Lastige naam trouwens.quote:612 Teletekst vr 14 okt
Minardi wordt Squadra Toro Rosso
Het Minardi Formule 1-team wordt in
2006 omgedoopt tot Squadra Toro Rosso,
met de Italiaan Vitantonio Liuzzi en de
Amerikaan Scott Speed als coureurs.Dat
meldt de Oostenrijkse krant Salzburger
Nachrichten.
Minardi leverde dit jaar met de beide
Nederlandse rijders Christijan Albers
en Robert Doornbos achterhoedegevechten
in de Formule 1.In september werd het
team verkocht aan drankenfabrikant Red
Bull uit Oostenrijk.
Het is onduidelijk of er bij het nieuwe
team een rol voor Albers en Doornbos is
weggelegd.Dit weekeinde rijden zij in
Sjanghai hun laatste wedstrijd voor het
oude Minardi.
Is nog nergens officieel bevestigt. Dus eerst maar afwachten of het echt zo is. Al klinkt de naam wel leuk. In ieder geval beter dan Red Bull Lightquote:
Net hoorde ik op radio 1 de presentator de naam uitspreken. Nou ik wens de heer Mol bij deze veel succes toe, want het is een lastige naam om uit te spreken. Ik gok er wel op dat het bericht juist is, ook al is het nog niet officieel bevestigd. Red Bull light is makkelijker om uit te spreken, maar aan originaliteit laat het natuurlijk te wensen over.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 16:55 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Is nog nergens officieel bevestigt. Dus eerst maar afwachten of het echt zo is. Al klinkt de naam wel leuk. In ieder geval beter dan Red Bull Light
Ik vind het wel leuk dat ze toch nog rekening houden met de Italiaanse roots van het team. En er gingen ook nog verhalen dat ze wel bereid waren om Giancarlo Minardi bij het team te betrekken.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 17:49 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Net hoorde ik op radio 1 de presentator de naam uitspreken. Nou ik wens de heer Mol bij deze veel succes toe, want het is een lastige naam om uit te spreken. Ik gok er wel op dat het bericht juist is, ook al is het nog niet officieel bevestigd. Red Bull light is makkelijker om uit te spreken, maar aan originaliteit laat het natuurlijk te wensen over.
Nu maar hopen dat de Nederlanders goed terecht komen....
Bronquote:Squadra Toro Rosso opvolger Minardi
In België werd bekend gemaakt dat het Minardi-team over werd genomen door Red Bull. Na veel speculatie over zowel de teamnaam als de coureurs, heeft het team vandaag enkele zaken bevestigd. De nieuwe teamnaam luidt Squadra Toro Rosso.
Zo blijft de Italiaanse invloed toch nog een beetje in stand gehouden. Squadra Toro Rosso betekent overigens niets meer dan ’Team Red Bull’ in het Italiaans. De benaming Red Bull Light is vooral gebruikt als overgang naar de uiteindelijke nieuwe naam van Minardi. Vanaf 1 november zal de equipe zo door het leven gaan, want dat is de datum dat Paul Stoddart aftreedt als Minardi-teambaas en Red Bull de renstal echt overneemt.
Ook hebben de Oostenrijkers de line-up voor volgend seizoen bevestigd. Formule1.info-redacteur Adam Cooper wist ten tijde van het Grand Prix-weekend in België een uur na de overname al te melden dat Vitantonio Liuzzi en Scott Speed voor het juniorteam gingen rijden. Dat is vandaag bevestigd, al werd er niet teveel in details getreden. Het persbericht deelt enkel mee dat David Coulthard, Neel Jani, Christian Klien, Vitantonio Liuzzi en Scott Speed voor de twee teams gaan rijden. De algemene verwachting is dat de laatste twee de Squadra Toro Rosso-bolides gaan besturen.
bronquote:Formule 1 ook als pretpark
Twee dagen geleden is bekend gemaakt dat, Union Properties, één van de grootste ontwerpburo’s uit het midden-oosten een overeenkomst met de FOA heeft gesloten om de allereerste Formula One™ World bij de MotorCity in Dubai te gaan realiseren.
Het zal hierbij om een permanent park gaan waarbij allemaal state-of-the-art atracties en entertainment aan de man gebracht zullen worden. Voor alle leeftijden zal er van alles onder 1 dak gerealiseerd worden. Het $360 miljoen kostende park, wat op een gebied van 1,5 miljoen vierkante meter gerealiseerd gaat worden zal ook een hotel converentie zalen gaan herbergen.
Bernie Ecclestone is in zijn nopjes met het nieuwe project: “Ik vind het leuk dat Union Properties iets prachtigs gaat ontwerpen waar Formule 1 fans van over de hele wereld plezier aan gaan beleven.”
Ook de organisatoren van de Grand Prix van Bahrein zijn ontzettend in hun nopjes met het te bouwen park.
“Wij zien de bouw van het entertainment park in Dubal als een ontzettend grote toevoeging voor de autosport in deze regio. Mede gezien het feit dat het enthousiasme in de regio alleen maar groeiende is omtrent het kampioenschap. We hebben een langdurig contract met de FIA voor het houden van de Grand Prix hier in het Midden-Oosten en zo’n park is dan een welkome aanvulling,” aldus Whitaker, directeur van het Circuit van Bahrein.
In 2006 wordt gestart met de bouw en verwacht wordt alles in 2008 gerealiseerd te hebben
Okay, dan begin maar alvast met het onthouden van de volgende naam: LEWIS HAMILTON.quote:Op zondag 16 oktober 2005 08:53 schreef k_man het volgende:
[..]
Certainly seems that way...
Ik kan me geen succesvolle neger herinneren in de F1, of überhaupt in de autosport.
van http://www.formule1.infoquote:Bom barst bij Double Dutch
Albers haalt in FORMULE 1 uit naar Doornbos
19-10 - Christijan Albers haalt in het nieuwste nummer van FORMULE 1 - dat vanaf woensdag 19 oktober in de winkel ligt - fel uit naar zijn teamgenoot Robert Doornbos. Albers verwijt Doornbos in een uitgebreid interview gebrek aan inzet en technisch kunnen. Op bepaalde punten geeft hoofd-ingenieur Andy Tilly Albers in het magazine gelijk. FORMULE 1 vroeg Doornbos vanzelfsprekend om een reactie. Die reageert kalm. ,,Hij heeft dus zijn frustraties er even uitgegooid.’’
Christijan Albers plaatste in Shanghai een bom onder Double Dutch. De sfeer tussen beide kampen was sinds de komst van Doornbos bij Minardi al geregeld om te snijden. Dat beide partijen elkaar niet mochten was duidelijk. De aftrap tot de ontploffing bleek de serie opmerkingen van Albers tegen SBS6-pitreporter Jack Plooij in Brazilië, waar Albers in de rechtstreekse televisie-uitzending zijn misbaar uitte over de rol van commentator Olav Mol als adviseur van Doornbos’ suikeroom Harry Muermans. Vier weken later, bij het vallen van het seizoen, luchtte Albers zijn hart. Hij zei tegen FORMULE 1 zich genegeerd en ondergewaardeerd te voelen.
Albers verweet Doornbos in China het team niet vooruit te helpen, meer oog voor de pers te hebben dan voor het team en dat de sfeer bij Minardi sinds zijn komst er niet op vooruit was gegaan. ,,Robert is geen slechte coureur’’, zei Albers. ,,Alleen zijn input in het team was heel slecht. Hij had meer kunnen doen. Hij heeft het team niet vooruit geholpen. Het team stond de laatste acht races stil. Door zijn komst zijn mijn prestaties ook minder geworden.’’
De uitspraken van Albers werden in China voor een deel bevestigd door Andy Tilly, de hoofd-ingenieur van Minardi die al sinds 1991 in de Formule 1 werkzaam is en coureurs als tweevoudig wereldkampioen Mika Hakkinen en Grand Prix-winnaars Fisichella, Herbert, Alesi en Ralf Schumacher bijstond. ,,Christijan is beter dan Robert’’, zei de Engelsman. ,,Chris heeft dit jaar a bloody good job gedaan, echt heel goed, en Robert heeft het goed gedaan.’’
Geconfronteerd met Albers’woorden reageerde Doornbos opmerkelijk kalm. ,,Laat hij mij maar afzeiken. Als hij vindt dat door mijn komst zijn prestaties minder zijn of hij zegt: twee Nederlanders werkt niet in een team, dan is dat zijn probleem. Ik heb deze kans bij Minardi gegrepen; ik heb er alles uitgehaald; ik heb een onwijs stijgende lijn neergezet en deze laatste Grand Prix was een topper.’’
dit is nu ook de reden dat ik albers niet magquote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:21 schreef PogueMahone het volgende:
ik weet niet of het hier hoort, maar...
[..]
van http://www.formule1.info
in het AD van vanochtend was Albers ook bezig
Zo daar heeft iemand wat frustraties. Wat een zielig ventje is die Albers toch.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 10:21 schreef PogueMahone het volgende:
ik weet niet of het hier hoort, maar...
[..]
van http://www.formule1.info
in het AD van vanochtend was Albers ook bezig
ik heb mijn redenen ervoor toen hij nog DTM op zandvoort reed en er door huisman naast gezet werd in de Audi S toen meneer zat te schelden in die wagen dat hij zograag weg wou uit de grindbak terwijl er nog veel autos aankwamen. Sindsdien is keer ik mij tegen albers en das nu al een jaar of 3quote:Op woensdag 19 oktober 2005 21:01 schreef multatuli het volgende:
Ik heb nooit begrepen waarom Nederland zich massaal afkeerde van Albers terwijl hij in de Engelse sportpers toch echt heel serieus genomen wordt.
Leuk trouwens dat er een vrouw mag testen voor STR (ja dat is nog even wennen he)
Albers met z'n eeuwige Calimero gedragquote:Albers haalt uit naar Doornbos
Twee Nederlanders bij hetzelfde team. Het leek zo mooi te zijn, maar uiteindelijk verliep de samenwerking tussen Christijan Albers en Robert Doornbos alles behalve ontspannen. Na de laatste Grand Prix luchtte Albers zijn hart en haalt flink uit naar zijn teamgenoot.
"Hij is het hele seizoen door gehypt," vertelde Albers aan het Algemeen Dagblad. "Ik heb daar helemaal geen problemen mee, zeker niet als iemand steengoed is. Maar in Nederland hoor je nu niets, terwijl ik hem verslagen heb. Wat maakt mij dat dan, een soort superman? Hij heeft om zijn oren gekregen, terwijl iedereen hem blijft hypen."
Ook is Albers geïrriteerd over de uitspraken van Doornbos. "Dat verhaal elke keer dat hij moest wennen… Bij Jordan heeft hij meer kilometers gemaakt dan ik in de Minardi. Ik vertel niet elke week hoe leuk ik het vind om in de F1 te rijden. Alle randzaken interesseren me geen bal. Ik krijg ook geen dikke snikkel als ik naast Michael Schumacher of Juan Pablo Montoya sta."
"Eigenlijk is het jammer dat hij in de plaats is gekomen van Patrick (Friesacher). Robert heeft niets bijgedragen aan de ontwikkeling van de auto. En dat deed Patrick nog wel," aldus Albers.
bron: f1racing.net
Inderdaad, als hij al fan's had is hij die nu ook kwijt en heeft hij nog meer mensen tegen hem in het harnas gewerkt.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 22:57 schreef Kleffe_Dop het volgende:
f1racing heeft er ook een artikeltje over:
[..]
Albers met z'n eeuwige Calimero gedrag
Wat een misselijk ventje is het toch
Zijn pukkelsquote:Op woensdag 19 oktober 2005 23:27 schreef Googolplexian het volgende:
Albers plus en min:
Robert plus en min:
- tsja .... verzin 'm maar.
en die 2 liggen ook al overhoopquote:Op vrijdag 21 oktober 2005 15:21 schreef DrMarten het volgende:
Ik moet zeggen dat ik die Albers bijna net zo vervelend vind worden als Verstappen
bron: http://www.formule1.info/pagina_nieuws.php?id=7696quote:
23-10 - In China heb ik een slechte dag meegemaakt. Maar ja… Ik kan tenminste zeggen dat ik door de zevenvoudig wereldkampioen van de baan geragd ben.
Eerst wil ik deze dag in China vergeten. Man, dit was moeilijk in die reserveauto, het ging helemaal nergens over. Voor geen meter. Net een Formule 3000-auto, kolere. De tractiecontrole werkte niet. Heel verkeerde elektronica in die auto, de differentieel, de hele shit. Alles was mis! Het zat helemaal fout. Ook geen stuurbekrachtiging. Op het gas gebeurde niets. De tractiecontrole houdt gas in, want die denkt dat je slipt, maar dat doe je helemaal niet. Bij het opkomen van het rechte stuk kon ik helemaal niets! Niet normaal.
Maar ja, de reserveauto van Minardi is niet zoals bij de topteams die alle nieuwe specificaties ook op de reservewagen hebben zitten. Je verliest een halve seconde per ronde, als het niet meer is. Ik was verbaasd dat ik gewoon Robert kon bijhouden, maar toen werd ik teruggeroepen door Paul Stoddart of ik afstand wilde nemen. Maar ik wilde even spelen.
Goed, het seizoen is voorbij en ik ben tevreden. Ik heb gedaan wat de opdracht was: mijn teamgenoten verslaan.
Straks een paar dagen op de bedrijfswagen RAI staan voor één van mijn sponsors, MAN, en dan gaan Liselore en ik met z’n tweetjes weg. Paar dagen Miami voordat ik naar het charity-event ga van Juan Pablo Montoya in Colombia. Dus eerst weer even werken, maar dan een paar dagen vrij. Stuk of twee of zo.
Ik houd van Miami. Ik vind Miami gaaf. Mooie stad. Beetje ontspannen ga ik daar. Misschien dat ik nog wel een bootje ga huren. Maar ik elk geval gewoon lekker relaxed kijken daar. Gewoon helemaal niets doen, dat ga ik doen. Ik ben altijd maar aan het trainen.
Nee, nu weer lekker toetjes eten. En boterhammen met pindakaas.
En als ik terugkom uit Colombia blijven we weer een paar dagen daar. Een week. Op 15 november eindigt de teststop, dan gaan we weer beginnen. Dan moet ik terug zijn in Antwerpen. We zien wel bij welk team. Laten we zo zeggen, ik denk dat ik het voor de Nederlandse markt goed voor elkaar heb met sponsors – iedereen is tevreden en ik denk dat ik me genoeg heb bewezen dit jaar, met de kwalificaties en in alle races. Maar ja, als je dan op het eind van het seizoen pech hebt…. Ik heb in het begin van het seizoen minder problemen gehad dan Patrick Friesacher en nu heb ik ze aan het eind. Kan gebeuren. Zo simpel is het
Christijan Albers
quote:Op zondag 23 oktober 2005 00:15 schreef Googolplexian het volgende:
[..]
bron: http://www.formule1.info/pagina_nieuws.php?id=7696
En nou allemaal lid worden van die fanclub, hekan je altijd beweren dat je bij de beste fanclub zit.
mijn God wat een sukkel
laten ze hem maar wat poeder mee nemen naar huis en dan via de USA laten reizen.quote:Op zondag 23 oktober 2005 12:00 schreef Giem het volgende:
[..]
Wat een kneus inderdaad. Nou blijf ook maar mooi in je mooie miami
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |