Die hij erin had kunnen pissen, leed alleen maar balverlies en zat verder compleet in de tang bij de centrale verdediging van Heracles.quote:Op zondag 16 oktober 2005 13:55 schreef Erwtensoep het volgende:
Ananas mistte gisteren een gigantische kans,
Ook zo'n onzin inderdaad. Hij heeft verder niks fout gedaan, maar zit zo op de bank. Ja, Grygera doet het goed en Maduro kan als opkomende centrale verdediger spelen, maar dat is dan ook de enige reden.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:02 schreef F1Bas het volgende:
Ik ben benieuwd wat Blind van plan is met Escude. Eerst wordt hij aanvoerder gemaakt en nu zit hij niet eens meer op de bank.
Ik wilde er niet op in gaan, het heeft geen zin om met iemand in discussie te gaan die het beter vond gaan toen Anastasiou erin kwam. Dus laat maar hangen, die erwtensoep.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:03 schreef Tamagotchi het volgende:
[..]
Die hij erin had kunnen pissen, leed alleen maar balverlies en zat verder compleet in de tang bij de centrale verdediging van Heracles.
Lindenbergquote:Op zondag 16 oktober 2005 14:08 schreef michiel_merk het volgende:
Ik zie een ruil aankomen.
Harry, Rosenberg, Lindenberg, Boukhari + 5 miljoen ---->>>> Klaas Jan
en dan zul je maar net zien dat rosenberg zich onplooit tot een waardige spits en 17 doelpunten inschiet voor heerenveen
het Zlatan Ibrahimovic tafareel
![]()
Rosenberg draaide ook een keer goed weg, had een goede loopactie op links, kwam ook voor de goal aan de rechterkant en gaf het hakballetje op Rosales en zette hem vrij voor de goal. Wat, twee acties op Rosenberg voor hebben?quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:06 schreef Erwtensoep het volgende:
Maar hij had wel die 2 passjes die (ik geloof) de Jong en Babel erin hadden kunnen pissen
Dat zijn al 2 acties die hij voorhad op Rosenberg
Ok twi, en tegen Sparta ging het ook een stuk beter toen Rosenberg erin stond. Je kan jezelf nog het hele jaar wijsmaken dat het nog goed komt met Rosenberg, maar ik kan je nu al vertellen dat dat niet gaat gebeuren.
dus de spits krijgt de schuld. lekker makkelijk als die jongen geen fatsoenlijke bal krijgt. hij had misschien ook wel kansen gister, maar dat waren ook geen makkelijkequote:Op zondag 16 oktober 2005 13:30 schreef Erwtensoep het volgende:
Hou maar lekker vertrouwen in Rosenberg jongens, het word toch niks. Een van de grootste miskopen uit de clubgeschiedenis. Ik brand niet snel een speler af, maar deze jongen kan echt helemaal niks.
Met een echte spits hadden we gisteren met 3-0 gewonnen, maar nee hoor Ajax moest weer deze Zweedse ramp aanschaffen, ik word er echt ziek van.
Nee hoor, Rosenberg had meerdere uitstekende loopacties om en nabij de 16 die respectievelijk door Boukhari en Sneijder verziekt werden. Rosenberg is ook verreweg de meest beweeglijke spits. Nu ben ik het weer met TWI eens, Rosenberg nu afschrijven is bezopen. Maar goed, blijf jij maar fluiten, dat zal hem vast helpen.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:06 schreef Erwtensoep het volgende:
Dat zijn al 2 acties die hij voorhad op Rosenberg
Boeie, als hij ze er wel intrapt maakt mij dat niet uit hoor...quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:11 schreef F1Bas het volgende:
Huntelaar wil ik wel eens bij Ajax zien spelen. Maar goed, dat is dan al de 5de spits.
ik bedoelde johnnyquote:
iddquote:Op zondag 16 oktober 2005 14:11 schreef Tamagotchi het volgende:
[..]
Maar goed, blijf jij maar fluiten, dat zal hem vast helpen.
Mee eens, dit elftal laat het al 2 jaar niet zien ondanks de kwaliteiten die wij denken dat ze hebben.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:13 schreef Suijk het volgende:
Misschien moeten ze die aflopende contracten gewoon niet verlengen en eens helemaal de bezem door de selectie halen. Daar kun je nu al mee beginnen. Werkt misschien wel zo verfrissend.
Naar verluidt staat er in het contract van Blind dat ie verplicht 4-3-3 (of 3-4-3) moet spelen om de 'Ajax-cultuur- te waarborgen...quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:14 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
ik bedoelde johnnyik snap trouwens niet dat blind niet overstapt naar de 4-4-2 systeem aangezien dat er geen goede vleugel spelers zijn op het moment, en rosenberg is dat systeem gewend ,of zet babel in de spits maargoed weet nog wel dat in de tijd van olsen dat het 4-4-2 systeem niet goed uitpakte tot woede van de suporters
![]()
Kan ook wel maar wie moeten dan de vervangers worden van Trabelsi, De Jong, Pienaar en Maxwell? Als je geen betere vervangers hebt schiet dat ook niet veel op.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:13 schreef Suijk het volgende:
Misschien moeten ze die aflopende contracten gewoon niet verlengen en eens helemaal de bezem door de selectie halen. Daar kun je nu al mee beginnen. Werkt misschien wel zo verfrissend.
Het is tekenend dat Blind de ballen niet heeft om daar dan van af te wijken.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:17 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Naar verluidt staat er in het contract van Blind dat ie verplicht 4-3-3 (of 3-4-3) moet spelen om de 'Ajax-cultuur- te waarborgen...
Lijkt me wel mee te vallen. Wanneer er geen Mitea is (alsof dat de oplossing trouwens zou zijn, het gefluit naar hem kan ik me ook nog goed herinneren) en Rosales niet in vorm is, dan moet je gewoon iets anders kunnen spelen in plaats van op links met Babel en Boukhari aanmodderen.quote:Op zondag 16 oktober 2005 14:19 schreef Houniet het volgende:
Ja leuk, 4-4-2 spelen, en dan begint Rosales te leren hoe je de bal kunt voorgeven, zijn Mitea en Maxwell terug, en dan weer 4-4-3 spelenDan worden die spelers ook gek.
Toch niet met dit elftalquote:Op zondag 16 oktober 2005 14:26 schreef DeTolk het volgende:
Ajax en Barca, aan het eind van het seizoen gewoon kampioen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |