Wedden dat Wilders ook subsidie voor z'n zeteltje krijgt.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:11 schreef MrX1982 het volgende:
Oh ja ik heb ook een brief van de belastingdienst gekregen dat ik zorgtoeslag kan krijgen.
Maar moet ik dat invullen, subsidies vallen buiten mijn principes
je bent een kerk oid?quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:11 schreef MrX1982 het volgende:
Oh ja ik heb ook een brief van de belastingdienst gekregen dat ik zorgtoeslag kan krijgen.
Maar moet ik dat invullen, subsidies vallen buiten mijn principes
Klopt er zullen allerlei belangrijke dingetjes komen te vervallen, zodat mensen met hun ziekte blijven lopen, wat de maatschappij nog tig keer meer kost. Dat zie in Amerika, waar de zorgkosten uit de fucking pan rijzen. Als je de kosten omlaag wil brengen moet je zorg goedkoper maken.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:10 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Op 1 januari gaat Hoogervorst voor de bijl. Het systeem is nu al gedoemd te mislukken, doordat het geen rekening houdt met de administratie van de huisartsen, laat staan die van de patient.
Rob Oudkerk noemde een voorbeeld dat : stel je hebt een rontgenfoto nodig die niet betaalt kan worden door een bijstandsmoeder. Die foto is cruciaal voor het verloop van de diagnose die de huisarts moet stellen. Wat doe je dan met Hoogervorst zijn plan?
Ik heb ook een hekel aan al te technisch gepraat, het gaat erom wat je met techniek doet. Maar goed, alles voor de studiepuntjes....quote:Op dinsdag 27 september 2005 17:58 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik het niet wist. Wederom een teken dat de IT-wereld mijlen van me vandaan staat![]()
Wanneer een verschil tussen er 250 of 650 euro per jaar er op achteruit gaan je weinig kan schelen zou ik het niet invullenquote:Op dinsdag 27 september 2005 18:11 schreef MrX1982 het volgende:
Oh ja ik heb ook een brief van de belastingdienst gekregen dat ik zorgtoeslag kan krijgen.
Maar moet ik dat invullen, subsidies vallen buiten mijn principes
Nah ja sommige principes kunnen best minder rigide worden toegepast.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:17 schreef du_ke het volgende:
Wanneer een verschil tussen er 250 of 650 euro per jaar er op achteruit gaan je weinig kan schelen zou ik het niet invullen.
* pberends is playing Peggy Lee - Hey Big Spenderquote:Op dinsdag 27 september 2005 18:27 schreef RichardQuest het volgende:
Met die ziektekosten hè, als je helemaal niet ziek wordt, dan betaal je toch minder? Dat was tenminste het uitgangspunt....
Belastingdruk in de VS is trouwens ook nog tyfushoog zeg. 42%quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:28 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Neo-con zijn is een state-of-mind. Net als gevoel voor veiligheid.
Ik lees je laatste mailtje (uit januari) pas nu. Je weet toch hopelijk wel wat mijn nieuwe mail is hè?quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:29 schreef pberends het volgende:
[..]
Belastingdruk in de VS is trouwens ook nog tyfushoog zeg. 42%.
* RichardQuest speelt Detroit Grand Pubahs - Definition Of Sick.mp3quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:28 schreef pberends het volgende:
[..]
* pberends is playing Peggy Lee - Hey Big Spender
quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:31 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ik lees je laatste mailtje (uit januari) pas nu. Je weet toch hopelijk wel wat mijn nieuwe mail is hè?
Ik geef 'm 10 minuten.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:38 schreef pberends het volgende:
Verzin hier Amerikaanse neo-con-nummers.
En dan nog zijn ze niet in staat om een fatsoenlijke infrastructuur op te bouwen (behalve een militaire)quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:29 schreef pberends het volgende:
[..]
Belastingdruk in de VS is trouwens ook nog tyfushoog zeg. 42%.
Liedjes duren meestal maar zo'n 4 minuten.quote:
Infrastructuur is daar echt pauper inderdaad. Ze kunnen beter de belastingen daar verhogen willen ze meer economische groei.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:44 schreef du_ke het volgende:
[..]
En dan nog zijn ze niet in staat om een fatsoenlijke infrastructuur op te bouwen (behalve een militaire).
Tja maar dat vinden ze daar bijzonder engquote:Op dinsdag 27 september 2005 18:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Infrastructuur is daar echt pauper inderdaad. Ze kunnen beter de belastingen daar verhogen willen ze meer economische groei.
Meest leuke is nog dat HongKong enzo, waar de belastingen veel lager zijn dan die in de VS, wel een fatsoenlijke infrastructuur op weten te bouwen. Dan vraag je je toch af waar dat geld allemaal heen gaat.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Infrastructuur is daar echt pauper inderdaad. Ze kunnen beter de belastingen daar verhogen willen ze meer economische groei.
Omdat neocons zo drammerig zijn duren ze meestal 10 minuten hoor...Vooral "The Neo Cons - Yurop Sucks" en "Adam and Eve - The Inevitable Return Of Straight Marriage".quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:46 schreef pberends het volgende:
[..]
Liedjes duren meestal maar zo'n 4 minuten.
Als er meer dan 15 inzendingen zijn is het materiaal voor een ander topic: "De playlist van W. Bush"quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:50 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Omdat neocons zo drammerig zijn duren ze meestal 10 minuten hoor...Vooral "The Neo Cons - Yurop Sucks" en "Adam and Eve - The Inevitable Return Of Straight Marriage".
Hong Kong is een stadstaat.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:49 schreef pberends het volgende:
[..]
Meest leuke is nog dat HongKong enzo, waar de belastingen veel lager zijn dan die in de VS, wel een fatsoenlijke infrastructuur op weten te bouwen. Dan vraag je je toch af waar dat geld allemaal heen gaat.
Dat zijn de enige berichten denkbaar die mij als persoon ook echt rakenquote:Op dinsdag 27 september 2005 18:51 schreef pberends het volgende:
http://frontpage.fok.nl/nieuws.fok/58078
Waarschijnlijk doorgedraaide GroenLinksers, die eindelijk realiseerden dat zelfmoord plegen goed voor het milieu is.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:55 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Dat zijn de enige berichten denkbaar die mij als persoon ook echt raken(hoewel er in het bericht moet staan dat er 800 jongeren p.j. zelfmoord plegen en niet 40.000
).
China heeft nauwlijks invloed op het bestuur in HongKong, ook niet op de belastingen.quote:
maar daar woont men allemaal netjes op elkaars lip, iets efficientere samenlevingquote:Op dinsdag 27 september 2005 18:49 schreef pberends het volgende:
[..]
Meest leuke is nog dat HongKong enzo, waar de belastingen veel lager zijn dan die in de VS, wel een fatsoenlijke infrastructuur op weten te bouwen. Dan vraag je je toch af waar dat geld allemaal heen gaat.
Aha, de GroenLinkssamenleving, met open grenzen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:00 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
maar daar woont men allemaal netjes op elkaars lip, iets efficientere samenleving
Wolfowitz heeft het zo gewildquote:Op dinsdag 27 september 2005 19:02 schreef pberends het volgende:
[..]
Aha, de GroenLinkssamenleving, met open grenzen.
Als je verder kijkt zie hoe verrot de Franse maatschappij is. Dit soort sociale klimaten zijn uitstekend voor fascisten (zie ook: de Weimar-republiek). Als er een islamitische aanslag plaatsvind in Frankrijk op een herkenbare landmark of bekend persoon zal het land spreekwoordelijk in brand staan.quote:Op dinsdag 27 september 2005 18:56 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarschijnlijk doorgedraaide GroenLinksers, die eindelijk realiseerden dat zelfmoord plegen goed voor het milieu is.
Frankrijk.quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:05 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Als je verder kijkt zie hoe verrot de Franse maatschappij is. Dit soort sociale klimaten zijn uitstekend voor fascisten (zie ook: de Weimar-republiek). Als er een islamitische aanslag plaatsvind in Frankrijk op een herkenbare landmark of bekend persoon zal het land spreekwoordelijk in brand staan.
Omdat twee jongens in een miljoenenstad twee meisjes uit een flat duwen springen zal de fascistische revolte aanstaande zijn? Alsjeblieft...quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:05 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Als je verder kijkt zie hoe verrot de Franse maatschappij is. Dit soort sociale klimaten zijn uitstekend voor fascisten (zie ook: de Weimar-republiek). Als er een islamitische aanslag plaatsvind in Frankrijk op een herkenbare landmark of bekend persoon zal het land spreekwoordelijk in brand staan.
OMG, waar zeg ik dat?quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:09 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat twee jongens in een miljoenenstad twee meisjes uit een flat duwen springen zal de fascistische revolte aanstaande zijn? Alsjeblieft...
Wat ze heeft aangezet tot zelfmoord is veel interessanter. Geldt overigens voor elk westers land.quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:09 schreef Monidique het volgende:
[..]
Omdat twee jongens in een miljoenenstad twee meisjes uit een flat duwen springen zal de fascistische revolte aanstaande zijn? Alsjeblieft...
je was weg?quote:Op dinsdag 27 september 2005 19:10 schreef JanMichiel het volgende:
Wat hebben jullie er weer een puinhoop van gemaakt terwijl ik weg was.
Je weet het wel weer tot de kern te brengen zeg, islam en fascisme. Leer ons 's nog wat over de linkse media.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |