quote:10 dagen ruilen van gezin
Als moeder je eigen gezin verruilen voor een vreemd gezin? Ook in Nederland zijn er gezinnen bereid gevonden om voor tien dagen van moeder te wisselen. Deze reality-serie laat zien hoe het is als de hoeksteen van de samenleving ineens een totaal andere spil krijgt toebedeeld. De ene vrouw is de andere nog niet.
Wordt dit nog herhaald? of staat het ergens online ofzo???quote:
En ook op de manier dat hij tegen haar aan het schreeuwen was, alsof zij er wat aan kon doenquote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:34 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Waarom werd die ene gast nou zo boos?
Okee het was misschien niet zo netje van die ene homo, maar hij gaf hem nog gelijk ook en zei dat hij het geld nog zou krijgen van hem.
Het kwam op mij over alsof hij er echt niet aan gedacht had.
Ja, hij liet me echt denken aan zo een typische Hollandse zuinigerdquote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:35 schreef Remzz het volgende:
Die kerel
Oké niet echt netjes om hem te laten betalen(dat wat hij denk ik helemaal niet met opzet deed) maar hij kan het wel iets subtieler brengen
Mond dicht! Tegen zijn vrouw toen ze er wat van wilde zeggenquote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:37 schreef niksan het volgende:
[..]
En ook op de manier dat hij tegen haar aan het schreeuwen was, alsof zij er wat aan kon doen
Dat zei die ene kerel ja, ik snap eigenlijk niet waarom juist die vent die bij die vrouw was gebleven moest staan janken, die had er toch weinig mee te maken gehad?quote:
Hij had het ook op het moment zelf even aan kunnen geven. Dan had de ander het waarschijnlijk meteen betaald. Of je zegt niks, kropt het op, loopt je de hele dag op te vreten en ontploft achteraf. Tja.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:35 schreef Remzz het volgende:
Die kerel
Oké niet echt netjes om hem te laten betalen(dat wat hij denk ik helemaal niet met opzet deed) maar hij kan het wel iets subtieler brengen
Ja idd als hij het nu meteen had gezegt had hij ook nog een leuke dag gehadquote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:50 schreef k_man het volgende:
[..]
Hij had het ook op het moment zelf even aan kunnen geven. Dan had de ander het waarschijnlijk meteen betaald. Of je zegt niks, kropt het op, loopt je de hele dag op te vreten en ontploft achteraf. Tja.
Die vent heeft een gezellige tijd gehad met die vrouw. En dan komt opeens die uitbarsting van opgekropte woede. Ik kan me voorstellen dat dat er nogal in kan hakken... en dan die camera er nog bij.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Dat zei die ene kerel ja, ik snap eigenlijk niet waarom juist die vent die bij die vrouw was gebleven moest staan janken, die had er toch weinig mee te maken gehad?![]()
Bij dit gezin gaan bij mij de alarmbellen voor een familiedrama rinkelen.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 22:57 schreef Remzz het volgende:
Ja idd als hij het nu meteen had gezegt had hij ook nog een leuke dag gehad. Maar sowiezo een beetje vage kerel met zijn 3 keer dweilen per dag. Zijn vrouw zat er ook bij alsof hij haar elk moment wat aan kon doen op het laatst...
Ja maar ze vloog hem op het einde wel om de hals, kinderen kunnen nog niet relativeren, kijken zwart wit enzquote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:46 schreef weathergirl het volgende:
Dat jongste dochtertje noemde die man een duivel, nou ja zeg!
Ze vertelde zelf aan die homo dat dat schoonmaken voor haar man niet zo overdreven nodig was, dat hij wel eens zei laat lekker liggen, komt morgen wel. En hij kon zo blij zijn met kleine dingen. Ik heb dit niet terug gezien, vond het maar een enge psychoquote:Op donderdag 20 oktober 2005 23:46 schreef weathergirl het volgende:
Wat was dit een onvoorstelbare aflevering zeg. Ik kijk niet vaak naar dit programma, maar viel vanavond wel met mijn neus in de boter! De man heeft duidelijk smetvrees en brengt dat over op zijn vrouw. Anders was de vrouw wel dwangmatig aan de slag gegaan met een stofzuiger
Ja...dus....en?quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 17:03 schreef Messenga het volgende:
Ach.. dit is weer zo'n serie..
Binnenkort :
Jouw poes mijn poes
Jouw huis mijn huis
Jouw geheime liefde mijn geheime liefde
Jouw vakantie mijn vakantie, is trouwens erg vermakelijkquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 17:03 schreef Messenga het volgende:
Ach.. dit is weer zo'n serie..
Binnenkort :
Jouw poes mijn poes
Jouw huis mijn huis
Jouw geheime liefde mijn geheime liefde
Dat viel ook niet zo goed. Van tevoren was ie al bang dat het 'zo'n travestieten tent is met allemaal van die blije homo's die aan elkaar zitten'.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 17:01 schreef mark_03 het volgende:
En verder niks zeggen over dat luxe dinertje die avond eerder. Dat heeft hij ook niet hoeven betalen... wat een debiel.
Het klopt niet wat je zegt, 'Mijn Vrouw Jouw Vrouw' was het eerste product van dit concept, dus hoogstens wat daarna kwam is niet meer origineel.quote:
Dat bedoel ik dus ook.. het is zo'n uitgemolken serie geworden..quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 22:19 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Het klopt niet wat je zegt, 'Mijn Vrouw Jouw Vrouw' was het eerste product van dit concept, dus hoogstens wat daarna kwam is niet meer origineel.
Oh okee, dan snap ik het, je bedoelt dus al die varianten daarna, ja dat ben ik wel met je eens jaquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 22:21 schreef Messenga het volgende:
[..]
Dat bedoel ik dus ook.. het is zo'n uitgemolken serie geworden..
dat het misschien niet meer een origineel concept is, wil niet zeggen dat het niet vermakelijk is op z'n tijdquote:
Je kunt beter stellen, wat is nog wel origineel op de televisie?quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 23:17 schreef Adelante het volgende:
[..]
dat het misschien niet meer een origineel concept is, wil niet zeggen dat het niet vermakelijk is op z'n tijd
Spermashowquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 23:28 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Je kunt beter stellen, wat is nog wel origineel op de televisie?![]()
Maarja dat is een goed onderwerp voor een topic in een ander subforum![]()
Het kabbelde lekker voort..... niet zo heel spectaculair en zelfs de kindjes waren leuk.quote:Op donderdag 27 oktober 2005 21:33 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Wederom zometeen weer![]()
Wie kijkt er mee![]()
leuk, Helmond, mijn eigen straatje op TV, bijna. en ja, er is niks te doen als je t niet zoekt, of de weg niet weet...quote:Op donderdag 3 november 2005 22:25 schreef lady-wrb het volgende:
ik vind het zowiezo toch al een vreemde vent.....
bij die opmerking over dat op schoot zitten had ik al zoiets van: fout mannetje
die moet maar lekker blijven latten
Exact mijn idee.quote:Op dinsdag 10 januari 2006 10:26 schreef Stansfield het volgende:
Dat snap ik ook niet. Die mensen hadden vooraf toch ook wel kunnen bedenken dat ze tegenovergestelde gezinnen zouden gebruiken om mooie tv te krijgen.
Ik heb vorige week gekeken en toen was het een herhaling, dus ik heb de moeite gisteren niet genomen om te kijken, maar het zullen dus wel herhalingen zijnquote:Op dinsdag 10 januari 2006 11:33 schreef lady-wrb het volgende:
maar waren het nou herhalingen?
ik heb het vorige week gezien, god wat heb ik toen gelachen.
helaas was ik gisteren al bij gtst in slaap gevallen en werd pas wakker tijdens oprah dr uitzending
Idd lekker zomers gekleed ookquote:Op maandag 16 januari 2006 20:53 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Dat meisje in die konijnenwinkel mag er weze![]()
En hoe ze schrok toen ze hoorde wat het wasquote:Op maandag 16 januari 2006 21:13 schreef Bluezz het volgende:
Ja, en toch zijn die getatoeërde mensen dus absoluut niet aso of zoiets...
Met die urn met de as van dat hondje moest ik toch ff lachen.. hoe ze dat schudde
Woah ik vond die buurman wat overdreven reageren hoor, op 1 kort middagje een tuinfeestquote:Op maandag 16 januari 2006 21:24 schreef Stansfield het volgende:
Net een aflevering van de flodders. Aso's in een nette buurt.
sorry ik kon het ff niet laten,quote:Op maandag 16 januari 2006 21:13 schreef Bluezz het volgende:
Ja, en toch zijn die getatoeërde mensen dus absoluut niet aso of zoiets...
Fijn visitekaartje voor je zaak inderdaad..quote:Op maandag 23 januari 2006 21:09 schreef Stansfield het volgende:
Terecht dat hij niet wil dat zij in de winkel staat.
waarom gefeliciteerd? ik had liever een nieuwe gehadquote:Op maandag 23 januari 2006 21:30 schreef Bayer het volgende:
[..]
Voor jou waarschijnlijk. Gefeliciteerd.![]()
ja dat lijkt me ook wel grappig jaquote:Op maandag 23 januari 2006 22:00 schreef ABBAfan het volgende:
Bij veel afleveringen is 1 van de 4 personen degene die alles fout doet. Ik zou graag zien hoe het die persoon een paar weken na de opnamen is vergaan.![]()
Deed ze haar man/kinderen in de uitverkoopquote:Op maandag 23 januari 2006 22:07 schreef lady-wrb het volgende:
ja dat lijkt me ook wel grappig ja
dr is dr ooit een geweest die een tijdje op markplaats gepost heeft.
dat was lachen.
En stuurt haar man het huis uitquote:Op maandag 23 januari 2006 21:22 schreef cora4034 het volgende:
Carla flipt als ze straks de bankafschriften ziet.![]()
nee die was verliefd geworden op dr leenvent en was bij dr eigen vent weggegaan en zat daarna in een caravanquote:Op maandag 23 januari 2006 22:09 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Deed ze haar man/kinderen in de uitverkoop
Dat was van de aflevering dat ze die oma zo belachelijk aan het maken waren, die woonde bij het gezin in.quote:Op maandag 23 januari 2006 22:46 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
nee die was verliefd geworden op dr leenvent en was bij dr eigen vent weggegaan en zat daarna in een caravan
precies weet ik het niet meer, maar t was lachwekkend hoe dat mens zich te kijk zette
(ik zit wel meer te kijken op marktplaats bij de verhalen, je komt er de lachwekkendste dingen tegen)
Ik heb het vorige seizoen niet gezien, dus voor mij geen herhalingenquote:Op maandag 30 januari 2006 20:36 schreef Xennia het volgende:
Alweer een herhaling en dat staat nooit in de gids vermeld![]()
Inderdaad , kut deze hebben we al gezienquote:Op maandag 30 januari 2006 20:36 schreef Xennia het volgende:
Alweer een herhaling en dat staat nooit in de gids vermeld![]()
Voor mij ook niet. Echt een top programma dat mij de vorige keer echt helemaal is ontgaan.quote:Op maandag 30 januari 2006 20:38 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Ik heb het vorige seizoen niet gezien, dus voor mij geen herhalingen.
Hehe iddquote:Op maandag 30 januari 2006 21:04 schreef Stansfield het volgende:
haha die zoon heeft echt een piepstemmetje.
Ze mogen niet na het eten naar buitenquote:Op maandag 30 januari 2006 21:26 schreef Stansfield het volgende:
Eerder avond eten omdat de kinderen dan een half uur langer buiten kunnen spelen.Dan stoppen ze toch ook een half uur eerder en spelen ze net zo lang buiten.
Heb je die BrEeZaH sletjes ook nog gezien dan?quote:Op maandag 30 januari 2006 21:28 schreef Stansfield het volgende:
Hey daar was ik ook in Hilversum.
goed opgemerkt haha nou veel klasse heeft zo hoor.quote:Op maandag 30 januari 2006 21:30 schreef Twisted_Logic het volgende:
Zit die vrouw nu opeens te roken?
Tussen de vrouw met 'klasse' en de crewquote:Op maandag 30 januari 2006 21:32 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Opmerkelijk; deze keer geen ruzie tussen de familieleden, maar tussen deelnemers en crew![]()
Dat vraag ik me over wel meer topics af. Maar ja het is ook een dunne lijn tussen Tv en Sterren van TV. Maar dit topic gaat toch echt over het programma dus ik vraag het me ook af.quote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:57 schreef emmy het volgende:
Waarom staat dit topic eigenlijk bij SHO en niet bij TV?
Omdat het een showbiz programma isquote:Op dinsdag 31 januari 2006 15:57 schreef emmy het volgende:
Waarom staat dit topic eigenlijk bij SHO en niet bij TV?
Dat wijf zegt het zo dat het wel een bekend iemand moet zijn .... De intonatie is zo dat "Ken je hem dan niet ... Het is DJ Adolf!. Net of het zo bekend als David Bowie is ofzo.'quote:
Ik kende hem overigens wel, veder geen nummers ofzo. Maar wel eens vande naam DJ Adolf gehoordquote:Op dinsdag 31 januari 2006 21:22 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dat wijf zegt het zo dat het wel een bekend iemand moet zijn .... De intonatie is zo dat "Ken je hem dan niet ... Het is DJ Adolf!. Net of het zo bekend als David Bowie is ofzo.'
![]()
Nou ja leuk, die oma wordt flink gepest weet ik nogquote:Op maandag 6 februari 2006 16:11 schreef Stansfield het volgende:
Zeker ik heb er al weer zin in. Weet iemand die het al gezien heeft of er vanavond een leuke aflevering komt?
Ow ja dat sloeg echt helemaal nergens opquote:Op maandag 6 februari 2006 20:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Nou ja leuk, die oma wordt flink gepest weet ik nog![]()
Inderdaad, die moeders zijn echt hypocriet en die oudste zoon van dat gezin waar die oma woont is geestelijk gestoordquote:Op maandag 6 februari 2006 20:47 schreef Twisted_Logic het volgende:
Hahaha die vrouw zegt dat alles netjes in dat huis is, terwijl het daar een dik zooitje is.
Ja en toch kan ik niet echt zeggen dat die oma iets fout doet op het eerste gezicht, eerder dat dat gezin haar zo debiel behandelt.quote:
Hij heeft idd wel een heel grote bek, maar wel weer leuk voor het programma natuurlijkquote:Op maandag 6 februari 2006 21:06 schreef N.icka het volgende:
Puber zijn ok , maar zo'n grote smoel hebben![]()
En die Stefan in een jongensinternaat met pedofiele begeleiders, wat een klerejongquote:Op maandag 6 februari 2006 21:14 schreef N.icka het volgende:
Oma moet dat huis uit
Wij eten ook gewoon aan een etenstafel.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:15 schreef Lambiekje het volgende:
Lijkt wel of elke gezin in dit programma voor de buis eet. Maar volgens my zijn er meer gezinnen zo eten dan wij denken?
Die Stephan denkt dat ie heel wat is met z'n tering tyfus gepraat. :0
Die man lacht gewoon om zijn zoonquote:Op maandag 6 februari 2006 21:19 schreef josja het volgende:
Gatverdamme wat een walgelijke lui, arme oma..
Dat kan toch niet , jeeeeeeee wat ergquote:Op maandag 6 februari 2006 21:20 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Die man lacht gewoon om zijn zoon.
Die moeder zat de hele dag te chatten, volgens mij vonden ze de nieuwe moeder wat leukerquote:Op maandag 6 februari 2006 21:21 schreef Tinkepink het volgende:
Wat een vreselijke mensen zeg, deze aflevering.
Waarom huilen die kinderen eigenlijk? Is hun eigen moeder niet lief?
dat zeg ikquote:Op maandag 6 februari 2006 21:21 schreef Frasier het volgende:
Dat kutjong heeft goeie klap voor die lelijke rotkop van 'm nodig.
Mijn handen jeuken, ik had 'm zo'n knal voor zijn harses gegeven dat ie 3 dagen niet meer kon praten geloof ik, klerejong.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:21 schreef zwartedoos het volgende:
wat een kutjongen pa maar lekker lachen! Van mij had ie zo een klap voor zn smoel gekregen
![]()
Ik ook niet, maar ik zal het ook niet leuk vinden als mijn oma hier 24/7 in huis rond looptquote:Op maandag 6 februari 2006 21:23 schreef Lambiekje het volgende:
Wat ik niet snap van die oma ... dat ze niet de kleren van Judith wil strijken... maar niets zegt of doet voor het erge sneue gedrag van Stephan.
Ik zou het niet in me kop halen om raar taal aan te slaan naar me grootouders. ..
Ja eigenlijk wel jaquote:Op maandag 6 februari 2006 21:27 schreef N.icka het volgende:
Gaat ze een beetje de therapeut spelen![]()
Ik blijf er bij , ze moeten van gezin ruilen
treurig allemaal.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:30 schreef Twisted_Logic het volgende:
Nouw die Annet wordt warm ontvangen zeg.
Ja die andere vrouw deed wel een beetje of zijzelf perfect was en dat bij Annet alles verkeerd was, maar die blonde vrouw mag eerst gaan zorgen dat het omtrent oma er wat beter aan toegaat bij hun thuis.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:30 schreef Twisted_Logic het volgende:
Nouw die Annet wordt warm ontvangen zeg.
wel wijs van die man om niks te zeggen over zijn slippertje en drank misbruik. Die is wel wat dingen gaan inzien ... maar die Annet volgens my niet ?quote:Op maandag 6 februari 2006 21:26 schreef Twisted_Logic het volgende:
Beetje zwak dat die vrouw een paar oude koeien uit de sloot haalt.
Ik hoop niet dat ik die lui ooit tegenkom, ik woon nota bene in dezelfde stad als zijquote:Op maandag 6 februari 2006 21:37 schreef FuifDuif het volgende:
Maar ongelofelijk of niet. Dat we het land delen met zulke mongolen. Echt te triest voor woorden. En dan met zijn allen lachen dat oma in de badkamer is uitgegleden en met haar gezicht op iets is gevallen.
Behoorlijk walgelijk ja, die pa zat gewoon flink mee te lachen, te genant voor woorden.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:37 schreef FuifDuif het volgende:
Maar ongelofelijk of niet. Dat we het land delen met zulke mongolen. Echt te triest voor woorden. En dan met zijn allen lachen dat oma in de badkamer is uitgegleden en met haar gezicht op iets is gevallen.
Het was de zoon van zijn vrouw uit een eerdere relatie, die man is dus niet echt zijn vader, misschien dat hij hem daarom niet corrigeert.quote:Op maandag 6 februari 2006 21:18 schreef N.icka het volgende:
Dat die vader die zoon niet corrigeert , je laat je kind toch niet zo tegen zn oma praten???
Dat is inderdaad te ziek voor woordenquote:Op maandag 6 februari 2006 21:20 schreef Twisted_Logic het volgende:
[..]
Die man lacht gewoon om zijn zoon.
En toen zei je: Biertje?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 00:44 schreef golfer het volgende:
Afgelopen uitzending was inderdaad een herhaling.
Betrokkene personen zijn intussen gescheiden van elkaar.
De man is nog steeds loodgieter en stond een paar maanden geleden bij ons op de stoep om een doorspoel-probleempje op onze toiletten te verhelpen.
quote:
Dat het een herhaling was wist ik, maar is ook dat andere echtpaar van elkaar gescheiden?quote:Op dinsdag 7 februari 2006 00:44 schreef golfer het volgende:
Afgelopen uitzending was inderdaad een herhaling.
Betrokkene personen zijn intussen gescheiden van elkaar.
De man is nog steeds loodgieter en stond een paar maanden geleden bij ons op de stoep om een doorspoel-probleempje op onze toiletten te verhelpen.
Whehe....ervaring met spoelen natuurlijk!quote:Op dinsdag 7 februari 2006 00:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, ik fluisterde tegen Bluezz: "Dat is die man van...."
overigens heeft ie ons doorspoelprobleempje prima opgelost.
Dus na 24 jaar als nog. Een slippertje hebben ze overleeft en dit dan niet .. vaagquote:Op dinsdag 7 februari 2006 00:35 schreef Shirley het volgende:
Maar dit was een herhaling. Meen ook dat de stellen allebei na het programma uit elkaar zijn gegaan. Zoiets las ik ooit in één van die blaadjes...Het verbaast me niks trouwens dat het programma is gemaakt door Hummie van de Tonnekreek. de Big Brother lady. Hier een quote:
In Jouw vrouw, mijn vrouw vertelt een jongen hoe hij zijn invalide oma in de douche van haar krukje heeft getrokken. Dat zou Bromet nooit hebben uitgezonden. Van der Tonnekreek wel. ''Mishandeling van ouderen is een groot probleem, daar mag best eens meer aandacht aan worden besteed.''
die heeft vast via de computer een andere vent gevondenquote:Op dinsdag 7 februari 2006 08:46 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dus na 24 jaar als nog. Een slippertje hebben ze overleeft en dit dan niet .. vaag
Ken ik ook alquote:Op maandag 13 februari 2006 20:25 schreef Stansfield het volgende:
Nieuwe aflevering begint zo weer.
Dit was ook niet de meest boeiende afleveringquote:Op maandag 13 februari 2006 21:00 schreef Twisted_Logic het volgende:
Ik kijk deze aflevering niet, had iets belangrijkers.
Hoe oud was ze dan?quote:Op maandag 13 februari 2006 21:37 schreef Lambiekje het volgende:
Zo frapant elke keer .. de gastvrouwen vinden het nieuwe huis altijd vies. Terwijl eigen huis ook niet al te best.
Jammer van de dochter dat ze al rookt![]()
16 toch?quote:
Zou jij zo'n vatsige negerin naakt in een pashokje willen zien dan?quote:Op maandag 13 februari 2006 22:10 schreef Cutebutpsycho het volgende:
En dat dochtertje die niet mee wilde om een badpak voor haar te kopen..
Ja dacht van wel ... maar vind altijd zo jammer dat goed uitziende meisje al zo jong aan het kutten zijn met peuken.quote:
Ik zou het eigenlijk wel leuk hebben gevonden ... maar helaas mij is niets gevraagd.quote:Op maandag 13 februari 2006 22:21 schreef Frasier het volgende:
[..]
Zou jij zo'n vatsige negerin naakt in een pashokje willen zien dan?![]()
Mijn buurmeisje was dacht ik 14 toen ze al lekker met haar ouder mee rooktequote:Op maandag 13 februari 2006 22:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ja dacht van wel ... maar vind altijd zo jammer dat goed uitziende meisje al zo jong aan het kutten zijn met peuken.
Voor mij hoeft dat niet zo.. neem aan dat het is om 'stoer' te willen zijn...
Goed uitziend??quote:Op maandag 13 februari 2006 22:24 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Ja dacht van wel ... maar vind altijd zo jammer dat goed uitziende meisje al zo jong aan het kutten zijn met peuken.
Voor mij hoeft dat niet zo.. neem aan dat het is om 'stoer' te willen zijn...
Vind het nu al leukquote:Op maandag 20 februari 2006 20:44 schreef DrDentz het volgende:
deze aflevering heb ik al eens gezien, echt geweldig
twee van die computergeeks en dan een lesbo die dat gaat verbieden![]()
Paar weken geleden ging iemand gelijk op dat bed liggenquote:Op maandag 20 februari 2006 20:46 schreef N.icka het volgende:
dat mens gaat gelijk aan de dekbedden ruiken , wie doet nou zoiets?
quote:Op maandag 20 februari 2006 20:49 schreef DrDentz het volgende:
op een gegeven moment moet zo'n jongen hondenpoep opruimen
"dat is een taak van de moeder, ik kan echt niet tegen stront dan ga ik kotsen"
zegt die vader "als je op de wc zit, dan stink je ook een uur in de wind, dan zit je toch ook niet te kotsen"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |