Tuurlijk... ook voor het Jol tijdperk was ik al fanatiek aanhanger van RKC dus kom niet met dat soort praatjes aanzetten.quote:
Tussen de 60 en de 80, is dat genoeg om een topic te mogen openen?quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:12 schreef TerroRobbie het volgende:
En hoeveel wedstrijden van RKC heb je in het stadion gezien..
Willen jullie Jochen Janssen niet terug toevallig??quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:16 schreef TerroRobbie het volgende:
Voor fok begrippen best veel. Ik neem mn woorden terug
Ben benieuwd of er nog meer RKCérs zitten hier.
DOH, 2-0quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:19 schreef Beach het volgende:
hebben ze gewonnen van roda?
quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:19 schreef Beach het volgende:
hebben ze gewonnen van roda?
Ik vergiste me even, Heb het al aangepastquote:
Thomas Vermaelenquote:Op zaterdag 10 september 2005 00:22 schreef HAL9000S het volgende:
Ik moet zeggen dat de Ceulaar het ook wel redelijk goed deed alleen al aan het begin van de tweede helft kwam ie nogal uitgeblust over.... Hij heeft nog veel te leren voordat ie klaar is voor het grote Feyenoord.
En jammer dat we die Belg van Ajax, centrale verdediger ben ff z'n naam kwijt, niet hebben kunnen behouden.... geniale speler was dat zeg!
Ah,tis Robbie maar,zeg maar ons FCDB-mongooltje,je kent dat wel,elke club heeft zo iemandquote:Op zaterdag 10 september 2005 00:13 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Tussen de 60 en de 80, is dat genoeg om een topic te mogen openen?
Daar heb je wel gelijk in, wat het publiek betreft. Overigens had ik niet gedacht dat Koster het zo goed zou doen. Heb m altijd een trainer voor in de marge gevonden, maar hij laat het dan toch mooi even zien.quote:Op zaterdag 10 september 2005 10:21 schreef Stpan het volgende:
verhaaltje
Nee niet echt. Wat een waardeloze speler is dat zeg. Al voor dat hij hierheen kwam vond ik het een enorme prutsers. Toen werd hij door v/d Hoorn hierheen gehaald als scorende spits.quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:17 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Willen jullie Jochen Janssen niet terug toevallig??
Ik vind vooral Martens een prima speler. Die viel gisteren ook weer in positieve zin op en vorig seizoen deed hij het ook best aardig.quote:Op zaterdag 10 september 2005 00:22 schreef HAL9000S het volgende:
Ik moet zeggen dat de Ceulaar het ook wel redelijk goed deed alleen al aan het begin van de tweede helft kwam ie nogal uitgeblust over.... Hij heeft nog veel te leren voordat ie klaar is voor het grote Feyenoord.
En jammer dat we die Belg van Ajax, centrale verdediger ben ff z'n naam kwijt, niet hebben kunnen behouden.... geniale speler was dat zeg!
Mee eens,het enige voordeel is dat het zo dichtbij isquote:Op zaterdag 10 september 2005 10:09 schreef Stpan het volgende:
RKC, ik heb er 0,0 mee. Waalwijk is geen leuke stad/dorp om te bezoeken bij uitwedstrijden, een club zonder veel uitstraling, het stadion is sfeerloos, de tenues lelijk, maar ze doen het goed de laatste jaren omdat ze gewoon vakmanschap binnenhalen.
Maar mocht RKC morgen degraderen dan zal ik er geen seconde van wakker liggen, want het spreekt mij voor geen ene meter aan.
Voor de FC is dat zelfs een nadeel wellicht.quote:Op zaterdag 10 september 2005 12:01 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Mee eens,het enige voordeel is dat het zo dichtbij is![]()
idd, dan heb ik liever bv Graafschap/MVV/Volendam/GAE in de eredivisie. Al die overbodige braboclubjes...quote:Op zaterdag 10 september 2005 10:21 schreef Stpan het volgende:
Mwoah, ik vind een beetje verbale strijd in de stadions ook wel leuk, maar over RKC valt weinig leuks te zingen, en bij thuiswedstrijden tegen RKC zijn die 40 man die meereizen nou ook geen bron van inspiratie.
Iet ludieks van de RKC aanhang heb ik ook nog nooit meegemaakt. Sja, niet voor iedereen de belangrijkste criteria, maar goed voetbal is een stuk vergankelijker dan de uitstraling van een club, en dat laatste vind ik echt 3x niks.
Brabant roeltquote:Op zaterdag 10 september 2005 14:14 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
idd, dan heb ik liever bv Graafschap/MVV/Volendam/GAE in de eredivisie. Al die overbodige braboclubjes...![]()
Ik moet je hier toch wel gelijk in geven... over het algemeen is het Mandemakers stadium helaas vaak erg sfeerloos en het verbale is het stadium is vaak minimaal idd. Gelukkig wordt dat gecompenseerd met ieder seizoen weer leuk voetbal..... helemaal als je het budget van RKC vergelijkt met dat van bijvoorbeeld een NEC, NAC, Utrecht etc., is het toch ieder jaar weer een prestatie op zich.quote:Op zaterdag 10 september 2005 10:21 schreef Stpan het volgende:
Mwoah, ik vind een beetje verbale strijd in de stadions ook wel leuk, maar over RKC valt weinig leuks te zingen, en bij thuiswedstrijden tegen RKC zijn die 40 man die meereizen nou ook geen bron van inspiratie.
Iet ludieks van de RKC aanhang heb ik ook nog nooit meegemaakt. Sja, niet voor iedereen de belangrijkste criteria, maar goed voetbal is een stuk vergankelijker dan de uitstraling van een club, en dat laatste vind ik echt 3x niks.
Excuses naar de topicstarter, want die vind RKC geweldig en ik gun je dan ook het allerbeste dit seizoen, ik denk dat je je wel zult vermaken.
Zou toch jammer zijn.... RKC is een van de weinige clubs die nog nooit gedegradeerd is uit de Eredivisie.quote:Op zaterdag 10 september 2005 10:09 schreef Stpan het volgende:
Maar mocht RKC morgen degraderen dan zal ik er geen seconde van wakker liggen, want het spreekt mij voor geen ene meter aan.
Huh? Zijn die alleen gepromoveerd 25 jaar geleden ofzo en nooit meer gedegradeerd?quote:Op zaterdag 10 september 2005 14:35 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Zou toch jammer zijn.... RKC is een van de weinige clubs die nog nooit gedegradeerd is uit de Eredivisie.
Correctquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:15 schreef Stpan het volgende:
[..]
Huh? Zijn die alleen gepromoveerd 25 jaar geleden ofzo en nooit meer gedegradeerd?
quote:Op zaterdag 10 september 2005 03:49 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ah,tis Robbie maar,zeg maar ons FCDB-mongooltje,je kent dat wel,elke club heeft zo iemand
Zag 'm ook glunderen van al die aandachtquote:Op zondag 11 september 2005 09:33 schreef ThomasBerge het volgende:
Reportage gisteravond bij Talpa was wel leuk.
De huiszanger van RKC
De Waalwijkse hangjeugd doet anders nog weleens vervelend rondom hun thuiswedstrijden. Bij sommige clubs heb ik het idee dat er altijd wel iets gebeurt, zelfs wanneer het sportief niet goed gaat. Bij RKC heb ik een beetje het tegenovergestelde.quote:Op zondag 11 september 2005 16:38 schreef JesusThePimp het volgende:
RKC heeft wel de meest sportieve en minst geweldadige supporters. Afgelopen jaar is er maar 1 Waalwijkse supporter gearresteerd. Daarmee liet RKC alle andere clubs ver achter zich.
Dat klopt weet het nog goed dat ze promoveerde. Heeft daarna wel een paar keer tegen degradatie aangehangen maar ze hebben het iedere keer nog geredquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:15 schreef Stpan het volgende:
Huh? Zijn die alleen gepromoveerd 25 jaar geleden ofzo en nooit meer gedegradeerd?
Hij's terugquote:Op zondag 18 september 2005 16:14 schreef BrauN het volgende:
Ik ben ook een groot fan. Echter heb ik mijn seizoenskaart opgezegd na het afgelopen seizoen. Da's niet zo'n goeie keuze gebleken.
Correct.quote:Op zondag 18 september 2005 16:17 schreef HAL9000S het volgende:
Da's een beter heel erg jammer voor je idd.... jij zat toch ook op GG?
Uiteraard. Die stelde ook de nodige trainers aan.quote:Op zondag 18 september 2005 16:12 schreef HAL9000S het volgende:
Ik denk persoonlijk dat het (financiele) beleid van Marcel Brands ook van grote invloed geweest is.
Daar zit ik ook altijd als ik naar RKC gaquote:Op zondag 18 september 2005 16:17 schreef HAL9000S het volgende:
Da's een beter heel erg jammer voor je idd.... jij zat toch ook op GG?
Is Rikcy weg?!quote:Op zondag 18 september 2005 16:21 schreef HAL9000S het volgende:
Utrecht thuis.. de nummer laatste van de competitie, ondanks dat hebben ze wel kwaliteiten in huis dus spannend gaat het zeker worden.
Weet jij waar Ricksy gebleven is eigenlijk? Hij is er niet meer dit seizoen
Jaloezie is een bitch natuurlijkquote:Op maandag 19 september 2005 00:09 schreef Yeahinho het volgende:
Sfeerloze zooi daar, het spreekt me totaal niet aan.
Dat valt nog te bezienquote:
Ik zeg toch: jullie doen het erg goed. Met beperkte middelen toch zulke resultaten behalen, heel netjes. Maar geef toe, voor een sfeervolle pot voetbal moet je niet bepaald in Wolluk zijnquote:Op maandag 19 september 2005 00:12 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Jaloezie is een bitch natuurlijk
hahaha, jullie komen no way langs van Dijkquote:
Ja ik geef toe dat het niet altijd even sfeervol is bij RKC, gelukkig compenseren jarenlange goede resultaten en mooi voetbal veelquote:Op maandag 19 september 2005 00:16 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Ik zeg toch: jullie doen het erg goed. Met beperkte middelen toch zulke resultaten behalen, heel netjes. Maar geef toe, voor een sfeervolle pot voetbal moet je niet bepaald in Wolluk zijn. Bij het afscheid van 'jullie' Petrovic moesten de FCDB- en PSV-supporters voor het gezang en vuurwerk zorgen
.
Nu weten we het welquote:Op maandag 19 september 2005 00:17 schreef HAL9000S het volgende:
En willen jullie Jochen Jansen echt niet van ons overnemen?
Alleen als we die toe krijgen natuurlijkquote:Voor een half miljoen ofzo?![]()
Idd, geef dat half miljoen er maar bij en we zullen er over nadenkenquote:Op maandag 19 september 2005 00:19 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Nu weten we het wel![]()
[..]
Alleen als we die toe krijgen natuurlijk
Sorry ik word af en toe een beetje moedeloos van die jongen... alhoewel hij gewoon scoorde tegen NEC.quote:
en dan wil jij wel een half miljoen van ons? Man,dat is bijna onze gehele begrotingquote:Op maandag 19 september 2005 00:26 schreef HAL9000S het volgende:
En als we een half miljoen bij geven dan kunnen we wsl een half jaar geen spelers-salarissen betalen
Absoluut... ik verbaas me er ook ieder jaar weer om dat RKC het toch weer voor elkaar krijgt een redelijke selectie bij elkaar te sprokkelen maar ook leuk, aanvallend punten pakt en punten pakt. Je ziet veel teams met betere selecties die hun team erg langzaam moeten opbouwen met vallen en opstaan, het lijkt alsof RKC daar geen last van heeft.quote:Op maandag 19 september 2005 00:43 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat is aan de ene kant een nadeel, de trainer moet steeds aan de gang met een nieuw elftal en een structurele sprong voorwaarts kan er niet echt worden gemaakt. Maar aan de andere kant komt er wel heel wat kwaliteit binnen waar de supporters weer van kunnen genieten.
5800 toeschouwers lijkt me nog aan de hoge kantquote:'Heeft RKC Waalwijk wel een functie?'
18/9/2005 23:25
Enige tijd geleden realiseerde ik me dat ik Kiev, Istanbul, San Francisco, Buenos Aires, Sofia, Mexico City, Rio de Janeiro en New Orleans had bezocht, maar nog nooit in Giethoorn was geweest. Sindsdien trekken mijn vrouw en ik er regelmatig op uit om koffie te drinken in Giethoorn, waar ik de sfeer van de Bert Haanstra-film Fanfare nog proefde. Later was ik ook in Bronkhorst, Boertange, ’s-Heerenberg, Buren, Heusden en Veere. Maar mij heeft nog nooit het enthousiaste voorstel bereikt een bezoek te brengen aan het Nederlands Museum van Schoenen, Leder en Lederwaren in Waalwijk.
Het is een onopvallende stad, met 28 duizend inwoners, in de Langstraat, aan de zuidelijke oever van de Bergse Maas. Vroeger leerde je op school dat Waalwijk het centrum van de Nederlandse schoenenindustrie was. Tegenwoordig is het vooral de stad van de Roomsch Katholieke Combinatie. De terrassen in de schaduw van de Neobyzantijnse Sint-Janskerk hebben iets mondains, maar de rustige provinciestad is qua landelijke bekendheid volledig afhankelijk van de promotionele uitstraling van de plaatselijke voetbalclub.
In Alkmaar continueert Louis van Gaal het succes van Co Adriaanse. De selecties van Ajax en PSV zijn kwalitatief zó goed en breed dat die clubs altijd meedoen, terwijl Feyenoord onverwacht een serieuze rol speelt, omdat Dirk Kuijt en Salomon Kalou De Kuip trouw bleven. De resultaten van Heracles Almelo zijn verrassend, maar de koppositie van RKC Waalwijk is helemáál spectaculair.
Vóór de Tweede Wereldoorlog telde Waalwijk drie katholieke voetbalclubs: HEC, Hercules en WVB. Kapelaan Völker van de parochie Sint-Jan streefde naar een katholiek bolwerk, maar clubsentimenten stonden een fusie in de weg. Op 26 augustus 1940 kreeg de kapelaan alsnog zijn zin. De nieuwe club werd Roomsch Katholieke Combinatie gedoopt. De bij de fusie betrokken clubs leverden elk keurig drie bestuursleden, bijna alle katholieke leden bleven de nieuwe vereniging trouw en de kapelaan werd adviseur.
De clubkleuren zorgden voor een probleem, omdat de betrokken ploegen in het geel-zwart, blauw en oranje speelden. Toevallig had een van de clubs nog nieuwe reserveshirts in de kast liggen. Daarop besloot het bestuur die gele tricots met blauwe broeken tot de officiële clubkleuren van RKC te benoemen. De fusieclub startte in de derde klasse.
Jaren later, in juni 1981, kwam ik RKC voor het eerst tegen toen de club voor het nationale kampioenschap bij de amateurs tegen DOS Kampen speelde. De aanwezigheid van ex-profs als Albert Bruurmijn, Ton Verkerk, Janus van Gelder en Wim Wisse maakte duidelijk dat RKC ambities had en spelers betaalde. Dat gebeurde niet door het bestuur of een goed georganiseerde businessclub, maar door een paar kleurrijke lokale koppelbazen.
Deze heren waren echte supporters en deinsden er niet voor terug in het belang van hun club tegenstanders om te kopen, spelers te ronselen of het sportpark ingrijpend te verbouwen. Het succes was voor voorzitter Han van Dinther, een ex-keeper van NAC, en het bestuurslid Piet Kipping reden een interne lobby te starten voor een overgang naar het betaalde voetbal. Uiteindelijk kregen zij hun zin, want tijdens de beslissende algemene ledenvergadering stemden 121 leden voor en 86 leden tegen een overgang naar de profs.
De club benoemde Leen Looyen tot trainer, het elftal werd opgebouwd rond routinier Leo van Veen, keeper Peter Gerards, topscorer Ton Cornelisse, de latere directeur Marcel Brands en spits John Lammers. Nadat Leo van Veen trainer werd, kwamen spits Ad van der Wiel, Gerrie Kleton, de huidige Heracles-trainer Peter Bosz, goaltjesdief Cees Schapendonk en ex-Feyenoorder Stanley Brard het elftal versterken. Met deze selectie promoveerde RKC in 1988 naar de eredivisie.
Niemand durfde destijds te dromen dat RKC zou uitgroeien tot een structurele subtopper. In de beginjaren van het profavontuur waren de flamboyante sponsors rond de club nog nadrukkelijk aanwezig. Als het bestuurslid Piet Kipping – hij was jaren het kloppende hart van RKC – geld nodig had om een speler te financieren, dan deed hij een beroep op een sponsor. Zo was hij dat gewend.
Het resultaat was wel dat de FIOD RKC nauwlettend in de gaten hield, want er hadden zich kolderieke incidenten voorgedaan. Zo spijkerde een RKC-sponsor het toilet op zijn bedrijf dicht op het moment dat een belastinginspecteur even een plasje wilde doen. Tijdens zijn gevangenschap werden vervolgens snel de boeken bijgewerkt. Soms werd het sponsorgeld voor RKC op een wel erg creatieve wijze binnengehaald. Zo was er een supporter die een villa kocht in een elitaire wijk en vervolgens bekendmaakte dat hij daar een bordeel wilde beginnen. De buurtbewoners konden dat alleen voorkomen als ze een bedrag naar hem overmaakten.
Ook als journalist maakte je in die dagen deel uit van het circus rond RKC. Je moest bijvoorbeeld niet vreemd opkijken als je voor een positief verhaal over de club geld kreeg aangeboden of een verbouwing aan je huis in het vooruitzicht werd gesteld, terwijl ook bordeelbezoek tot de mogelijkheden behoorde. Mensen die niet blindelings gehoorzaamden hadden een probleem. Zo werd voorzitter Van Dinther ernstig bedreigd toen een ingehuurde knokploeg zijn showroom met kantoormeubelen bezocht en ik genoot na een publicatie een paar weken politiebescherming.
De FIOD-inval kon niet uitblijven. Begin jaren negentig kwamen allerlei financiële malversaties boven water, maar de gevolgen waren positief en bepalend voor de toekomst. Alle vermakelijke cowboys verdwenen uit de organisatie en werden vervangen door integere bestuursleden, zoals de jurist Jan Gerrits. Hij reorganiseerde de club en won het vertrouwen terug van de achterban, de overheid en de KNVB. Er kwam vervolgens een nieuw stadion en de intussen aangetrokken trainer Martin Jol stond garant voor sportieve successen.
Het kleine RKC dwong jaarlijks veel respect af door met een bescheiden begroting steeds nadrukkelijker tegen de subtop aan te leunen. Jol werd verantwoordelijk geacht voor deze resultaten en dat leverde hem een prachtige baan bij Tottenham Hotspur op. Ook de debuterende hoofdtrainer Erwin Koeman had succes in Waalwijk en maakte na een jaar al de overstap naar Feyenoord. Intussen is directeur Marcel Brands in dienst getreden van AZ, maar het blijft RKC voor de wind gaan.
Coach Adrie Koster voert na vier wedstrijden de ranglijst aan met zijn ploeg, waaruit blijkt dat de club is uitgegroeid tot een stabiele en evenwichtige bvo, die met minimale financiële mogelijkheden het maximale rendement behaalt.
Vorige week zag ik RKC Waalwijk, zonder de vertrokken Serginho Greene, Marc van Hintum, Tieme Klompe, Jason Oost, Thomas Vermaelen, Alfred Schreuder en Jasar Takak en zonder de geblesseerden Ruud Berger, Robert Fuchs en Michael Krohn-Dehli met een fonkelnieuw elftal van het ambitieuze maar hopeloos falende Roda JC winnen. Iedereen binnen de club verdient een compliment en ik weet zeker dat er vanuit Den Bosch, Tilburg en Breda met jaloerse blikken naar de ranglijst wordt gekeken.
Alleen ontgaat de functie van de club me. Wat is het perspectief en de functie van een club die met AZ, Feyenoord en PSV de ranglijst aanvoert en slechts 5.800 toeschouwers trekt? Bij elke andere club in Nederland zou een dergelijk succes een bomvol stadion garanderen. Desondanks is het spel van de van Anderlecht overgekomen Maarten Martens voor mij een reden regelmatig een bezoek te brengen aan het Mandemakers Stadion. Wat een begenadigde voetballer!
Johan Derksen
Mooi verzonnen inderdaad. Het blijft een creatieve geest, die Derksen.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:19 schreef methodmich het volgende:
Wel leuk, die verhalen over die sponsors en dat bordeel van Derksen.
Idd, de Fiod is echt geweest. De zoon van een van de mensen die toendertijd in het bestuur van RKC zat zat bij mij in de klas.quote:Op dinsdag 20 september 2005 19:43 schreef methodmich het volgende:
Verzonnen? De FIOD is toch echt geweest en Derksen kan je niet betichten van slechte bronnen.
Dat wel en dat met de FIOD is al heel lang geleden. Dat was ergen in de jaren 80quote:Op woensdag 21 september 2005 15:46 schreef methodmich het volgende:
Maar dan kan je ook zeggen: waar is de FIOD onderhand nog niet geweest?
Tot vandaag...quote:De weg naar beneden lijkt ingezet
Ik hoop Garcia van VVVquote:Op vrijdag 6 januari 2006 12:31 schreef Vandalist het volgende:
Op de belgische teletekst staat vermeld dat Feyenoord, de Ceulenaar definitief wil terughalen in de winterstop, ze vernoemen geen bronnen. De Ceulenaar zou in principe alleen teruggehaald kunnen worden als er nood aan de man zou zijn. Nu Vincken en Castelen beide geblesseerd zijn is er een plaats vrijgekomen voor de Ceulenaar. RKC krijgt als het goed is wel een waardige speler ervoor terug! ik ben benieuwd wat dan een waardige speler is die ook nog naar RKC wil komen?? Zelf vind ik Coelho wel een mooie optie! (die nu bij Westerlo speelt)
Erg zonde van de Ceulenaar als hij terug moet, ik denk dat RKC de perfecte club voor hem was om te rijpen. Ik ben bang dat de Ceulenaar nog niet klaar is voor Feyenoord, de ambities en de druk. Hij is ook nog te wisselvallig
De Ceulaarquote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:14 schreef Beschouw het volgende:
Gelukkig mogen ze Ceulenaer en Zuiverloon nog een tijdje houen
Daar mag AZ dan een leuk bedrag voor betalenquote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:15 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Als Perez bij ons gejat wordt, is Martens mogelijk zijn opvolger. Om nog maar even een duit in de uitverkoop zak te doen.
Wat moet ie kosten dan.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:16 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Daar mag AZ dan een leuk bedrag voor betalen
Geen idee maar gezien z'n stormachtige ontwikkeling van afgelopen seizoen en een contract dat voorlopig nog niet afloopt zal RKC een leuke prijs voor deze bepalende speler vragen.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:17 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Wat moet ie kosten dan.
Ik denk dat de mini-begroting en het mini-stadion jullie spelerssalaris-niveau dusdanig tempert dat je nooit echt een hoofdprijs kan vragen voor spelers die eigenlijk soms vele meer waard zijn dan dat jullie kunnen vragen. Zou me verbazen als jullie voor hem meer dan 5 miljoen kunnen vragen. En voor dat bedrag denk ik niet dat AZ zich laat afschrikken. Perez zal ook nog wel wat opleveren. Maar goed, just speculation.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:19 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Geen idee maar gezien z'n stormachtige ontwikkeling van afgelopen seizoen en een contract dat voorlopig nog niet afloopt zal RKC een leuke prijs voor deze bepalende speler vragen.
We hebben beiden denk ik een andere opvatting over 'een leuk bedrag'.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:27 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
/edit
Oh oke, guldens. Dat is 4 miljoen euro idd, rond die koers kunnen jullie wel cashen ja.
Ik vroeg 't net effe aan m'n broertje en volgens hem zijn de seizoenskaarten van ons ook voor rij 9 ergens rond stoel nr. 80.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 15:56 schreef HAL9000S het volgende:
GG rij 9 stoel 93.
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:04 schreef -Vaduz- het volgende:
Van Diemen heeft zijn kaak gebroken, zal dus wel even out zijn...
Matt Herben heeft de laatste tijd een andere plaats...naast de neger met de Unox muts!quote:Op maandag 16 januari 2006 19:19 schreef Vandalist het volgende:
Joh hij zit langs Matt Herben!!!
www.vi.nlquote:RKC raakt Hoogendorp kwijt aan Wolfsburg
23/1/2006 21:01
EXCLUSIEF - Rick Hoogendorp gaat aan een tweede buitenlands avontuur beginnen. De clubtopscorer van RKC Waalwijk verhuist per direct naar VfL Wolfsburg, dat 2,5 miljoen euro betaalt.
Hoogendorp had nog een contract tot de zomer van 2007 in Brabant. In zeven seizoenen RKC kwam hij tot 86 eredivisiedoelpunten maar niet tot een transfer naar een grote club.
De 31-jarige aanvaller was in het seizoen 1999/00 een halfjaar actief voor Celta de Vigo. In Spanje speelde hij zeven competitieduels zonder te scoren.
Ook RKC-supporter, Intx?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 00:53 schreef Intxaurraga het volgende:
Per direct? Nondeju.
Maar hij komt wel weer terug. Hopelijk.
Al voor vele jaren. De letters RKC hebben dan ook sinds ik internet heb mijn mailadres gesierd. Totdat ik iets zakelijkers zochtquote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:41 schreef BrauN het volgende:
[..]
Ook RKC-supporter, Intx?
Of was bovenstaande gewoon een post van een liefhebber van voetbal in het algemeen?
En op de zwarte markt betaal je er honderden euro's voor. Dus dat wordt weer massaal teletekst kijken in het plaatselijke RKC-house.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:35 schreef Erasmusch het volgende:
Is ook lastig om aan kaarten te komen met die wachtlijst natuurlijk
Nah ja, wie weet is 't wat...quote:RKC Waalwijk heeft zijn selectie versterkt met Dustley Mulder. De verdediger komt over van Excelsior, waar hij dit seizoen een uitstekende indruk maakte.
De 20-jarige Mulder genoot zijn jeugdopleiding bij Feyenoord, maar brak nooit door in het eerste elftal van de stadionclub. Via Excelsior vindt hij nu alsnog de weg naar de Eredivisie.
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=24204
En terecht,RKC dacht,zoals vaker,voor een dubbeltje op de eerste rang te kunnen zitten bij ons.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:24 schreef TerroRobbie het volgende:
Tsjah, Verhaegh is een stuk beter maar daar grepen jullie naast.
Dankzij ons slimme inkoopbeleid presteren we het, ondanks onze mini-begroting, ieder jaar toch weer leuke prestaties neer te zetten.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:26 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
En terecht,RKC dacht,zoals vaker,voor een dubbeltje op de eerste rang te kunnen zitten bij ons.
Dat is zeer netjes maar dat wil niet zeggen dat je voor een dubbeltje op de eerste rij denkt te kunnen gaan zitten voor Verhaegh om vervolgens FCDB te gaan verwijten dat ze niet netjes zijn geweest (vd Vegt)quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:11 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Dankzij ons slimme inkoopbeleid presteren we het, ondanks onze mini-begroting, ieder jaar toch weer leuke prestaties neer te zetten.
Yo, jou heb ik hier lang niet meer gezien! Wanneer mag ik weer in het ijskoude stadion plaats nemen?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:42 schreef Vandalist het volgende:
RKC geeft aan dat er voor Hoogendorp tot nu toe door 1 club interesse is getoond. Deze is nog niet tot een concreet bod gekomen. Zolang ze dit volhouden is Hoogendorp nog niet weg. 2,5 Miljoen is idd een goede prijd voor een spits van 31. Maar we praten hier wel over Hoogendorp die ontzettend veel (heeft) betekend voor RKC. Ik denk serieus dat het vertrek van hem misschien wel het begin is naar de weg naar onder.
Daarnaast heeft RKC een slimme zet gedaan door Mulder binnen te halen. Verhaegh is dan wel een aardige speler maar koste veel te veel in RKC begrippen. Mulder past beter in het financiele plaatje en ik ben ervan overtuigd dat hij echt niet onder doet voor Verhaegh. Alhoewel we met Mulder misschien iets meer geduld moeten hebben, hij is nog 2,5 jaar jonger en zal nog veel moeten leren. Maar RKC heeft er weer een groeibrilliantje bij!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |