Morgen verwachten we weer reclame van AH in de Telegraafquote:Op donderdag 15 september 2005 23:23 schreef blrrrt het volgende:
Nog maar een keer...
De prijzen van de promo op www.ah.nl zijn al aangepast aan de Kruidvatprijzen![]()
Is AGFquote:Op donderdag 15 september 2005 23:33 schreef TheTh1ng het volgende:
Prachtig, deel 5 alweer
Ik sta trouwens op
AGF + ZAV + ZV + VL
Waarom staan Panklaar en Maaltijden niet bij de afdelingen?
Is AGF.quote:Op donderdag 15 september 2005 23:33 schreef TheTh1ng het volgende:
Prachtig, deel 5 alweer
Ik sta trouwens op
AGF + ZAV + ZV + VL
Waarom staan Panklaar en Maaltijden niet bij de afdelingen?
Een verslag?quote:
Damn, ik ben er een keertje niet en meteen gaat het fout.quote:Op vrijdag 16 september 2005 00:21 schreef Carpento het volgende:
OMG wat feiten dan maar:
Bezetting zuivel: JJ, PvMk en ikke![]()
Bezetting ZAV: JH
Aankomsttijd wagen: 20:00![]()
Ik mocht splitsen met BvR, die was al een beetje stressed. Nou goed, tijdje gesplitst. Er was wel zuivel uit, geen ZAV. Dus JH was aan het helpen met zuivel, dat moest ook want zo snel ie klaar was zou ie ook naar zuivel gegaan zijn. (Overigens deed ie samen met PvM boter zo merkte ik... Schoot dus _niet_ op)
Met z'n tweeen splitsen is net aan, dan loop je elkaar net niet teveel in de weg. Komt op een gegeven moment JH het magazijn in "Is er al ZAV ?"
"Nee, nog niet, er komt zo een container"
"O, dan splits ik wel ff mee"
Begint vervolgens op zijn tempo mee te splitsen, maar met zn drieen werkt dat niet, ik kon nergens meer bij dus stond feitelijk uit mn neus te vreten. BvR nog meer stressed, dat schiet namelijk helemaal niet op zo, JH kan beter zuivel helpen ipv nutteloos mee splitsen.
Doet JH een lompe actie. Gevolg: BvR met dr vinger tussen twee (zware) kratten. *scheld, scheld* Plotseling vond JH de container ZAV wel vol genoeg en vertrok weer, waarop ik met een niet echt blije BvR achter bleef om verder te splitsen.
Intussen waren de twee andere zuiveljosties gezellig keuvelend aan het vullen, schoot ook voor geen fuck op. Toen ben ik uit arren moede maar kaas erin gaan rammen, en daarna pas zuivel mee gaan vullen. Me nog wel een paar keer lekker gestoord enzo.![]()
Komen we buiten, is het ÉÉN GROTE TERINGZOOI met de fusten. PvdK, BvR en ik alles netjes opgeruimd in de stromende regen. JB verteld dat ze wel alles moet sorteren. Blijkt JvZ gezegd te hebben dat "sorteren niet hoefde omdat het regende"...![]()
Komen we om 21:45 terug van dat sorteren blijkt de hele winkel onze zuivelmietjes aan het helpen te zijn. En zo waren we nog om 21:52 klaar![]()
____
Namen geprivacieerd:
J J = M, Zuivel
P v M = M, Zuivel
J H = M, ZAV / Zuivel
B v R = V, Vlees
P vd K = V, Vlees
J v Z = M, AGF
J B = V, AGF (Maaltijden)
JW v D= M, AGF
Bekend verhaal. Bij ons ook altijd een teringzooi. Niemand heeft het gedaan, groente wijst naar zuivel, deli naar brood, brood naar groente etc. Gelukkig hebben we nog wat beginnertjes die het mogen opruimen.quote:Komen we buiten, is het ÉÉN GROTE TERINGZOOI met de fusten. PvdK, BvR en ik alles netjes opgeruimd in de stromende regen. JB verteld dat ze wel alles moet sorteren. Blijkt JvZ gezegd te hebben dat "sorteren niet hoefde omdat het regende"...
Wij hebben een magazijnman die alles nauwlettend in de gaten houdt.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:35 schreef highway101 het volgende:
[..]
Bekend verhaal. Bij ons ook altijd een teringzooi. Niemand heeft het gedaan, groente wijst naar zuivel, deli naar brood, brood naar groente etc. Gelukkig hebben we nog wat beginnertjes die het mogen opruimen.![]()
Doe is vertellen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:43 schreef Renesite het volgende:
hmmm, wij hebben een nieuwe GROTE koelling gekregen![]()
Als in koelcel in het magazijn of als in koeling in de winkel?quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:43 schreef Renesite het volgende:
hmmm, wij hebben een nieuwe GROTE koelling gekregen![]()
koelcel, keigroot!quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:48 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Als in koelcel in het magazijn of als in koeling in de winkel?
Hoe meer zielen hoe meer vreugdquote:Op vrijdag 16 september 2005 10:54 schreef DeTolk het volgende:
Cool, hebben wij een eigen topic.
Noteer mij maar in de OP
filiaal 1262,AH-4, Zaandam, afd HB,KAS,GF,ZV.
Je zal het wel nodig hebben dan hèquote:Op vrijdag 16 september 2005 10:54 schreef Renesite het volgende:
[..]
koelcel, keigroot!
Wij hadden een magazijn van over de hele breedte en tig meter diep.
Gelijk een groot stuk er af![]()
wel goed idee, ik ben nl de enige Fok!-er in de winkel.quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:55 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Hoe meer zielen hoe meer vreugd
Kunnen we niet een affiche ontwerpen voor in de AH-kantines?
"Kom kijken op www.fok.nl/ah" en dat die dan doorlinkt naar dit topic
Nou, ben benieuwd hoe het nu allemaal gaat lukkenquote:Op vrijdag 16 september 2005 10:56 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Je zal het wel nodig hebben dan hè
Wow, dat zekerquote:Op vrijdag 16 september 2005 10:58 schreef DeTolk het volgende:
Eind van dit jaar, begin volgend jaar gaat ons filiaal plat. We moeten naar een noodwinkel. wordt denk ik hectische kerst.
Bij ons gaan ze het winkelcentrum ook helemaal verbouwen... Er komen appartementen op ons nieuwe gebouw, en sowieso worden alle winkels herbouwd...quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:58 schreef DeTolk het volgende:
Eind van dit jaar, begin volgend jaar gaat ons filiaal plat. We moeten naar een noodwinkel. wordt denk ik hectische kerst.
Had mijn AH (mijnquote:Op vrijdag 16 september 2005 11:04 schreef Weemz het volgende:
[..]
Bij ons gaan ze het winkelcentrum ook helemaal verbouwen... Er komen appartementen op ons nieuwe gebouw, en sowieso worden alle winkels herbouwd...
Bij ons is het alweer 7 jaar geleden dat we zijn verhuist. Toen werd er ook een heel stuk aan het winkelcentrum bijgebouwd. Omdat er veel parkeerplaatsen tijdelijk verdwenen waren door de bouw, zijn de openingstijden toen opgerekt tot 2200 uur (iedere dag). Na de verhuizing en de voltooing van het centrum zijn die tijden alleen nooit meer terug gedraaid.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:10 schreef Renesite het volgende:
[..]
Had mijn AH (mijn) ook voordat ik er werkte.
Drastischserieus.
Hele ingang lag braak, iedereen moest over het hout heen met de karretjes, etc etc![]()
quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:13 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Bij ons is het alweer 7 jaar geleden dat we zijn verhuist. Toen werd er ook een heel stuk aan het winkelcentrum bijgebouwd. Omdat er veel parkeerplaatsen tijdelijk verdwenen waren door de bouw, zijn de openingstijden toen opgerekt tot 2200 uur (iedere dag). Na de verhuizing en de voltooing van het centrum zijn die tijden alleen nooit meer terug gedraaid.![]()
Dat moet in de periode 2008-2011 ook bij ons gebeuren.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:04 schreef Weemz het volgende:
[..]
Bij ons gaan ze het winkelcentrum ook helemaal verbouwen... Er komen appartementen op ons nieuwe gebouw, en sowieso worden alle winkels herbouwd...
12 tot 21.30 hier.quote:
bioscoop?quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:25 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat moet in de periode 2008-2011 ook bij ons gebeuren.
We gaan dan terug naar de oude plek en er komt van alles boven. Bioscoop, winkelcentra, appartementen
k ook.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:25 schreef DeTolk het volgende:
Morgen weer van 12-20 u.
Toen wij nog tot 1800u open waren was dat mijn vaste tijd.quote:
Foutje.quote:
Hier regent het al. Mag ik zo dus fijn doorheen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:28 schreef Renesite het volgende:
* Renesite probeert rustig op de fiets te gaan zitten voordat die enge dikke grote donkere bui hem tegenkomt![]()
ik werd gisteren gebrachtquote:Op vrijdag 16 september 2005 11:29 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Hier regent het al. Mag ik zo dus fijn doorheen.
Vooroorlogse tijdenquote:Op vrijdag 16 september 2005 11:29 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Toen wij nog tot 1800u open waren was dat mijn vaste tijd.
Sinds een half jaar zijn we tot 2000u open
Doe is even snel dan want ik moet zo beginnen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:29 schreef Renesite het volgende:
[..]
ik werd gisteren gebracht
Heb nog een heel verhaal over gisteren
Zometeen maar eventjes
Als dat bij ons gebeurt neemt iedereen spontaan ontslag. Ik vind het al erg om op zaterdag tot 8 te werken. Doordeweeks gaat het nog wel.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:31 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Vooroorlogse tijden![]()
* AH1151 is al sinds 1998 6 dagen in de week open van 0800-2200
Dan gaan er bij ons ook een paar flippen denk ik als dat zou gebeuren.quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:35 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Als dat bij ons gebeurt neemt iedereen spontaan ontslag. Ik vind het al erg om op zaterdag tot 8 te werken. Doordeweeks gaat het nog wel.
Er staat zo'n mooi lijstje in de OPquote:Op vrijdag 16 september 2005 11:44 schreef donald_dick het volgende:
1151 ligt in amsterdam?
Dat zijn tenminste gemotiveerde werknemers!quote:Op vrijdag 16 september 2005 10:38 schreef SHERMAN het volgende:
Ben ook vaak uit mijn bed gebeld. En dan 20 minuten later in de ah staan, ontbeten en gedouched.
donequote:Op vrijdag 16 september 2005 14:17 schreef Carpento het volgende:
Whoeii, weer wat nieuwe collega's, vanmiddag maar eens de OP aanpassen.
BTW, we kunnen ook www.ahmedewerkers.tk claimen en daarin linken naar steeds het laatste topic
Ja, wij ook maar die zit niet in het magazijn maar op de broodafdeling zelf. In de grote diepvriescel passen 15 containers en een kratje bier.quote:Op vrijdag 16 september 2005 15:37 schreef blrrrt het volgende:
Hoe redden jullie het met 1 diepvriescel?
Wij hebben 1 cel voor diepvries en 1 diepvriescel voor de bake-off...
Tering dat lijkt me wel erg kut zeg !quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:40 schreef highway101 het volgende:
Wij hebben de twijfelachtige eer om het kleinste magazijn van nederland te hebben![]()
Het Houdbaar gedeelte is ongeveer 8 bij 6 meter. Dan nog een papierversnipperaar. dan de flessenband en een gedeelte van 3 bij 2 meter voor lege kratten. Daarnaast een gedeelte voor de groente wat niet gekoeld is ook 3 bij 2 meter. achteraan een groente/zuivelcel. 5 bij 6 meter ongeveer. En dat was het hele magazijn. En wij hebben een superdrukke winkel.
Met kerst staat al het houdbaar (ongeveer 100 - 120 containers) op straat. Normaal staat het vaak al op straat. Het magazijn wordt dan gebruikt voor groente koelvrij. De koelcel is dan ook veeel te klein en er moet meteen gevuld worden. Met kerst komen er 3 vrachtwagens vol houdbaar, 2 met vers en 1 met brood. Dan komen nog de deelleveringen. En dat was alleen nog maar de ochtendvulling. 's middags is iets minder maar nog wel veel.
Ik had ze voor alles uitgetieftquote:Op vrijdag 16 september 2005 21:35 schreef DeTolk het volgende:
Zo, net even lekker gewerkt. 1 kassa + 1 counter (ik dus) , belden 2 mensen op het laatste moment af.
Dat doe ik morgen, als ze tenminste komen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:35 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik had ze voor alles uitgetieft
Heb je nog mijn verhaal gelezen over onze counteravonturen?quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:37 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Dat doe ik morgen, als ze tenminste komen.
Ik heb het gelezen ja, maar als ik net als vanavond de leiding over de kassa heb, dan HEB ik ook de leiding. Kan dan best argessief wordenquote:Op vrijdag 16 september 2005 21:38 schreef Renesite het volgende:
[..]
Heb je nog mijn verhaal gelezen over onze counteravonturen?
Godchristus..
Ik ook.quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:43 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Ik heb het gelezen ja, maar als ik net als vanavond de leiding over de kassa heb, dan HEB ik ook de leiding. Kan dan best argessief worden![]()
en die pak ik er altijd bijquote:Op vrijdag 16 september 2005 11:45 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Er staat zo'n mooi lijstje in de OP
Leidschendam
of beter, ik plak hem wel in me blauwe bijbelquote:
ja bij ons zo als het bij de kassa rustig is gaat een cassiere er uit begint met de mandjes te halen en tasjes vullen etc.. maar als dat gedaan is gaan ze brood helpen...quote:Op vrijdag 16 september 2005 22:10 schreef Renesite het volgende:
Naar brood gaan als kasa rustig is?
damens zijn interesant als ze dan ook nog snappen hoe je moet stickeren kan je ze gebruikenquote:Op vrijdag 16 september 2005 22:57 schreef firecow het volgende:
Bij ons gaan de kassa damens ook naar brood hoorSommige trouwens hoor stuk of 2
![]()
Sherman;quote:
quote:Op vrijdag 16 september 2005 11:33 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Doe is even snel dan want ik moet zo beginnen.![]()
quote:Op vrijdag 16 september 2005 17:59 schreef Renesite het volgende:
Er was gisteren iemand met migraine van de counter naar huis gegaan.
Moest ik en een ander meisje het oplossen![]()
Chaotisch!
Maar diegene was dus nét weg (en er was al oplossing voor half 9 tot 22:00 ) en alle andere kut tutjes gingen opeens van de kassa af en ging ONS dirigeren.
Ik dus meteen me grootste bek opgezet.
"Ja, doe eens normaal! Ga er maar weer bij in, kijk eens hoe druk het is!!"
"Doe het lekker zelf, ik kan ook wel counter."
"Mens, doe eens normaal, ik moet dit doen, en ik vul sigaretten, ga er maar mooi weer bij in!!!"
Zo'n onmundig 19 jarig breezahsletje![]()
Ze vertrouwen mij duidelijk om samen met een ander heel het kassagebeuren te regelen, maar hun DUIDELIJK niet, want zij werken er al 2 jaar.
1 jongen was slim, die bleef mooi zitten![]()
quote:Op vrijdag 16 september 2005 21:09 schreef Renesite het volgende:
Wheheheh, nog iets he.
"En wat doe jij hier" vroeg een gastje van 20 ongeveer, hij had pauze zei hij tegen een vriend aan de foon - al eerder.
"Heb je ene uitkering en werk je nu ook bij bij de albert heijn?"
"Nee, IK heb tenminste altijd vrij op vrijdag, jij dus niet; het is 2.75"
Gastje betaald en kijkt wat nors en zeg, doei he!
quote:
Ze hebben gewoon te lusiteren simpel.quote:
Doen ze niet, zijn ze te koppig voor.quote:Op vrijdag 16 september 2005 23:10 schreef Renesite het volgende:
Als ze nou gewoon een béétje mee werken.
ja idd probleem ze worden steed brutaler..quote:Op vrijdag 16 september 2005 23:09 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Ze hebben gewoon te lusiteren simpel.
Leuk he.quote:Op vrijdag 16 september 2005 23:28 schreef zenith_ust het volgende:
[..]
ja idd probleem ze worden steed brutaler..
bij de parttimers die ik kan ik goed onderdrukken ... ik weet hoe het werkt en wat er gedaan moet worden ..
maar zodra ze dan jou gaan commanderen, wordt ik kwaad...
mijn instellingen.
"Het moet allemaal gebeuren, klanten eerst, dan de rest."
dat gaat meestal goed
maar meisje A praat met meisje B .. rij bij kassa Meisje B ... ik zeg tegen A .. jij kan er ook wel bij het is druk ..
A zegt ja zo
ik zeg nee NU klanten eerste.
gaat magazijn in pakt krat komt terug
zit A nog niet..
zegt tegen A.. nu ga draaien er wachten mensen en opschieten
A loopt boos na de kassa...
bijdehand mens dan
Hier ook, van 12-20. Ze zullen wel weer lopen zeiken dat er gisteren niet is schoongemaakt bij de kassaquote:Op zaterdag 17 september 2005 10:47 schreef SHERMAN het volgende:
1200 tot 2000, zal wel weer gezellig worden.
Doe maar op filiaal dan.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:53 schreef Weemz het volgende:
Een vraagje: Is het misschien een idee om het lijstje in de OP op alfabet, filiaal of grootte te sorteren?
Ik zal het er zo is met Carpento over hebben, zie hem toch op het werk.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:53 schreef Weemz het volgende:
Een vraagje: Is het misschien een idee om het lijstje in de OP op alfabet, filiaal of grootte te sorteren?
Wanneer heb je je gegevens gepost? Zal het straks tegen Carpento zeggen dat ie je vergeten is.quote:Op zaterdag 17 september 2005 10:53 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Doe maar op filiaal dan.
En ik sta er nog steeds niet tussen
mooie foto´squote:Op zaterdag 17 september 2005 11:02 schreef Radjesh het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
en de concurrent![]()
[afbeelding]
AH XL in Hoofddorp, gisteravond
Mooie winkel!
Ah nog niet gezienquote:Op zaterdag 17 september 2005 11:54 schreef blrrrt het volgende:
Is jullie trouwens al opgevallen dat de posters van AH in de abri's ook al zijn vervangen voor posters met nieuwe prijzen?
AH gaat als een gek!!
Door elkaar mag hoor!quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:56 schreef MouseInteractive het volgende:
Ah nog niet gezien
Ik word trouwens gek van die shampoo actie 2+1 gratis. Mensen nemen het door elkaar, snappen het niet of gaan uit van de prijs die voorop de AH bonus staat, maar dat is alleen de prijs voor Andrelon![]()
En bij de counter mag je ze dan gaan uitleggen hoe het wél zit![]()
![]()
Wat hij zegtquote:Op zaterdag 17 september 2005 12:05 schreef Weemz het volgende:
[..]
Door elkaar mag hoor!
12 t/m 18 september
Alle shampoos
3 stuks naar keuze
Bijv.: Palmolive elke dag, Andrélon iedere dag, Nivea
2+1 gratis
Van:5.33 Voor: 3.56*
alle combinaties mogelijk (Bron: www.ah.nl)
Net zoals met de L'Oreal productenEr gaat gewoon uiteindelijk 33.34% vanaf!
Oh oké dan. Maar iig kwam er b.v. een vrouw terug die 9,99 moest betalen voor drie Guhl shampoo's.quote:Op zaterdag 17 september 2005 12:05 schreef Weemz het volgende:
[..]
Door elkaar mag hoor!
12 t/m 18 september
Alle shampoos
3 stuks naar keuze
Bijv.: Palmolive elke dag, Andrélon iedere dag, Nivea
2+1 gratis
Van:5.33 Voor: 3.56*
alle combinaties mogelijk (Bron: www.ah.nl)
Net zoals met de L'Oreal productenEr gaat gewoon uiteindelijk 33.34% vanaf!
SE K750i/D750i/W800i?quote:Op zaterdag 17 september 2005 11:02 schreef Radjesh het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
en de concurrent![]()
[afbeelding]
AH XL in Hoofddorp, gisteravond
Mooie winkel!
Heerlijke actie idd....quote:Op zaterdag 17 september 2005 12:47 schreef MouseInteractive het volgende:
[..]
Oh oké dan. Maar iig kwam er b.v. een vrouw terug die 9,99 moest betalen voor drie Guhl shampoo's.
-"Ja maar, op de AH bonus staat ¤ 3,56"
-"Ja mevrouw, maar dat is alleen de Andrelon"
- "Neehoor, hier staat alle shampoo's"
- Etc.![]()
Wheheheh!quote:Op zaterdag 17 september 2005 19:33 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Heerlijke actie idd....
Mevrouw aan m'n counter: "Ik heb 3 keer shampoo en er is niets afgegaan!"
Ik: "Mag ik even zien welke u heeft gekocht?"
Mevrouw: "Deze 3."
Ik: "Mevrouw, dit is crèmespoeling. Het geldt alleen voor shampoos."
Mevrouw: "Ow. Maar ik wil helemaal geen crèmespoeling!"
Toen hebben we de crème maar ff opgeruild voor een shampoo en alles verrekend
2 x koffiepauzequote:Op zaterdag 17 september 2005 21:50 schreef Renesite het volgende:
dat soort uren zijn onmenselijk!
heb jij nooooit last van je rug achter de kassa?
Max. bij ons is 9 uur inclusief pauze.
Ik moet of van 9 tot 6 op z'n laatst.quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:01 schreef Clauw het volgende:
[..]
2 x koffiepauze
en lunchpauze van 1 uur.
Deze tijd vind ik nog wel gaan om 18:00 ben je ook echt weg. Als je van 10:00 tot 20:00 moet ben je pas om half 9 weg. Zulke tijden krijgen we ook. Maar meestal heb ik gewoon van 12 tot 20 uur.
Ik ben dan al wel 21quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:07 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik moet of van 9 tot 6 op z'n laatst.
Vorrige week had ik een vrouw die had 3 weken geleden iets gekocht en had 10cent teveel betaald. Ik zou me echt schamen als ik voor die 10cent terug zou gaan :xquote:Op zaterdag 17 september 2005 19:33 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Heerlijke actie idd....
Mevrouw aan m'n counter: "Ik heb 3 keer shampoo en er is niets afgegaan!"
Ik: "Mag ik even zien welke u heeft gekocht?"
Mevrouw: "Deze 3."
Ik: "Mevrouw, dit is crèmespoeling. Het geldt alleen voor shampoos."
Mevrouw: "Ow. Maar ik wil helemaal geen crèmespoeling!"
Toen hebben we de crème maar ff opgeruild voor een shampoo en alles verrekend
Half uur pauze heb ik ook. En die last heb ik alleen als ik verkeerd eet.quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:19 schreef TomR het volgende:
[..]
Vorrige week had ik een vrouw die had 3 weken geleden iets gekocht en had 10cent teveel betaald. Ik zou me echt schamen als ik voor die 10cent terug zou gaan :x
Trouwens meer mensen met een avondeetpauze van 30min? Ik heb echt zwaar last van mn maag, is gewoon te kort om het eten in de magnetron te gooien+op te eten.
Vandaag van 11.30 t/m 21.00 gewerkt, was best chaotisch. Sinds de invoering van replenishment is de winkel vanaf vrijdag heel erg leeg. Best veel nee-verkoop als dan ook nog niet alles met de middag-vracht meekrijgt.
Ik ga om 5 uur eten, tot half 6, en dan om 10 voor 6 weer naar boven voor het gesprekje.quote:Op zaterdag 17 september 2005 22:26 schreef firecow het volgende:
30 min hier ook..... Plak altijd me 2e koffie pauze eraan vast dus 45 mijn pauze...
Vindt het trouwens echt nergens op slaan hoor... In de middag heb je gewoon 1 uur pauze als je bijv van 7 tot 4 of 8 tot 5 werkt... En als je in de avond werkt van 12 tot 9 oid heb je maar een half uurtje eet pauze.... Terwijl je dan vaak warm eet..... dus veel meer tijd nodig heb om het warm te maken etc
Komt me bekend voor, bij ons op het winkelcentrum is er zo'n hang ouderen plek en die komen dus ook vaak bij ons koffie ed. drinken (naja, eigenlijk lopen ze de halve dag wel door de winkelquote:Op zaterdag 17 september 2005 23:22 schreef Meki het volgende:
er komt bij ons een Oma die om alles vraagt
als zij komt dan sla ik alarm en gaan we allemaal weg
dan mag die elke dag komende vrouw zelf maar uitzoeken
vorige keer stond ik bijna 15 min. bezig met haar
laaste slok bier voordat ie dood gaatquote:Op zaterdag 17 september 2005 23:25 schreef SHERMAN het volgende:
Had gister avond ene man die niet zo erg stabiel meer op zijn benen stond en aan mij vroeg waar het bier stond.
bij ons tel ik elke dag zo´n 30 tot 40 hangouderenquote:Op zaterdag 17 september 2005 23:28 schreef TomR het volgende:
[..]
Komt me bekend voor, bij ons op het winkelcentrum is er zo'n hang ouderen plek en die komen dus ook vaak bij ons koffie ed. drinken (naja, eigenlijk lopen ze de halve dag wel door de winkel. Er zit zo'n vrouw bij die loopt altijd te mopperen op kinderen of gaat ineens zingen, ze kent onderhand elk artikel van de winkel wel uit de kop en nog steeds gaat ze om de paar minuten een collega lastig vallen met vragen waar een product staat.
Hoeft die embalage machine ook niet meer zo hard te werken.quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:33 schreef Meki het volgende:
[..]
laaste slok bier voordat ie dood gaat![]()
We krijgen toch een nieuwe.quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:38 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Hoeft die embalage machine ook niet meer zo hard te werken.
oh van zulke klanten hebben wij ook een hoop. Oud vrouwtje dat bijna elke keer dezelfde fles rode bordeaux koopt. En elke keer vraagt ze aan iemand waar die fles staat. Als ik haar op zaterdag zie aankomen sta ik klaar met die fles.quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:22 schreef Meki het volgende:
er komt bij ons een Oma die om alles vraagt
als zij komt dan sla ik alarm en gaan we allemaal weg
dan mag die elke dag komende vrouw zelf maar uitzoeken
vorige keer stond ik bijna 15 min. bezig met haar
1000?!?!quote:Op zondag 18 september 2005 01:03 schreef MewBie het volgende:
Voor in de OP: 1377 is officieel in Den Haag, maar was eerst in Leidschendam idd.
En mn baas is zo liev geweest bijna 1000 lege flessen aan te nemenben benieuwd hoe die daar kratten voor gaat bestellen
Als ze bij ons ons bijdehand gaan toen tegen de verkopers2 sleuren we ze altijd mee naar het rooster en mogen ze even hardop voorlezen wat er achter vk2's naam staat en wat er achter hun naam staatquote:Op vrijdag 16 september 2005 23:28 schreef zenith_ust het volgende:
[..]
ja idd probleem ze worden steed brutaler..
bij de parttimers die ik kan ik goed onderdrukken ... ik weet hoe het werkt en wat er gedaan moet worden ..
maar zodra ze dan jou gaan commanderen, wordt ik kwaad...
mijn instellingen.
"Het moet allemaal gebeuren, klanten eerst, dan de rest."
dat gaat meestal goed
maar meisje A praat met meisje B .. rij bij kassa Meisje B ... ik zeg tegen A .. jij kan er ook wel bij het is druk ..
A zegt ja zo
ik zeg nee NU klanten eerste.
gaat magazijn in pakt krat komt terug
zit A nog niet..
zegt tegen A.. nu ga draaien er wachten mensen en opschieten
A loopt boos na de kassa...
bijdehand mens dan
wat de neukzou er achter moeten staanquote:Op zondag 18 september 2005 01:20 schreef MewBie het volgende:
[..]
Als ze bij ons ons bijdehand gaan toen tegen de verkopers2 sleuren we ze altijd mee naar het rooster en mogen ze even hardop voorlezen wat er achter vk2's naam staat en wat er achter hun naam staatwerkt prima en daarna hebben ze geen grote bek meer, en anders hebben we altijd het grote boek nog
![]()
Ik ben zo'n nieuwelingquote:Op zondag 18 september 2005 13:23 schreef zenith_ust het volgende:
in het begin kan je die nieuwelingen goed bezig houden maar na een paar maandjes... beginnen ze zich te realiseren dat er leukere dingen zijn als kassa draaien,
- bij de counter hangen
- brood helpen
- kleine dingen op ruimen..
hoe leer je ze dat af..
ga HB maar helpen ...
wordt naar HB gestuurd moeten ze spiegelen ... 9 van 10x bedenken ze zich voordat ze er weer uit lopen
Bij ons was het echt hardstikke druk, echter kochten de meeste mensen niks tot bijna niks, omzet was niet zo superquote:Op zondag 18 september 2005 13:56 schreef Renesite het volgende:
Bij ons was het uberrustig.
Wij hebben weleens last van een dronkenlap die verwacht dat je al zijn boodschappen voor hem gaat pakken. Is ook niet echt alles.quote:Op zaterdag 17 september 2005 23:22 schreef Meki het volgende:
er komt bij ons een Oma die om alles vraagt
als zij komt dan sla ik alarm en gaan we allemaal weg
dan mag die elke dag komende vrouw zelf maar uitzoeken
vorige keer stond ik bijna 15 min. bezig met haar
Bij mij Verkoper 2 en bij hun Medewerkervulploegquote:Op zondag 18 september 2005 08:28 schreef donald_dick het volgende:
[..]
wat de neukzou er achter moeten staan
ja en dan, staje dan ineens hoger in de hierachiequote:Op zondag 18 september 2005 18:15 schreef MewBie het volgende:
[..]
Bij mij Verkoper 2 en bij hun Medewerkervulploeg![]()
Das pas servicequote:Op zaterdag 17 september 2005 23:52 schreef AversusZ het volgende:
[..]
oh van zulke klanten hebben wij ook een hoop. Oud vrouwtje dat bijna elke keer dezelfde fles rode bordeaux koopt. En elke keer vraagt ze aan iemand waar die fles staat. Als ik haar op zaterdag zie aankomen sta ik klaar met die fles.
Denk aan onze Campine drankjes vent.quote:
Bij ons zit een gesticht, dat is pas fijnquote:Op zondag 18 september 2005 17:53 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Wij hebben weleens last van een dronkenlap die verwacht dat je al zijn boodschappen voor hem gaat pakken. Is ook niet echt alles.
bij ons komt een man elke week zijn 3 koolies ES energydrink ophalen elke weekquote:Op zondag 18 september 2005 17:53 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Wij hebben weleens last van een dronkenlap die verwacht dat je al zijn boodschappen voor hem gaat pakken. Is ook niet echt alles.
dat is wel netjes... fijn dat de oudere die het niet alleen kunnen toch geholpen wordenquote:Op zondag 18 september 2005 21:17 schreef Renesite het volgende:
wij hebben elke dag dezelfde blinde man, hij staat bij de balie, 1 iemand loopt met hem door de winkel; naar de kassa, pakt de tas in en brengt hem naar de overkant van de straat![]()
Konden ze de kluis niet openboren dan?quote:Op zondag 18 september 2005 23:25 schreef blrrrt het volgende:
Even lachen:
Wij waren vandaag open. Normaal zijn we dus nooit open op zondag, maar er was feest in het winkelcentrum, dus gingen wij ook maar is open op zondag.
Hebben ze zaterdag de kluizen geklokt op maandag!![]()
Die dingen gingen dus niet open vanmorgen. Hebben ze lades uit het Spui gehaald in Den Haag. Waren we uiteindelijk open om 13.30 ipv 12.00 uur.En super weinig geld in de lades.
Batterijen die op zijn van het slot doen het ook goed.quote:Op maandag 19 september 2005 08:42 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Konden ze de kluis niet openboren dan?
Doen ze bij ons ook wel eens. kost alleen een nieuwe kluisdeur
(en toen hadden ze zich een week vergist in de datum, ging ie in plaats van de volgende dag 8 dagen later pas open)
En dan geld er uit halen?quote:Op maandag 19 september 2005 10:09 schreef Renesite het volgende:
[..]
euhh...
Een kleuterarmpje komt er door heen.
Dunkt mie wel he.quote:Op maandag 19 september 2005 10:30 schreef SHERMAN het volgende:
Waarom boor je dan een gat? Is zo'n kluis van binnenuit te openen?
Omdat hij van buiten het niet meer deed, dus probeerdden ze hem van binnenuit te openen.quote:
quote:Op maandag 19 september 2005 11:41 schreef DeTolk het volgende:
Ok nou ff serieus. we zijn tenslotte AH-ers
Schoolquote:Op maandag 19 september 2005 13:02 schreef DeTolk het volgende:
iedereen aan het werk? (of school) ...
Aaawquote:Op maandag 19 september 2005 13:23 schreef blrrrt het volgende:
ziek thuis..
quote:Op maandag 19 september 2005 13:23 schreef blrrrt het volgende:
ziek thuis..
Ben nog niet geweest vandaag, niet vann plan ookquote:Op maandag 19 september 2005 13:48 schreef blrrrt het volgende:
Gewoon niet helemaal 100...
Nog nieuwtjes uit de winkel? Leuke winkelwebberichten ofzo?
Nieuws over AH vs. Kruidvat??
Jammer, daar hebben we niemand van hierquote:Op maandag 19 september 2005 18:13 schreef hooibaal het volgende:
Onschuldige klant gebroken kaak geslagen
AH1163...
Ik las 1133, daar werkt m'n vader nl.quote:Op maandag 19 september 2005 18:13 schreef hooibaal het volgende:
Onschuldige klant gebroken kaak geslagen
AH1163...
quote:Op maandag 19 september 2005 18:13 schreef hooibaal het volgende:
Onschuldige klant gebroken kaak geslagen
AH1163...
Voor zover ik weet heeft AH geen eigen beveiligingspersoneel in dienst maar worden die ingehuurd bij een extern bedrijf. In tegenstelling tot voorvallen op de Eerste van Swindenstraat in Oost was het in dit geval dus géén AH-medewerker met losse handjes. Ongetwijfeld worden ook in het altijd gezellige Geuzenveld wekelijks een paar winkeldieven opgepakt, en nog veel meerrandfiguren verdacht van proletarisch winkelen. Ondanks alle clichés over eigen rechter spelen en al dan niet toelaatbaar geweld kan ik nog wel een klein beetje begrip opbrengen voor beveiligingsbeambten/winkeleigenaren/-medewerkers die, totaal gefrustreerd door machteloosheid, een keertje uitschieten. Laten we hopen dat het slachtoffer er niet al teveel blijvend letsel aan over houdt, en dat dit niet allerlei rechtzaken en Hart-van-Nederland-discussies uitlokt.quote:
Ik zeg: die roldingen voor alle koelingen, die 's avonds omlaag gaan... Is er eentje stuk, komt de monteur, is de volgende dag een andere plus dezelfde weer stuk...quote:Op maandag 19 september 2005 22:16 schreef MouseInteractive het volgende:
Is het bij jullie ook zo dat er altijd wel iets stuk is? Bij ons wel, het houdt nooit eens op
Op dit moment is bij ons stuk:
- Vaatwasser in de kantine
- Kaassnijmachine
- Emballageapparaat loopt al jaren op z'n end
- Kassa's zijn gaar
- Rolluik voor het kantineraam
- Er zit een barst in de toegangsdeur
- En elke week gaan er wel een paar lampen stuk, je blijft aan de gang![]()
Qua acties is er weinig vuurwerk volgens mij..quote:Op dinsdag 20 september 2005 09:24 schreef SHERMAN het volgende:
Hangt er vanaf hoe je het bekijken wilt.
quote:Op dinsdag 20 september 2005 09:37 schreef blrrrt het volgende:
[..]
Qua acties is er weinig vuurwerk volgens mij..
Jij werkt toevallig niet in 1262?quote:Op maandag 19 september 2005 22:16 schreef MouseInteractive het volgende:
Is het bij jullie ook zo dat er altijd wel iets stuk is? Bij ons wel, het houdt nooit eens op
Op dit moment is bij ons stuk:
- Vaatwasser in de kantine
- Kaassnijmachine
- Emballageapparaat loopt al jaren op z'n end
- Kassa's zijn gaar
- Rolluik voor het kantineraam
- Er zit een barst in de toegangsdeur
- En elke week gaan er wel een paar lampen stuk, je blijft aan de gang![]()
vertel..quote:Op dinsdag 20 september 2005 10:18 schreef SHERMAN het volgende:
Dat klopt ja... bij ons staan er wel wat dingen te gebeuren.
[..]
Wij hebben ook zon toppertje, prijsscanner in de winkel, nu al 13 weken defect... en maar wachten op de AHquote:Op maandag 19 september 2005 23:50 schreef Carpento het volgende:
[..]
Ik zeg: die roldingen voor alle koelingen, die 's avonds omlaag gaan... Is er eentje stuk, komt de monteur, is de volgende dag een andere plus dezelfde weer stuk...
Duurt het drie weken of meer voor er weer een monteur komt...
En tegen die tijd zijn ze allemaal stuk. Dan issie geweest en dan is het weer twee dagen helemaal goed en dan gaat de eerste alweer het hoekje om
Wij gaan binnenkort ook op maandag, dinsdag en woensdag avond vullen.quote:
Deden jullie dat nog niet dan??quote:Op dinsdag 20 september 2005 15:04 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Wij gaan binnenkort ook op maandag, dinsdag en woensdag avond vullen.
Nope, dinsdagochtend, woensdagochtend en donderdagochtend werd het weg gevult. MAar daar zijn nu geen mensen meer voor te vinden.quote:
Dit soort overleg hebben wij niet eens, hebben wel een tekort aan vpl's, op dit moment maar 3 personen waarvan er 2 weinig kunnen. Blijf ik alleen over, niet slecht voor mijn uren daarin tegenquote:Op dinsdag 20 september 2005 10:15 schreef hooibaal het volgende:
Hier is vanavond een vulploegleidersoverleg (overleg VM+VS'sen Houdbaar en de 7 vulploegleiders) en ik heb zo'n gokje dat dat nogal een heftige vergadering gaat worden. De laatste is eigenlijk al veel te lang geleden, en tijdens de zomer zijn er door vakanties en allerlei andere oorzaken nogal wat afspraken niet naar behoren uitgevoerd (in diverse richtingen). Er zitten nogal wat eigenwijze figuren tussen die vpl's, dus dat wordt weer gezellig.
En daarnaast hebben we nog een interessant 'probleempje': we hebben het plan om een vulploegleidSTer in het team op te nemen (voor het eerst!), en ik vind dat een goed plan, de rest van de vulploegleiders vindt dat een goed plan... maar een paar leden van het kader moeten nog even worden overtuigd...
Ziek.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:10 schreef blrrrt het volgende:
Die krantenadvertentie van het Kruidvat vond ik leuk, maar dit is triest:
http://www.zibb.nl/food/s(...)/versie/1/index.html
ik vind hem leukquote:Op dinsdag 20 september 2005 16:10 schreef blrrrt het volgende:
Die krantenadvertentie van het Kruidvat vond ik leuk, maar dit is triest:
http://www.zibb.nl/food/s(...)/versie/1/index.html
Het doet me pijn, maar ik ben het met je eens.quote:
quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:41 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Het doet me pijn, maar ik ben het met je eens.
Je bent mod.quote:
Dat overleg hebben wij dus wel, en het is hard nodig ook. De vulploegleiding opereert hier vrijwel zelfstandig, omdat de vulploeg pas om half acht begint en tegen die tijd zijn VM en VS'sen meestal al lang naar huis. Er is dus 'in de wandelgangen' weinig mogelijkheid om zaken op elkaar af te stemmen, dus eens per 6 weken komt het hele span bijelkaar om de koppen weer eens bijeen te steken. Nu is het dus veel te lang geleden, en je kunt merken dat er de nodige spanningen en frustraties ontstaan, waarvan ik hoop dat de wind vanavond weer een beetje gaat liggen. De spagaat is lastig, want de vpl hier doen hun werk erg goed, dus is het niet zo erg dat ze vrijwel zelfstandig opereren. Maar soms worden ze toch wel erg eigenwijs... en als VM wordt je toch geacht controle op je mensen uit te kunnen oefenen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 16:13 schreef TomR het volgende:
[..]
Dit soort overleg hebben wij niet eens, hebben wel een tekort aan vpl's, op dit moment maar 3 personen waarvan er 2 weinig kunnen. Blijf ik alleen over, niet slecht voor mijn uren daarin tegen
Nu nog een keertje een rang na verkoper 2 proppen namelijk vulploegleieder, en deze iets meer laten verdienen
quote:Op dinsdag 20 september 2005 17:42 schreef Carpento het volgende:
[..]
Maar jij hebt een mooi AH-blauw kleurtje![]()
Nee, in 8692quote:Op dinsdag 20 september 2005 10:27 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Jij werkt toevallig niet in 1262?
Er is er bij ons ook standaard minimaal 1 stuk.quote:Op maandag 19 september 2005 23:50 schreef Carpento het volgende:
[..]
Ik zeg: die roldingen voor alle koelingen, die 's avonds omlaag gaan... Is er eentje stuk, komt de monteur, is de volgende dag een andere plus dezelfde weer stuk...
Duurt het drie weken of meer voor er weer een monteur komt...
En tegen die tijd zijn ze allemaal stuk. Dan issie geweest en dan is het weer twee dagen helemaal goed en dan gaat de eerste alweer het hoekje om
Vaag. Is dat niet jullie eigen grond dan? Bij ons moet zelfs de nieuwe vulling HB buiten staan, omdat het magazijn al vol staat..quote:Op woensdag 21 september 2005 20:56 schreef firecow het volgende:
Goeie avond![]()
Verdomme we hebben een brief gehad van de politie dat onze fust en containers niet meer buiten mogen staan......... Alles moet dus binnen staan nu :/ :/ WEG ruimte... Zie je het al voor je... Zaterdag middag.....40 karren met lege fust in het magazijn+ heel wat containers....
Bah bah voor alles heb je een vergunning nodig tegenwoordig....
Gaat al20 jaar op deze manier goed zo
Bij ons staat er eigenlijk altijd wel wat buiten. Het zou pas opvallen als er eens een keer niks zou staan.quote:Op woensdag 21 september 2005 21:23 schreef Renesite het volgende:
Wij hebben een keigroot plein achter de winkels van het winkelcentrum waar zo nu en dan auto's staan, geen haan die er naar kraait.
Maar bij ons staat nooit iets buiten
ik ookquote:Op woensdag 21 september 2005 21:38 schreef highway101 het volgende:
Ik zit met een hoop collega's (ook van andere filialen) nu op school met de opleiding detailhandel in een AH-klas!!!erg gezellig. AH =
![]()
Wij zijn de PIMP hierquote:Op woensdag 21 september 2005 21:32 schreef SHERMAN het volgende:
Wij hebben wel een eigen tereintje.
wat voor school doe je?quote:Op woensdag 21 september 2005 22:55 schreef Meki het volgende:
[..]
ik ook
mij klas bestaat helft uit AH
Vanavond rellen?quote:
roc flevolandquote:
zit er nu nog wel een winstmarge op of draaien we er nu verlies op?quote:Op donderdag 22 september 2005 12:58 schreef blrrrt het volgende:
En we gaan weer dieper!!!
http://telegraaf-i.telegr(...)_20050922_14_160.php
En jij durft hier nog te postenquote:Op donderdag 22 september 2005 16:37 schreef motionknight het volgende:
Kan nog herrineren in mijn vakkervullerstijd bij de ap dat ik indruk op mn collega vv-ers wou maken door een enorme steekvlam te creeeren met koffiepoeder. Ik hield de aansteker beet en een collega strooide een zooi koffiepoeder op de vlam en wat volgde was een vlam die een meter hoog was en een halve meter breed :, met als gevolg dat mn collega eerste graads brandwonden in nek en zijkant van gezicht had, ik een nogal vage coup had gekregen plus een trendy wenkbrauw, en een grote verschroeide zwarte plek op het plafond was onstaan.
Werden kort daarna onstlagen en gingen daarna allebei vrollijk bij bas vd heijden gingen werken![]()
![]()
oh them good ol days![]()
Net nog met je broer staan praten.quote:Op donderdag 22 september 2005 16:42 schreef Carpento het volgende:
[..]
En jij durft hier nog te posten![]()
AH saboteren Bij de concurrent gaan werken ![]()
De OP voor Deel 6 is al klaar: *klikje*
Dus ?quote:Op donderdag 22 september 2005 16:48 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Net nog met je broer staan praten.
quote:Op donderdag 22 september 2005 16:37 schreef motionknight het volgende:
Kan nog herrineren in mijn vakkervullerstijd bij de ap dat ik indruk op mn collega vv-ers wou maken door een enorme steekvlam te creeeren met koffiepoeder. Ik hield de aansteker beet en een collega strooide een zooi koffiepoeder op de vlam en wat volgde was een vlam die een meter hoog was en een halve meter breed :, met als gevolg dat mn collega eerste graads brandwonden in nek en zijkant van gezicht had, ik een nogal vage coup had gekregen plus een trendy wenkbrauw, en een grote verschroeide zwarte plek op het plafond was onstaan.
Werden kort daarna onstlagen en gingen daarna allebei vrollijk bij bas vd heijden gingen werken![]()
![]()
oh them good ol days![]()
Jullie zijn er vanavond allebei?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |