari 2006 19:15 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Als ik achter zo'n domme pc ga zitten is de hond de eerste die ik afschiet
Loopt Aperture een beetje op je Powerbook?quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:10 schreef Furious het volgende:
Clean Install uiteraard, en alles ingericht naar wens.
Aperture.
Dat zal aanzienlijk gaan schelen in verkoopcijfers als de opvolger van de PowerMac er in juli al is en alleen de video-editors + andere niet Photoshoppende power users hem dan aanschaffen.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:20 schreef Rock-shocker het volgende:
Adobe komt mogelijk pas in 2007 met Intel binaries
Niet dat ik ze nodig heb, maar dit is toch best kut voor de pro'sen dus voor Apple...
Niet echt; ik had volgens mij al eerder in dit Deel een linkje gepost dat dat allemaal niet zo snel gaat. Zelfs de review op Anandtech zegt dat je misschien beter kunt wachten met de aanschaf van een Intel Mac.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:44 schreef super-muffin het volgende:
Ja ik las het net.
Jammer heur, maar Photoshop loopt toch ook wel onder rosetta?
Total commander of de classic search.quote:Op donderdag 2 februari 2006 19:17 schreef PowerBook15 het volgende:
[..]
Waar zoek je normaal gesproken mee dan? Je hebt geen Mac
Volgens mij sliep je gewoon en droomde je dat je in Windows zatquote:Op donderdag 2 februari 2006 22:27 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ok, hoe ik het voor elkaar gekregen heb, is me een raadsel, maar OSX stond daarnet compleet vast. Het begon met Mail die vastliep, dus force quit. Toen Mail nog eens gestart (je wilt immers wel mailen), weer hetzelfde. Voor de zekerheid de server maar even geleegd, zodat Mail niet hoefde te doen, maar nog een vastloper.
Toen begon iCal vast te lopen. Force quit. Terminal ging ze achterna, Force quit. Reboot maar even, dacht ik toen, en toen gebeurde er helemaal niks meer. Met ctrl+alt+f7 (volgens mij) kwam ik in het inlogscherm, 2 seconden later kon ik daar ook niet meer klikken. Met de powerknop kreeg ik de vraag of ik wilde rebooten, afsluiten of slapen, ook daar na 2 seconden niks meer.
ctrl+appeltje+powerknop deed mijn iBook rebooten. En nu durf ik niet meer te mailen.
Ik ga op zoek naar relevante logfiles.
Volgens mij is dat het probleem. Dat staat ongeveer 200 keer in /var/log/system.log vanaf het moment dat het gelazer begon. Wat het betekent? Dat moest ik Google maar eens vragen, ik snap er in ieder geval geen donder van.quote:Feb 2 21:45:09 alex-martinius-ibook-g4 kernel[0]: nfs server automount -nsl [193]: not responding
Hallo, Fireface 800. Die zou wel mooi staan aan m'n MacBook andersquote:Op woensdag 1 februari 2006 17:24 schreef nietzman het volgende:
[..]
Dat ze Firewire 800 droppen alá, ik heb daar nog nooit een apparaat voor gezien
Ik heb in de winkel al gevraagd om een vervangende iBook. Dat kon op zich wel, maar alle uitleen-modellen zijn al in gebruik :')quote:Op zaterdag 4 februari 2006 12:36 schreef Anthraxx het volgende:
Waar kunnen we alvast doneren voor een tijdelijke Mac Mini?
"The requested URL /usericons/12221/tijn_fok_icon.gif was not found on this server."quote:Op zaterdag 4 februari 2006 12:56 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Hier zijn het de avatars die niks doen
Ja, hij is zojuist bezorgd. Ziet er goed uit.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 11:52 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Het leeft!
Dth: 2nd skin al binnen???
FW800 express card kopenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 12:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hallo, Fireface 800. Die zou wel mooi staan aan m\'n MacBook anders
Mooi zoquote:Op zaterdag 4 februari 2006 14:23 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ja, hij is zojuist bezorgd. Ziet er goed uit.
quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:43 schreef Slarioux het volgende:
Oh gawd G, je hebt toch niet een of andere uberlelijke ipod protector gekocht?
Als je iWeb hebt, zit \'ie daarin.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:42 schreef Furious het volgende:
Heeft iemand even dat \\\\\\\'(appeltje) Made on a Mac\\\\\\\' afbeeldinkje in .PNG of .GIF?
Ah, dat wist ik niet.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:51 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als je iWeb hebt, zit \\\'ie daarin.
Och, zo is het iig veilig.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:54 schreef Tijn het volgende:
Oh Slari, zeg even tegen Breuls dat \'ie stripslashes() weer terug in het forumscript mag stoppen
Die vind ik wel mooiquote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:48 schreef Geqxon het volgende:
Jij bent hier zeker mee in de war:
[afbeelding]
Hilarisch die duffe iSkins
Je koopt je iPod 50% voor het design en dan ga je hem verpesten door er niet op zijn minst een screenprotector op te doenquote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:56 schreef Remzz het volgende:
[..]
Die vind ik wel mooi
Maar ik zou er ook nooit een skin omheen doen. Je koopt een iPod 50% voor het design dan ga je er niet iets omheen doen![]()
Helaas heeft ook dat geen ondertiteling-support, iets wat ik in het QuickTime Codec Pack ook nog mis..quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:05 schreef PowerBook15 het volgende:
Mediacentral --> http://www.equinux.com/us/products/mediacentral/index.html
Een app zoals FrontRow maar dan met alle codecs en nog meer extra\'s. Bekijk het eens
Jawel, de .png-file zit gewoon in ergens in de inhoud van het iWeb.app package. Beetje rondbladeren en je hebt 'em zo.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:55 schreef Furious het volgende:
Hmm, zoiets kan ik alleen niet kopieeren/plakken, want ik maak m\\\'n site gewoon met Dreamweaver.
Ja okee, maar al is mijn iPod bekrast ik vind hem dan nog mooier dan in een hoesjequote:Op zaterdag 4 februari 2006 17:59 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Je koopt je iPod 50% voor het design en dan ga je hem verpesten door er niet op zijn minst een screenprotector op te doen
Je hebt ook echt wat aan \"50% voor het design\" als je iPod helemaal bekrast is.
Je moet 'em opnieuw uploaden, ze zijn allemaal wegquote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:45 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik wil mijn icoontje terug.Hij stond nog in de cache, maar nu niet meer.
Wie heeft er een site gemaakt met iWeb?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:29 schreef Tijn het volgende:
[..]
Jawel, de .png-file zit gewoon in ergens in de inhoud van het iWeb.app package. Beetje rondbladeren en je hebt \'em zo.
Maar als dat te ingewikkeld voor je is, kun je ook even een site met iWeb maken waarin je dat plaatje hangt. Das ook makkelijk
Ik heb 'm niet. Nou ja, ik zoek wel een leuke cd hoes.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:46 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je moet \'em opnieuw uploaden, ze zijn allemaal weg
Hee Tijn, zit jij in Hilversum ? Zo ja, zin om wat te drinken ?quote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:46 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je moet \'em opnieuw uploaden, ze zijn allemaal weg
http://hugo.1k.nlquote:Op zaterdag 4 februari 2006 18:55 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Wie heeft er een site gemaakt met iWeb?![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |