Bedankt voor de link. Ik ben al aan het kijken. Wat ik alleen ook graag wil weten is hoe de ervaringen met die camera's zijn. Heb je er bijvoorbeeld zelf een die staat op de pagina waarnaar je linkt?quote:Op woensdag 7 december 2005 09:59 schreef Herkauwer het volgende:
kijk hier eenshttp://www.digicamshop.nl/
Nee, maar ik wil er wel binnenkort eentje kopen. Je kan ook op www.kieskeurig.nl kijken, daar staan reviews van mensen die er eentje hebben.quote:Op woensdag 7 december 2005 10:04 schreef girllover het volgende:
[..]
Bedankt voor de link. Ik ben al aan het kijken. Wat ik alleen ook graag wil weten is hoe de ervaringen met die camera's zijn. Heb je er bijvoorbeeld zelf een die staat op de pagina waarnaar je linkt?
Bedankt! Ik ga kijken. Heb je zelf al iets in gedachten? Ik wil iets van een Canon of een Nikon ofzo.quote:Op woensdag 7 december 2005 10:05 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Nee, maar ik wil er wel binnenkort eentje kopen. Je kan ook op www.kieskeurig.nl kijken, daar staan reviews van mensen die er eentje hebben.
Sony heeft erg platte. Minolta ook, maar die hebben een niet uitschuifbare optische zoomlens.quote:Op woensdag 7 december 2005 14:15 schreef girllover het volgende:
Ik zag laatst ook ergens zo'n hele platte camera. Leek qua afmetingen wel een iPod mini. Was ook een digitale camera met een uitschuifbare zoomlens. Iemand enig idee welke merken dat soort camera's hebben?
Je zou voor reviews van cameras op: http://www.dpreview.com/ kunnen gaan kijken. Zelf heb ik een Canon A520, kost tussen de 200 een 250 euro, is een 4 megapixel camera. Ik ben er erg tevreden mee, leuke camera met veel functies voor een leuke prijsquote:Op woensdag 7 december 2005 10:04 schreef girllover het volgende:
[..]
Bedankt voor de link. Ik ben al aan het kijken. Wat ik alleen ook graag wil weten is hoe de ervaringen met die camera's zijn. Heb je er bijvoorbeeld zelf een die staat op de pagina waarnaar je linkt?
Ik wil deze graag hebben: Canon Ixus 40 Ik heb namelijk ook een PDA met SD geheugen en dan kan ik het kaartje in beide apparaten gebruiken. Verder is die mooi en kleinquote:Op woensdag 7 december 2005 10:25 schreef girllover het volgende:
[..]
Bedankt! Ik ga kijken. Heb je zelf al iets in gedachten? Ik wil iets van een Canon of een Nikon ofzo.
ik mag toch hopen dat die camera nu wel minder kost, mijn Canon Powershot A610 kostte 280quote:Op woensdag 7 december 2005 15:01 schreef The_Terminator het volgende:
Je zou voor reviews van cameras op: http://www.dpreview.com/ kunnen gaan kijken. Zelf heb ik een Canon A520, kost tussen de 200 een 250 euro, is een 4 megapixel camera. Ik ben er erg tevreden mee, leuke camera met veel functies voor een leuke prijs
Bedankt.quote:Op woensdag 7 december 2005 15:31 schreef Remzz het volgende:
Eigenlijk is dit iets voor FOT, maar daar zijn ze niet blij met dit soort topic's en zul ook weinig reacties krijgen. Daarom zal ik hem hier ff laten staan
Bedankt, ik kwam net deze tegen: http://www.digicamshop.nl/product/18995. Is dat de opvolger van de pentax optio s5n?quote:Op woensdag 7 december 2005 21:30 schreef iDex het volgende:
Fotografie
ik raad je de pentax optio s5n aan, of een vernieuwde typpe, erg fijne en snelle camera. goed voor lange filmpjes mee te maken, goede kwaliteit foto's. het formaat is net als een pakje sigaretten. metalen body, lange batterijduur, 100 foto's maken verspreid op 3 dagen is een makkie, dus handig voor op vakantie. goede zoom. etc etc
ik weet het niet precies of deze ook net zo groot is als een pakje sigaretten, maar ziet er qua specs wel goed uitquote:Op woensdag 7 december 2005 22:34 schreef girllover het volgende:
[..]
Bedankt, ik kwam net deze tegen: http://www.digicamshop.nl/product/18995. Is dat de opvolger van de pentax optio s5n?
Waarom niet? De Het grote Ik zoek een digitale camera topic - 17 reeks is dan wel net gesloten, maar er zijn wel een aantal losse topics , bv Welke digitale camera rond de 300 euro?quote:Op woensdag 7 december 2005 15:31 schreef Remzz het volgende:
Eigenlijk is dit iets voor FOT, maar daar zijn ze niet blij met dit soort topic's en zul ook weinig reacties krijgen. Daarom zal ik hem hier ff laten staan
Ah dat wist ik nietquote:Op woensdag 7 december 2005 22:46 schreef devzero het volgende:
[..]
Waarom niet? De Het grote Ik zoek een digitale camera topic - 17 reeks is dan wel net gesloten, maar er zijn wel een aantal losse topics , bv Welke digitale camera rond de 300 euro?
quote:
en die prijs ligt ook echt rond de 300 ....quote:Op donderdag 8 december 2005 00:50 schreef CecilBDemented het volgende:
canon eos 350D
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |