Ik vroeg 't net effe aan m'n broertje en volgens hem zijn de seizoenskaarten van ons ook voor rij 9 ergens rond stoel nr. 80.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 15:56 schreef HAL9000S het volgende:
GG rij 9 stoel 93.
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:04 schreef -Vaduz- het volgende:
Van Diemen heeft zijn kaak gebroken, zal dus wel even out zijn...
Matt Herben heeft de laatste tijd een andere plaats...naast de neger met de Unox muts!quote:Op maandag 16 januari 2006 19:19 schreef Vandalist het volgende:
Joh hij zit langs Matt Herben!!!
www.vi.nlquote:RKC raakt Hoogendorp kwijt aan Wolfsburg
23/1/2006 21:01
EXCLUSIEF - Rick Hoogendorp gaat aan een tweede buitenlands avontuur beginnen. De clubtopscorer van RKC Waalwijk verhuist per direct naar VfL Wolfsburg, dat 2,5 miljoen euro betaalt.
Hoogendorp had nog een contract tot de zomer van 2007 in Brabant. In zeven seizoenen RKC kwam hij tot 86 eredivisiedoelpunten maar niet tot een transfer naar een grote club.
De 31-jarige aanvaller was in het seizoen 1999/00 een halfjaar actief voor Celta de Vigo. In Spanje speelde hij zeven competitieduels zonder te scoren.
Ook RKC-supporter, Intx?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 00:53 schreef Intxaurraga het volgende:
Per direct? Nondeju.
Maar hij komt wel weer terug. Hopelijk.
Al voor vele jaren. De letters RKC hebben dan ook sinds ik internet heb mijn mailadres gesierd. Totdat ik iets zakelijkers zochtquote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:41 schreef BrauN het volgende:
[..]
Ook RKC-supporter, Intx?
Of was bovenstaande gewoon een post van een liefhebber van voetbal in het algemeen?
En op de zwarte markt betaal je er honderden euro's voor. Dus dat wordt weer massaal teletekst kijken in het plaatselijke RKC-house.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 11:35 schreef Erasmusch het volgende:
Is ook lastig om aan kaarten te komen met die wachtlijst natuurlijk
Nah ja, wie weet is 't wat...quote:RKC Waalwijk heeft zijn selectie versterkt met Dustley Mulder. De verdediger komt over van Excelsior, waar hij dit seizoen een uitstekende indruk maakte.
De 20-jarige Mulder genoot zijn jeugdopleiding bij Feyenoord, maar brak nooit door in het eerste elftal van de stadionclub. Via Excelsior vindt hij nu alsnog de weg naar de Eredivisie.
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=24204
En terecht,RKC dacht,zoals vaker,voor een dubbeltje op de eerste rang te kunnen zitten bij ons.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:24 schreef TerroRobbie het volgende:
Tsjah, Verhaegh is een stuk beter maar daar grepen jullie naast.
Dankzij ons slimme inkoopbeleid presteren we het, ondanks onze mini-begroting, ieder jaar toch weer leuke prestaties neer te zetten.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 13:26 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
En terecht,RKC dacht,zoals vaker,voor een dubbeltje op de eerste rang te kunnen zitten bij ons.
Dat is zeer netjes maar dat wil niet zeggen dat je voor een dubbeltje op de eerste rij denkt te kunnen gaan zitten voor Verhaegh om vervolgens FCDB te gaan verwijten dat ze niet netjes zijn geweest (vd Vegt)quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:11 schreef HAL9000S het volgende:
[..]
Dankzij ons slimme inkoopbeleid presteren we het, ondanks onze mini-begroting, ieder jaar toch weer leuke prestaties neer te zetten.
Yo, jou heb ik hier lang niet meer gezien! Wanneer mag ik weer in het ijskoude stadion plaats nemen?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 14:42 schreef Vandalist het volgende:
RKC geeft aan dat er voor Hoogendorp tot nu toe door 1 club interesse is getoond. Deze is nog niet tot een concreet bod gekomen. Zolang ze dit volhouden is Hoogendorp nog niet weg. 2,5 Miljoen is idd een goede prijd voor een spits van 31. Maar we praten hier wel over Hoogendorp die ontzettend veel (heeft) betekend voor RKC. Ik denk serieus dat het vertrek van hem misschien wel het begin is naar de weg naar onder.
Daarnaast heeft RKC een slimme zet gedaan door Mulder binnen te halen. Verhaegh is dan wel een aardige speler maar koste veel te veel in RKC begrippen. Mulder past beter in het financiele plaatje en ik ben ervan overtuigd dat hij echt niet onder doet voor Verhaegh. Alhoewel we met Mulder misschien iets meer geduld moeten hebben, hij is nog 2,5 jaar jonger en zal nog veel moeten leren. Maar RKC heeft er weer een groeibrilliantje bij!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |