1.JuanFran vond ik niet echt overtuigend, had 3 balcontacten en 2 verspilde hij knullig.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:43 schreef Erwtensoep het volgende:
Nou mensen er is mij gisteren een aantal dingen duidelijk geworden
1. Juanfran is onze nieuwe linksback
2. Emanuelson moet voorlopig op de plaats van Sneijder spelen
3. Pienaar mag op de bank plaatsnamen
4. Babel moet in de spits
5. Manucharyan moet meer speelminuten krijgen
6. Vermaelen is zo slecht nog niet
7. De scheidsrechter was een idioot
Heb je gesnoven of gedronken?quote:Op woensdag 28 september 2005 23:41 schreef Jajong het volgende:
Dat mensen Lindenbergh redelijk tot goed vinden is mij een raadsel.. Misschien zie je op TV dingen niet ofzoHij stond ALTIJD verkeerd en heeft geen goeie pass gegeven, al die kanker passes op kniehoogte.. Drama drama. En Manucharyan meer speelminuten?? waar de aids baseer je dat op... ? Op die 2 ballen die hij heeft gehad en terug ging leggen op Grygera/De Jong? Geen 1 actie, niks. Net als Babel niet 1 keer een man voorbij en/of achterlijn gehaald, geen voorzet gezien niet 1tje.. Ik flip compleetttttt
Wel aardig om daarna viermaal op rij te winnen. Niet onmogelijk, in mijn optiek.quote:Ajax al bijna een jaar zonder CL zege
De 2-1 thuisnederlaag van Ajax tegen Arsenal was al de vijfde opeenvolgende Champions League wedstrijd zonder overwinning voor de Amsterdammers. Het clubrecord staat op zeven CL duels zonder zege en dateert van 2003.
De laatste keer dat Ajax een CL overwinning boekte was bijna een jaar geleden, op 19 oktober 2004 tegen Maccabi Tel Aviv (3-0). Dat was ook de enige wedstrijd van de laatste 11 in de Champions League die Ajax wist te winnen.
4 maal? 9 maal!quote:Op donderdag 29 september 2005 10:25 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wel aardig om daarna viermaal op rij te winnen. Niet onmogelijk, in mijn optiek.
idd, zou moeten kunnen. word ook wel eens tijd. en iedereen moet fit wordenquote:Op donderdag 29 september 2005 10:25 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Wel aardig om daarna viermaal op rij te winnen. Niet onmogelijk, in mijn optiek.
wat een goed idee! Iedereen fit en alles winnenquote:Op donderdag 29 september 2005 10:48 schreef Houniet het volgende:
[..]
idd, zou moeten kunnen. word ook wel eens tijd. en iedereen moet fit worden![]()
Ik vind ook dat Lindenberg erg slecht speelde, vaak veel balverlies en slordige passes. Tegen Praag was hij veel rustiger aan de bal en daardoor ook veel balvaster dan tegen Arsenal.quote:Op woensdag 28 september 2005 23:41 schreef Jajong het volgende:
Dat mensen Lindenbergh redelijk tot goed vinden is mij een raadsel.. Misschien zie je op TV dingen niet ofzoHij stond ALTIJD verkeerd en heeft geen goeie pass gegeven, al die kanker passes op kniehoogte.. Drama drama. En Manucharyan meer speelminuten?? waar de aids baseer je dat op... ? Op die 2 ballen die hij heeft gehad en terug ging leggen op Grygera/De Jong? Geen 1 actie, niks. Net als Babel niet 1 keer een man voorbij en/of achterlijn gehaald, geen voorzet gezien niet 1tje.. Ik flip compleetttttt
Precies, daar doe je de meesten hier geen plezier mee.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]Verder snap ik niet waarom je met dodelijke ziektes als kanker en aids moet smijten, misschien kun je dat voortaan laten, want praten over voetbal wordt daardoor al direct minder leuk![]()
Inderdaad, Ajax speelt haar beste wedstrijden tegen defensieve ploegen die niet willen voetballen....quote:Op donderdag 29 september 2005 12:14 schreef cultheld het volgende:
En dat gaan ze echt wel doen. Die wannabe Vieira's maken niks klaar tegen Ajax. Zelfs Heerenveen en Vitesse zie ik nog wel van Thun winnen op een goede dag.
Dan pakt Ajax 4 punten tegen Thun. Sparta pakt geen punt tegen Arse. Ajax wint van Sparta in de Arena. Er is niet echt rocket science voor nodig om er dan achter te komen op welke plek Ajax gaat eindigen.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:27 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Inderdaad, Ajax speelt haar beste wedstrijden tegen defensieve ploegen die niet willen voetballen....
Als hij zo speelt als tegen Arsenal (al waren het maar een paar minuten) hoop ik van niet.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:47 schreef _moder8or_ het volgende:
Weet iemand of Juanfran tegen Sparta gaat spelen?
Emanuelson vond ik ook niets zegquote:Op donderdag 29 september 2005 12:50 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Als hij zo speelt als tegen Arsenal (al waren het maar een paar minuten) hoop ik van niet.
wat ik van hem gezien heb (Roda en Arsenal) werd ik niet echt blij van idd.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:50 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Als hij zo speelt als tegen Arsenal (al waren het maar een paar minuten) hoop ik van niet.
tegen arsenal misschien niet maar daarvoor welquote:Op donderdag 29 september 2005 12:52 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Emanuelson vond ik ook niets zeg
OKé. Maar tegen Arsenal was het echt zielig. Ze speelden hem zo opzij. En dan loopt hij niet mee.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:54 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
tegen arsenal misschien niet maar daarvoor wel
idd tegen arsenal was erbarmelijk. dat hij niet eerder gewisseld werdquote:Op donderdag 29 september 2005 12:55 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
OKé. Maar tegen Arsenal was het echt zielig. Ze speelden hem zo opzij. En dan loopt hij niet mee.
Mooi tegenargument. Heb je de wedstrijd uberhaupt wel gezien?quote:
Sorry, frustraties enzoquote:Op donderdag 29 september 2005 11:22 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Verder snap ik niet waarom je met dodelijke ziektes als kanker en aids moet smijten, misschien kun je dat voortaan laten, want praten over voetbal wordt daardoor al direct minder leuk![]()
Met 4 punten tegen Thun mag je blij zijn. En Arsenal is op deze manier heel snel geplaatst waarna ze met een B-selectie punten gaan verspelen. Met bijvorobeeld 3 punten tegen thun en Arsenal dat punten verspeelt tegen hen, is er ook geen rocket science voor nodig om er achter te komen dat het bij lange na niet zeker is dat Ajax 2e wordt.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:31 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dan pakt Ajax 4 punten tegen Thun. Sparta pakt geen punt tegen Arse. Ajax wint van Sparta in de Arena. Er is niet echt rocket science voor nodig om er dan achter te komen op welke plek Ajax gaat eindigen.
Verschil met andere jaren is dat je wel in verreweg de makkelijkste poule zit deze CLquote:Op donderdag 29 september 2005 15:58 schreef Erwtensoep het volgende:
Als ik er geld op zou moeten inzetten, zou ik zeggen de 3e plaats
Ik hoop dat ik het fout heb, maar zie het een beetje somber in ook gezien de vorige jaren
Als Arsenal zo vriendelijk is om Ajax te winnen. Maar denk het niet in Engelandquote:Op donderdag 29 september 2005 17:52 schreef Suijk het volgende:
2x winnen van Thun, dan ben je er al bijna. Ik ga er even vanuit dat Arsenal ook tegen Praag wint, dan sta je op 7 punten, Thun op 3, Praag op 1. Arsenal is dan al geplaatst, dus daar winnen we ook.
quote:Sneijder en Maduro denken Sparta te kunnen halen; Trabelsi en Rosales zeer twijfelachtig
Sneijder en Maduro laten op Ajax.nl weten er alles aan te zullen doen om zondag weer mee te kunnen spelen tegen Sparta. Het tweetal verwacht dat dat ook gaat lukken na de training van donderdag.
Onzekerder is het meespelen van Trabelsi en Rosales. Voor hun lijkt het duel te vroeg te gaan komen.
Op punt 4 na allemaal onzin.quote:Op woensdag 28 september 2005 20:43 schreef Erwtensoep het volgende:
Nou mensen er is mij gisteren een aantal dingen duidelijk geworden
1. Juanfran is onze nieuwe linksback
2. Emanuelson moet voorlopig op de plaats van Sneijder spelen
3. Pienaar mag op de bank plaatsnamen
4. Babel moet in de spits
5. Manucharyan moet meer speelminuten krijgen
6. Vermaelen is zo slecht nog niet
7. De scheidsrechter was een idioot
quote:Op donderdag 29 september 2005 20:54 schreef M0NTANA het volgende:
Een beroerde Europese week voor Nederland, óók voor Ajax. Voordeel is wel dat de irritante Feyenoorders (o.a. Cart_man) en PSV-ers (o.a. PyTh) even niet zo'n grote bek hebben in dit topic.
als hij speeltquote:Op donderdag 29 september 2005 19:26 schreef chrdek het volgende:
rosales... wanneer is die kerel nou eens niet geblesseerd?
Het begint gewoon pijnlijk te worden, élke week de mededeling dat VDV het zo goed doet bij HSV.quote:VDV schiet HSV na rood Boulahrouz verder
Rafael van der Vaart heeft vanavond andermaal zijn waarde bewezen voor Hamburger SV. De Duitse club leek te worden uitgeschakeld door FC Kopenhagen, maar de middenvelder schoot zijn ploeg middels een benutte strafschop naar de volgende ronde 0-1.
HSV leek lange tijd op eliminatie af te stevenen, nadat het maar niet tot scoren kwam. De 0-0 stand was in het voordeel van opponent FC Kopenhagen, dat zeer defensief speelde.
Al in de eerste helft kreeg HSV, dat in eigen huis niet verder kwam dan 1-1, de kans om te scoren. Sergej Barbarez miste echter een strafschop, waarna Khalid Boulahrouz na 84 minuten een rode kaart kreeg. Rafael van der Vaart schoot zijn ploeg in de slotseconde alsnog naar de volgende ronde.
Na het beslissende doelpunt sloegen bij de teleurgestelde Denen de stoppen door. Silberbauer en Moller kregen in blessuretijd de rode kaart.
Oh jawel hoor, blijf gewoon terugkomen.quote:Op donderdag 29 september 2005 20:54 schreef M0NTANA het volgende:
Een beroerde Europese week voor Nederland, óók voor Ajax. Voordeel is wel dat de irritante Feyenoorders (o.a. Cart_man) en PSV-ers (o.a. PyTh) even niet zo'n grote bek hebben in dit topic.
Hebben jullie Östlund al brandend in de Maas gegooid?quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:45 schreef Cart_man het volgende:
Oh jawel hoor, blijf gewoon terugkomen.
Zou terecht zijn...quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:47 schreef PyTh het volgende:
Zal de positie van Blind trouwens ter discussie gesteld gaan worden als er Zondag in Rotterdam niet gewonnen wordt?
Denk je dat wij in het bestuur zitten of zoquote:Op vrijdag 30 september 2005 09:47 schreef PyTh het volgende:
Zal de positie van Blind trouwens ter discussie gesteld gaan worden als er Zondag in Rotterdam niet gewonnen wordt?
Vraag me gewoon af wat jullie daarvan denken of is dat zo vreemd Soepie?quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:55 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Denk je dat wij in het bestuur zitten of zo
quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:46 schreef Tamagotchi het volgende:
[..]
Hebben jullie Östlund al brandend in de Maas gegooid?
Hij mag van mij blijven, anders krijgen we over een maand nog een mindere coach.quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:56 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vraag me gewoon af wat jullie daarvan denken of is dat zo vreemd Soepie?
Tsja, jij bent het gewend. Je hebt een maand en een dag mogen genieten, nu treedt het verval weer in.quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:45 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Oh jawel hoor, blijf gewoon terugkomen.
Hij komt vast hier omdat hij jaloers is dat Ajax nog wél in Europa zitquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:11 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Tsja, jij bent het gewend. Je hebt een maand en een dag mogen genieten, nu treedt het verval weer in.
D'r zal wel gezeik komen, maar men zou er eens verstandig aan doen om de trainer eens een tijdje te laten zitten...quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:47 schreef PyTh het volgende:
Zal de positie van Blind trouwens ter discussie gesteld gaan worden als er Zondag in Rotterdam niet gewonnen wordt?
quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:12 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Hij komt vast hier omdat hij jaloers is dat Ajax nog wél in Europa zit
Het heeft weinig zin om hem nu al te ontslaan, ik zou geen goede vervanger wetenquote:Op vrijdag 30 september 2005 09:56 schreef PyTh het volgende:
[..]
Vraag me gewoon af wat jullie daarvan denken of is dat zo vreemd Soepie?
Hij heeft vast ook nog wel ergens (op zolder bijvoorbeeld) een shirtje van Ajax liggen, Cart_man is namelijk typisch zo'n knulletje die in de periode 1994-1996 nog fanatiek Ajax-supporter was.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:12 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Hij komt vast hier omdat hij jaloers is dat Ajax nog wél in Europa zit
Ach. Voor mij mag hij hier zijn, als hij Ajax maar aan gaat moedigenquote:
quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hij heeft vast ook nog wel ergens (op zolder bijvoorbeeld) een shirtje van Ajax liggen, Cart_man is namelijk typisch zo'n knulletje die in de periode 1994-1996 nog fanatiek Ajax-supporter was.
Nu moet je heel snel je grote ******muil houwe.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hij heeft vast ook nog wel ergens (op zolder bijvoorbeeld) een shirtje van Ajax liggen, Cart_man is namelijk typisch zo'n knulletje die in de periode 1994-1996 nog fanatiek Ajax-supporter was.
quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:16 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Hij heeft vast ook nog wel ergens (op zolder bijvoorbeeld) een shirtje van Ajax liggen, Cart_man is namelijk typisch zo'n knulletje die in de periode 1994-1996 nog fanatiek Ajax-supporter was.
Uiteraard, we schieten er niets mee op denk ik. Of Cruijff/van gaal zouden opeens trainer moeten kunnen worden.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:13 schreef Againzender het volgende:
[..]
D'r zal wel gezeik komen, maar men zou er eens verstandig aan doen om de trainer eens een tijdje te laten zitten...
quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:21 schreef _moder8or_ het volgende:
Maar Cart_Man, hoe komt het dat jij graag in Ajax-topics komt? Kijk ik ben pure Ajacied, maar ik kijk eigenlijk nooit in Feyenoord- of PSV topics.
Verkeerde been uit bed gestapt? Katertje? Iets met gisterenavond te maken?quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:18 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Nu moet je heel snel je grote ******muil houwe.![]()
PSV kan alleen maar Ajacieden aantrekken. Reiziger. Ook zo'n éénquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef TimoBasso het volgende:
Jason Culina .. naar P$V.. dat zit me toch niet lekker..
Een ajax shirt stond hem beter.. maar helaas![]()
meen je niet, is dat door gegaanquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef TimoBasso het volgende:
Jason Culina .. naar P$V.. dat zit me toch niet lekker..
Een ajax shirt stond hem beter.. maar helaas![]()
Zelfde geldt voor jou, muil houwe.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef HeatWave het volgende:
Omdat cart_man een r'dammer is en die haten nou eenmaal sterker dan dat ze ergens positieve gevoelens hebben voor iets. Zit in het volkje he?
Shit zeg. Ik ben altijd voor Feyenoord, als ze in Europa 'voetballen'. Maar als Ajax in Europa voetbalt, dan hopen alle Feyenoord-'fans' dat Ajax onderuit gaat.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef HeatWave het volgende:
Omdat cart_man een r'dammer is en die haten nou eenmaal sterker dan dat ze ergens positieve gevoelens hebben voor iets. Zit in het volkje he?
Heeft er niks mee te maken. Niemand noemt mij een jood.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Verkeerde been uit bed gestapt? Katertje? Iets met gisterenavond te maken?![]()
idd! dat zie je overal.. beetje jammerquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:25 schreef _moder8or_ het volgende:
[..]
Shit zeg. Ik ben altijd voor Feyenoord, als ze in Europa 'voetballen'. Maar als Ajax in Europa voetbalt, dan hopen alle Feyenoord-'fans' dat Ajax onderuit gaat.
Ook niet eerlijk
jaquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:23 schreef Houniet het volgende:
[..]
meen je niet, is dat door gegaan
Pussy, als je er niet tegen kan, blijf dan weg uit dit topic en ga lekker hand in hand lopen in jullie eigen topic, hier voor de volledigheid de link:quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:24 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Zelfde geldt voor jou, muil houwe.
ga dan uit dit topicquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:26 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Heeft er niks mee te maken. Niemand noemt mij een jood.
En maar weer eens iemand uit de ajax school halen..............quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:22 schreef TimoBasso het volgende:
Jason Culina .. naar P$V.. dat zit me toch niet lekker..
Een ajax shirt stond hem beter.. maar helaas![]()
Ik ben het gewend ja. En heb er mee leren leven. Feijenoord blijft de mooiste club die er is, no matter what.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:11 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Tsja, jij bent het gewend. Je hebt een maand en een dag mogen genieten, nu treedt het verval weer in.
Wij - ajacieden - zijn nog een beetje opgevoedtquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:26 schreef Houniet het volgende:
[..]
idd! dat zie je overal.. beetje jammer
Maar Ajax is de beste van Nederlandquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:28 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Ik ben het gewend ja. En heb er mee leren leven. Feijenoord blijft de mooiste club die er is, no matter what.
toen liep iedereen met een ajax-sjaal, hij zeker ook!quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:27 schreef Houniet het volgende:
[..]
ga dan uit dit topicjij hebt zeker nog een shirt van kluivert uit 95 onnie
Frank Stapleton misschien?quote:Op vrijdag 30 september 2005 09:50 schreef eNaSnI het volgende:
Als hier niet de echte Ajax die-hards komen, dan weet ik ook niet meer waar ik deze vraag moet stellen.
Wie weet welke Schotse linksbuiten ooit voor Ajax speelde begin jaren '90?
joodquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:26 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Heeft er niks mee te maken. Niemand noemt mij een jood.
Klopt, is wel dichtbijquote:
Nee, ik kom jou even opzoeken straks.quote:Op vrijdag 30 september 2005 10:34 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dus je springt van de Erasmus af vanmiddag?
hij wacht vast totdat 'ie roze isquote:Op vrijdag 30 september 2005 10:34 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dus je springt van de Erasmus af vanmiddag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |