Die Hans Zimmer heeft toffe muziek, thanks.quote:
Argh! weer goed. ^-^ wat geweldig dat mensen weten wat je bedoelt terwijl je zelf niet eens precies wat je bedoeltquote:
niemand?quote:Op donderdag 15 december 2005 19:19 schreef DIA het volgende:
dat nr van een nederlands rockbandje... die ook voor de reclame met die schaatser gebruikt wordt?
gaat ong. one day we work it out!
Gem - Good To Know You?quote:
Via een Google-search zo te downloaden.quote:
kijk eens op de forums van finalgear of het daar staat.quote:Op zaterdag 17 december 2005 12:58 schreef Maserati het volgende:
Een moeilijke maar niet onmogelijke. Gister was er bij Veronica weer een herhaling van een oude Top Gear aflevering. Tijdens de reportage over de Jaguar XK, Porsche en BMW 6 in Wales hoorde je op de achtergrond een soort post-rock achtig drumstukje. Het klonk erg goed en daarom de vraag of iemand de artiest kent..
Tnxquote:Op vrijdag 16 december 2005 14:54 schreef Bonny_DuctTape het volgende:
[..]
97' Bonnie &Clyde van het album The Slim Shady LP, nummer zeven![]()
Is t niet gewoon The Hustle?quote:Op zaterdag 17 december 2005 17:09 schreef mullah het volgende:
ik zoek het nummer wat ze gebruiken tijdens de reclame van "The 70's Show" op mtv (het is een hele korte reclame). Het is een vrolijk deuntje en heb het al vaak eerder gehoord maar weet de naam er niet van. Iemand?
Niemandquote:Op vrijdag 16 december 2005 10:46 schreef ee-04 het volgende:
Van een oud cassette bandje heeft mijn zusje dit nummer, nu zoek ik dus welk nummer het is, iemand een idee?
http://members.lycos.nl/erikee/rec1216-103113.mp3
sorry dat het (een beetje) zacht is
Ik wist 'm doordat jij zei Kim-Lian..toen ging er een belletje rinkelen..quote:Op zaterdag 17 december 2005 00:19 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Argh! weer goed. ^-^ wat geweldig dat mensen weten wat je bedoelt terwijl je zelf niet eens precies wat je bedoelt![]()
Racoon - Laugh about itquote:Op zaterdag 17 december 2005 14:05 schreef pberends het volgende:
Gister trad Racoon op bij Raymann is laat, maar welk nummer speelde ze?
Danke.quote:Op zaterdag 17 december 2005 21:25 schreef donroyco het volgende:
[..]
Ik wist 'm doordat jij zei Kim-Lian..toen ging er een belletje rinkelen..![]()
[..]
Racoon - Laugh about it
No problemo!quote:
Jose Gonzalez - heartbeatsquote:Op zondag 18 december 2005 00:02 schreef Byte_Me het volgende:
ik zoek het liedje van die stuiterballen reclame van sony (?)
quote:
quote:Op vrijdag 16 december 2005 14:27 schreef MichielPH het volgende:
Ik denk dat je het verkeerd leest. Ik denk dat je er een index.htm op moet zetten met een verwijzing naar je mp3tje
Probeer eens te zoeken op Suzy Q...het nummer komt me bekend voor ik weet alleen nu ff niet precies welke...quote:Op zondag 18 december 2005 13:51 schreef RoOoYtJuH het volgende:
ik zoek een nummer waar weinig in gezongen wordt maar wat er wel gezongen wordt is: oh suzeque(?) oh baby i love you ofzo
Creedence Clearwater Revival denk ik, met Suzy Qquote:Op zondag 18 december 2005 13:51 schreef RoOoYtJuH het volgende:
ik zoek een nummer waar weinig in gezongen wordt maar wat er wel gezongen wordt is: oh suzeque(?) oh baby i love you ofzo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |