geef is een voorbeeld van zo'n inzichtsfout?quote:Op donderdag 17 november 2005 17:19 schreef Sylvana het volgende:
Net rijles gehad in de nieuwe auto, en moet zeggen, is wel wennen hoorKoppeling is wel een stuk fijner, maaar zat wel hele tijd met knipperlichten te kloten, daaronder zit nu nog hendeltje voor cruise control en daaar zat ik dus steeds aan
Les ging eigenlijk zoals altijd, vooral inzichtsfouten en fileparkeren lukte ook niet, wilde te vroeg draaien, en toen kon ik er dus nooit meer tussenHet gewone keren ging wel goed
Volgende week vrijdag weer les en hoop echt dat die inzichtsfouten er een keer uitgaan, want word er echt niet goed van
Linker rijbaan voor rechtdoor gaan staan terwijl je bij het volgende stoplicht rechts moet ??quote:Op donderdag 17 november 2005 17:21 schreef wlsandman het volgende:
[..]
geef is een voorbeeld van zo'n inzichtsfout?
Vandaag wilde ik 2 fietsers inhalen, terwijl uit tegenovergestelde richting ook fietsers kwamen. Ik dacht dat ik wel kon inhalen, maar die fietsers uit tegenovergestelde richting moesten toen helemaal voor mij op de rem, omdat ik dus toch niet kon inhalen.quote:Op donderdag 17 november 2005 17:21 schreef wlsandman het volgende:
[..]
geef is een voorbeeld van zo'n inzichtsfout?
ik heb ook radio aan tijdens de les, anders is het helemaal zo saaiquote:Op donderdag 17 november 2005 17:46 schreef lambrusco_bianco het volgende:
radio aan tijdens de les?? heb dat bij beide instructeurs gehad...
Het was CBR rijswijk maar ik noem liever geen namenquote:Op donderdag 17 november 2005 17:05 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
wat een kl**tzak!!! zulke verhalen word ik echt kwaad om. het is zoooo oneerlijk daar bij het cbr. de ene slaagt omdat de examinator relaxt is, een ander zakt omdat de examinator arelaxt is.. pff. ook dat hij zegt harder harder... wat een gek.. maar een klacht indienen heeft toch geen zin. echt balen zeg![]()
hoe heette die gast? hij kwam van cbr rijswijk??
Ik kliktequote:Op donderdag 17 november 2005 18:19 schreef juliusbackpacking het volgende:
kan je natuurlijk altijd nog zijn naam op het forum knallen als je eenmaal je papiertje hebt
www.cbrmafia.nl
Wat mijn instructeur zei over de bijzondere verrichtingen, was dat het er niet zozeer om gaat of je (bij fileparkeren bv.) ook echt goed komt te staan, maar vooral dat het veilig gaat. Volgens hem was het ook bij achteruitparkeren niet zo'n ramp als je in twee vakken komt te staan, als je daarbij maar niemand hindert of ergens tegenaan rijdt. En goed blijft kijken. (Moeten beide vakken natuurlijk wel vrij zijn, want anders heb je een probleem).quote:Op donderdag 17 november 2005 17:19 schreef Sylvana het volgende:
Les ging eigenlijk zoals altijd, vooral inzichtsfouten en fileparkeren lukte ook niet, wilde te vroeg draaien, en toen kon ik er dus nooit meer tussenHet gewone keren ging wel goed
ja, dat is ook zo, maar ik had nu gewoon zo vroeg gedraaid dat ik echt niks anders kon dan gewoon weer wegrijden, en dat is nou ook weer niet de bedoeling lijkt mequote:Op donderdag 17 november 2005 19:08 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Wat mijn instructeur zei over de bijzondere verrichtingen, was dat het er niet zozeer om gaat of je (bij fileparkeren bv.) ook echt goed komt te staan, maar vooral dat het veilig gaat. Volgens hem was het ook bij achteruitparkeren niet zo'n ramp als je in twee vakken komt te staan, als je daarbij maar niemand hindert of ergens tegenaan rijdt. En goed blijft kijken. (Moeten beide vakken natuurlijk wel vrij zijn, want anders heb je een probleem).
Met lessen heb ik dat ook eens gehad, maar mijn instructeur vond het nog wel OK, want ik had wel goed gekeken (ik stond zowat dwars in het vak, rechterachterwiel tegen de stoeprand, rechtervoorlamp ongeveer ter hoogte van het linkerachterlicht van de auto voor me (wel met veilige tussenafstandquote:Op donderdag 17 november 2005 19:26 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, dat is ook zo, maar ik had nu gewoon zo vroeg gedraaid dat ik echt niks anders kon dan gewoon weer wegrijden, en dat is nou ook weer niet de bedoeling lijkt meEen beetje scheef staan is idd niet erg, als je maar goed kijkt enzo, maar helemaal niet kunnen fileparkeren is niet de bedoeling
Nee, ik zal het je nog sterker vertellen.quote:
anwb spoedcursus ja?quote:Op donderdag 17 november 2005 19:31 schreef Impreza_STI het volgende:
[..]
Nee, ik zal het je nog sterker vertellen.
Ik moet nog voor mijn theorie gaan ( volgende week ) en ik heb nog maar 2 rijlessen gehad![]()
Meestal staat 'ie bij ons ook zacht aan.quote:Op donderdag 17 november 2005 17:46 schreef lambrusco_bianco het volgende:
radio aan tijdens de les?? heb dat bij beide instructeurs gehad...
Nope, is bij R.S.N, maar heb al een hele planning staan dus gaat allemaal goedkomen als ik teminste niet faalquote:
haha mooi!quote:Op donderdag 17 november 2005 19:55 schreef Impreza_STI het volgende:
[..]
Nope, is bij R.S.N, maar heb al een hele planning staan dus gaat allemaal goedkomen als ik teminste niet faal![]()
Die zei dat ik beter moest kjiken wanneer ik moest draaien en dat ik geen gevoel heb of ik naar de stoep ga of niet en hij zei dat ik maar weer weg moest rijden omdat het toch niet ging lukkenquote:Op donderdag 17 november 2005 19:31 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Met lessen heb ik dat ook eens gehad, maar mijn instructeur vond het nog wel OK, want ik had wel goed gekeken (ik stond zowat dwars in het vak, rechterachterwiel tegen de stoeprand, rechtervoorlamp ongeveer ter hoogte van het linkerachterlicht van de auto voor me (wel met veilige tussenafstand))). En mijn instructeur was altijd wel erg kritisch.
En ik heb met lessen ook wel eens gehad dat ik zo ongeveer een meter vanaf de stoep kwam te staan, en dat vond 'ie ook goed. Niet goed vond hij het een keer toen ik wel precies netjes kwam te staan, maar niet goed had gekeken.
Wat zei je instructeur ervan?
Heeft hij ook uitgelegd wanneer je moet indraaien en wanneer terugdraaien?quote:Op donderdag 17 november 2005 20:16 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Die zei dat ik beter moest kjiken wanneer ik moest draaien en dat ik geen gevoel heb of ik naar de stoep ga of niet en hij zei dat ik maar weer weg moest rijden omdat het toch niet ging lukken
jewel, zo vaak, en normaal gaat fileparkeren wel goed, maar vandaag was ik gewoon te vroeg, eigen schuld verder hoor, volgende keer beterquote:Op donderdag 17 november 2005 20:17 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Heeft hij ook uitgelegd wanneer je moet indraaien en wanneer terugdraaien?
Het belangrijkste is het kijken.quote:Op donderdag 17 november 2005 20:19 schreef Sylvana het volgende:
[..]
jewel, zo vaak, en normaal gaat fileparkeren wel goed, maar vandaag was ik gewoon te vroeg, eigen schuld verder hoor, volgende keer beter
Morgen afrijden dus? succesquote:Op donderdag 17 november 2005 20:07 schreef Kim456 het volgende:
[..]
haha mooi!
ik zit mezelf echt op te vreten van binnen van de zenuwen. bah, morgenvroeg! zie er echt onwijs tegenop.. terwijl ik echt nog nooit voor iets (zo) zenuwachtig geweest ben :s
veel succesquote:Op donderdag 17 november 2005 23:19 schreef Vogel87 het volgende:
Ik lees eigenlijk alleen mee in dit topic zonder te reageren, maar goed: morgen heb ik een TTT en ik ben erg benieuwd hoe het zal gaanHopelijk goed, zodat ik snel kan afrijden (misschien dit jaar nog wel!).
waar ging je welke snelweg op? richting utrecht op de a4? en dan afslag a13/plaspoelpolder?quote:Op donderdag 17 november 2005 18:18 schreef mirelia het volgende:
[..]
Het was CBR rijswijk maar ik noem liever geen namen
Hier komen ook mensen van het CBR en die praten met collega's
Veronderstel je dat ......... dit leest en met collega x een afspraak maakt dat ik de volgende keer hoe dan ook niet mag slagen
........ weet best als hij dit leest dat het over hem gaat maar als ik ook zijn naam erbij zet dan kan ik een probleem krijgen
@ Kim....veel succes morgen. ik hoop dat je meer geluk hebt dan ik
Geloof in jezelf, dat is het belangrijkste
WAAR?? goed dat die vraag niet aan mij gesteld wordt.... Meestal weet ik niet waar ik gereden heb. Ja globaal maar verder echt niet.quote:Op donderdag 17 november 2005 23:51 schreef lipje het volgende:
[..]
waar ging je welke snelweg op? richting utrecht op de a4? en dan afslag a13/plaspoelpolder?
Als je ooit een reïncarnatie papier onder je neus geschoven krijgt, NOOIT postduif aankruisenquote:Op vrijdag 18 november 2005 07:04 schreef lambrusco_bianco het volgende:
[..]
WAAR?? goed dat die vraag niet aan mij gesteld wordt.... Meestal weet ik niet waar ik gereden heb. Ja globaal maar verder echt niet.
Vanaf Den Haag de Utrechtsebaan op en daarna idd afslag 10 Plaspoelpolderquote:Op donderdag 17 november 2005 23:51 schreef lipje het volgende:
[..]
waar ging je welke snelweg op? richting utrecht op de a4? en dan afslag a13/plaspoelpolder?
op gevoel gaat het imo nog beter, zo ga je het op een gegeven moment ook doen en vergeet je die punten (ruitewisser edquote:Op donderdag 17 november 2005 20:17 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Heeft hij ook uitgelegd wanneer je moet indraaien en wanneer terugdraaien?
idd, dat zei hij ook, maar dat gevoel heb ik dus nog nietquote:Op vrijdag 18 november 2005 12:13 schreef Repeat het volgende:
[..]
op gevoel gaat het imo nog beter, zo ga je het op een gegeven moment ook doen en vergeet je die punten (ruitewisser ed) die je op een bepaald punt moet mikken zo.
same here, me broer wist altijd precies na rijles waar ie gereden had, hoe al die straten heten enzo, maar ik heb echt geen idee hoor, weet de route een beetje globaal, maar ga zeker niet naar straatnamen ofzo vragenquote:Op vrijdag 18 november 2005 07:04 schreef lambrusco_bianco het volgende:
[..]
WAAR?? goed dat die vraag niet aan mij gesteld wordt.... Meestal weet ik niet waar ik gereden heb. Ja globaal maar verder echt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |