Achnie!quote:Op vrijdag 16 december 2005 15:40 schreef George-Butters het volgende:
Vuurwerk is voor mongolen.
Strijkers in een berg mest.quote:Op vrijdag 16 december 2005 15:43 schreef RichardQuest het volgende:
En siervuurwerk in een bevroren hondendrol stoppen is toch minder leuk.
quote:Op vrijdag 16 december 2005 15:40 schreef RichardQuest het volgende:
Man I'd like to place my hand upon your fuckin' sexy ass and squeeze. And squeeze!
Inderdaadquote:Op vrijdag 16 december 2005 15:40 schreef George-Butters het volgende:
Vuurwerk is voor mongolen.
Dat red zelfs ik niet.quote:Op vrijdag 16 december 2005 15:46 schreef Monidique het volgende:
Vreselijk: tumor van 7.26 kg!
Zou hier nog grapjes over orale seks mee kunnen maken?
Hehe, op straat rotjes rapen voordat je ouders wakker zijn.quote:Op vrijdag 16 december 2005 15:51 schreef Monidique het volgende:
The day after was vroeger altijd heel leuk.
Wij gooiden die dan in de houtkachelquote:Op vrijdag 16 december 2005 15:52 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Hehe, op straat rotjes rapen voordat je ouders wakker zijn.
Wisseling van de wacht. Dat je er plezier aan mag belevenquote:
Ik oohook! Ik heb juist mijn verlof geregeld. Februari! Waar kom jij vandaan / ga je naar toe als je in Marokko bent?quote:Op vrijdag 16 december 2005 16:12 schreef Mutant01 het volgende:
Ohhhhhh ik verlang naar Marokko!!!!!!
quote:111 Teletekst vr 16 dec
***************************************
Peter R. de Vries niet naar Den Haag
***************************************
HILVERSUM Peter R.de Vries gaat niet de
politiek in.De misdaadjournalist heeft
dat op een persconferentie in Hilversum
bekendgemaakt.
De Vries had aangekondigd dat hij de
overstap zou maken als uit een peiling
zou blijken dat minstens 41 procent van
de Nederlanders hem een aanwinst voor
de politiek zou vinden.Dat heeft hij
niet gehaald.Uit de beslissende peiling
van TNS/NIPO blijkt dat maar 31 procent
hem als een aanwinst ziet.
Met zijn Partij voor Rechtvaardigheid,
Duurzaamheid & Vooruitgang had De Vries
een programma opgesteld dat een mix van
linkse en rechtse standpunten bevatte.
***************************************
Wat een ongelooflijke mongool. ''Toejuichen'' is nog zwak uitgedrukt.quote:Op vrijdag 16 december 2005 14:23 schreef pberends het volgende:
Leerling die dood Turken toejuichte blijft vast
[afbeelding]
Wat bedoelen ze met 14?
Aha, dank.quote:Op vrijdag 16 december 2005 14:26 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Behoorlijk ziek.![]()
Dat betekent 14 dus: http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/60500#2408287
14 is sowieso wat mij betreft niet zo'n prettig getal, denk aan de vele pest-epidemieen in de 14e eeuw...quote:Op vrijdag 16 december 2005 16:45 schreef pberends het volgende:
Wel triest dat ze die cijfers misbruiken, je favoriete cijfer zou maar 14 zijn. Je kan ook niets meer zeggen tegenwoordig.
http://www.nos.nl/nos/artikelen/2005/12/art000080060106.htmlquote:D66 tegen nieuwe Afghanistan-missie
DEN HAAG D66 is definitief tegen een nieuwe missie naar Afghanistan. Wat dat voor gevolgen heeft, is nog onduidelijk. Vorige week kon het kabinet nog geen besluit over de missie nemen, omdat met name D66-minister Pechtold tegen was.
Minister Bot van Buitenlandse Zaken, die tot vorige week bedenkingen had, werd vorige week overtuigd door de garanties die de NAVO gaf. De missie in het zuiden van Afghanistan is omstreden, omdat de Nederlanders daar zouden gaan opereren in een zeer onrustig gebied.
Om die reden voelen Groenlinks en de SP al niets voor de missie. De PvdA heeft nog geen definitief standpunt.
Inderdaad, typisch D66. Je kunt het militairen toch niet aandoen om hen in een zeer onrustig gebied te stationeren?!quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:23 schreef zakjapannertje het volgende:
eindelijk is D66 weer een beetje een herkenbare partij:
[..]
http://www.nos.nl/nos/artikelen/2005/12/art000080060106.html
de reputatie van D66 in Afghanistan is inderdaad onovertroffenquote:Op vrijdag 16 december 2005 17:30 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Inderdaad, typisch D66. Je kunt het militairen toch niet aandoen om hen in een zeer onrustig gebied te stationeren?!
Nou mijn pa zal verschijnlijk volgend jaar een huis laten bouwen in Tanger. Ik kom zelf uit Naardenquote:Op vrijdag 16 december 2005 16:17 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik oohook! Ik heb juist mijn verlof geregeld. Februari! Waar kom jij vandaan / ga je naar toe als je in Marokko bent?
Is dat die PVDA'er?quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:43 schreef Tafkahs het volgende:
het leuke van Bert Bakker is dat hij werkelijk alles kan zeggen en dat je 'm toch niet gelooft
Nee, da's deze charmante puinruimerquote:
Natuurlijk. Ik moest denken aan Bert Koenders, ook zo'n dasloos geval.quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:50 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nee, da's deze charmante puinruimer
[afbeelding]
Ze komen uit dezelfde kaste volgens mijquote:Op vrijdag 16 december 2005 17:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ik moest denken aan Bert Koenders, ook zo'n dasloos geval.
Verbaast me niksquote:Op vrijdag 16 december 2005 17:46 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nou mijn pa zal verschijnlijk volgend jaar een huis laten bouwen in Tanger. Ik kom zelf uit Naarden.
Het zuiden, daar kom ik graag. Ik ben van plan weer wat tijd rond Goulimime door te brengen, en rond Laayoune. Vorige keer doorgereden tot Dahkla, misschien rijden we nu wel door naar Mauretani๋. Misschien.quote:Ben trouwens ook nog van plan om naar het zuiden te gaan een keer, richting Ifrane en richting de Sahara.
kan die de boel ook bij elkaar houden zoals Bert dat kan op het plaatje?quote:Op vrijdag 16 december 2005 17:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ik moest denken aan Bert Koenders, ook zo'n dasloos geval.
http://www.nos.nl/nos/artikelen/2005/12/art00001006047F.htmlquote:Wouter Bos presenteert eigen boek
AMSTERDAM PvdA-leider Wouter Bos heeft zijn boek 'Dit land kan zoveel beter' gepresenteerd. Het eerste exemplaar was voor oud-premier Kok.
Bos (39) vertelt in het eerste deel van het boek over zijn jeugd, zijn studie, zijn werk bij Shell en zijn ambities. In het tweede deel analyseert hij de huidige staat van Nederland en zet hij zijn toekomstvisie uiteen.
Bos kondigde vorige week op het congres van de PvdA aan dat hij premier wil worden. Het boek is niet bedoeld als verkiezingsprogramma. Dat presenteert de partij volgend jaar in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen.
Hij doet me denken aan Kwabbernoot, die het doolhof van Guust Flater steunt.quote:Op vrijdag 16 december 2005 18:01 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
kan die de boel ook bij elkaar houden zoals Bert dat kan op het plaatje?
Deze verdeling doet me denken aan een berucht politiek geschrift.quote:Bos (39) vertelt in het eerste deel van het boek over zijn jeugd, zijn studie, zijn werk bij Shell en zijn ambities. In het tweede deel analyseert hij de huidige staat van Nederland en zet hij zijn toekomstvisie uiteen.
quote:110 tt-EEN 110 vr 16 dec 17:59:49
binnenland ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
HEEL WAT JONGE SOLDATEN ZIJN HALFDOOF
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
Meer dan de helft van de jonge soldaten
heeft ernstige schade aan het oor. Dat
blijkt uit een onderzoek van de Gentse
universiteit, in opdracht van het
ministerie van Defensie.
Volgens de Gentse professor Bart Vinck
zijn de soldaten halfdoof of op weg om
het te worden. De schade is te wijten
aan geluiden waarmee de soldaten
geconfronteerd worden.
Vinck: "Een machinegeweer produceert
170 decibel. Dat is veel luider dan een
opstijgende Boeing. Bovendien hebben de
soldaten vaak te maken met ploffende
geluiden die een zeer korte duur hebben
en dus schadelijker zijn en zijn mannen
gevoeliger voor oorschade dan vrouwen."
Ja, in het archief he? Dattie niet het bovenste boek mag pakkenquote:Op vrijdag 16 december 2005 18:03 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Hij doet me denken aan Kwabbernoot, die het doolhof van Guust Flater steunt.
quote:172 tt-EEN 172 vr 16 dec 17:15:43
buitenland ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
ZWEEDSE PREMIER PERSSON IS ERG GRETIG
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
De moeilijkheden op het overleg blijven
dezelfde: hoeveel geld gaat er in
totaal naar Europa, hoeveel kan er af
van de Britse korting en hoe kan het
landbouwbeleid worden aangepast?
De meeste lidstaten blijven op hun
posities staan. Alleen de Zweden lijken
bereid een extra inspanning te doen.
Eerste minister Persson stond gretig de
pers te woord en probeerde de Europese
machine op gang te krijgen.
Persson, die zelf lange tijd minister
van Financi๋n was in zijn land, heeft
zich zelfs bereid verklaard de grootste
nettobetaler per hoofd te willen worden
van de Unie, als dat de wagen maar uit
de modder trekt. Zie 171.
Hoe treffend!quote:Op vrijdag 16 december 2005 18:03 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Hij doet me denken aan Kwabbernoot, die het doolhof van Guust Flater steunt.
Nee nog niet echt, onze plannen om naar het toeristische Agadir te gaan zijn plannen geblevenquote:Op vrijdag 16 december 2005 17:56 schreef sigme het volgende:
Het zuiden, daar kom ik graag. Ik ben van plan weer wat tijd rond Goulimime door te brengen, en rond Laayoune. Vorige keer doorgereden tot Dahkla, misschien rijden we nu wel door naar Mauretani๋. Misschien.
Langs Ifrane kom ik vast niet, waarschijnlijk rijden we langs Oujda en Figuig heen, en langs Oualidia, El Jadida en Larache terug.
Heb je plannen binnenkort die kant op te gaan?
quote:833 tt-EEN 833 vr 16 dec 18:23:23
LITERATUUR Bordewijkprijs
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
PAUL VERHAEGHEN WEIGERT ZIJN GELDPRIJS
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
De Vlaamse schrijver Paul Verhaeghen
ontvangt vrijdagavond in Den Haag de
F.Bordewijkprijs voor zijn roman "Omega
minor". Maar de som van 5.000 euro die
daaraan verbonden is, wil hij niet.
Bijna de helft van de som zou vloeien
naar de schatkist van de VS, waar
Verhaeghen woont en werkt. "Ik kan mij
voorhouden dat dat geld naar openbare
scholen of gezondheidszorg zou gaan,
maar dat is natuurlijk niet zo",
schrijft hij in zijn dankwoord, waaruit
nu al wordt geciteerd in De Morgen.
Paul Verhaeghens roman "Omega minor"
werd al genomineerd voor De Gouden Uil.
Agadir. Tsja. Daar zou ik niet naar toe gaan. Hooguit om naartoe te vliegen, en dan snel wegwezen.quote:Op vrijdag 16 december 2005 18:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee nog niet echt, onze plannen om naar het toeristische Agadir te gaan zijn plannen geblevenBen je trouwens ook wel eens bij Volubis geweest?
Daar gaat je kwetsbaarheidquote:Op vrijdag 16 december 2005 18:33 schreef Johan_de_With het volgende:
Guust Flater is overigens wel Randstad Uitzendbureau-humor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |