Oh oh......quote:Op donderdag 1 december 2005 17:16 schreef kamagurka het volgende:
Mark zal pislink worden als ie dit ziet![]()
Omdat hij de voorgaande delen allemaal heeft geopend,..... én ik hem kenquote:
Oh shit. Nu ga ik 't krijgenquote:Op donderdag 1 december 2005 17:27 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Omdat hij de voorgaande delen allemaal heeft geopend,..... én ik hem ken
quote:Op donderdag 1 december 2005 23:31 schreef Mark het volgende:
Gelukkig kan ik het van Sack wel lijden
quote:
Dat is echt een van de leukste dingen die een artiest gedaan heeft...die muziekbestanden vrijgeven zodat je er zelf mee kan klooien. Vind het zelf heel leuk om te doen, maar ik maak de nummers er alleen maar slechter mee, haha. Maar ik heb een aantal hele goede remixen gehoord.quote:Op vrijdag 2 december 2005 17:04 schreef Devlinsect het volgende:
. Hopelijk wordt ook bij dit nummer de rauwe muziekbestanden vrijgegeven net zoals bij Only en THTF zodat we weer lekker kunnen klooien met samples![]()
Ja op zich wel, zeker voor Europese fans, die hebben er iets minder aan. Maar de pre-sale voor concertkaarten is (vooral in Amerika, omdat ze daar veel meer optreden) wel handig. Het is wel iets goedkoper dan andere "fanclubs".quote:
Idd, wat mij betreft ook geen geweldige keuze. Ik zeg: Sunspots.quote:Op vrijdag 9 december 2005 21:10 schreef ZwarteMagika het volgende:
Every day is exactly the same skip ik altijd
KROQ nog niet gezien. Kheb het al wel.quote:Op woensdag 14 december 2005 00:56 schreef Kimsomnia het volgende:
[..]
Idd, wat mij betreft ook geen geweldige keuze. Ik zeg: Sunspots.
Zo, iemand de KROQ Acoustic Almost Christmas-dinges meegepikt? In zijn geheel niet onaangenaam om te zien: Twiggy (ik vind het gewoon geen 'Jeordie') die toch blijkt te kunnen bewegen en een Josh Freese die hoorbaar op hete kolen achter zijn drumkit zit. Goede shit man!![]()
Snel kijken dan, ik vond KROQ namelijk leuker om te zien dan Voodoo.quote:Op woensdag 14 december 2005 17:15 schreef Devlinsect het volgende:
KROQ nog niet gezien. Kheb het al wel.
Ik hoop toch echt dat Josh Freese voorlopig mee blijft trommelen en dat de band in deze line up naar Nederland komt volgend jaar.quote:Op woensdag 14 december 2005 21:29 schreef Devlinsect het volgende:
Goede show en de beeldkwaliteit valt me niet tegen. Gave Up liep inderdaad niet zoals het moest![]()
Josh Freese maakte fouten in Wish en begin van SinHoor liever Jerome..
Voodoo Festival vind ik toch vetter![]()
http://www.withteeth.de/kroq.htmquote:Op maandag 19 december 2005 21:05 schreef TrentReznor het volgende:
Weet iemand waar ergens ik die KROQ-show kan vinden?
NIN is nooit heeft nooit in zo'n korte periode 2 x Europa c.q. Nederland aangedaan.quote:Op maandag 19 december 2005 00:14 schreef Vinduppie het volgende:
[..]
Ik hoop toch echt dat Josh Freese voorlopig mee blijft trommelen en dat de band in deze line up naar Nederland komt volgend jaar.![]()
quote:nine_inch_nerd: do you visit europe in 2006 and will there be an arenatour in europe 2006?
trent_reznor> We're discussing it now. I don't know but I'd like to.
Ow? Wat is je bron?quote:Op dinsdag 20 december 2005 13:39 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ik weet dat ze [Trent + management} bezig zijn geweest om een kleinschalig optreden enkel voor fans te regelen in Amsterdam. Dat is nooit van de grond gekomen, maar het lijkt me dat Trent dus graag naar Nederland/Amsterdam wil komen als hij de kans krijgt.
Hole in Paradiso was ook wel leuk.quote:Op dinsdag 20 december 2005 15:27 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Ow? Wat is je bron?
Nederland schijnt het goed te verneuken voor een aantal artiesten. Een leuke anekdote, wel offtopic:
Marilyn Manson trad op in 1997 op Pinkpop en Dynamo. Dat ging niet helemaal zoals het moest. Het welbekende moddergevecht op Dynamo. Door de woede van Brian Warner, heeft hij een gat geslagen met zijn microfoon standaard in het podium. Na het optreden raakte hij slaags met security personeel.
Gevolg: een arrestatieteam wachtte op Schiphol op de heren voor het vernielen van podium en het bedreigen/ mishandelen van personeel van Dynamo. Of ze werden meegenomen naar het bureau is mij niet bekend. Wel moest MM een flinke som geld betalen voor het podium.
Ander verhaal is dat Prince in Nederland een stage apparaat van $100.000 dollar kwijt zou zijn geraakt in Nederland.
Enne, als NIN in HMH zou spelen, wordt er dan nog alcohol geschonken? Meneer Reznor is afgekickt en in sommige arena's was het verboden om alcohol te schenken. Of dit op verzoek is van de band: je ne sais pas.
M'n vriendin is destijds door z'n management benaderd om 't één en ander te regelen.quote:
Lullig, maar MM is wel erger gewend inmiddelsquote:Marilyn Manson trad op in 1997 op Pinkpop en Dynamo. Dat ging niet helemaal zoals het moest. Het welbekende moddergevecht op Dynamo. Door de woede van Brian Warner, heeft hij een gat geslagen met zijn microfoon standaard in het podium. Na het optreden raakte hij slaags met security personeel.
Gevolg: een arrestatieteam wachtte op Schiphol op de heren voor het vernielen van podium en het bedreigen/ mishandelen van personeel van Dynamo. Of ze werden meegenomen naar het bureau is mij niet bekend. Wel moest MM een flinke som geld betalen voor het podium.
En nog steeds houdt Prince van NL en doet graag aftershows en dergelijke in ons kikkerlandjequote:Ander verhaal is dat Prince in Nederland een stage apparaat van $100.000 dollar kwijt zou zijn geraakt in Nederland.
Recenter nog volgens mij. Ik was toen bij een feest in Nighttown (met oa. Sister Bliss) wat toen op het laatste moment van de grote zaal naar de basement verplaats werd omdat Prince de grote zaal nodig had voor z'n afterparty.quote:Op woensdag 21 december 2005 17:34 schreef Devlinsect het volgende:
Prince komt hier graag en geeft graag een afterparty in ons land. Laatste was in 1998 als ik me niet vergis (met Kravitz!).
Ik ben druk bezig om m'n vriendin zo ver te krijgen om als nog wat te regelen met NIN. Maar voorlopig heb ik d'r nog niet zo gek gekregen.quote:Enne Sack, mocht je wat meer weten over NIN in de toekomst, wel ff hier vertellen hè![]()
quote:Volgende singel: Everyday Is Exactly The Same
quote:Hopelijk maken ze er weer een mooie clip bij
Mwoah, ik vind het juist wel grappig dat deze slepende mellow-versie zo'n enorme tegenpool is van het origineel. Maar dat kan ook liggen aan het feit dat ik geen 'Down in it'-fan ben, die 'rappende' Trent doet het niet voor mij.quote:Op maandag 6 februari 2006 14:58 schreef Devlinsect het volgende:
Wat vinden jullie van de cover van Down In It van Tiga?
Fuck.quote:PaulGuyet: After this leg of the tour are you going back to the studio until the new album is done or are you touring again?
Trent_reznor: We're going out again this summer in the US - amphitheatres in major markets...
Hmm, ik zou me pas zorgen gaan maken (ook niet echt natuurlijk) als Trent weer de studio in zou gaan. Er is nog nergens te lezen dat ze Europa niet meer aan gaan doen...quote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:19 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Bron? Zou toch niet waar zijn.![]()
Er is nergens te lezen, dat ze Europe wel aan gaan doen...quote:Op dinsdag 14 februari 2006 19:36 schreef Vinduppie het volgende:
[..]
Hmm, ik zou me pas zorgen gaan maken (ook niet echt natuurlijk) als Trent weer de studio in zou gaan. Er is nog nergens te lezen dat ze Europa niet meer aan gaan doen...
Wait and see!
Dus is statistisch gezien de kans dat ze wel komen nog steeds groter dan de kans dat ze niet komen...quote:Op dinsdag 14 februari 2006 19:41 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Er is nergens te lezen, dat ze Europe wel aan gaan doen...
Bron is de chat die de band de 10e heeft gehouden met Spiral-leden. En inderdaad ze komen vast ooit nog wel deze kant op (het moet!), maar ik had stiekem een beetje ingezet op deze zomer, volgens mij meer mensen...quote:Op dinsdag 14 februari 2006 18:19 schreef Devlinsect het volgende:
Bron?
Vermakelijk topic idd. Ook leuk, enkele genoemde filmpjes:quote:Op dinsdag 14 februari 2006 20:32 schreef Vinduppie het volgende:
leuke quotes van Trent
Ik had ook wel verwacht dat ze deze lente/zomer zouden komen...maar nu ziet het er naar uit dat ze helemaal niet meer zullen komen...dus wachten op het volgende album?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:51 schreef Kimsomnia het volgende:
[..]
Bron is de chat die de band de 10e heeft gehouden met Spiral-leden. En inderdaad ze komen vast ooit nog wel deze kant op (het moet!), maar ik had stiekem een beetje ingezet op deze zomer, volgens mij meer mensen...
[..]
Mr Self Destruct op de setlist!!? dat MOET ik horenquote:Trent Reznor leaves Manhattan court
Nine Inch Nails' leader Trent Reznor has more to be happy about than the recent Number One debut of his band's latest album With Teeth. A jury has awarded him nearly $3 million after finding his former friend and manager John Malm guilty of breach of contract. Reznor's lawsuit claimed that Malm got him to sign a contract giving Malm 20 percent of his gross earnings and letting him collect commissions indefinitely. Malm's attorney countered that his client worked for the band for many years without earning any salary and "kept nothing secret from Reznor." The $2.95 million award could reportedly top $4 million after interest is added.
Geef me jou definitie van commercieel.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 22:04 schreef 1972 het volgende:
Is dat misschien ook de reden geweest voor de "commerciele" nummers op With Teeth?
Ik volg de NIN website al een hele tijd hoor, maak je maar geen zorgen.quote:Op maandag 20 februari 2006 22:00 schreef Devlinsect het volgende:
Niet blut? Piemel, als je de website nin.com een beetje hebt gevolgd, weet je dat hij 100,000 dollar had voor de hele lawsuit met Malm. Omdat Malm hem naaide terwijl hij bezopen was (kort gezegd).
Misschien niet zoveel als hij zou kunnen overhebben, maar alsnog heeft hij miljoenen.quote:Voor een artiest die in 1989 begonnen is, heeft hij er barweinig aan overgehouden. (cocaine is ook niet gratis).
quote:Het gaat nu om de centen. Vierde keer een USA tour. Spiral Membershipetc. etc.
Dat van PHM weet ik, maar dan heb je sowiso nog The Fragile en With Teeth. Het ging me er vooral om dat er ook geld te verdienen is met de rechten van de liedjes. (niet dat hij daar veel van krijgt, maar het zal wel iets opleveren)quote:Op woensdag 22 februari 2006 15:46 schreef Devlinsect het volgende:
Rechten van liedjes van PHM zijn niet in handen van TR. Contract bij Interscope stelde weinig voor dus rechten van zijn liedjes en dus geld is een peuleschil.
Waarom niet? De mensen blijven komen, als ik daar zou wonen zou ik ook alle 4 de keren gegaan zijn, genoeg fans die nog willen hoor.. liever te veel dan te weinig tours, vooral met het uitzondelijk hoge niveau van de band / productie op dit moment (persoonlijk misschien)quote:Als het NIET om de centen zou zijn gegaan, zou hij niet voor de tweede of derde keer in NY optreden in een jaar tijd.
Daar heeft hij weinig inspraak op, en dat valt volgendsmij wel mee (vooral met die 1/2 'grote' andere bands die constand optreden in het voorprogramma)quote:De concertkaarten zouden goedkoper zijn
Tourmanagerquote:en de belachelijke prijzen van een WT tour tshirt niet zo hoog.
Dat zeg ik.. gamma?quote:Een CD uitbrengen is voor een artiest weinig bron van inkomsten. Een tour is dé manier om inkomen te krijgen. Mede door verkoop van merchandise. Ook natuurlijk om de fans te vreden te houden.
De locaties van de tour heeft hij niet al te veel zeggenschap over (tour manager) maar ik de meeste NIN fans zitten nou eenmaal in Amerika.quote:Als TR écht de fans tevreden wil stellen, was hij vaker dan vijf keer in Europa geweest (1990, 1994, 1999, 2000 en 2005)In plaats van vier keer in een jaar touren in USA. Dan heb ik het nog niet over de vaste samenstelling van de setlist....
NIN en uitstellen verbaasd je?quote:Na de tier tours is de SUGGESTIE om een acoustische setting te houden. Dat was de suggestie na optreden New Orleans t.b.v. de orkaan.
Nu is er een nieuwe tour aan de gang (dus suggestie wordt weer uitgesteld)
Goed toch? Ik hoop op een soort With Teeth (disc 2).. wat niet gek is aangezien het grotendeels tracks worden die nog niet af of klaar waren tijdens de productie van WT.quote:. En een nieuw album ligt op de planken (nee, geen remix album).
Die losse tickets (max. 3 op the spiral) op ebay hoef je je niet zon zorgen over te maken, wat wel vervelend was, waren die mensen die bakken met tickets kochten via Ticketservice e.dquote:The Spiral Membership:
Opgezet met de gedachte om o.a. meer grip hebben op de verkoop van kaarten. Check ebay, woekerprijzen voor kaarten. Ook is de Ticketservice ook niet gratis voor een band om te verkopen.
Dat levert dus wel degelijk wat op voor TR. Een reden om de echte fans in USA tegemoet te komen.
Gezien zijn opnamen voor het nieuwe album en nieuwe album voor Saul Williams, denk ik ook niet na augustus.quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:54 schreef Collaborator het volgende:
En gezien het nieuwe tourschema ook niet in augustus..
The US. heeft het wel he
Amerikaanse telling is anders héquote:Op woensdag 15 maart 2006 14:54 schreef Collaborator het volgende:
En gezien het nieuwe tourschema ook niet in augustus..
The US. heeft het wel he
Sweetquote:After touring for quite some time (with more to come) I've decided to completely immerse myself in writing. This seems to keep me sane during the months of repeating the same day over and over. Don't get me wrong - the shows are the focus of the day and I truly enjoy them, but the several hours AROUND the shows can equal lots of wasted, mind-numbing time. However, balance has never been my strong suit and this I believe contributed to my recent illness brought on by overdoing it...
I've brought my collaborator Atticus Ross out for a few weeks and we've split our time between working on new NIN tracks and helping Saul Williams on his upcoming record. Saul is one of the most talented and prolific people I've ever been in the same room with. We are both out to defy anyone's expectations and the limitations of genres and categorization with the tracks we're working on for his record and it's provided a great counterpoint to what I'm working on for nine inch nails. We have surprised ourselves at how productive the time we've spent has been...
On the NIN front, I believe I've stumbled into the missing musical "thing" I've been looking for through experimentation... it's a very exciting and inspiring time for me right now. The time between this tour and the next will be devoted to formalizing a new batch of NIN material that will be completed after the summer tour.
ps. doesn't sound like "with teeth"
Maar Pretty hate machine zou je dan ook commercieel kunnen noemen.... Terwijl dat toch een meesterlijk album is..quote:Op woensdag 22 februari 2006 11:15 schreef JimBob het volgende:
Meer sing along..minder Broken / Downward Spiral stijl.
Is 'Ruiner' ooit uitgebracht en clip van gemaakt?quote:Op donderdag 16 maart 2006 14:13 schreef kamagurka het volgende:
K zag gister de clip van "closer" weer ns op mtv, damn! Wat een kunstwerkje blijft dat toch
Dacht ik al; is ook niet het meest toegankelijke nummer..quote:Op zondag 19 maart 2006 20:01 schreef Devlinsect het volgende:
Ruiner is slechts 1 of 2 x live gespeeld. En verder nooit een clip van uitgebracht.
Van Further Down The Spiral? Jep, das een lekkere remix van Charlie Clouser. Hij heeft veel remixen gemaakt van o.a. NIN. Tjek de film Saw of het nieuwe album Rob Zombie voor meer werk van hem.quote:Op zondag 19 maart 2006 20:08 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Dacht ik al; is ook niet het meest toegankelijke nummer..
hoewel de remix wat dat betreft heel anders is..
Vat maar even kort samen als je wilt Kim, de topics op ETS krijgen onderhand RLT Boulevard achtige proporties...quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:41 schreef Kimsomnia het volgende:
Over Clouser gesproken, iemand het gevolg van de bitchfight tussen Dillon en Reznor op ETS gelezen?![]()
quote:Technically, Jerome did with the "press release". Then TR jumped in. Then everyone freaked out. Then TR jumped back in. Then apparently most of the rest of the former band members stopped by to chat. Then everyone freaked out again. Then we all feel like idiots.
Trent reageert op nin.com:quote:Another loss Dillon is still dealing with is what he described as his unexpected expulsion from NIN. While Dillon said NIN leader Trent Reznor was very supportive of the Nearly project — at one point asking if he could help produce it or use some of the tracks as part of defunct goth-rock side project Tapeworm — Dillon maintains that Reznor was nowhere to be found after he became ill during NIN's tour last year. (…) Dillon said he called NIN management to tell them he was ready to resume playing and was met with "complete apathy and no sympathy for what I'd been through," he said. "I was not welcomed back with open arms, which I didn't understand, since I had been in the band for six years." Dillon said Reznor didn't call or contact him to see if he was OK and has not done so since.
En verandert dit enige tijd later in:quote:A few thoughts / corrections on Jerome Dillon's latest press attempt to create interest in his project:
First, the facts:
I was impressed with his demos that ended up being his record.
I thought the choice of using Claudia was fantastic - I love her voice.
I did not offer to produce his record.
I did not attempt or ask to use any of his tracks for the "Tapeworm" project (which was long dead by the time I heard his music).
His recollection of the events leading to his departure from the band is once again inaccurate.
Now I venture into commentary:
Jerome continuously has to see himself as the victim in all circumstances. He lives in a world where he is always being wronged by someone or something. That could be me, that could be management, that could be his drum tech, that could be the girl who mistakenly washed his permanent press designer jeans, that could be the person that didn't cook his chicken properly before the show, or that could be the record label that wont give him tour support for his new band to play a show. On that topic, what in the hell do you need tour support for? You're a new band with no record sales yet... do what any new band does - practice in the garage, pack your shit in the car, play a goddamned show and quit whining about it.
p.s. You look like an asshole in your picture.
Ondertussen variëren de reacties op ETS van “Trent is een zak.” tot “Ik heb Jerome altijd al een attention whore en een slechte drummer gevonden”. 'Teitan', een user waarvan velen veronderstellen dat het Trent zelf is, meldt al vrij snel in de thread: “Yes, yes, yes... but don't you just LOVE the drama?”. Dan volgt er een Jerome-kloon die op zich weinig reacties uitlokt, maar dan meldt ‘charlieclouser’ zich met een big ass-post. Hier.quote:OK enough!
Your 15 minutes are up!
It DID make for some interesting BB reading on an otherwise dull day, though.
But seriously, if you're going to throw some punches you may get hit back. Fuck the "high ground" - this is the internet, remember?
quote:You didn't see how he fucking shut Chris Vrenna down. Goddamn motherfucking PodBoy had been with TR since the ramen-noodle years, running down to CompUSA every week to buy TR more video games, sitting there reading from the cheats book while TR played Doom for hours, never giving Pod a chance to play,
quote:Would I do it all over again? Yeah, but I would have been right behind Robin on the way back to LA instead of waiting four more years for shit that wasn't ever gonna happen. That last tour we did was a joke, and you know it. Fucking TR forgetting lyrics onstage, Robin taking a swing at TR in Australia, shit I was ready to walk off stage and take a cab to the airport that one time in Japan when he just lying on stage drunk off his ass mumbling instead of singing.
Clouser of niet, ik heb me rot gelachen.quote:No, the punch was backstage. Dave Grohl and Taylor Hawkins rode into our tent on mopeds with "Hellecasters" hoodies on, pulled up over their motorcycle helmets, and looking like bubble-head aliens. It was a tense moment, as they were playing a goofy backstage gag, and Robin had just took a swing, not really a "punch your lights out" punch, though it might have been had it connected.... TR didn't go down or anything, he probably didn't even notice! They were tussling and arguing and all, and just when it got violent, the wall of the tent blows back and in come half of the Foo's on mopeds.
quote:...trent reznor talking shit about one of the guys that used to be in his band... wow....i didn't see that one coming. without sounding like dr. phil, it's interesting to me that someone who has made a career out of writing songs from a victim's perspective, would make such accusations. things that make you go hmmmmmmmm...............?
(...) in order to properly prepare for these shows, i will be working out, cutting my hair short, shaving my back and jumping around in my new leather pants.
Ik zie het niet meer gebeuren. Mijn glazen bol vertelt me dat Reznor doodop is en na deze US-leg de studiodeuren voor onze neuzen dicht zal smijten. Dan verschijnt er over enige tijd een prachtig Saul Williams-album en breekt voor NIN-fans de 'Soon'-periode weer aan.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 01:47 schreef Devlinsect het volgende:
Zullen ze Europa nog een keer aandoen of?
quote:Op vrijdag 24 maart 2006 01:47 schreef Devlinsect het volgende:
I've loved Peaches ever since I heard "Fuck the Pain Away". You will want to get to the show on time because she is the SHIT.
12:47pm_PST
Peaches. Wat ongelofelijk kut is dat. Een pauperwijf met een drumcomputer, een gitaar en wat obscene teksten. Bauhaus prima, maar Peachesquote:
Heb 'm al tijden geleden aangevraagd maar nog niks gezienquote:Op donderdag 6 april 2006 11:52 schreef Curiosity het volgende:
http://www.nin.com/access/collected/index.asp
Hier kun je een gratis DVD aanvragen.
Ik heb ook nog niks gezienquote:Op donderdag 6 april 2006 17:21 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Heb 'm al tijden geleden aangevraagd maar nog niks gezien![]()
Dat was half goed gegokt, geen EDIETS video dus. Dan doet iemand op Myspace uit de doeken hoe de, al wel opgenomen, video er uit zou hebben gezien. Of dat nu klopt of niet, Meathead weet er wel raad mee.quote:Op woensdag 8 februari 2006 14:21 schreef Kimsomnia het volgende:
Gokje? Reznor heeft de video weggeflikkerd en Sheridan is du moment in sneltreinvaart een nieuwe aan het maken.
quote:"Pretty Hate Machine", I really didn't know what I was doing at all, so it was just 'here's a drum beat' and the last thing that kinda got put in was the melody of the song, because there were some cool songs, whatever. "The Downward Spiral" was an exorcise in a collage of noise, really, and than a song kinda came out in the end. "The Fragile" was a whole other situation with just kind of experimenting and see what happens, and then "With Teeth" is very formal, trying to write at a piano, because that's what I know the best: thinking about melody first and then trying to put sounds in it, arrange it.
Uhuh, vooral Jeordie scares me! Ik ben ook geneigd Aaron de schuld te geven, dat Annie Lennox-masker van Allessandro heb ik namelijk al eens eerder gezien.quote:Op woensdag 7 juni 2006 22:59 schreef Reena het volgende:
Heb je de foto's van 6-6-6 gezien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |