quote:Op zaterdag 19 november 2005 11:54 schreef sigme het volgende:
[..]Generaliseer niet zo
Niet alle moordenaars van moordenaars lossen alleen maar problemen op. Bijvoorbeeld zij die naast moordenaars vermoorden ook oude dametjes plagen.
Je kunt je toch niet voorstellen dat een regering in een beschaafd land zich zo gedraagt?quote:Congressman Murtha is a respected veteran and politician who has a record of supporting a strong America. So it is baffling that he is endorsing the policy positions of Michael Moore and the extreme liberal wing of the Democratic party. The eve of an historic democratic election in Iraq is not the time to surrender to the terrorists. After seeing his statement, we remain baffled--nowhere does he explain how retreating from Iraq makes America safer.
Waar.zeg.ik.dat? Dat de dametjes pestende moordenaars een probleem vormen, laat stáán dat alle dametjespestendemoordenaarsvanmoordenaars een probleem vormen? Bron? Citaat?quote:Op zaterdag 19 november 2005 11:57 schreef RichardQuest het volgende:
[..]: Generaliseer niet zo
Niet alle moordenaars van moordenaars die ook oude dametjes plagen zijn een probleem. Bijvoorbeeld moordenaars die de oude dametjes plagen omdat ze in een sociaal-economische achterstand leven.
Marco Pastors (LR) moest weg.... en nu neemt Leonard Geluk (CDA) het stokje over.quote:Op zaterdag 19 november 2005 11:47 schreef RichardQuest het volgende:
'Criminele Antillianen hét probleem in Rotterdam'
Volgens mij zijn alle criminelen een probleem...
??quote:Op zaterdag 19 november 2005 11:57 schreef Monidique het volgende:
[..]
Je kunt je toch niet voorstellen dat een regering in een beschaafd land zich zo gedraagt?
Dat is het antwoord van het Witte Huis op een voorstel van een Democraat om op gepaste wijze uiteindelijk Irak te verlaten.quote:
Je doet het gewoon weer he!quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:05 schreef George-Butters het volgende:
Iedereen is het probleem!
If you are not (taking) part of the solution, then you are a part of the problem. (zoiets).quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:10 schreef RichardQuest het volgende:
,
quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:09 schreef sigme het volgende:
[..]
Je doet het gewoon weer he! [afbeelding] Foei!
In Nederland krijgen we ook steeds meer dit probleem. Er wordt veel te veel in retoriek gesproken.quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:06 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is het antwoord van het Witte Huis op een voorstel van een Democraat om op gepaste wijze uiteindelijk Irak te verlaten.
Die splinter in zijn hand, of die balk in zijn oogquote:Op zaterdag 19 november 2005 12:28 schreef George-Butters het volgende:
Pijn?
Valt wel mee.quote:Op zaterdag 19 november 2005 12:30 schreef Sidekick het volgende:
Hoi Monidique. Hoe is het met de zelfwalging?
quote:Softdrugsbeleid wordt sluipenderwijs strenger
Het softdrugsbeleid staat onder druk. Justitie en politie treden vaker op tegen blowen in het openbaar. Soms wordt de geur van een joint aangemerkt als overlast.
DEN HAAG, 19 NOV. Het softdrugsbeleid in Nederland slingert al jaren heen en weer tussen de politieke wensen tot verdere liberalisering en juist verdere inperking. De voorstanders van een liberaler drugsbeleid krijgen meer tegenwind, zo blijkt de afgelopen maanden regelmatig in de praktijk, maar ook in de politiek. Sluipenderwijs lijkt het drugsbeleid in Nederland strenger te worden.
Zo bepleitte de VVD-fractie in de Tweede Kamer afgelopen week het bestraffen van burgers die in het park of op straat een joint roken, net als in geval van publieke dronkenschap of het aan de mond zetten van een fles whisky. Al was het maar wegens de penetrante geur en de verloedering van het straatbeeld, luidde de argumentatie.
In de praktijk geeft het openbaar ministerie al invulling aan die wens, zoals het parket in Haarlem in augustus tijdens grote dansfestivals als Mysteryland of Dance Valley. Hoewel volgens de officiële richtlijnen het bezit van vijf gram softdrugs - voor eigen gebruik - wordt getolereerd, besloot justitie bij de toegang alle drugs in beslag te nemen. Justitie wilde daarmee ,,discussies aan de poort'' met festivalbezoekers voorkomen over de vraag wat bij een meerdaags festival moet worden verstaan onder gebruikershoeveelheden.
Dat was onlangs tenminste de uitleg van de Haarlemse hoofdofficier Steensma aan burgemeester Hertog van Haarlemmermeer, nadat Hertog hem in een persoonlijke brief om opheldering had gevraagd over deze verscherping van het drugsbeleid tijdens 'Mysteryland' op zijn grondgebied. ,,Dit beleid is in strijd met de algemene richtlijnen van het openbaar ministerie die bepalen dat het is toegestaan om gebruikershoeveelheden softdrugs in bezit te hebben'', schreef Hertog. Bovendien was hij tevoren niet door justitie op de hoogte gesteld van het verscherpte drugsbeleid, tot zijn ergernis, omdat een burgemeester verantwoordelijk is voor de openbare orde en er rellen hadden kunnen uitbreken als gevolg van het nieuwe beleid.
Maar volgens hoofdofficier Steensma is een dergelijke afwijking van landelijk beleid ,,volstrekt legitiem'' wanneer ,,bijzondere (lokale) omstandigheden daarom vragen'', schreef hij terug. Een woordvoerder van het college van procureurs-generaal bevestigt die opvatting. ,,In combinatie met bepalingen in de plaatselijke politieverordeningen kunnen die richtlijnen ook lokaal worden vertaald. Dan krijgt het begrip 'overlast' zijn eigen lokale vertaling. Ook bijvoorbeeld stankoverlast kan dan een overweging zijn om op te treden.''
Zo proberen politie en justitie in Dordrecht het blowen in publieke ruimten te beperken, bijvoorbeeld in parken. Maar daar stuitte justitie recentelijk op de juridische grenzen van het landelijke gedoogbeleid. Een student die was geverbaliseerd omdat hij in een park een joint zou hebben gerookt kreeg van de rechter gelijk omdat de betrokken agenten in hun verbaal onvoldoende hadden aangegeven wat de overlast was geweest die hij zou hebben veroorzaakt. ,,De verbalisant moet inzichtelijk maken dat het gebruik van softdrugs op dat moment en op die plaats als hinderlijk wordt ervaren'', meende de rechter. In een reactie op dat vonnis gaf het college van procureurs-generaal vervolgens aan dat er weliswaar kan worden opgetreden tegen het publiekelijk opsteken van een joint, maar dat er dan ook wel concreet overlast moet worden geconstateerd.
In weerwil van het toenemende repressieve optreden bepleit een groot aantal burgemeesters juist verdergaande liberalisering van het softdrugsbeleid. Zoals burgemeester G. Leers van Maastricht die wil dat de 'achterdeurproblematiek' van de coffeeshops in zijn stad wordt geregeld. Coffeeshops mogen immers wel cannabisproducten verkopen, maar de teelt van diezelfde producten, hasj en wiet, wordt nog altijd niet gedoogd.
Leers heeft in zijn gemeente inmiddels een meerderheid van de linkse fracties, maar ook van coalitiepartners VVD en D66 aan zijn zijde. PvdA, D66 en VVD in de Tweede Kamer overleggen begin volgende maand met Leers over een experiment waarbij de aanvoer van softdrugs naar coffeeshops wordt getolereerd. Aan de rand van de stad moeten één of meerdere wietplantages in kassen worden gedoogd, die vervolgens met instemming van het openbaar ministerie als leverancier gaan fungeren van de coffeeshops in Maastricht. De exploitatie moet in handen komen van particuliere ondernemers, maar ze gaan wel accijns betalen. De opbrengst daarvan moet ten goede komen van de bestrijding van het illegale softdrugscircuit in de stad.
Het overleg tussen Leers en de Tweede-Kamerleden Van der Ham (D66), Albayrak (PvdA) en Weekers (VVD) vindt begin volgende maand in Maastricht plaats. Maar het openbaar ministerie in Maastricht vindt een dergelijk experiment, waarbij gecontroleerde aanvoer van softdrugs via de achterdeur geregeld wordt, op voorhand ,,onaanvaardbaar'', zegt de Maastrichtse officier van justitie A. Rogier. ,,Het openbaar ministerie neemt op lokaal niveau wel deel aan besprekingen daarover, maar alleen als toehoorder, zonder dat er instemming is met de afspraken die daar worden gemaakt.''
Volgens Rogier zijn dergelijke experimenten in strijd met de Opiumwet en zal daartegen worden opgetreden. ,,Dat is bij die bijeenkomsten onze enige boodschap.'' Ook voor het college van procureurs-generaal zijn dergelijke experimenten onbespreekbaar. ,,Er mag niet worden getornd aan de landelijke richtlijnen. Dat kan alleen als de wetgever ons de gelegenheid zou bieden.''
Minister Donner (Justitie, CDA) heeft afgelopen week in de Tweede Kamer al aangegeven dat, wat hem betreft, en in tegenstelling tot wat een Kamermeerderheid wil, die ruimte er niet zal komen.
wat waar hoe?quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:04 schreef RichardQuest het volgende:
Oh, ik ben daarom buiten ook meermalenweggestuurd, omdat ik niemand kwaad deed..
onder de 80 ben je te dom om naar het vmbo te gaan.quote:Op zaterdag 19 november 2005 13:31 schreef Tafkahs het volgende:
een iq van 80 is normaal? 100 was toch gewoon
Ja, of je bent een matige bokser ofzoietsquote:Op zaterdag 19 november 2005 14:09 schreef George-Butters het volgende:
[..]
onder de 80 ben je te dom om naar het vmbo te gaan.
quote:
quote:Drie doden na schietpartij in Rotterdams café
ROTTERDAM - De politie heeft in een café aan de Schiedamsesingel in Rotterdam twee doodgeschoten mannen en een doodgeschoten vrouw aangetroffen. In de horecagelegenheid woedde bovendien korte tijd brand. Die was echter snel onder controle, aldus een politiewoordvoerster zaterdagochtend.
[...]
De Inn and Out werd twee jaar geleden een aantal maanden gesloten omdat er op het terras een schietpartij had plaatsgevonden. Volgens omstanders wordt het café doorgaans bezocht door Surinamers en Antillianen.
De populist.quote:'Criminele Antillianen hét probleem in Rotterdam'
Geluk De Rotterdamse CDA-wethouder Leonard Geluk van Onderwijs en Integratie vindt dat Antilliaanse criminelen hét veiligheidsprobleem vormen in de stad. In een vandaag in de Volkskrant gepubliceerd interview stelt de wethouder dat alleen ''ongekend harde repressie'' het antwoord moet zijn op dergelijke lieden: ''Die criminelen moet het leven absoluut onmogelijk worden gemaakt. Net zoals we bij extremisten doen.''
Geluk wil de Antilliaanse criminelen heropvoeden op tuchtscholen. Hij denkt zeker 2.000 plaatsen daarvoor nodig te hebben. Volgens de wethouder schieten ouders van de criminele jongeren te kort in hun opvoedende taak. Vooral de Antillianen worden volgens hem steeds gewelddadiger en extremer, ook in hun seksualiteit.
quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:05 schreef MrX1982 het volgende:
Ik vraag me af of het ooit goed komt met Rotterdam.
Die stad straalt een en al verloedering en armoede uit.
Ik begrijp ook niet dat mensen van die stad kunnen houden maar daar zal ook wel gelden, liefde maakt blind.
Echt nietquote:Op zaterdag 19 november 2005 15:07 schreef sizzler het volgende:![]()
Je bent practisch een Rotterdammer!
Daarvoor ben je mod. Moet ik je nu een schouderklopje geven?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:08 schreef sizzler het volgende:
Ik heb trouwens fraude ontmaskerd bij De POL-verkiezing 2005 !!
De baviaan met de roze kont.quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:14 schreef Monidique het volgende:
[...]
Huiswerkvraag: wie is er nu gek?
Mee eens. Dit soort figuren vallen natuurlijk binnen de kortste keren door de mand. Desondanks ben ik natuurlijk niet te beroerd om het eens flink uit te melkenquote:Op zaterdag 19 november 2005 11:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Beetje een driftkikkertje. Dat stelde mij ook zo gerust aan Samir A. Toen hij die journalist sloeg, bleek dat hij ook al zo'n driftkikkertje was. Ik vrees meer de moslimterrorist die met een glimlach een vrachtwagen een hotel in rijdt, dan een jongetje vol met hormonen die macho Ché probeert te zijn, hoewel hij ongetwijfeld gevaarlijk is.
Goedendag, zioniseerder. Wat wil Rutte nu precies?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:51 schreef Monidique het volgende:
Goedemorgen Johan.
Ik weet het niet. Ik weet niet of hij iets wil.quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Goedendag, zioniseerder. Wat wil Rutte nu precies?
Dit is melig, niet recalcitrant.quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:54 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik weet het niet. Ik weet niet of hij iets wil.
Zou het recalcitrant moeten zijn?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:57 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Dit is melig, niet recalcitrant.
Maar na het zesde studiejaar wordt het bedrag dus daadwerkelijk verhoogd tot 4500 euro?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:57 schreef DionysuZ het volgende:
Rutte kan mij wat.
weet ik veelquote:Op zaterdag 19 november 2005 15:58 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Maar na het zesde studiejaar wordt het bedrag dus daadwerkelijk verhoogd tot 4500 euro?
Zinnen herhalen?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:57 schreef Monidique het volgende:
[..]
Zou het recalcitrant moeten zijn?
"You think you know recalcitrant? I AM recalcitrant!"quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:57 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Dit is melig, niet recalcitrant.
Nee, volgend jaar pas. Maar bedoelt die homo nu echt dat zelfs ZITTENDE studenten zoveel moeten gaan betalen?quote:Op zaterdag 19 november 2005 15:59 schreef MrX1982 het volgende:
Ah je zit in het 7de jaar Johan?
Haal je gelijk of ga staanquote:Op zaterdag 19 november 2005 16:02 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nee, volgend jaar pas. Maar bedoelt die homo nu echt dat zelfs ZITTENDE studenten zoveel moeten gaan betalen?
Dus het is voor n44bs?quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:01 schreef DionysuZ het volgende:
volgens mij hebben mensen daar pas voor het eerst last van in 2010
Waarom doe je zolang over je studie?quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:02 schreef Johan_de_With het volgende:
Nee, volgend jaar pas. Maar bedoelt die homo nu echt dat zelfs ZITTENDE studenten zoveel moeten gaan betalen?
Waarom niet?quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:04 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Waarom doe je zolang over je studie?
Vandeweek was ie even op teevee, ik begreep ook niet wat ie zat te wauwelen, hij zei iets van, de studieschuld moet naar salaris worden blijven afgelost, maar de aflostijd wordt verlengd ofzoiets.quote:
Omdat het college geld omhoog gaat.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:05 schreef Johan_de_With het volgende:
Waarom niet?
Wie heb je op het oog met die laatste zin?quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:06 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Vandeweek was ie even op teevee, ik begreep ook niet wat ie zat te wauwelen, hij zei iets van, de studieschuld moet naar salaris worden blijven afgelost, maar de aflostijd wordt verlengd ofzoiets.
Als je er uit bent, geef even een gil...
Weet ik het. De goedkoopstequote:Op zaterdag 19 november 2005 16:07 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wie heb je op het oog met die laatste zin?
Nee, dat is gewoon anti-Moslim propaganda.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:06 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Omdat het college geld omhoog gaat.
Waarom maak je jezelf dan druk, je bent toch geen moslimquote:Op zaterdag 19 november 2005 16:07 schreef Johan_de_With het volgende:
Nee, dat is gewoon anti-Moslim propaganda.
Die hebben oren, die hebben oren,quote:
Merendeels.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:39 schreef George-Butters het volgende:
Wallage is een drol.
Dat was ook mijn indruk.quote:Volgens mij gaan de voorstellen van Rutte nog niet direct in.
Zoveel was mij ook duidelijk.quote:Het verlengen van het afbetaaltermijn, is natuurlijk voornamelijk gericht
om meer leningen af betaald te krijgen. Daarnaast zorgt de rente over die schuld
ook voor meer inkomsten.
Ja, hoe is het metquote:Op zaterdag 19 november 2005 16:44 schreef George-Butters het volgende:
Heb je nog meer vragen?
Uitstekelig meneer Coen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:45 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, hoe is het metB-A-S-
?
Volkomen vergelijkbaar.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:47 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Uitstekelig meneer Coen.
Althans op het mentale vlak. Wel druk met de studie, uiteraard.
Hoe is het met u?
Ik ben bijna student af. Dat zal wat zijn zeg. Nooit meer naar colleges. Nooit meer colleges skippen om een terrasje te pakken als het mooi weer is. Nooit meer uitslapen omdat je toch pas het derde uur les hebt.quote:Op zaterdag 19 november 2005 16:02 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nee, volgend jaar pas. Maar bedoelt die homo nu echt dat zelfs ZITTENDE studenten zoveel moeten gaan betalen?
quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:05 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik ben bijna student af. Dat zal wat zijn zeg. Nooit meer naar colleges. Nooit meer colleges skippen om een terrasje te pakken als het mooi weer is. Nooit meer uitslapen omdat je toch pas het derde uur les hebt.![]()
Heb jij al wat gehoord van je sollicitaties?quote:
nope, helaas niet.quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:11 schreef sizzler het volgende:
[..]
Heb jij al wat gehoord van je sollicitaties?
Tja, het schijnt ook nog niet mee te vallen in deze tjd. De ICT sector trekt als eerste bij en de rest van de economie loopt er achteraan.quote:
Waar ben jij eigenlijk op afgestudeerd?quote:
Pas maar op straks zit je in zo'n 9 tot 5 stramien waarbij het enige verzetje het maandelijkse bezoek aan de woonboulevard is.quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:05 schreef sizzler het volgende:
Ik ben bijna student af. Dat zal wat zijn zeg. Nooit meer naar colleges. Nooit meer colleges skippen om een terrasje te pakken als het mooi weer is. Nooit meer uitslapen omdat je toch pas het derde uur les hebt.![]()
The HORROR.quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:25 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
waarbij het enige verzetje het maandelijkse bezoek aan de woonboulevard is.
Het idee alleen al geeft koude rillingen.quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:30 schreef sizzler het volgende:
The HORROR.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |