Klopt, kan 'ie dus meteen ADO fluitenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:00 schreef Deetch het volgende:
Lijkt me dat ie zich eerst een jaartje of wat in de eerste divisie moet bewijzen
kunnen we misschien een keer wel van Heracles winnenquote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:13 schreef feyenoord-dude het volgende:
Maar als ie nou wedstrijden van ADO moet fluiten, dan moet ie voor of tegen de spelers fluiten die nog geen half jaar geleden z'n ploeggenoten waren. Lijkt me best moeilijk.
Hij fluit al best lang de amateurs.quote:Op donderdag 25 augustus 2005 13:51 schreef Dos37 het volgende:
Dat had ik niet achter hem gezocht.
financieel gezien sowiesoquote:Op zondag 8 juli 2007 01:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Volgens mij wil hij nog een jaar voetballen toch?
voor het talenten programma van de KNVB moest hij toch ook stoppen met betaald voetbal eigenlijk? Dat begreep ik destijds, logisch dat hij daar geen trek in hadquote:Op zondag 8 juli 2007 15:16 schreef methodmich het volgende:
Vorig jaar heeft hij in de voorbereiding nog de wedstrijd tussen Smitshoek en Barendrecht gefloten. Maar meer dan incidentele potjes doet ie niet, volgens mij heeft hij zijn scheidsrechtersambities een beetje laten varen.
Misschien dat hij er eersdaags dan weer mee kan beginnen?quote:Op zondag 8 juli 2007 20:27 schreef rubbereend het volgende:
[..]
voor het talenten programma van de KNVB moest hij toch ook stoppen met betaald voetbal eigenlijk? Dat begreep ik destijds, logisch dat hij daar geen trek in had
Zou zonde zijn als dat niet kanquote:Op maandag 9 juli 2007 01:22 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Misschien dat hij er eersdaags dan weer mee kan beginnen?
Ik doel er meer op dat hij momenteel zonder club zit en er met FCDB niet uit lijkt te komen.quote:
Ik hoop dat ook dat doorgaatquote:Op maandag 9 juli 2007 02:05 schreef DarkShine het volgende:
[..]
Ik doel er meer op dat hij momenteel zonder club zit en er met FCDB niet uit lijkt te komen.
quote:Excelsior hield overgang Den Ouden naar Ajax tegen
Datum: 5-feb-2008 15:15
Ajax had in de winterstop graag Geert den Ouden (foto, rechts) aan de selectie toegevoegd. Dat meldt de Volkskrant. De Amsterdammers zien Den Ouden als een prima breekijzer. De overgang ging niet door, omdat Excelsior de spits niet wilde laten gaan.
Aan het begin van het seizoen trok Ajax Ismael Urzaíz aan als breekijzer. De Spanjaard kon echter geen moment imponeren en kwam dit seizoen pas drie keer binnen de lijnen. Den Ouden daarentegen maakt juist grote indruk bij Excelsior. De spits scoorde al elf keer, dit terwijl de Rotterdammers op de laatste plaats in de competitie staan.
Ajax zegt een spits te missen die wedstrijden open kan breken en oorlog maakt in het strafschopgebied van de tegenstander. Van Geel ziet de oud-speler van ADO den Haag en het Zweedse Djurgårdens IF nog steeds graag naar de Amsterdammers komen aan het einde van dit seizoen. 'Het is een interessante optie, we zullen van de zomer verder kijken, we hebben meer opties.' (BR)
Ik heb er eenquote:Op dinsdag 5 februari 2008 15:58 schreef MaxPower het volgende:
Er is geen smilie die kan benadrukken wat ik voor emotie had na het lezen van bovenstaand bericht.
quote:Op dinsdag 5 februari 2008 16:20 schreef One_conundrum het volgende:
MAar goed dat Urzais geen woord Nederlands spreekt ...
Hij zit ergens tussenquote:Op dinsdag 5 februari 2008 15:58 schreef MaxPower het volgende:
Er is geen smilie die kan benadrukken wat ik voor emotie had na het lezen van bovenstaand bericht.
Flauw van Theo wel....quote:Geert den Ouden steelt de show op beachvoetvolleytoernooi
De finale van het traditionele beachvoetvolleytoernooi in Rijswijk was een anticlimax. Het verschil tussen de winnende Werkendamse boezemvrienden Niels Vorthoren - profvoetballer bij Willem II - en Sebastiaan Kolff, de belangrijkste aanwinst van LRC Leerdam, en de Rijswijkse maatjes André Groeneveld en Les- ley Lievaart was veel te groot en de finale werd dan ook nooit een echte wedstrijd.
JAN VOLWERK
RIJSWIJK
Groeneveld en Lievaart, die elk jaar ver komen, waren nadat zij het sterke gelegenheidsduo Geert den Ouden en Ger Klop in de halve eindstrijd hadden geklopt, uitgeblust. ,,Kolff en Vorthoren zijn zoveel jonger en fitter, daar is geen kruid tegen gewassen,’’ aldus Lievaart.
Geert den Ouden, die het grootste beachvoetvolleytoernooi in de regio drie jaar geleden met zijn vriend en vaste maatje Damien Hertog al eens won, stond balend langs de kant. Een uurtje of vier daarvoor was hij met Klop bloedfanatiek aan het toernooi begonnen. Hij had zich na een misser bij een 7-0 voorsprong nog enorm kwaad gemaakt en was duidelijk met één missie naar Rijswijk gekomen: winnen. ,,Wel een zware opdracht,’’ had hij na de eerste - makkelijk gewonnen - poulewedstrijd erkend. ,,Ik doe dit spelletje erg graag, maar heb er te weinig tijd voor. We spelen nu tegen gasten die al jaren samenspelen en die dit seizoen al heel veel wedstrijden in de benen hebben.’’
Ook de Werkendamse postbode Klop, die vorig jaar met zijn zoon Michael de finale in Rijswijk haalde, wist vooraf dat het zwaar zou worden. ,,Ik moet bovendien voor het eerst sinds jaren aan de rechterkant spelen.’’ Klop en Den Ouden haalden toch simpel de halve finale en Den Ouden vermaakte het publiek keer op keer met zijn handelsmerk: de smash met zijn voeten hoog boven de netrand. In de halve finale ging het fout. ,,Eigen schuld. We maakten te veel persoonlijke fouten. Jammer, ik had graag tegen Vorthoren en Kolff gespeeld,’’ aldus Den Ouden, die komend seizoen zeker niet terugkeert bij Excelsior en nog rekent op een aanbod van een club uit de eredivisie.
Vorthoren, die dinsdag bij Willem II weer op de training wordt verwacht en deze zomer met Kolff ook al de beachvoetvolleytoernooien in Sleeuwijk en Breda won, was uitzonderlijk blij met de beker in Rijswijk. ,,Dit toernooi wilden we per se winnen. Het is het grootste en mooiste toernooi van het seizoen, maar we hadden er nog nooit aan mee kunnen doen. Prachtig als het dan lukt.’’
Vorthoren vond het niet erg dat hij en zijn maatje ook ’s morgen al hadden moeten spelen, terwijl een aantal teams met oud-profs pas na de eerste poulewedstrijd mocht instromen. ,,Wij hadden het voordeel dat we al lekker warm waren gedraaid. Het enige nadeel was dat het vanmorgen regende. Er komt dan zand aan de bal en dat is vooral vervelend met koppen.’’
Oud-profvoetballers, die traditioneel in Rijswijk aanwezig zijn, kunnen over het algemeen weinig potten breken. Dat gold zaterdag zeker ook voor de koppels met een Dordts betaald-voetbalverleden: Michel Langerak/Arjan van der Laan en Ries Fok/Dennis van der Gijp. Fok: ,,Van der Gijp belde mij een paar weken geleden op of ik vandaag met hem mee wilde gaan. Ik hoefde alleen maar een schone onderbroek en een handdoek mee te nemen. Ik wist van niets.’’ Na het eerste met 31-10 van het Bredase koppel Ton Reicharat en Steven van Batenburg verloren pouleduel wisten Fok en Van der Gijp dat het optreden van korte duur zou zijn. Van der Gijp, die met Fok en Virgil Breetveld in Dordrecht een voetbalschool is begonnen, probeerde zijn maatje na de kansloze missie op de kast te krijgen: ,,Ik heb negen punten gemaakt en die gasten hebben één keer de bal uitgeschoten. Volgend jaar neem ik Virgil wel mee.’’
Langerak en Van der Laan verloren ook hun drie wedstrijden, maar streden voor elk puntje en leden tegen de latere finalelisten Lievaart en Groeneveld slechts een kleine nederlaag. Langerak, die in het voorbije seizoen met LRC Leerdam degradeerde naar de eerste klasse: ,,Ik heb afgelopen week wel één keer in Werkendam getraind, maar dat is veel te weinig.’’
Van der Laan, trainer van Sparta B1: ,,In de tweede wedstrijd hadden we meer rust, gebruikten we niet alleen onze voeten en probeerden we ook samen te spelen. Ik heb toch genoten vanmiddag.’’
Dat oefening kunst baart, bewees het Lekkerlandse koppel Ruud Ouweneel en Bas de Vos. Ouweneel, die later op de dag nog de Lingewaalloop afwerkte: ,,We hebben deze zomer keihard getraind. De beloning was een plek in de kwartfinale. Vorthoren en Kolff zijn echter nog een dik maatje te groot voor ons.’’
Stedoco-spits Ben Bakker keek met een enigszins sip gezicht naar de finale. Zijn partner, Feyenoorder Theo Lucius, had voor het toernooi afgezegd. ,,Ik had graag met zo’n speler samengespeeld.’’
quote:Den Ouden: 'Nog geen concrete interesse'
Door Bas Abresch
Maandag, 07 juli 2008, 18:15
Geert den Ouden heeft nog geen nieuwe club gevonden. De 31-jarige spits meldde maandag bij Excelsior dat hij gebruik maakt van de clausule in zijn contract, die inhoudt dat hij tot 15 juli transfervrij magvertrekken.
"Ik heb Excelsior verteld dat ik weg ga, maar ik heb nog geen nieuwe club. Ik ga er wel van uit dat ik komend seizoen ergens aan de slag kan", zegt Den Ouden tegen ELF Voetbal. "Er komt af en toe wat langs, maar er is nog niets concreets. Diverse clubs uit het buitenland hebben hun belangstelling getoond en ook één club uit de Eredivisie. Namen noemen lijkt me op dit moment niet verstandig."
FC Utrecht is in ieder geval niet de geīnteresseerde club. De Domstedelingen toonden in mei hun interesse in Den Ouden. "Maar van Utrecht heb ik sindsdien niets meer gehoord", aldus de aanvaller.
Vorig seizoen een leuk aantal doelpunten gemaakt, maar hij maakt clubs als Ado, Willem II, Sparta, Heracles en de Graafschap echt niet beter.quote:Op maandag 7 juli 2008 19:02 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Raar, een ideale spits voor clubs onderin
Het lijkt mij een ideale man voor een de Graafschap of ADO Den Haag. Transfervrij en goed voor de breedte van je selectie. En Geert is ook best cult bij het publiek.quote:Op maandag 7 juli 2008 19:06 schreef Blawh het volgende:
[..]
Vorig seizoen een leuk aantal doelpunten gemaakt, maar hij maakt clubs als Ado, Willem II, Sparta, Heracles en de Graafschap echt niet beter.
Waarom zou ie dat dit seizoen niet weer kunnen?quote:Op maandag 7 juli 2008 19:06 schreef Blawh het volgende:
[..]
Vorig seizoen een leuk aantal doelpunten gemaakt, maar hij maakt clubs als Ado, Willem II, Sparta, Heracles en de Graafschap echt niet beter.
Omdat hij het niet jaar in jaar uit heeft laten zien. De meeste van zijn doelpunten waren sowieso geen briljante individuele acties of iets waarbij hij echt zijn klasse liet zien. Ik vind het maar een luie, statische, trage en overschatte spits. Het enige wat ik hem moet nageven is dat hij erg geslepen is en vaak op het juiste moment een nuttige overtreding weet te maken om zo een kans te creeren, maar voetballend vind ik het niet overhouden.quote:Op maandag 7 juli 2008 21:12 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Waarom zou ie dat dit seizoen niet weer kunnen?
12 doelpunten bij een club als Excelsior is vrij veel.
Den Ouden is dan ook geen briljante voetballer, maar het lijkt mij een ideale spits voor een club in de onderste regionen van de Eredivisie. Alle ballen op Geert en met een beetje geluk prikt ie er 10 in. Excelsior hield het bijna in de Eredivisie (was niet alleen Geert natuurlijk), maar als je op zo'n manier wilt voetballen (veel lange halen) is het een ideale spits. Relatief gezien danquote:Op maandag 7 juli 2008 21:38 schreef Blawh het volgende:
[..]
Omdat hij het niet jaar in jaar uit heeft laten zien. De meeste van zijn doelpunten waren sowieso geen briljante individuele acties of iets waarbij hij echt zijn klasse liet zien. Ik vind het maar een luie, statische, trage en overschatte spits. Het enige wat ik hem moet nageven is dat hij erg geslepen is en vaak op het juiste moment een nuttige overtreding weet te maken om zo een kans te creeren, maar voetballend vind ik het niet overhouden.
Toch kan een spits die er tien tot vijftien inschiet wel het verschil maken. Bij ADO Den Haag was dat in zijn beste jaar ook een belangrijke onderscheidende factor met andere ploegen onderin.quote:Op maandag 7 juli 2008 19:06 schreef Blawh het volgende:
[..]
Vorig seizoen een leuk aantal doelpunten gemaakt, maar hij maakt clubs als Ado, Willem II, Sparta, Heracles en de Graafschap echt niet beter.
Dat moet natuurlijk Prent zijn.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 02:24 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Misschien moet ie zichzelf eens aanbieden in Zweden, daar was hij een held bij de Djurgarden-supporters heb ik begrepen. En als Worm goed genoeg is voor de competitie, dan is Den Ouden dat ook.
quote:Den Ouden voor twee jaar naar De Graafschap
16 juli 2008
Geert den Ouden is rond met De Graafschap. De 32-jarige aanvaller heeft met de club uit Doetinchem een akkoord bereikt over een contract voor twee seizoenen.
De overeenkomst tussen De Graafschap en Den Ouden is nog onder voorbehoud van de medische keuring, die morgenmiddag plaatsvindt. Als ook de artsen groen licht geven, traint Den Ouden vrijdag voor het eerst mee met zijn nieuwe team.
Den Ouden speelde vorig seizoen voor Excelsior, waar hij na de degradatie transfervrij mocht vertrekken. Eerder speelde de ervaren aanvaller voor Willem II, RBC Roosendaal, ADO Den Haag en de Zweedse topclub Djurgardens IF.
Goed lezen.quote:Op woensdag 16 juli 2008 19:43 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Hoe oud is ie inmiddels?
Beetje een sneu einde zo van de carriere.quote:Liefhebber Den Ouden helpt beloften uit de brand
Geert den Ouden stond maandagavond voor het eerst sinds enkele maanden weer eens in de basiself. Niet bij de hoofdmacht van De Graafschap, maar in het beloftenelftal van de Doetinchemmers.
"Ik heb gevraagd of ik mee kon spelen. Ik ben vorige week drie dagen ziek geweest en zo kon ik weer even aan mijn conditie werken", reageert Den Ouden achteraf in gesprek met De Gelderlander. De lange, ervaren spits is zijn basisplek in het eerste elftal al enige tijd kwijt, maar zit niet bij de pakken neer. Het zijn momenteel Ben Sahar en Luuk de Jong die de voorkeur krijgen van trainer Darije Kalezic.
"Ik doe wat ik kan en ik hoor wel wanneer de trainer mij nodig heeft. Na een periode van 'rouw', zoals ik het noem, moet je weer opstaan. Ik geloof in mezelf en ben gemotiveerd. Spelen bij de beloften is zeker geen straf voor me. Ik ben een liefhebber en voetbal graag", aldus Den Ouden.
Zijn aanwezigheid betaalde zich dubbel en dwars uit. In de strijd om lijfsbehoud boekten de beloften van De Graafschap een meer dan nuttige zege op RKC Waalwijk: 2-0. Oussama Assaidi was het goudhaantje aan de zijde van de Superboeren. Hij trof tweemaal doel.
quote:Den Ouden: 'Nog zo'n jaar trek ik niet'
Door Leon Voskamp
Maandag, 27 april 2009, 22:36
Geert den Ouden lijkt aan zijn laatste jaar bij De Graafschap bezig te zijn. De aanvaller kan niet altijd beschikken over een vaste basisplaats en twijfelt of hij zijn contract dat tot medio 2010 doorloopt, wil uitdienen.
"Na de competitie ga ik alles rustig op een rijtje zetten. Ik ben gekomen om te voetballen en nog zo’n jaar als dit trek ik niet", aldus Den Ouden in het AD.
Bij degradatie nemen de Superboeren in ieder geval zeker afscheid van de aanvaller. "Mocht De Graafschap dit seizoen degraderen, dan ben ik transfervrij."
quote:Den Ouden gaat voetballen op Malta
DOETINCHEM - Geert den Ouden zet zijn voetbalcarričre voort op Malta. De 32-jarige aanvaller ondertekent een contract bij La Valletta. Bij die club is de Nederlander Ton Caanen hoofdtrainer en Jordi Cruijff assistent én speler.
Den Ouden komt over van het gedegradeerde De Graafschap, waar hij afgelopen seizoen weinig aan spelen toekwam. De aanvaller speelde eerder voor Excelsior, RBC Roosendaal, ADO Den Haag, Willem II en het Zweedse Djurgardens IF.
Bij De Graafschap traint Angelo Martha vanaf maandag een week mee op proef. De 27-jarige verdediger speelde de voorgaande twee seizoenen bij Willem II. ,,Hij gaat een week meedraaien en we zullen dan kijken of we wat voor elkaar kunnen betekenen. Het is geheel vrijblijvend,’’ aldus directeur voetbalzaken Leen Looyen.
En voetbal leeft er wel. Alleen jammer dat er zo weinig mensen wonen dat je nooit een enorm stadion vol zal krijgen.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:33 schreef methodmich het volgende:
Gewenste nieuwe avontuur dus binnen. Wel aardig, Valletta zou een mooie stad moeten zijn en het weer is er doorgaans ook wel in orde. Het niveau van de competitie zal hij normaal gesproken ook makkelijk aan moeten kunnen.
't Maakt geen fuck uit of Valletta een mooie stad is of niet, want hij zit binnen 15 minuten in z'n auto op iedere plek die ie wenst op t eiland. En het niveau van de competitie...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:33 schreef methodmich het volgende:
Gewenste nieuwe avontuur dus binnen. Wel aardig, Valletta zou een mooie stad moeten zijn en het weer is er doorgaans ook wel in orde. Het niveau van de competitie zal hij normaal gesproken ook makkelijk aan moeten kunnen.
Nee je meent 't. Maar ze hebben dus een FC Gozo wat in de Maltese competitie uitkomt, en daar in het verleden ook op het hoogste niveau heeft gespeeld.quote:Op zondag 28 juni 2009 12:07 schreef I.R.Baboon het volgende:
(en daar ligt het niveau vast nog wat lager.
Inderdaad, mooi eiland.quote:Op zondag 28 juni 2009 12:23 schreef SanJuanDePasto het volgende:
[..]
Nee? Ik denk dat je bedoelt 'leven op Malta is geen straf.'
Denk niet dat ie echt tegen t weer kan daar als de competitie begint in augustus. Luchtvochtigheid is nog erger dan hier op dit moment en dat in combinatie met temperaturen van 30+, maar dat zul jij ook wel weten. Gozo vind ik een stuk mooier trouwens, iig qua natuur.quote:
Geweldigquote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:38 schreef I.R.Baboon het volgende:
Hij heeft wel mooi z'n eerste Europese doelpunt gemaakt gisteren.
Bilos, krijg je mooi een gratis tipquote:Op dinsdag 7 juli 2009 08:07 schreef TJDoornbos het volgende:
Ben benieuwd.
Feyenoord had hem best als vervanger van Mols kunnen gebruiken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |